Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

2017. 02. 11. szombat 06:38  #12639
GyésM GyésM VIP
Szia! Mi már régóta engedünk be föleg pasikat a szexuális életünkbe. Mind a ketten azonos véleményen vagyunk ezen a téren. Vagy ismeretlen legyen a 3. fél vagy a legjobb barátod. A köztes megoldások is lehetnek jók de szerintünk "veszélyt" hordoznak magukban. Nem megamegmondók akarunk lenni, mert ez a dolog igen szubjektív, de mi így gondoljuk.
(Ez egy válasz potiri üzenetére (2017. 02. 01. szerda 13:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 02. 01. szerda 13:26
Sziasztok a párom és én szeretnénk kipróbálni a hármas felállást két pasi egy nő ha szóba hozom teljesen benedvesedik engem is izgat nagyon neki már van kiszemeltje egy közös ismerősünk én nem szeretném ha ő lenne a harmadik.idegent szeretnék mit csináljak kössék kompromisszumot? segítsetek.
2017. 02. 10. péntek 22:19  #12638
lesliet lesliet
Itt biztos találsz jelentkezőt. Akár nekem is szólhatsz
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 02. 10. péntek 18:58), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1588382)
2017. 02. 10. péntek 18:58
Nagyon izgat a gondolat, hogy többen szexeljünk a barátnőmmel. Egyenlőre nem akar róla hallani. Kivéve szex közben. Akkor mondok neki ilyen dolgokat, és nagyon izgatja. Meg ha pl együtt nézünk gangbang pornó videót. Nagyon beindítja. Olyankor megkérdezem tőle, hogy mi lenne ha.. Olyankor benne is van, de később mindíg megváltoztatja a döntését. Csak abba megy bele, hogy valaki nézzen minket. Ezt valaki nem vállalná be? Vagy hol lehetne találni olyan pasit aki ezt bevállalná? Ki is verhetné a barátnőm arcára pl, csak a szex tabu egyenlőre.
2017. 02. 10. péntek 19:39  #12637
zenitaa zenitaa
Egyelőre ez így normális....Egyelőre jó úton jársz,csak ne legyél türelmetlen.
2017. 02. 10. péntek 18:58  #12636
Törölt felhasználó (1588382)
Nagyon izgat a gondolat, hogy többen szexeljünk a barátnőmmel. Egyenlőre nem akar róla hallani. Kivéve szex közben. Akkor mondok neki ilyen dolgokat, és nagyon izgatja. Meg ha pl együtt nézünk gangbang pornó videót. Nagyon beindítja. Olyankor megkérdezem tőle, hogy mi lenne ha.. Olyankor benne is van, de később mindíg megváltoztatja a döntését. Csak abba megy bele, hogy valaki nézzen minket. Ezt valaki nem vállalná be? Vagy hol lehetne találni olyan pasit aki ezt bevállalná? Ki is verhetné a barátnőm arcára pl, csak a szex tabu egyenlőre.
2017. 02. 10. péntek 18:38  #12635
gymsm gymsm
ENGEMET IS.
2017. 02. 10. péntek 08:34  #12634
Hotwife Hotwife
Én pl. a férjem beleegyezésével kezdtem el szeretőt tartani. Ő javasolta, mert találkozott ilyesmivel a neten és izgatta, én elgondolkodtam rajta, majd beleegyeztem és választottam egy partnert. Nagyon feldob minket a szituáció. Azóta rengeteget szeretkezünk és nagyon inspirál minket, hogy mással is lefekszem. Nincs féltékenység, szerelem van! Hármasban nem csináltuk még, külön randizom és utána elmesélem, hogy mi történt. Mindezt diszkréten, kulturáltan csináljuk, egy harmonikus házasság keretein belül. eljen
2017. 02. 10. péntek 07:58  #12633
colamatyi colamatyi
Jó lenne egy ilyen kapcsolat de nem mernek találkozni,csak írogatnak még a telefonálást sem merik vállalni.
2017. 02. 10. péntek 06:42  #12632
Törölt felhasználó (1568852)
Igen! Nagyon sok. Persze biztosan van olyan is aki párnák adja ki magát és úgy veri át a ténylegesen kereső pasikat. Ezért mindenki bizalmatlan a másikkal. Kicsit mi is.
