Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

2013. 09. 03. kedd 19:11  #9392
Törölt felhasználó (870900)
És mi a véleményed mint Nő??
Szeretnéd átélni újra,és újra??
Mondjuk 2-3 havonta?
Vagy elég volt és soha többé?
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 09. 03. kedd 15:56), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (890286)
2013. 09. 03. kedd 15:56
Mondta, hogy minden rendben és mosolygott. Ez nagyon megérintette a lelkemet.
Nyugodt szívvel élveztem és szoptam tovább hátha kőkeménnyé válik, de nem ez történt.
Abban a pillanatban amikor újból belefeledkeztem a kényeztetésbe, éreztem, hogy a párom elment.
Hát, még ilyet? Mi történik velünk? Ennyire nem ismerjük sem a saját sem a másik testét, lelkét?
Hát, de nem is állt neki rendesen!
Közben a vendégünk másodszorra is a csúcsra vitt a kezével. Árfordított és mellém térdelt, így az övét is elértem, sőt még a számba is vettem. Most a párom kényeztette a puncimat. A szemem még mindig csukva, iszonyú nyugalom a lelkemben és izgalom a testemen. Azt kívántam bárcsak soha ne lenne vége.
Arra vágytam, hogy végre valaki belém hatoljon, de tudtam, hogy még most a páromnak ez nem fog menni, mivel most élvezett el. Kezemmel toltam vendégünk fenekét a lábaim közé. Szolidan megkérdezte, hogy mit szeretnék? Csak annyit tudta kinyögni, hogy gyere.
Óvszert húzott és lassan belémhatolt.
Nem volt más érzésem, (gondolok a méretekre) nem éreztem, hogy egy idegen férfi farka van bennem, csak azt éreztem, hogy szexelünk hárman és ez nekem nagyon jó!
A párom valamit a fülembe súgott aztán eltűnt a fürdőben. Közben mi egyre keményebben dugtunk és éreztem, hogy jön a gyönyör. Visszatért a párom és így tanúja lehetett annak, hogy egy másik pasi dugja a feleségét és még az élvezetet is láthatta rajtam. Csodálatos volt. A vendégünk nem volt jobb az ágyban mint a párom, de nem is ez számított, hanem a hármas szitu. Annak a tudata juttatott el a csúcsra.
Lihegve meg pihentünk mindhárman. Én a párom ölében feküdtem, a combomnál a vendégünk és mindketten simogattak amíg megbeszéltük a tapasztalatainkat. A testem és lelkem tökéletes harmóniában pihent két pasi társaságában.
Aztán a vendégünk távozott, kettesben maradtunk.
Ha jól emlékszem nem kezdtük boncolgatni az eseményeket, inkább csak egy –egy szóval jellemeztü. Egybe hangzóan jól sikerült este volt!
Lepihenni indultunk a hálóba, aztán az lett belőle, hogy még ágyat sem fogtam , a párom már tövig bennem hatalmas álló férfiasságával. Bár az előbb még azt gondoltam, hogy nekem mára elég volt a szexből, most mégis hatalmas élvezet következett. Nem hallottam, hanem éreztem amit mondani akart.” Jó-jó, megvolt az első hármas szexünk, megdughatott más férfi, de azért én vagyok az úr a hátnál.” És mindezt éreztem!! Fantasztikus!!
Mint másnap megtudtam a páromtól , Ő még éjszaka egyszer eljuttatta magát a csúcsra.
Azt egy kicsit sajnálom , hogy én annak nem lehettem a részese, mert ugyan ki voltam rendesen elégítve, de még mindig annyira a hatása alatt voltam a történteknek, hogy szívesen élveztem volna vele megint.
2013. 09. 03. kedd 19:01  #9391
Törölt felhasználó (804968)
jó sztori!
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 09. 03. kedd 15:56), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (890286)
2013. 09. 03. kedd 15:56
Mondta, hogy minden rendben és mosolygott. Ez nagyon megérintette a lelkemet.
Nyugodt szívvel élveztem és szoptam tovább hátha kőkeménnyé válik, de nem ez történt.
