Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

2006. 07. 10. hétfő 18:51  #159
Júlia Júlia
Ha ráhangolódik a lehetőségre, akkor biztos nem fog fájni a feje. Ezt bizton állíthatom.
2006. 07. 10. hétfő 16:30  #158
ezerjó ezerjó
engem is izgatna valoszinü ideges lennék
2006. 07. 10. hétfő 02:17  #157
béta8417 béta8417
Engem is izgatna, ha belemenne, bár nem egy bevállalós csajszi, de egy-két dolgo kiráyul csinál. Csak azt nem tudom mi van akkor, ha éppen aznap pl. fáj a feje, az egészhez semmi kedve nincs, vagy ...
2006. 07. 09. vasárnap 09:26  #156
Törölt felhasználó (21777)
jo a kép wow1 láthatunk még?:)
2006. 07. 09. vasárnap 09:02  #155
szabkat szabkat
És abban mi volt a jó? A csaj vagy a pénzadért van veled, vagy tényleg egy nimfomán, aki nem szeret. Vagy balek vagy.
2006. 07. 08. szombat 19:28  #154
Törölt felhasználó (25589)
simán bennelennék ha a csajom akarná. cSAK SAJNA NEMAKARJA., tud vki tippet adni hogy szedjem rá?
2006. 06. 19. hétfő 18:34  #153
ronaldo1977 ronaldo1977 VIP
sziasztok
Szivesen tarsulnek parokhoz a holgy kenyeztetesere.
fehervari 28 eves srac vagyok. akar hosszu tavu kapcsolat is erdekel.
2006. 06. 19. hétfő 13:21  #152
Valaki aki vad Valaki aki vad
Engem az is izgat, ha megdugom a feleségemet:-)
2006. 06. 19. hétfő 12:54  #151
petya1977 petya1977
engem is izgatna
2006. 06. 16. péntek 16:57  #150
Júlia Júlia
A párom készítette a képet, miközben szexeltem.

Klikkelj a normál/tömörített mérethez
2006. 06. 16. péntek 07:55  #149
Törölt felhasználó (31276)
köszi! Hi Hi
2006. 06. 15. csütörtök 21:24  #148
Törölt felhasználó (31276)
engem is felizgatna ha látnám a párom élvezni,és biztos ,hogy besegítenék,mondjuk be adnám a szájába

Klikkelj a normál/tömörített mérethez
2006. 06. 13. kedd 20:35  #147
basmati basmati
akkor izgat ha utánna fizetik mi?
2006. 06. 12. hétfő 17:11  #146
szabkat szabkat
Nagyon várjuk a képeket és a beszámolót!
Sok sikert!
2006. 06. 11. vasárnap 18:37  #145
SwingerCouple SwingerCouple VIP
ibag
no comment! :)
nincs es nem is lehet mit hozzafuzni! vigyor2
(Ez egy válasz ibag üzenetére (2006. 06. 11. vasárnap 14:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 06. 11. vasárnap 14:42
"Sok embert izgat, de megtöbb aki nem ismeri el..."
Ez igaz. És ha beismeri, akkor is nagy lépés megtenni, bevinni még egy férfit, vagy párt az ágyunkba.
Eleinte vegyes érzések kavarognak az emberben. Izgalom, szégyen, lángolás a partnerért, akivel x éve együttélsz. Nehéz leírni. De később már csak a kéjes izgalom marad. Miét szégyelnéd azt, ami jó a párodnak, jó neked, és a harmadik sem bottal van odahajtva.
Gockel! Meg kellett volna tenni! Biztosan nem bántátok volna meg.
2006. 06. 11. vasárnap 14:42  #144
ibag ibag
"Sok embert izgat, de megtöbb aki nem ismeri el..."
Ez igaz. És ha beismeri, akkor is nagy lépés megtenni, bevinni még egy férfit, vagy párt az ágyunkba.
Eleinte vegyes érzések kavarognak az emberben. Izgalom, szégyen, lángolás a partnerért, akivel x éve együttélsz. Nehéz leírni. De később már csak a kéjes izgalom marad. Miét szégyelnéd azt, ami jó a párodnak, jó neked, és a harmadik sem bottal van odahajtva.
Gockel! Meg kellett volna tenni! Biztosan nem bántátok volna meg.
2006. 06. 11. vasárnap 11:10  #143
gockel gockel
Sziasztok!Jó kis topik.Nem volt még benne részem,de egyszer majdnem összejött.Csak a szomszéd szobából kellett volna hivni egy barátot.Hosszas huzavona után nem tettük meg,de egy különlegesen izgató érzés volt.
Minden elismerésem a hölgyeké,és uraké,akik meg merik tenni és átélik ezt az izgalmat.
2006. 06. 11. vasárnap 10:50  #142
SwingerCouple SwingerCouple VIP
Már hogyne izgatná őket a dolog. Majdnem minden nőnek meg is fordul a fejében, teljesen mindegy mi de a megszokottól eltérő. Nem hiszem hogy ezért kurva lenne egy nő...
Aki annak tartja az "bort iszik vizet hány". Valószinüleg...
2006. 06. 11. vasárnap 10:34  #141
SwingerCouple SwingerCouple
Sok embert izgat, de megtobb aki nem ismeri el...
2006. 06. 11. vasárnap 09:29  #140
Törölt felhasználó (18603) VIP
Folyamatosan keresünk párokat, van szóló fiú jelentkező is bőven,néha , ha időnk engedi és van rá alkalom, akkor találkozunk párokkal. A szóló fiú bevétele is sontán volt, de nagyonizgalmas. Szeretjük az izgalmas dolgokat, mint ahogy a képeinken is látszik, de kevés időnk van mostanában erre, nem tudunk utazgatni, de ha jön az alkalom, azt NEM hagyjuk ki! eplus2 eplus2
/ 997