Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

2006. 06. 07. szerda 23:05  #99
Törölt felhasználó (17030)
Esetleg erről lehetne hallani egy hölgy véleményét is?
2006. 06. 07. szerda 18:11  #98
Teenboy Teenboy VIP
párocskák és sikerült már megtalálni a megfelelő embert?
egyáltalán mik az elvárások(márha vannak)?
jocófx szeretkezés után kérdez rá párodnál, hogy vannak-e vágyai, ha igen mik azok, és e beszélgetés közbe(ha nem mondja már ő maga), hozd elő a témát.
2006. 06. 07. szerda 10:53  #97
jocófx jocófx
Sziasztok!

Az én feleségemet még nem dugta meg más férfi, de sokszor fantáziálok róla és nagyon izgató.
Ti hogyan kérdeztétek meg a párotokat, hogy lenne-e kedve hozzá?
2006. 06. 06. kedd 21:58  #96
Teenboy Teenboy VIP
Én is pontosan így látom,itt az e-mail címem: teenboy@freemail.hu írj aztán dumálunk.
2006. 06. 06. kedd 21:38  #95
SwingerCouple SwingerCouple
Semmi akadálya!
nyes eljen
Ha nem is alakul semmi, az ismeretség akkor sem lesz hátrány
(Ez egy válasz Teenboy üzenetére (2006. 06. 06. kedd 21:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 06. 06. kedd 21:09
SwingerCouple és lacarally jó nektek, hogy ilyen kapcsolatba élnek becsüljétek meg, és azokat is irigylem akiket bevontok, szívesen lennék a helyükbe, ja és SwingerCouple a látvánnyal én is 100% ba így vagyok ahogy te, pedig én se vagyok homo,viszont szívesen megismerkednék veled(veletek) még sose találkoztam ilyen gondolkodású emberrel mi te(ti),jó lenne dumálni,meg miegymás ;-) és persze másokkal is akik hasonló véleménnyel-világnézeten vannak. Na megyek vissza tanulni, vár holnap a "jó" kis EU politikák vizsga :-(
2006. 06. 06. kedd 21:09  #94
Teenboy Teenboy VIP
SwingerCouple és lacarally jó nektek, hogy ilyen kapcsolatba élnek becsüljétek meg, és azokat is irigylem akiket bevontok, szívesen lennék a helyükbe, ja és SwingerCouple a látvánnyal én is 100% ba így vagyok ahogy te, pedig én se vagyok homo,viszont szívesen megismerkednék veled(veletek) még sose találkoztam ilyen gondolkodású emberrel mi te(ti),jó lenne dumálni,meg miegymás ;-) és persze másokkal is akik hasonló véleménnyel-világnézeten vannak. Na megyek vissza tanulni, vár holnap a "jó" kis EU politikák vizsga :-(
2006. 06. 06. kedd 18:33  #93
SwingerCouple SwingerCouple
Látom, hogy boldogok és elégedettek vagytok.
Ez jóó! Ennyi és nem kell más!
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 06. 06. kedd 18:31), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (25589)
2006. 06. 06. kedd 18:31
nagyon király!
2006. 06. 06. kedd 18:31  #92
Törölt felhasználó (25589)
2006. 06. 06. kedd 18:20  #91
ibag ibag
És jó volt?
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 06. 06. kedd 18:18), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (25589)
2006. 06. 06. kedd 18:18
volt hogy csak néztem ,mert akkor 2 fiu nyomta
2006. 06. 06. kedd 18:18  #90
Törölt felhasználó (25589)
volt hogy csak néztem ,mert akkor 2 fiu nyomta
(Ez egy válasz ibag üzenetére (2006. 06. 06. kedd 18:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 06. 06. kedd 18:12
Félreértettem. Ti is "gyakorló" gruppenezők vagytok.
Persze az az igazi, ha mindenki élvezi a dolgot. Legjobb amikor egyszerre. Bár én kívülállóként, nézelődőként is szeretem. Oszt majd rám kerüla sor. :-)
2006. 06. 06. kedd 18:12  #89
ibag ibag
Félreértettem. Ti is "gyakorló" gruppenezők vagytok.