Abban a pillanatban amikor újból belefeledkeztem a kényeztetésbe, éreztem, hogy a párom elment.
Hát, még ilyet? Mi történik velünk? Ennyire nem ismerjük sem a saját sem a másik testét, lelkét?
Hát, de nem is állt neki rendesen!
Közben a vendégünk másodszorra is a csúcsra vitt a kezével. Árfordított és mellém térdelt, így az övét is elértem, sőt még a számba is vettem. Most a párom kényeztette a puncimat. A szemem még mindig csukva, iszonyú nyugalom a lelkemben és izgalom a testemen. Azt kívántam bárcsak soha ne lenne vége.
Arra vágytam, hogy végre valaki belém hatoljon, de tudtam, hogy még most a páromnak ez nem fog menni, mivel most élvezett el. Kezemmel toltam vendégünk fenekét a lábaim közé. Szolidan megkérdezte, hogy mit szeretnék? Csak annyit tudta kinyögni, hogy gyere.
Óvszert húzott és lassan belémhatolt.
Nem volt más érzésem, (gondolok a méretekre) nem éreztem, hogy egy idegen férfi farka van bennem, csak azt éreztem, hogy szexelünk hárman és ez nekem nagyon jó!
A párom valamit a fülembe súgott aztán eltűnt a fürdőben. Közben mi egyre keményebben dugtunk és éreztem, hogy jön a gyönyör. Visszatért a párom és így tanúja lehetett annak, hogy egy másik pasi dugja a feleségét és még az élvezetet is láthatta rajtam. Csodálatos volt. A vendégünk nem volt jobb az ágyban mint a párom, de nem is ez számított, hanem a hármas szitu. Annak a tudata juttatott el a csúcsra.
Lihegve meg pihentünk mindhárman. Én a párom ölében feküdtem, a combomnál a vendégünk és mindketten simogattak amíg megbeszéltük a tapasztalatainkat. A testem és lelkem tökéletes harmóniában pihent két pasi társaságában.
Aztán a vendégünk távozott, kettesben maradtunk.
Ha jól emlékszem nem kezdtük boncolgatni az eseményeket, inkább csak egy –egy szóval jellemeztü. Egybe hangzóan jól sikerült este volt!
Lepihenni indultunk a hálóba, aztán az lett belőle, hogy még ágyat sem fogtam , a párom már tövig bennem hatalmas álló férfiasságával. Bár az előbb még azt gondoltam, hogy nekem mára elég volt a szexből, most mégis hatalmas élvezet következett. Nem hallottam, hanem éreztem amit mondani akart.” Jó-jó, megvolt az első hármas szexünk, megdughatott más férfi, de azért én vagyok az úr a hátnál.” És mindezt éreztem!! Fantasztikus!!
Mint másnap megtudtam a páromtól , Ő még éjszaka egyszer eljuttatta magát a csúcsra.
Azt egy kicsit sajnálom , hogy én annak nem lehettem a részese, mert ugyan ki voltam rendesen elégítve, de még mindig annyira a hatása alatt voltam a történteknek, hogy szívesen élveztem volna vele megint.
2013. 09. 03. kedd 15:56  #9390
Törölt felhasználó (890286)
Mondta, hogy minden rendben és mosolygott. Ez nagyon megérintette a lelkemet.
Nyugodt szívvel élveztem és szoptam tovább hátha kőkeménnyé válik, de nem ez történt.
Abban a pillanatban amikor újból belefeledkeztem a kényeztetésbe, éreztem, hogy a párom elment.
Hát, még ilyet? Mi történik velünk? Ennyire nem ismerjük sem a saját sem a másik testét, lelkét?
Hát, de nem is állt neki rendesen!
Közben a vendégünk másodszorra is a csúcsra vitt a kezével. Árfordított és mellém térdelt, így az övét is elértem, sőt még a számba is vettem. Most a párom kényeztette a puncimat. A szemem még mindig csukva, iszonyú nyugalom a lelkemben és izgalom a testemen. Azt kívántam bárcsak soha ne lenne vége.
