Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

2013. 05. 24. péntek 18:08  #8972
Törölt felhasználó (852449)
.... Aztán a sráccal elszívtunk egy cigit és elköszöntünk....Nincs mit mondanom!
(Ez egy válasz KalaPál üzenetére (2013. 05. 24. péntek 08:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 05. 24. péntek 08:05
Szerintem is nagyon romantikus.. smile
2013. 05. 24. péntek 08:05  #8971
KalaPál KalaPál
Szerintem is nagyon romantikus.. smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 05. 23. csütörtök 17:32), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (804968)
2013. 05. 23. csütörtök 17:32
...hát nem abból az érzelgős fából vagytok faragva smile
2013. 05. 23. csütörtök 17:32  #8970
Törölt felhasználó (804968)
...hát nem abból az érzelgős fából vagytok faragva smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 05. 22. szerda 23:06), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (873460)
2013. 05. 22. szerda 23:06
Nem szoktunk pasit keresni, de most úgy terveztük ,hogy két-három pasit leszop a párom . Szokásos keresgélés, "intelligens" válaszok . Írtam egy srácnak itt, aki akart valamit ma este. Gondoltuk legalább egy.Ez is több mint amire számítottunk,de majd elhisszük ha túl vagyunk rajta.Gyorsan lezsíroztunk mindent , hogy mikor és hol. Abban maradtunk ,hogy a dunaparton megoldjuk .Persze késtünk fél órát,de a srác ott volt.
Kurva jó volt mert köszöntünk,bemutatkoztunk és ennyi . Nem bonyolítottuk túl a dolgot ahogy ez szokás manapság. Besétáltunk a fák közé egy ösvény mellett leterítettem a plédet. Egy 30 másodperces helyezkedés, nevetgélés ,hogy most mi lesz? Aztán szépen letérdelt,mi oda álltunk elé.Elkezdte simogatni nadrágon keresztül mind a kettőnk farkát. Aztán egy kis segítséggel ,de előkerültek a faszok . Először az enyémet kezdte el szopni , de gyorsan rábukott az új barátunkéra is. Közben megpróbáltam videózni meg fényképezni,de csak egy pár fotót tudtam készíteni technikai problémák miatt . Kb 3 perc szopás után a barátunk jól ráelvezett a párom arcara. Kérdeztem a srácot , kész? Nevetve válaszolt ,hogy teljesen. Gondoltam jó, akkor most én jövök. Kezembe vettem az irányítást és az arcara vertem . A két adag gecibol jutott neki bőven ,folyt rajta itt is ott is . Aztán a sráccal elszívtunk egy cigit és elköszöntünk. Hazafele az úton mondta párom , hogy ez kurva jó volt.Se hetekig levelezés ,se kávézgatás hanem azt csináltuk amiért mentünk.
Röviden ennyi volt a mi sztorink ma este. smile
Mi kurvára elveztük.
2013. 05. 23. csütörtök 17:23  #8969
Törölt felhasználó (17905)
Izgalmas volt a kis történeted szívesen lennék én egyszer AZ a srác smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 05. 22. szerda 23:06), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (873460)
2013. 05. 22. szerda 23:06
Nem szoktunk pasit keresni, de most úgy terveztük ,hogy két-három pasit leszop a párom . Szokásos keresgélés, "intelligens" válaszok . Írtam egy srácnak itt, aki akart valamit ma este. Gondoltuk legalább egy.Ez is több mint amire számítottunk,de majd elhisszük ha túl vagyunk rajta.Gyorsan lezsíroztunk mindent , hogy mikor és hol. Abban maradtunk ,hogy a dunaparton megoldjuk .Persze késtünk fél órát,de a srác ott volt.
Kurva jó volt mert köszöntünk,bemutatkoztunk és ennyi . Nem bonyolítottuk túl a dolgot ahogy ez szokás manapság. Besétáltunk a fák közé egy ösvény mellett leterítettem a plédet. Egy 30 másodperces helyezkedés, nevetgélés ,hogy most mi lesz? Aztán szépen letérdelt,mi oda álltunk elé.Elkezdte simogatni nadrágon keresztül mind a kettőnk farkát. Aztán egy kis segítséggel ,de előkerültek a faszok . Először az enyémet kezdte el szopni , de gyorsan rábukott az új barátunkéra is. Közben megpróbáltam videózni meg fényképezni,de csak egy pár fotót tudtam készíteni technikai problémák miatt . Kb 3 perc szopás után a barátunk jól ráelvezett a párom arcara. Kérdeztem a srácot , kész? Nevetve válaszolt ,hogy teljesen. Gondoltam jó, akkor most én jövök. Kezembe vettem az irányítást és az arcara vertem . A két adag gecibol jutott neki bőven ,folyt rajta itt is ott is . Aztán a sráccal elszívtunk egy cigit és elköszöntünk. Hazafele az úton mondta párom , hogy ez kurva jó volt.Se hetekig levelezés ,se kávézgatás hanem azt csináltuk amiért mentünk.