2017. 02. 08. szerda 12:31  #12631
Nagyfarok14 Nagyfarok14
Mi is szeretnénk egy 3 ast de sajnos sok a kamus
2017. 02. 04. szombat 08:36  #12630
Törölt felhasználó (1568852)
Nekünk még sajnos nem jött össze de nagyon rajta vagyunk az ügyön. Ha esetleg mégsem jön össze, akkor már ez az időszak is megérte. Eddig is többet szexelünk szerintem az átlagnál, de néha már rutinból. A mostani helyzettől viszont Liza szárnyal, és én is vele.
2017. 02. 04. szombat 07:20  #12629
Törölt felhasználó (1091742)
Igen nagyon is izgat mikkor elmegy az idős úrhoz egy órácskára utána felizgulva várom nagyon haza és mikor megjön nagyon felizgulva van mikor úgy jön hogy el élvezett és a pinája tiszta lucsok a cicije meg tiszta sperma a száján érezni lehet a sperma izét na nekem ez nagyon izgató és szeretném ha lenne még kefélő barátunk !
2017. 02. 03. péntek 05:33  #12628
Törölt felhasználó (1568852)
Azt hittem egy nős pasi jobb mert nem lesz gond az érzelmekkel. Valószínűleg nem lesz mert ahhoz képest hogy azzal nyitott hozzánk igazodik, már az ott tartunk, hogy megpróbál valamikor valami időpontot. De persze a kamera az menjen esténként.
2017. 02. 03. péntek 04:55  #12627
potiri potiri
sziasztok pár nappal ezelőtt megtörtént az első alkalom egy közös barátunkkal a páromnak nagyon tetszett a szituáció nekem vegyesek az érzelmeit így utólag.maga az aktus izgatott engem is. . Írjatok.
2017. 02. 02. csütörtök 13:08  #12626
Törölt felhasználó (1568852)
Bocs én vágyakozok sok éve circling
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 02. 02. csütörtök 13:07), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1568852)
2017. 02. 02. csütörtök 13:07
Nagyon sok éve vágyakozik erre a dologra, ezt a párom is tudja. Mindíg nem volt a válasz ha szóba került, erőltetni nem szabad csak akkor van értelme, ha vágyik rá. Már azt hittem én is hogy sosem lesz benne részem és egy idelye fel sem mertem hozni a témát, neki pedig ennyi idő kellett hogy elrendezése magában a dolgokat, így ő hozta szóba. Most keresgélünk, de még így sem biztos semmi. Sok mindennek passzolnia kell plàne egy nőnél. Türelem kell és szerintem az hogy érezze megbízólevelét benne és ő is benned. Szerintem itt az érzelmi határokat nehéz leginkább kezelni. Nálunk ismerős szóba sem jöhet.
2017. 02. 02. csütörtök 13:07  #12625
Törölt felhasználó (1568852)
Nagyon sok éve vágyakozik erre a dologra, ezt a párom is tudja. Mindíg nem volt a válasz ha szóba került, erőltetni nem szabad csak akkor van értelme, ha vágyik rá. Már azt hittem én is hogy sosem lesz benne részem és egy idelye fel sem mertem hozni a témát, neki pedig ennyi idő kellett hogy elrendezése magában a dolgokat, így ő hozta szóba. Most keresgélünk, de még így sem biztos semmi. Sok mindennek passzolnia kell plàne egy nőnél. Türelem kell és szerintem az hogy érezze megbízólevelét benne és ő is benned. Szerintem itt az érzelmi határokat nehéz leginkább kezelni. Nálunk ismerős szóba sem jöhet.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 02. 01. szerda 16:55), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1370412)
2017. 02. 01. szerda 16:55
Igen, én is úgy vélem, hogy nem minden nő van benne, kis lépésekkel próbálok haladni, de lehet, hogy ez nekem kimarad. :(
2017. 02. 01. szerda 16:55  #12624
Törölt felhasználó (1370412)
Igen, én is úgy vélem, hogy nem minden nő van benne, kis lépésekkel próbálok haladni, de lehet, hogy ez nekem kimarad. :(
(Ez egy válasz csak együtt üzenetére (2017. 02. 01. szerda 16:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 02. 01. szerda 16:39
Szia,nehéz helyzetben vagy,de próbáld megérteni,hogy nem minden nőt vonz a többes felállás. Ez nem olyasmi mint mondjuk a biciklizés,hogy majd addig duruzsolok a fülébe amíg beadja a derekát.