Arra vágytam, hogy végre valaki belém hatoljon, de tudtam, hogy még most a páromnak ez nem fog menni, mivel most élvezett el. Kezemmel toltam vendégünk fenekét a lábaim közé. Szolidan megkérdezte, hogy mit szeretnék? Csak annyit tudta kinyögni, hogy gyere.
Óvszert húzott és lassan belémhatolt.
Nem volt más érzésem, (gondolok a méretekre) nem éreztem, hogy egy idegen férfi farka van bennem, csak azt éreztem, hogy szexelünk hárman és ez nekem nagyon jó!
A párom valamit a fülembe súgott aztán eltűnt a fürdőben. Közben mi egyre keményebben dugtunk és éreztem, hogy jön a gyönyör. Visszatért a párom és így tanúja lehetett annak, hogy egy másik pasi dugja a feleségét és még az élvezetet is láthatta rajtam. Csodálatos volt. A vendégünk nem volt jobb az ágyban mint a párom, de nem is ez számított, hanem a hármas szitu. Annak a tudata juttatott el a csúcsra.
Lihegve meg pihentünk mindhárman. Én a párom ölében feküdtem, a combomnál a vendégünk és mindketten simogattak amíg megbeszéltük a tapasztalatainkat. A testem és lelkem tökéletes harmóniában pihent két pasi társaságában.
Aztán a vendégünk távozott, kettesben maradtunk.
Ha jól emlékszem nem kezdtük boncolgatni az eseményeket, inkább csak egy –egy szóval jellemeztü. Egybe hangzóan jól sikerült este volt!
Lepihenni indultunk a hálóba, aztán az lett belőle, hogy még ágyat sem fogtam , a párom már tövig bennem hatalmas álló férfiasságával. Bár az előbb még azt gondoltam, hogy nekem mára elég volt a szexből, most mégis hatalmas élvezet következett. Nem hallottam, hanem éreztem amit mondani akart.” Jó-jó, megvolt az első hármas szexünk, megdughatott más férfi, de azért én vagyok az úr a hátnál.” És mindezt éreztem!! Fantasztikus!!
Mint másnap megtudtam a páromtól , Ő még éjszaka egyszer eljuttatta magát a csúcsra.
Azt egy kicsit sajnálom , hogy én annak nem lehettem a részese, mert ugyan ki voltam rendesen elégítve, de még mindig annyira a hatása alatt voltam a történteknek, hogy szívesen élveztem volna vele megint.
2013. 09. 03. kedd 15:55  #9389
Törölt felhasználó (890286)
Én denver76 párja vagyok. Aug. 10-én írta le az első hármas szex történetünket. Gondoltam én is megteszem ezt a női oldalról.
Az előzményekről csak annyit, hogy pár évvel ezelőtt volt már ez téma köztünk, de én úgy éreztem, hogy nekem érzelmek kellenek a szexhez. Mivel csak a páromat szeretem így nincs helye még egy férfinak az ágyunkban. Nagyon sokáig így is maradt ez az érzés.
Mígnem év elején ki nem derült, hogy megcsalt. Összeomlott egy világ bennem.
Jöttek a nagy beszélgetések, hol rontottuk el?
A megcsalásos cirkusz kellős közepén ért az első meghökkenés.
Utáltam, amiért ezt tette velem és megvetettem azért, ahogy. Mégis amikor színt vallott és kért, hogy próbáljuk meg rendbe hozni le tudtam feküdni vele és nem is akármilyen szexben volt részünk.
A meghökkenést arra értettem, hogy utáltam Őt tiszta szívemből, mégis fergeteges élményben volt részünk.
Itt kezdtem el gondolkodni azon, hogy tényleg kell-e, hogy szeressek valakit ahhoz, hogy szexelni tudjak vele?
Telt múlt az idő, megint téma lett a hármas szex.
Az a lehetőség ugrott az agyamba, hogy mi lenne ha egy masszázzsal egybekötött aktus lenne.
Ez részemről járható útnak tűnk és Ő sem zárkózott el tőle.
Keresgéltem, rátaláltam. A részletekkel nem untatnálak benneteket.
