Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

2012. 04. 06. péntek 13:23  #7635
Törölt felhasználó (744977)
Sztem az lenne a "baj " ha az elején nem lennének kétségeid ! wave
(Ez egy válasz swing.parban üzenetére (2012. 04. 06. péntek 13:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 04. 06. péntek 13:17
Lehet ha nem a legmegfelelőbb topikot választottam a "problémámra" de mi is 4-ben szeretnénk. Pár párral.
Lewi: Érzem és tudom hogy ha összejön én is/mi is átlépünk ezen. 15 éves házasok vagyunk, ismerjük egymást, szvsz nem ezen fogunk elakadni. Csak szerettem volna tudni, hogy egyébként normális-e ez az érzés.
2012. 04. 06. péntek 13:17  #7634
swing.parban swing.parban
Lehet ha nem a legmegfelelőbb topikot választottam a "problémámra" de mi is 4-ben szeretnénk. Pár párral.
Lewi: Érzem és tudom hogy ha összejön én is/mi is átlépünk ezen. 15 éves házasok vagyunk, ismerjük egymást, szvsz nem ezen fogunk elakadni. Csak szerettem volna tudni, hogy egyébként normális-e ez az érzés.
(Ez egy válasz Ragazza üzenetére (2012. 04. 06. péntek 13:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 04. 06. péntek 13:01
Nekünk- nekem van némi tapasztalat de 4-ben az nem egészen ugyan az, mert ott kiegyenlítettek a dolgok a nemek között. Ebben az esetben nem jöttek furcsa érzések, de ez szerintem nagyban függ attól is hogy milyen embereket hozott össze a "sors" . A másik a kölcsönös bizalom közted és a párod között, Szerintem akik nem élnek szereteten kölcsönös bizalmon alapuló kapcsolatban azoknak ebbe nem is érdemes belevágni mert nem fogja kibírni a kapcsolatuk semmilyen formáját, mindegy hogy hármas vagy többes.
sajnos a hármast 2 férfi 1 nő még nem próbáltuk , ezért én is várom a tapasztalatok leírását
2012. 04. 06. péntek 13:01  #7633
Törölt felhasználó (744977)
Sziasztok!
Az biztos nem egyszerű az elején más fiúval látni ,főleg hogyha nem is kell sokat rábeszélni és még élvezi is a szitut. Mi anno mikor kezdtük elöször párt kerestünk ami szintén nem egyszerű és mivel úgy alakult hogy jelentkeztek szimpatikus fiú(k) így megbeszéltük hogy kipróbáljuk azt is. Aztán az idők folyamán eltűnt ez a rossz érzés amit említetek (talán kicsit féltékenység egy kis versengés is benne van) és mára már csak az élvezet maradt.
Szóval ha nincs nagyon komoly ellenérzésetek akkor próbáljátok ki ,és a többi kialakul szépen idővel! wave
2012. 04. 06. péntek 13:01  #7632
Ragazza Ragazza
Nekünk- nekem van némi tapasztalat de 4-ben az nem egészen ugyan az, mert ott kiegyenlítettek a dolgok a nemek között. Ebben az esetben nem jöttek furcsa érzések, de ez szerintem nagyban függ attól is hogy milyen embereket hozott össze a "sors" . A másik a kölcsönös bizalom közted és a párod között, Szerintem akik nem élnek szereteten kölcsönös bizalmon alapuló kapcsolatban azoknak ebbe nem is érdemes belevágni mert nem fogja kibírni a kapcsolatuk semmilyen formáját, mindegy hogy hármas vagy többes.
sajnos a hármast 2 férfi 1 nő még nem próbáltuk , ezért én is várom a tapasztalatok leírását
(Ez egy válasz swing.parban üzenetére (2012. 04. 06. péntek 12:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 04. 06. péntek 12:44
Igen. Erre gondolok én is. És ez természetes is kell legyen ha már benne van a génjeinkben. Csak szerettem/szeretném tudni, hogy élesben ez hogyan reagálható le, esetleg van-e valami "recept" a helyzetet kezelni. Azaz mire kell ilyenkor figyelni. Tehát erre csak az tud jó választ adni akivel ez előfordult élesben is, másképpen csak szócséplés. Köszi.