Lépésről-lépésre haladva esetleg lehet némi esélyed,de óriási türelem és kitartás kell hozzá. Az eredmény persze akkor sem garantált.
2017. 02. 01. szerda 16:39  #12623
csak együtt csak együtt
Szia,nehéz helyzetben vagy,de próbáld megérteni,hogy nem minden nőt vonz a többes felállás. Ez nem olyasmi mint mondjuk a biciklizés,hogy majd addig duruzsolok a fülébe amíg beadja a derekát.
Lépésről-lépésre haladva esetleg lehet némi esélyed,de óriási türelem és kitartás kell hozzá. Az eredmény persze akkor sem garantált.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 02. 01. szerda 12:27), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1370412)
2017. 02. 01. szerda 12:27
Sziasztok!
Nagyon régóta olvasom a fórumot és érdeklődök a hármas felállás iránt, és azt hiszem eldöntöttem, hogy nem akarom úgy leélni az életem, hogy ne próbáljam ki, ha lehetőség van rá. Sajna a feleségem nem igazán vevő erre, pár éve szóba kerültek az ilyen felállások és akkor nagyon perverz dolognak tartotta. Engem évek óta izgat és bevallom mindig a 2 férfi 1 nő felállás volt közelebb hozzám. Tudom, hogy sokan kérdezték már, de arra vagyok kíváncsi milyen ötleteitek vannak, hogyan hozhatom fel a témát. Szerfölött érdekel a nők véleményére, hogy miként élték ezt meg.
2017. 02. 01. szerda 16:32  #12622
LeonKatja LeonKatja
Nálunk teljesen kizárt, hogy a privát életünkből bevonjunk valakit. Gyakorlatilag ez az egyetlen szabályunk. Még akkor sem játszunk, ha véletlenül összefutunk klubban, vagy buliban. Nem tartjuk szerencsésnek az ilyen jellegű összefonódást az életünkben. De biztos írnak mások a pozitív tapasztalatukról. smile
(Ez egy válasz potiri üzenetére (2017. 02. 01. szerda 13:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 02. 01. szerda 13:26
Sziasztok a párom és én szeretnénk kipróbálni a hármas felállást két pasi egy nő ha szóba hozom teljesen benedvesedik engem is izgat nagyon neki már van kiszemeltje egy közös ismerősünk én nem szeretném ha ő lenne a harmadik.idegent szeretnék mit csináljak kössék kompromisszumot? segítsetek.
2017. 02. 01. szerda 16:10  #12621
csak együtt csak együtt
Szerintem tedd össze a kezedet és adj hálát.....a nejednek,hogy ennyire szerencsés vagy. Mindig a NŐ dönt,így örülj a lehetőségnek. Amennyiben jól sikerül,akkor mindhárman elégedettek lesztek. Ha valamiért mégsem,akkor terelgesd az asszonyt más pasi irányába.
(Ez egy válasz potiri üzenetére (2017. 02. 01. szerda 13:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 02. 01. szerda 13:26
Sziasztok a párom és én szeretnénk kipróbálni a hármas felállást két pasi egy nő ha szóba hozom teljesen benedvesedik engem is izgat nagyon neki már van kiszemeltje egy közös ismerősünk én nem szeretném ha ő lenne a harmadik.idegent szeretnék mit csináljak kössék kompromisszumot? segítsetek.
2017. 02. 01. szerda 13:26  #12620
potiri potiri
Sziasztok a párom és én szeretnénk kipróbálni a hármas felállást két pasi egy nő ha szóba hozom teljesen benedvesedik engem is izgat nagyon neki már van kiszemeltje egy közös ismerősünk én nem szeretném ha ő lenne a harmadik.idegent szeretnék mit csináljak kössék kompromisszumot? segítsetek.
/ 997