Egy hetünk volt, hogy rákészüljünk lelkileg. Sokszor gondolkodóba estem, hogy kell-e ez nekem.
Valahol mindig arra lyukadtam ki, hogy igen, lefeküdnék mással, de nem akarok olyanná válni mint Ő, nem akarom megcsalni. Így gyakorlatilag engedélyt kaptam arra, hogy mással legyek.
Eljött a várva várt este. Bátorításképpen bekoktéloztunk, és vártuk a partnerünket.
Rettegtem, hogy mi lesz ha meglátom és nem lesz szimpi.
Amikor belépett a lakásba és megláttam, már éreztem, hogy minden tökéletes lesz, ha a párom is bírja. Benne nem voltam olyan biztos.
Váltottunk egy pár mondatot, aztán fürcsi, zene, gyertya.
Fehérneműben az ágyra hasaltam és csak arra tudtam gondolni, hogy egy idegen férfi van az ágyunkban. Érdekes dolog történt akkor velem. Eldöntöttem, hogy becsukom a szemem és csak arra figyelek, hogy mi történik a testemmel. Bevált!
Éreztem a hátamon az idegen kezek puha masszírozását és a következő pillanatban a párom simogatását az arcomon, fejemen, nyakamon. Éreztem , hogy Ő jól érzi magát, nem kell miatta aggódnom.
A vendégünk keze lassan bejárta az egész hátamat, majd a csípőmet és a fenekemet.
Éreztem amint leveszi a bugyimat és tudtam, hogy most oda fog nyúlni ahova eddig mást nem engedtem. Párom egyre izgatottabb lett. Végre megszabadult a ruháitól és a kezembe-számba vehettem a farkát. Éreztem, ahogy a puncimat izgatja a vendég és közben a párom keze a hátamat simogatja én meg csak szoptam Őt. Már-már minden tökéletesnek tűnt amikor ráeszméltem, hogy én lassan elmegyek a párom farka meg félig kész állapotban van. Hirtelen gondolat cikázott át az agyamon. Lehet , hogy nála baj van, abba kellene hagyni én meg nem veszem észre?
Ekkor egy pillanatra összenéztünk, láttam az arcán, hogy boldog.
2013. 09. 03. kedd 15:14  #9388
george.p.69 george.p.69
tapasztalatból beszélsz? smile
(Ez egy válasz Gyugyu62 üzenetére (2013. 09. 03. kedd 14:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 09. 03. kedd 14:26
Teljesen igazad van!
2013. 09. 03. kedd 14:26  #9387
Gyugyu62 Gyugyu62
Teljesen igazad van!
(Ez egy válasz george.p.69 üzenetére (2013. 09. 03. kedd 11:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 09. 03. kedd 11:06
Engem kifejezetten izgat ha más dugja a feleségem, másrészt mitől és miért érezném magam rosszul olyantól ami neki örömet okoz??
2013. 09. 03. kedd 11:19  #9386
nóridóri nóridóri
Hát bizony volt már olyan párom, akit izgatott ha mások dugnak...
2013. 09. 03. kedd 11:06  #9385
george.p.69 george.p.69
Engem kifejezetten izgat ha más dugja a feleségem, másrészt mitől és miért érezném magam rosszul olyantól ami neki örömet okoz??
2013. 09. 03. kedd 10:58  #9384
Törölt felhasználó (857830)
smile ****

/moderálva. Rád is vonatkozik. Ha nincs tűz, nem kell parazsat hordani! Ravenna/
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 09. 03. kedd 10:49), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (62398)
2013. 09. 03. kedd 10:49
Egyetértek! **************

/kicsit moderálva. Ne kezdjétek el a személyeskedést! Ravenna/
2013. 09. 03. kedd 10:49  #9383
Törölt felhasználó (62398)
Egyetértek! **************

/kicsit moderálva. Ne kezdjétek el a személyeskedést! Ravenna/
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 09. 03. kedd 09:26), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (857830)
2013. 09. 03. kedd 09:26
...Bennünk ott a vágy hogy néha napján másoknak is elmeséljünk intim dolgokat akár jó akár rossz de mint lentebb is írtátok vannak objektív okok ami miatt visszafogja magát az ember...