2012. 04. 06. péntek 12:53  #7631
swing.parban swing.parban
Érdekes mert az ezidáig jelentkezőknél mindig rákérdeztem erre a felére és szinte egy vállrándítással letudták. Aztán kiderűlt hogy ők is kezdők... Pedig ha bennem ott van akkor másban is ott kell legyen. Szerintem se lehet könnyen elmenni emellett.
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 04. 06. péntek 12:29), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (94779)
2012. 04. 06. péntek 12:29
Innen kezd a dolog igazából érdekessé válni, mert előjönnek a felvetésed hatására már olyan dolgok amik a témával kapcsolatban már tényleg a "mélyben vannak".Ki tudja hogy milyen érzéseket vegyünk komolyan az ilyen együttlétek után, és melyik érzelmünk felszínre kerülését hogyan kezeljük ilyenkor.Valószínű hogy szükséges az hogy az embernek-és a párjának is!-nagyon nagyfokú érett és kifejlődött személyisége és önismerete legyen...nem könnyű a téma, örülök hogy végre szóba hoztad ezt a vetületét is a dolognak, mert eddig annyi hülyeséget is összehordtak itt emberek a témával kapcsolatban hogy az valami bődület...ezt tovább lehetne boncolgatni....
2012. 04. 06. péntek 12:47  #7630
swing.parban swing.parban
A rádumálás nem helyes szó a mi esetünkben. Hiszen a kérdést fel kellett vetni, másképpen hogyan kerüljön témába? smile Nemde? Mentségemre, hogy ma már a nejem jelképesen megráncigálja a fülemet: Nos, mi lesz már? smile
(Ez egy válasz Ragazza üzenetére (2012. 04. 06. péntek 10:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 04. 06. péntek 10:56
kb. ugyan itt tartunk ahol ti smile bár nálunk kimaradt a rádumálom rész
amit meg utána írsz az érzéseidről azt én is írhattam volna
egyébként nálunk jelentkezők akadtak de csak a levelezésig jutottunk , volt akivel megbeszéltünk helyet időpontot aztán nem jött el
2012. 04. 06. péntek 12:44  #7629
swing.parban swing.parban
Igen. Erre gondolok én is. És ez természetes is kell legyen ha már benne van a génjeinkben. Csak szerettem/szeretném tudni, hogy élesben ez hogyan reagálható le, esetleg van-e valami "recept" a helyzetet kezelni. Azaz mire kell ilyenkor figyelni. Tehát erre csak az tud jó választ adni akivel ez előfordult élesben is, másképpen csak szócséplés. Köszi.
(Ez egy válasz astronomo üzenetére (2012. 04. 06. péntek 10:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 04. 06. péntek 10:26
Szia!

Szerintem a háttérben bőven van pszichológia, mélyen az agyban rejtőző ősi ösztönök... Szóval egyáltalán nem csodálkozom, hogy a harmadikat versenytársnak, sőt ellenfélnek érzed akkor, amikor az élvezet közepette éppen kicsit "visszasüllyedsz" az "ösztönlény" szintjére... Az utolsó mondat részt légyszíves ne vedd sértésnek. A természetben nem szokás az osztozkodás, a gének meg nagyon önzőek...
2012. 04. 06. péntek 12:29  #7628
Törölt felhasználó (94779)
Innen kezd a dolog igazából érdekessé válni, mert előjönnek a felvetésed hatására már olyan dolgok amik a témával kapcsolatban már tényleg a "mélyben vannak".Ki tudja hogy milyen érzéseket vegyünk komolyan az ilyen együttlétek után, és melyik érzelmünk felszínre kerülését hogyan kezeljük ilyenkor.Valószínű hogy szükséges az hogy az embernek-és a párjának is!-nagyon nagyfokú érett és kifejlődött személyisége és önismerete legyen...nem könnyű a téma, örülök hogy végre szóba hoztad ezt a vetületét is a dolognak, mert eddig annyi hülyeséget is összehordtak itt emberek a témával kapcsolatban hogy az valami bődület...ezt tovább lehetne boncolgatni....