Röviden ennyi volt a mi sztorink ma este. smile
Mi kurvára elveztük.
2013. 05. 22. szerda 23:06  #8968
Törölt felhasználó (873460)
Nem szoktunk pasit keresni, de most úgy terveztük ,hogy két-három pasit leszop a párom . Szokásos keresgélés, "intelligens" válaszok . Írtam egy srácnak itt, aki akart valamit ma este. Gondoltuk legalább egy.Ez is több mint amire számítottunk,de majd elhisszük ha túl vagyunk rajta.Gyorsan lezsíroztunk mindent , hogy mikor és hol. Abban maradtunk ,hogy a dunaparton megoldjuk .Persze késtünk fél órát,de a srác ott volt.
Kurva jó volt mert köszöntünk,bemutatkoztunk és ennyi . Nem bonyolítottuk túl a dolgot ahogy ez szokás manapság. Besétáltunk a fák közé egy ösvény mellett leterítettem a plédet. Egy 30 másodperces helyezkedés, nevetgélés ,hogy most mi lesz? Aztán szépen letérdelt,mi oda álltunk elé.Elkezdte simogatni nadrágon keresztül mind a kettőnk farkát. Aztán egy kis segítséggel ,de előkerültek a faszok . Először az enyémet kezdte el szopni , de gyorsan rábukott az új barátunkéra is. Közben megpróbáltam videózni meg fényképezni,de csak egy pár fotót tudtam készíteni technikai problémák miatt . Kb 3 perc szopás után a barátunk jól ráelvezett a párom arcara. Kérdeztem a srácot , kész? Nevetve válaszolt ,hogy teljesen. Gondoltam jó, akkor most én jövök. Kezembe vettem az irányítást és az arcara vertem . A két adag gecibol jutott neki bőven ,folyt rajta itt is ott is . Aztán a sráccal elszívtunk egy cigit és elköszöntünk. Hazafele az úton mondta párom , hogy ez kurva jó volt.Se hetekig levelezés ,se kávézgatás hanem azt csináltuk amiért mentünk.
Röviden ennyi volt a mi sztorink ma este. smile
Mi kurvára elveztük.
2013. 05. 22. szerda 11:18  #8967
Törölt felhasználó (859483)
Elmegyek taxisnak én is.... finom
2013. 05. 21. kedd 18:43  #8966
Törölt felhasználó (880638)
Lehetne egy pót nő napot tartani, evvel a kérdéssel állított be kedvesem a múlt héten, hiszen tartozom valamivel célozva a közös szopásra? Mit volt mit tenni én vittem bele erre gondoltam is, hogy ez nem egyszeri alkalom lesz, taxiba ültünk és a taxis levette, a cím alapján, hogy hova megyünk, mivel látta, hogy nejem be van indulva (a farkamnál volt a keze) megkérdezte utunk célját, mire nejem nyíltan mondta, hogy a moziba szexelni, szó szót követett, mire egyszer csak azt vettem észre, hogy egy kihalt területen állunk és a nejem oldalán nyitva az ajtó és a taxis farkát szopja a nejem az enyémet meg masziroza nadrágon keresztül, a taxis két kézzel húzza a farkára a nejem fejét a pasas arcát nem látom, mert a tető eltakarja, de gondolom nagyon élvezi a szájbabaszást és pár perc múlva elélvez a nejem szájába. Szerencsémre mert majdnem én is a gatyámba, de sikerült megállnom, hogy elengedjem, nejem megkérdezte akarom e hogy befejezze nekem is, de mondtam, most nem köszi kibírom a moziig, amit alig vártam, mert most már nagyon szerettem volna látni, hogy megdugják a punciját, miközben egy farkat nyomnak a torkához. A moziba érve mondja, hogy nagyon felizgult és a bugyija is tök elázott és levette még a taxiba ott hagyva a pasinak és megdumálták, ha "végzünk" értünk jön, mondom most már ne is vegyen fel másikat, hanem a gumit vegye elő, mert most arra lesz szükség. Beléptünk, szinte sehol senki az első sorban két pasi verte a farkát az egyik igen méretes aki mellé leültünk miután megkérdeztük, hogy ide ülhetünk e? Nejem kigombolt blúzzal felhúzott szoknyával ketönk közé és elkezdte bontani a farkam majd bekapta miközben a pasi farkát símogatta, szeretném ezt a faszt a pinábdan látni mondtam neki, itt mindenki előtt? persze, ha nem zavar, elővett egy gumit, ráhúzta és lassan háttal ülve felé ereszkedett, én meg valük szembe ülve a földön néztem hogy megy egyre beljebb szép lassan az a méretes fasz a nejembe miközben neki folyamatos orgazmusa volt, mert annyira fel volt izgulva, közben mosolygott rám és köszönöm ismétlések közepette egyre jobban élvezett, közben jöttek még ketten közelebbről is szemügyre venni eseményeket, kérdezem nejemet mejiket akarod a szágba, mire a válasz, mindkettőt erre a srácok, ill. az egyik az már idősebb pasi felválva szopatta a drágát, de aki dugta, ill. akiben az ölében ült elélvezett, de nem nagyon látszott a lankadás a farkán, csak a pasas mondta, kér egy kis pihit, a két farok még nem élvezett el, de ök is kaptak pihenőt, de én már nem bírtam tovább, beleélveztem a szájába, mire a nejem megjegyezte, végre egy rendes adag, mert a taxisé az nagyon kevés volt.