Szerintem itt éppenhogy bárki bármit elmesélhet. Persze adott esetben a téma kényes volta inkább igényli a kvázi anonim formát, de szerintem ez semmit sem von le abból, hogy lehetőség van.
2013. 09. 03. kedd 09:26  #9382
Törölt felhasználó (857830)
...Bennünk ott a vágy hogy néha napján másoknak is elmeséljünk intim dolgokat akár jó akár rossz de mint lentebb is írtátok vannak objektív okok ami miatt visszafogja magát az ember...

Szerintem itt éppenhogy bárki bármit elmesélhet. Persze adott esetben a téma kényes volta inkább igényli a kvázi anonim formát, de szerintem ez semmit sem von le abból, hogy lehetőség van.
2013. 09. 03. kedd 09:25  #9381
ravenna ravenna VIP Admin
Kicsit OFF lett a beszélgetés! És erre most magam is ráteszek egy lapáttal! smile
Jók ezek a megfogalmazások, ami olvsahatóak itt arról, hogy mi is a hiba, de azért egy dolgot ne felejtsünk el. Az ember nem kérkedik a szexuális életével, ha pedig ez még különlegesebb, mások szemében szélsőségesebb mint a "nagy szürke átlag" akkor ezzel még inkább célszerű óvatosan viselkedni.
Nem hiszem hogy a dicsekvés az hosszútávon jó irány. Ellenben az aki őszinte, az aki figyel a környezetére, baráti körére vagy ismerőseire idővel megtalálhatja azokat az embereket, akikkel nyíltan, őszintén lehet beszélni bármiről.
2013. 09. 03. kedd 08:28  #9380
Kanellos Kanellos
Jó téma ez is megér egy misét ! Mit miért nem lehet elmesélni ?
Bennünk ott a vágy hogy néha napján másoknak is elmeséljünk intim dolgokat akár jó akár rossz de mint lentebb is írtátok vannak objektív okok ami miatt visszafogja magát az ember.
Párommal sokat beszélgettünk erről és mindketten azt szeretnénk, ha olyan hasonló korú és gondolkodású párral hozna minket össze a sors ahol túl azon, hogy közös programokon jól érezzük magunkat az ilyen kényes témákról is őszintén szókimondóan lehessen beszélgetni.
A szókimondás hiánya zárkózottá teszi az embereket, Ezért jó ez a fórum mert van itt egy réteg az Interneten akik óvatosan ugyan de elkezdték lebontani ezeket falakat.
2013. 09. 03. kedd 03:16  #9379
Törölt felhasználó (787058)
Ez nem "álszenteskedés, a mutogatás, a kibeszélés, a képmutatás, a rosszakarat"
Egyszerűen irigység smile
Minden lebecsmérelő magatartást és viselkedést ,azt ki lehet vetíteni a saját félénkségünkre.
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2013. 09. 02. hétfő 20:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 09. 02. hétfő 20:38
" az titok amit csak én (mi) tudhatunk ! Amit nem tudnak nem fáj senkinek!"

Egyetértek.

Igen, úgy hiszem, sokunk nem szeretné azt, ha kiderülne a barátai, ismerősei, rokonai, szomszédjai előtt az, hogy miféle huncut gondolatai, vágyai, netán átélt élményei vannak.
Pedig az lenne a normális, ha már a szex a mindennapi életünk része, akkor a törvényes kereteken belül mindenki oly módon élvezze a szexet, ami neki, illetve neki és párjának örömet okoz. Nem nagy dolog egy ilyen elvárás.
Szomorú, hogy az álszenteskedés, a mutogatás, a kibeszélés, a képmutatás, a rosszakarat, a másikban való hibakeresés öröme nagyon jellemző honfitársaink többségére. Pediglen egyszerűbb lenne az, ha mindenki a saját portája előtt sepregetne. Lehet, több lenne a kiegyensúlyozott, kielégült, boldog ember.