(Ez egy válasz swing.parban üzenetére (2012. 04. 06. péntek 09:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 04. 06. péntek 09:56
Sziasztok. Mi is ráléptünk az ösvényre, igaz még csak a keresésnél tartunk. Hogy ez is mekkora haladás azt csak azok tudják akiknek évekbe tellett rávenni az asszonykát. De ez nem ide tartozik.
Hanem: Többször is eljátszottam magammal egy képzeletbeli eseményt. Pl. a fürdőben önkielégitést végezve elképzeltem hogy dugjuk ketten a nejemet, vagy hogy a nejem valakivel szeretkezik. Minden OK addig amig el nem megyek, viszont közvetlenül magömlés után azonnal egy teljesen más érzés kerít hatalmába. Mintha ellenszenvet éreznék a képzeletbeli 3. ellen. Pontosabban azt. Ez természetes lehet? Utána mindig elgondolkozok azon hogy kell ez nekünk? Igaz, utána kb. 1 óra múlva már megszűnik ez az érzés. Valakinek ilyen tapasztalat? Minden érdemes választ megköszönnék.
2012. 04. 06. péntek 10:56  #7627
Ragazza Ragazza
kb. ugyan itt tartunk ahol ti smile bár nálunk kimaradt a rádumálom rész
amit meg utána írsz az érzéseidről azt én is írhattam volna
egyébként nálunk jelentkezők akadtak de csak a levelezésig jutottunk , volt akivel megbeszéltünk helyet időpontot aztán nem jött el
(Ez egy válasz swing.parban üzenetére (2012. 04. 06. péntek 09:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 04. 06. péntek 09:56
Sziasztok. Mi is ráléptünk az ösvényre, igaz még csak a keresésnél tartunk. Hogy ez is mekkora haladás azt csak azok tudják akiknek évekbe tellett rávenni az asszonykát. De ez nem ide tartozik.
Hanem: Többször is eljátszottam magammal egy képzeletbeli eseményt. Pl. a fürdőben önkielégitést végezve elképzeltem hogy dugjuk ketten a nejemet, vagy hogy a nejem valakivel szeretkezik. Minden OK addig amig el nem megyek, viszont közvetlenül magömlés után azonnal egy teljesen más érzés kerít hatalmába. Mintha ellenszenvet éreznék a képzeletbeli 3. ellen. Pontosabban azt. Ez természetes lehet? Utána mindig elgondolkozok azon hogy kell ez nekünk? Igaz, utána kb. 1 óra múlva már megszűnik ez az érzés. Valakinek ilyen tapasztalat? Minden érdemes választ megköszönnék.
2012. 04. 06. péntek 10:26  #7626
astronomo astronomo
Szia!

Szerintem a háttérben bőven van pszichológia, mélyen az agyban rejtőző ősi ösztönök... Szóval egyáltalán nem csodálkozom, hogy a harmadikat versenytársnak, sőt ellenfélnek érzed akkor, amikor az élvezet közepette éppen kicsit "visszasüllyedsz" az "ösztönlény" szintjére... Az utolsó mondat részt légyszíves ne vedd sértésnek. A természetben nem szokás az osztozkodás, a gének meg nagyon önzőek...
(Ez egy válasz swing.parban üzenetére (2012. 04. 06. péntek 09:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 04. 06. péntek 09:56
Sziasztok. Mi is ráléptünk az ösvényre, igaz még csak a keresésnél tartunk. Hogy ez is mekkora haladás azt csak azok tudják akiknek évekbe tellett rávenni az asszonykát. De ez nem ide tartozik.