(Ez egy válasz öregember nem vénember üzenetére (2013. 04. 13. szombat 00:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 04. 13. szombat 00:42
Részletek?
2013. 05. 21. kedd 09:34  #8965
vklau vklau
Swingerklubot ajánlanám Nektek.Mi is általában ott szoktuk ezt megoldani,mint pl. a mostani szombaton is!:P
Végre megkaptam azt a pasit,akivel másfél éve kerülgetjük egymást!Eddig volt egy párja,aki szerintem féltékeny lehetett rám,és így állandóan kitalált valamit,hogy miért is nem jó a négyes.Nemrég szakítottak,így a srác lejött a kluba egyedül.Párom kapott az alakalmon,és megkérdezte Tőle,és persze Tőlem is,hogy be e pótoljuk ezt az elvesztegetett időt!NANÁ!Vágtuk rá,és már mentünk is helyet keresni!Még most is "érzem" a szombat éjszakát,tehát el tudjátok képzelni mit is kaptam én a két fiútól a szobában!!! nyes
Szóval kedves MayaLevi,én tényleg azt ajánlanám,hogy próbáljátok meg a swingert. Ott nincs lutri,abból válogattok ami a felhozatal,és így elkerülhető,hogy esetleg nem megy el a megbeszélt talira a srác,akit szeretnétek.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 05. 18. szombat 12:16), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (876536) VIP
2013. 05. 18. szombat 12:16
Ezt mi is szeretnénk, de egyszerűen nem tudjuk összehozni...
2013. 05. 21. kedd 04:34  #8964
Törölt felhasználó (125544)
Szerintem minden férfit izgat ez a dolog, aki szeret kedvesének! És még nagyobb örömöt szeretne neki okozni! Sajnos az én kedvesem nincsen benne! De én már voltam így párral, nagyon kellemes volt mindenkinek, sajna Londonba költöztek, így újra keresgélek!
De csak diszkrét pár jöhet szóba, mivel én sem vagyok független! Mindenkinek kellemes élményeket kívánok!
2013. 05. 21. kedd 04:20  #8963
Törölt felhasználó (125544)
Én szívesen beszélgetnék veletek erről a témáról, még úgy is, hogy nem közeledünk egymáshoz!
Szép napoť.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 05. 15. szerda 05:32), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (862441)
2013. 05. 15. szerda 05:32
Szívesen beszélgetünk,ezekről a tapasztalatokról,vágyakról levélben smile Ha valakit izgat és szívesebben beszélgetne egy diszkrétebb helyen smile
2013. 05. 19. vasárnap 03:05  #8962
jópasas jópasas
Ha komolyak ***********

/moderálva: attól nem lesz nagyobb az esélyed, hogy itt a fórumban promotálod magad. Ezt privátban, ez nem társkereső! Ravenna/
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 05. 18. szombat 12:16), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (876536) VIP
2013. 05. 18. szombat 12:16
Ezt mi is szeretnénk, de egyszerűen nem tudjuk összehozni...
2013. 05. 18. szombat 12:16  #8961
Törölt felhasználó (876536) VIP
Ezt mi is szeretnénk, de egyszerűen nem tudjuk összehozni...
(Ez egy válasz vklau üzenetére (2013. 05. 16. csütörtök 16:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 05. 16. csütörtök 16:38
Múlthét szombaton 3 pasival voltam,ebből 1 volt a férjem!Szerintetek mennyire imádja ezt a látványt?Azóta is ez a téma sex közben,hogy"emlékszel ahogy xy épp a puncidat dugta,Te pedig a másik két farkat kényeztetted felválltva...?"Fenomenális az érzés is,és az emlék is!:P
2013. 05. 17. péntek 15:09  #8960
Törölt felhasználó (125544)
Sziasztok.