2013. 09. 02. hétfő 20:38  #9378
Nyúlmedve Nyúlmedve
" az titok amit csak én (mi) tudhatunk ! Amit nem tudnak nem fáj senkinek!"

Egyetértek.

Igen, úgy hiszem, sokunk nem szeretné azt, ha kiderülne a barátai, ismerősei, rokonai, szomszédjai előtt az, hogy miféle huncut gondolatai, vágyai, netán átélt élményei vannak.
Pedig az lenne a normális, ha már a szex a mindennapi életünk része, akkor a törvényes kereteken belül mindenki oly módon élvezze a szexet, ami neki, illetve neki és párjának örömet okoz. Nem nagy dolog egy ilyen elvárás.
Szomorú, hogy az álszenteskedés, a mutogatás, a kibeszélés, a képmutatás, a rosszakarat, a másikban való hibakeresés öröme nagyon jellemző honfitársaink többségére. Pediglen egyszerűbb lenne az, ha mindenki a saját portája előtt sepregetne. Lehet, több lenne a kiegyensúlyozott, kielégült, boldog ember.
(Ez egy válasz miisketten üzenetére (2013. 09. 01. vasárnap 12:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 09. 01. vasárnap 12:16
Helló!
Isten ments hogy valaha is kiderüljön a mi, Nem is olyan kis TITKUNK !!! Amit néha napján elkövetünk!
Túl prűd és túlzottan képmutató ez a világ ! Ítélkeznének ,és meg bélyegeznének, mert olyat tettünk vagy teszünk ami nekünk örömet okoz! Azt se tudják ,hogy milyen érzés ki se próbálták de ítélkeznek!
Sajnos átéltünk már hasonlót! :( Első rakció:"és még ti szülőnek meritek magatokat nevezni???" Elég megalázó volt....... még az a mázli én sokkal súlyosabb dolgot tudtam az illető hölgyről! Hogy kivel csalja a férjét! Tudtam így zsarolni !
Tanulságot levonva... A TITOK az titok amit csak én (mi) tudhatunk ! Amit nem tudnak nem fáj senkinek!
üdv:M&Zs
2013. 09. 01. vasárnap 21:11  #9377
Kispeti Kispeti
Amit ketten tudnak az már nem titok.
(Ez egy válasz miisketten üzenetére (2013. 09. 01. vasárnap 12:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 09. 01. vasárnap 12:16
Helló!
Isten ments hogy valaha is kiderüljön a mi, Nem is olyan kis TITKUNK !!! Amit néha napján elkövetünk!
Túl prűd és túlzottan képmutató ez a világ ! Ítélkeznének ,és meg bélyegeznének, mert olyat tettünk vagy teszünk ami nekünk örömet okoz! Azt se tudják ,hogy milyen érzés ki se próbálták de ítélkeznek!
Sajnos átéltünk már hasonlót! :( Első rakció:"és még ti szülőnek meritek magatokat nevezni???" Elég megalázó volt....... még az a mázli én sokkal súlyosabb dolgot tudtam az illető hölgyről! Hogy kivel csalja a férjét! Tudtam így zsarolni !
Tanulságot levonva... A TITOK az titok amit csak én (mi) tudhatunk ! Amit nem tudnak nem fáj senkinek!
üdv:M&Zs
2013. 09. 01. vasárnap 16:05  #9376
maarimar maarimar
Igen tipikus Magyar hozzáállás minket olyan szólt meg ahol 1 erre másik arra és azt hitték senki nem tudja hmm
(Ez egy válasz miisketten üzenetére (2013. 09. 01. vasárnap 12:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 09. 01. vasárnap 12:16
Helló!
Isten ments hogy valaha is kiderüljön a mi, Nem is olyan kis TITKUNK !!! Amit néha napján elkövetünk!
Túl prűd és túlzottan képmutató ez a világ ! Ítélkeznének ,és meg bélyegeznének, mert olyat tettünk vagy teszünk ami nekünk örömet okoz! Azt se tudják ,hogy milyen érzés ki se próbálták de ítélkeznek!