Hanem: Többször is eljátszottam magammal egy képzeletbeli eseményt. Pl. a fürdőben önkielégitést végezve elképzeltem hogy dugjuk ketten a nejemet, vagy hogy a nejem valakivel szeretkezik. Minden OK addig amig el nem megyek, viszont közvetlenül magömlés után azonnal egy teljesen más érzés kerít hatalmába. Mintha ellenszenvet éreznék a képzeletbeli 3. ellen. Pontosabban azt. Ez természetes lehet? Utána mindig elgondolkozok azon hogy kell ez nekünk? Igaz, utána kb. 1 óra múlva már megszűnik ez az érzés. Valakinek ilyen tapasztalat? Minden érdemes választ megköszönnék.
2012. 04. 06. péntek 09:56  #7625
swing.parban swing.parban
Sziasztok. Mi is ráléptünk az ösvényre, igaz még csak a keresésnél tartunk. Hogy ez is mekkora haladás azt csak azok tudják akiknek évekbe tellett rávenni az asszonykát. De ez nem ide tartozik.
Hanem: Többször is eljátszottam magammal egy képzeletbeli eseményt. Pl. a fürdőben önkielégitést végezve elképzeltem hogy dugjuk ketten a nejemet, vagy hogy a nejem valakivel szeretkezik. Minden OK addig amig el nem megyek, viszont közvetlenül magömlés után azonnal egy teljesen más érzés kerít hatalmába. Mintha ellenszenvet éreznék a képzeletbeli 3. ellen. Pontosabban azt. Ez természetes lehet? Utána mindig elgondolkozok azon hogy kell ez nekünk? Igaz, utána kb. 1 óra múlva már megszűnik ez az érzés. Valakinek ilyen tapasztalat? Minden érdemes választ megköszönnék.
2012. 04. 06. péntek 07:54  #7624
Törölt felhasználó (104575) VIP
Szia, az én véleményeimet elolvashatod, ha van kedved, a hsz-ek közt.
Egy tanács, lehet, hogy ez egyedül az én mániám, de videózzatok is. Mindenképpen izgató, arról nem is beszélve, hogy egy hónap, fél év, egy év után is farokállító visszanézni, szerintem mindenképp.
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 04. 05. csütörtök 19:44), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (16865)
2012. 04. 05. csütörtök 19:44
Sziasztok! Ha minden jól megy, vasárnap megdugom a feleségem a legjobb barátunkkal vigyor0 . Már jó ideje tervezzük a hármast, mindent megbeszéltünk, hogy semmi kétség ne legyen bennünk. A barátunk benne lenne, amit persze láttam rajta és miután küldtem neki képeket az asszonyról ezt meg is beszéltük. vigyor0 Tudom, hogy szeretném kipróbálni de néha elbizonytalanodom, hülye érzésem támad ezzel kapcsolatban. Az első alkalom előtt ez lehet, hogy normális? Ha nem éreznék semmit az is baj lenne? Azt tudom, hogy izgatna ha látnám mással szeretkezni a feleségemet, csak a hülye gondolatok ne járkálnánk a fejemben. Hálás lennék, ha aki hasonló helyzetben volt megírná, hogy lépett túl rajta, vagy nem. Vagy bele se vágjunk? A válaszokat előre is köszönöm.