Én szívesen beszélgetnék veletek erről a témáról diszkréten, privátba!
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 05. 15. szerda 05:32), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (862441)
2013. 05. 15. szerda 05:32
Szívesen beszélgetünk,ezekről a tapasztalatokról,vágyakról levélben smile Ha valakit izgat és szívesebben beszélgetne egy diszkrétebb helyen smile
2013. 05. 17. péntek 09:02  #8959
vklau vklau
Nem az első alkalom volt,de eddig csak két pasival próbáltam.De szerencsére a három pasis sem haladta meg a képességeimet!:PSzerintem lesz folytatása a dolognak! smile
2013. 05. 16. csütörtök 18:58  #8958
karpat57 karpat57
Szerintem nagy élmény volt részére is, ezért is emlegeti, meg azért, hogy ismételjétek meg!
(Ez egy válasz vklau üzenetére (2013. 05. 16. csütörtök 16:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 05. 16. csütörtök 16:38
Múlthét szombaton 3 pasival voltam,ebből 1 volt a férjem!Szerintetek mennyire imádja ezt a látványt?Azóta is ez a téma sex közben,hogy"emlékszel ahogy xy épp a puncidat dugta,Te pedig a másik két farkat kényeztetted felválltva...?"Fenomenális az érzés is,és az emlék is!:P
2013. 05. 16. csütörtök 16:38  #8957
vklau vklau
Múlthét szombaton 3 pasival voltam,ebből 1 volt a férjem!Szerintetek mennyire imádja ezt a látványt?Azóta is ez a téma sex közben,hogy"emlékszel ahogy xy épp a puncidat dugta,Te pedig a másik két farkat kényeztetted felválltva...?"Fenomenális az érzés is,és az emlék is!:P
2013. 05. 15. szerda 23:33  #8956
lackoo91 lackoo91
én is csatlakoznék az előttem szólóhoz, örömmel beszélgetnék Veletek smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 05. 15. szerda 05:32), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (862441)
2013. 05. 15. szerda 05:32
Szívesen beszélgetünk,ezekről a tapasztalatokról,vágyakról levélben smile Ha valakit izgat és szívesebben beszélgetne egy diszkrétebb helyen smile
2013. 05. 15. szerda 08:21  #8955
Törölt felhasználó (873260)
sziasztok. mi szívesenen beszélgetnénk róla, mert kezdők vagyunk!pussz
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 05. 15. szerda 05:32), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (862441)
2013. 05. 15. szerda 05:32
Szívesen beszélgetünk,ezekről a tapasztalatokról,vágyakról levélben smile Ha valakit izgat és szívesebben beszélgetne egy diszkrétebb helyen smile
2013. 05. 15. szerda 05:32  #8954
Törölt felhasználó (862441)
Szívesen beszélgetünk,ezekről a tapasztalatokról,vágyakról levélben smile Ha valakit izgat és szívesebben beszélgetne egy diszkrétebb helyen smile
2013. 05. 13. hétfő 18:47  #8953
szilvilajos szilvilajos
Hát nem is tudom hogy most mit higgyünk? Bocsi,de az adatlapotok homlok egyenest másról szol... ,,Külföldön laktok és jelen pillanatba nem kerestek senkit,, Hát akkor mi az igazság? wink
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 05. 12. vasárnap 16:17), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (845522) VIP
2013. 05. 12. vasárnap 16:17
Az oldalon egyfolytában pasit keresünk harmadiknak.Tegnap egy csinos barátnőnkhöz voltunk meghívva a szüli napjára.Ö itt lakik a környékünkön.Nagy lendöbbenésünkre egy-az egybe rá kérdezett,hogy nincs-e kedvünk hármasba ágyba bújni.Féltem a kérdéstől mer a barátnőm igen féltékeny rám és mikor itt el kezdtünk keresgélni ő kijelentette,hogy nö és pár szóba sem jöhet.Kimondottan csak pasi jöhet szóba aki mindkettőnket kényeztet. A vártak ellenére barátnőm rögtön rá vágta,hogy ö benne van. Hát mit mondjak életem egyik legszebb estéjét töltöttem két növel az este.Fantasztikus volt nézni ahogy egymást kényeztetik és halgatni azokat a hangokat amiket ki adtak magukból.Sajnos én nem voltam topon .Lehet,hogy az elfogyasztott alkohol tette ezt velem.Ők megbeszélték ,hogy ennek lesz folytatása . Jövő héten szombaton várjuk közös barátnőnket.Bár még mindig keresünk pasit aki velem együtt kényezteti barátnőm sőt már a közös barátnénkat is. Fótókat készítettem remélem moderálás után fel fognak kerülni az oldalra.
/ 974