Sajnos átéltünk már hasonlót! :( Első rakció:"és még ti szülőnek meritek magatokat nevezni???" Elég megalázó volt....... még az a mázli én sokkal súlyosabb dolgot tudtam az illető hölgyről! Hogy kivel csalja a férjét! Tudtam így zsarolni !
Tanulságot levonva... A TITOK az titok amit csak én (mi) tudhatunk ! Amit nem tudnak nem fáj senkinek!
üdv:M&Zs
2013. 09. 01. vasárnap 12:16  #9375
miisketten miisketten
Helló!
Isten ments hogy valaha is kiderüljön a mi, Nem is olyan kis TITKUNK !!! Amit néha napján elkövetünk!
Túl prűd és túlzottan képmutató ez a világ ! Ítélkeznének ,és meg bélyegeznének, mert olyat tettünk vagy teszünk ami nekünk örömet okoz! Azt se tudják ,hogy milyen érzés ki se próbálták de ítélkeznek!
Sajnos átéltünk már hasonlót! :( Első rakció:"és még ti szülőnek meritek magatokat nevezni???" Elég megalázó volt....... még az a mázli én sokkal súlyosabb dolgot tudtam az illető hölgyről! Hogy kivel csalja a férjét! Tudtam így zsarolni !
Tanulságot levonva... A TITOK az titok amit csak én (mi) tudhatunk ! Amit nem tudnak nem fáj senkinek!
üdv:M&Zs
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2013. 08. 30. péntek 23:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 08. 30. péntek 23:48
Hogy mi volt hamarabb, azt nem tudom, de úgy hiszem a végeredmény rántott csirkecomb lesz smile
De tény, még egy sima kis lájtos kölcsönös simi-simi játék után is hazafelé menet a ház előtt megnyikorogtattuk az autó rugózását. Amikor megtörtént a "nagy" tényleges hármas, akkor napokig nem tudtunk betelni egymással.
Amúgy örülök annak, hogy egyetértesz a véleményemmel. Legalább meg van az érzés, nem vagyok gyógyíthatatlanul "romantikus" és mindez mellett a pragmatizmusom sem puszta fantazmagória smile

A 9456-hoz.
Volt egy baráti pár, akik igen komoly swingeres életet éltek. Csak barátok, semmi több, de a téma hozott minket össze. Érdekes dolgokat meséltek.
Például azt, hogy egyszer elkövették azt a baklövést, hogy szomszédjukban lakó sokéve barátjuknak számmító házaspárnak elmesélték azt, hogy miféle kedvtelésnek hódolnak. Előtte már voltak közös nyaralások, felváltva vigyáztak a másik gyermekeire, közös programok, szilveszterezgezések stb. Nem akartak tőlük semmit, csak kissé becsiccsentettek, és gondolták, valakivel megosszák a nagy titkukat.
A másik pár felhagyott velük szemben minden nemű beszéddel, barátsággal, a gyerekeiket már engedték át játszani a másik gyerekeivel, sőt, elfecsegték másoknak is a titkot. Megindult a pletyka, a mutogatás, a beszólások. A sok "jóindulatú" önjelölt erkölcscsősz kimutatta a foga fehérjét. Az senkit sem érdekelt, hogy mások fűvel-fával csalják párjukat. De a swingerezés, a többes szex bezzeg undorító dolog volt a szemükben.
A végeredmény az lett, hogy kénytelenek voltak elköltözni arról a környékről.
2013. 09. 01. vasárnap 11:25  #9374
Törölt felhasználó (860085)
Nagyon tanulságos történet, ha valaki szimpatikus, esetleg baráti viszonyt ápol vele az ember, az meg nem garancia arra hogy ezt is tudja kezelni... Nekünk is van rossz tapasztalatunk, de hamar levontuk a konzekvenciát smile
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2013. 08. 30. péntek 23:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 08. 30. péntek 23:48
Hogy mi volt hamarabb, azt nem tudom, de úgy hiszem a végeredmény rántott csirkecomb lesz smile
De tény, még egy sima kis lájtos kölcsönös simi-simi játék után is hazafelé menet a ház előtt megnyikorogtattuk az autó rugózását. Amikor megtörtént a "nagy" tényleges hármas, akkor napokig nem tudtunk betelni egymással.