2012. 04. 05. csütörtök 23:19  #7623
christiano christiano
Bennem ugyanilyen vegyes érzelmek voltak mint amiről írsz,de ugy voltam vele csak akkor tudom meg hogy hogy is gondolom ha kipróbáljuk! A vegyes érzelem megvolt,bár nem olyan mértékben mint amire számítottam! Sokkal kevésbé! És később is megmaradt belőle ,de minden alkalommal kopott!! De a plusz amit adott az élmény az több volt!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 04. 05. csütörtök 19:44), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (16865)
2012. 04. 05. csütörtök 19:44
Sziasztok! Ha minden jól megy, vasárnap megdugom a feleségem a legjobb barátunkkal vigyor0 . Már jó ideje tervezzük a hármast, mindent megbeszéltünk, hogy semmi kétség ne legyen bennünk. A barátunk benne lenne, amit persze láttam rajta és miután küldtem neki képeket az asszonyról ezt meg is beszéltük. vigyor0 Tudom, hogy szeretném kipróbálni de néha elbizonytalanodom, hülye érzésem támad ezzel kapcsolatban. Az első alkalom előtt ez lehet, hogy normális? Ha nem éreznék semmit az is baj lenne? Azt tudom, hogy izgatna ha látnám mással szeretkezni a feleségemet, csak a hülye gondolatok ne járkálnánk a fejemben. Hálás lennék, ha aki hasonló helyzetben volt megírná, hogy lépett túl rajta, vagy nem. Vagy bele se vágjunk? A válaszokat előre is köszönöm.
2012. 04. 05. csütörtök 20:47  #7622
Demona Demona Admin
Ha, kellőképpen felkészültetek és mindketten hasonlóképp szeretnétek ebbe a kalandba belevágni., miért ne tennétek.? Lehetőség,partner,időpont adott, nem lebecsülendő a szervezésre és az eddigi eredményekre fordított figyelem.
Ha,szeretitek egymást és harmonikus kiegyensúlyozott kapcsolatban éltek pároddal akkor is teljesen normálisak a zavaró gondolatok,hiszen sejtésetek sincs még hogy az elméletben elfogadott "testi szabadság" a gyakorlatban is működik e.Erre csak a tettek után lesz válasz. Azonban érdemes felkészülni arra is hogy nem biztos a siker vagy csak részben, esetleg megmaradnak a vegyes érzések is. Hogy a sikertelenség ne lehessen akadálya újabb próbálkozásnak, jobb erre a verzióra is mind hármótoknak lélekben felkészülni.
Bátorság sok finom sikert smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 04. 05. csütörtök 19:44), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (16865)
2012. 04. 05. csütörtök 19:44
Sziasztok! Ha minden jól megy, vasárnap megdugom a feleségem a legjobb barátunkkal vigyor0 . Már jó ideje tervezzük a hármast, mindent megbeszéltünk, hogy semmi kétség ne legyen bennünk. A barátunk benne lenne, amit persze láttam rajta és miután küldtem neki képeket az asszonyról ezt meg is beszéltük. vigyor0 Tudom, hogy szeretném kipróbálni de néha elbizonytalanodom, hülye érzésem támad ezzel kapcsolatban. Az első alkalom előtt ez lehet, hogy normális? Ha nem éreznék semmit az is baj lenne? Azt tudom, hogy izgatna ha látnám mással szeretkezni a feleségemet, csak a hülye gondolatok ne járkálnánk a fejemben. Hálás lennék, ha aki hasonló helyzetben volt megírná, hogy lépett túl rajta, vagy nem. Vagy bele se vágjunk? A válaszokat előre is köszönöm.
2012. 04. 05. csütörtök 19:44  #7621
Törölt felhasználó (16865)
Sziasztok! Ha minden jól megy, vasárnap megdugom a feleségem a legjobb barátunkkal vigyor0 . Már jó ideje tervezzük a hármast, mindent megbeszéltünk, hogy semmi kétség ne legyen bennünk. A barátunk benne lenne, amit persze láttam rajta és miután küldtem neki képeket az asszonyról ezt meg is beszéltük. vigyor0 Tudom, hogy szeretném kipróbálni de néha elbizonytalanodom, hülye érzésem támad ezzel kapcsolatban. Az első alkalom előtt ez lehet, hogy normális? Ha nem éreznék semmit az is baj lenne? Azt tudom, hogy izgatna ha látnám mással szeretkezni a feleségemet, csak a hülye gondolatok ne járkálnánk a fejemben. Hálás lennék, ha aki hasonló helyzetben volt megírná, hogy lépett túl rajta, vagy nem. Vagy bele se vágjunk? A válaszokat előre is köszönöm.
2012. 03. 29. csütörtök 19:00  #7620
Törölt felhasználó (778755)
Igen köszi a választ! És főleg köszi a videókat!
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 03. 24. szombat 22:35), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (104575) VIP
2012. 03. 24. szombat 22:35
Szia. Érdekes a kérdésed. A helyzet az, hogy a legelején én is tartottam olyasvalamitől, amire gondolsz. Mert azért ez a történet mégsem az, mint egy nudista strand, amire legelőször kimész, és azon filózol, hogy fogsz hanyatt napozni, vagy közlekedni. Egy rövid idő múlva megszokod, persze a jó csajokat az ember megbámulja, de egy idő múlva "látható" eredménye már nincs. Megszokod.
Ez viszont nem strand, vagy egy szauna, ahol max megbámulják párom.
Úgyhogy azon a napon, (de persze máskor is) mindenképpen szexelünk egyet a párommal, amikor estére jön hozzánk a srác. Az általad említett "órákig" időtartamot, azt értsük "bruttóban" . Nálunk ottalvás nincs, azaz eddig nem volt. Ha lett volna, akkor nyilván egy idő után lehetett volna például akár még egy dugás is. Az egész alkalom három-négy óra időhosszat szokot tartani. De ebben benne van minden, a sziától a sziáig. Igen, áll a farka az embernek, az lenne a baj ha nem igy lenne. Áll már akkor, amikor készülődik a párom. Áll, amikor a frissen borotvál puncit megsimizem egy kicsit. Akkor sem lankad, mikor bugyipróbát tart, melyik is legyen rajta estére. Aztán akkor sem lankad igazán amikor végzett a készülődéssel, elém áll, és megkérdezi, így jó leszek, szerinted? Aztán mindig megkérdezem, fogtok dugni ? Igen, a válasz. Amig nem érkezik meg a barátunk, addig tévézünk, stb. Majd csengetnek. Az ezután történteket már többször leírtam, szerintem elég részletesen. Amig ők dugnak, én videózok, és igen, álla farka az embernek, mint a cövek. De ez nem azt jelenti, hogy eldurran az ember. Persze, van olyan, hogy legszívesebben azt mondanám nekik, hogy oké, ennyi elég mára, és miután a gyerek elmegy (haza) akkor egy gyors szopi, vagy valami. De már legelőször úgy beszéltük meg a párommal, hogy jelzi, ha valami ne oké. Mivel nem hogy nem jelzi, hanem szemmel láthatóan élvezi a dolgot, ezért hagyom, hogy azt csináljanak amit akarnak. Általában egy óra, az az idő, amit effektiv együtt vannak, vagy kicsit kevesebb. Ezt az időt persze többfélképpen töltik el, még nem csináltam összegzést, mivel mennyi idő telik el. De a sorrend általában a szokásos. Simi, smaci, vetkőztetés, feltéve ha van mit, aztán nyalás, szopi, majd a legvégén természetesen dugnak. Ezt azért csinálni se könnyű egy órán keresztül, nézni/videózni talán egyszerűbb. Mikor végeznek, azért az nem úgy van, hogy gumi le, és szia. Ilyenkor még van egy kis mell és punci simi, na meg egy kis farok simi is. Miután a barátunk elment, igy is, úgy is, akkor természetesen " én jövök" Ezt hol egy gyors szopival, hol egy kis kézimunkával lerendezi a párom, de volt hogy egy gyors kefélés lett a legvége. Úgyhogy ha összeadnánk, akkor elég mozgalmasra sikerdik a párom aznapi délutánja, estéje. Délután nekem egy kis cumi, este a barátunkkal szopi, dugás stb, majd legvégén nekem ismét egy kis ez az. A videó utólagos megnézetele és "elemzése" is egy külön kérdés, de azt már aznap este, éjjel nem nézzük vissza rögtön. Elég kimerítő volt a válaszom ?