Amúgy örülök annak, hogy egyetértesz a véleményemmel. Legalább meg van az érzés, nem vagyok gyógyíthatatlanul "romantikus" és mindez mellett a pragmatizmusom sem puszta fantazmagória smile

A 9456-hoz.
Volt egy baráti pár, akik igen komoly swingeres életet éltek. Csak barátok, semmi több, de a téma hozott minket össze. Érdekes dolgokat meséltek.
Például azt, hogy egyszer elkövették azt a baklövést, hogy szomszédjukban lakó sokéve barátjuknak számmító házaspárnak elmesélték azt, hogy miféle kedvtelésnek hódolnak. Előtte már voltak közös nyaralások, felváltva vigyáztak a másik gyermekeire, közös programok, szilveszterezgezések stb. Nem akartak tőlük semmit, csak kissé becsiccsentettek, és gondolták, valakivel megosszák a nagy titkukat.
A másik pár felhagyott velük szemben minden nemű beszéddel, barátsággal, a gyerekeiket már engedték át játszani a másik gyerekeivel, sőt, elfecsegték másoknak is a titkot. Megindult a pletyka, a mutogatás, a beszólások. A sok "jóindulatú" önjelölt erkölcscsősz kimutatta a foga fehérjét. Az senkit sem érdekelt, hogy mások fűvel-fával csalják párjukat. De a swingerezés, a többes szex bezzeg undorító dolog volt a szemükben.
A végeredmény az lett, hogy kénytelenek voltak elköltözni arról a környékről.
2013. 08. 31. szombat 22:36  #9373
robertosanni robertosanni
Én is ugyanezt írtam le tényleg nem kéne vele dicsekedni meg a szomszédnak sem kéne tudni, és ahogy kanellos írta valóban kifordult világban élünk!Pont ezért kérdeztem,mert tudtam,hogy ez lesz a válasz csak néhány itteni hozzászó ló ugyanúgy pálcát tör!A kérdésem(görbe tükör)volt! heureka
(Ez egy válasz ravenna üzenetére (2013. 08. 31. szombat 12:45), amit ide kattintva olvashatsz)
ravenna ravenna VIP Admin
2013. 08. 31. szombat 12:45
robartosanni írta: "Nagyon érdekes hozzászólások vannak,de a nagy vélemény nyilvánítások mellett kiváncsi lennék,hány ember ismeri el a kőzvetlen környezetében(felnőtt nők és férfiak) ezeket a hallatlan nagy szexuális élményeket! " - Nos, igen egy "bászámolós-dicsekvős fórumon ez örök téma. Vagy az is, hogy ha valaki szexelt, hányszor tette, vagy hány pasival tette. Nem illő dolog kérdést visszaforgatni, de valahol még is megpróbálom. Kell a közvetlen környezetnek beszámolni arról hogy egy pár mit él meg? Miért kéne elmondanom a szomszédomnak, hogy jajj de jót keféltem 2 hete 4 pasival. Aki viszont ismer, azzal meg van az a fajta bizalom is, hogy akár ismeri ezt az életem is. De nem hiszem hogy neki is dicsekednék ezzel. Ellenben lehet hogy egy beszélgetésen felmerülő témaként nem tagadnék meg dolgokat. Viszont sose mesélném el forgatókönyvszerűen, mi is történt.
Példának fel tudnék hozni weboldalakat is, amelyek egy-egy emberhez, vagy akár fiktív személyhez is köthetőek. Van aki a megélt vagy kapott töténeteit megosztja a neten, azt véleményezteti, könyvet ír belőle, reklámozza. Mást is ismerek, aki hasonlóan megélt dolgokat, ezt meg is írta, de mégsem ézem hogy dicskekvés, vagy akár beseperhető elismerésekért tenné.
Visszatérve a kérdésedre: Van olyan közeg, ahol lehet beszélgetni erről, de nem hiszem hogy ezzel tényleg dicsekedni kellene.
/ 974