Szia
2012. 03. 28. szerda 23:47  #7619
Törölt felhasználó (840675)
Üdv! smile hmm..engem is izgatna nagyon is,ha valaki megdugná a barátnőm smile **********

(moderálva : vazelinator)
2012. 03. 28. szerda 20:06  #7618
Törölt felhasználó (804640)
Nem tudom, hogy kritikai észrevételre írtad-e ezt a bejegyzést. Egy biztos: szerintem Neked nem kell semmiért magyarázkodnod, vagy megmagyarázni bármit. Úgy jók a történeteid, ahogy vannak, és egyben úgy hitelesek is... Ne lankadj smile ))
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 03. 28. szerda 10:49), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (104575) VIP
2012. 03. 28. szerda 10:49
Lehet, hogy túl részletesen írom le ami történt, és sokakat untat. Természeten minden történet igaz, az első szótol az utolsóig. Persze jogos lenne az a felvetés : "nehogy már elhiggyük, hogy emlékszel arra, mikor milyen színű bugyiban" várta a barátunkat a párom. Azt is kérdezhetné bárki, honnan emlékszem ilyen részletesen egy egy este pontos történetére. Ekkor jön, na nem a telefonos kérdés, hanem a technika segítsége. Mert pl egy 5 évvel ezelőtti, valamelyik szombat estére hogy is emlékezhetne vissza bárki is. Ekkor előveszek egy felvételt a sok közül. Ezért lehet részletesen, és pontosan leírni, mi történt. Ott visszanézhetem, hogy pl melyik kezével puncisimizett, és melyik kezével simizte a mellét a páromnak, enélkül honnan is emlékezne az ember. Ha pontos akarok lenni, meg kell néznem melyik volt az az alkalom, amikor az arcára, szájára élvezett a végén. Ezért nagyon, de nagyon nem bánom hogy minden alkalom rögzítve lett. A látható pár perces eredmények nem tükrözik vissza a leírtakat, merthogy a legtöbb felvételen minden, így arc is látható. Ma már másképp rögzítenék ilyet, sokkal, de sokkal többet videóznék arc nélkül, persze cumi, puncinyalás arc nélkül felvéve ???
2012. 03. 28. szerda 10:49  #7617
Törölt felhasználó (104575) VIP
Lehet, hogy túl részletesen írom le ami történt, és sokakat untat. Természeten minden történet igaz, az első szótol az utolsóig. Persze jogos lenne az a felvetés : "nehogy már elhiggyük, hogy emlékszel arra, mikor milyen színű bugyiban" várta a barátunkat a párom. Azt is kérdezhetné bárki, honnan emlékszem ilyen részletesen egy egy este pontos történetére. Ekkor jön, na nem a telefonos kérdés, hanem a technika segítsége. Mert pl egy 5 évvel ezelőtti, valamelyik szombat estére hogy is emlékezhetne vissza bárki is. Ekkor előveszek egy felvételt a sok közül. Ezért lehet részletesen, és pontosan leírni, mi történt. Ott visszanézhetem, hogy pl melyik kezével puncisimizett, és melyik kezével simizte a mellét a páromnak, enélkül honnan is emlékezne az ember. Ha pontos akarok lenni, meg kell néznem melyik volt az az alkalom, amikor az arcára, szájára élvezett a végén. Ezért nagyon, de nagyon nem bánom hogy minden alkalom rögzítve lett. A látható pár perces eredmények nem tükrözik vissza a leírtakat, merthogy a legtöbb felvételen minden, így arc is látható. Ma már másképp rögzítenék ilyet, sokkal, de sokkal többet videóznék arc nélkül, persze cumi, puncinyalás arc nélkül felvéve ???
2012. 03. 28. szerda 09:54  #7616
Törölt felhasználó (840145)
Csak egyszer lehetnék ilyen helyzetben... Nagyon, nagyon izgat.
/ 975