Persze az az igazi, ha mindenki élvezi a dolgot. Legjobb amikor egyszerre. Bár én kívülállóként, nézelődőként is szeretem. Oszt majd rám kerüla sor. :-)
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 06. 06. kedd 18:06), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (25589)
2006. 06. 06. kedd 18:06
jobban tettszik ha többen élvezünk együtt. akár 2-3an bele
2006. 06. 06. kedd 18:06  #88
Törölt felhasználó (25589)
jobban tettszik ha többen élvezünk együtt. akár 2-3an bele
2006. 06. 06. kedd 18:04  #87
ibag ibag
Ha igazán tetszik gondolatban, meglátod mennyivel izgalmasabb átélni, amikor mással van, mással élvez!
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 06. 06. kedd 18:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (25589)
2006. 06. 06. kedd 18:01
én is szeretem ha más is megjárja a barlangját. nemtom miért , de tetszik
2006. 06. 06. kedd 18:01  #86
Törölt felhasználó (25589)
én is szeretem ha más is megjárja a barlangját. nemtom miért , de tetszik
2006. 06. 06. kedd 17:57  #85
ibag ibag
Én általában szeretkezem a feleségemmel. Ha bevonjuk valamelyik barátunkat, akkor is inkább szeretkezésnek nevezném az aktust. Az ő örömét keressük, és ebben a mienket. De el tudom képzelni, és fantáziálunk is vele, hogy csak jól megbasszuk.
2006. 06. 06. kedd 17:48  #84
SwingerCouple SwingerCouple
Ha valaki megkérdezné tőlem, miért izgat engem az, ha valaki szexel a nejemmek? Nos nehezen de váloszolnék. Kb ezt:
(Swinger)
Semmi sem kötelező!
Inkább szexeljen ugy hogy tudjam, és ezt a vágyát elfogadom, mintsem a hátammögött, hogy ne tudjak róla.
Persze ez nekem nem elfogadás, mert felpörget engem is. Alapjáraton is bepörgök a nejemtől, de ha már a szex szabadság, miértis ne? Az más dolog, hogy én egyenlőre nem vágyom arra hogy egy másik nővel csináljam. Talán hármasban. Kitudja?!
Azt pedig biztosan mondom, hogy ez nem megcsalás és nem is bűn ezáltal, mivel akkor lenne az, ha én annak tartanám. Magasról teszek a közösség véleményére. Ez magánügy. Közügy akkor lenne, de akkor a szex minden formája, nem lennénk egészségesek, fizikailag és mentálisan egyaránt.
Szóval izgat ha egy másik férfi is szeretkezik vele. A mezítelen emberi testtől nincs szebb a földön. (nem vagyok homo, már most leszögezem!)
Akár a férfi akár a női test, és mindegy kövér sovány. Valaki szereti és ezt tiszteletben kell tartani, és el is kell fogadni. Na akkor rájössz mindegy hogyan néz ki(nézel nézünk ki)
Amen!
(nem vallási célzattal amen, hanem a latin értelmét)
(Ez egy válasz SwingerCouple üzenetére (2006. 06. 06. kedd 17:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 06. 06. kedd 17:33
LoL :)
kanyarodjunk na.
2006. 06. 06. kedd 17:33  #83
SwingerCouple SwingerCouple
LoL :)
kanyarodjunk na.
2006. 06. 06. kedd 15:17  #82
SwingerCouple SwingerCouple
tom, igen, olyan lany is van. olyan is aki megeszi a khmmm.... nem akarom lerokazni a monitort... ne erts felre en csak az utobbit itelem el....!!!!
2006. 06. 06. kedd 15:15  #81
SwingerCouple SwingerCouple
:-D
LOL
Freya, igaz ferfi lettemre en sem kedvelem a megbaszni szot, a legdurvabb amit neha hasznalok a dugni. amugy szexelni szeretkezni, csak lightosan.
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 06. 06. kedd 14:52), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (10061) Admin
2006. 06. 06. kedd 14:52
Sorry.én a magába a ténybe kötöttem bele,de ha már itt tartunk akkor a szóhasználat sem túl világi.. "megbaszni".. ehh.én szeretkezni szoktam.. na de valóban mindegy..Ha akad nő,akinek az jó,hogy "megbasszák és megalázzák"..hát egészségére...
További szép napot...
2006. 06. 06. kedd 14:52  #80
Törölt felhasználó (10061) Admin
Sorry.én a magába a ténybe kötöttem bele,de ha már itt tartunk akkor a szóhasználat sem túl világi.. "megbaszni".. ehh.én szeretkezni szoktam.. na de valóban mindegy..Ha akad nő,akinek az jó,hogy "megbasszák és megalázzák"..hát egészségére...
További szép napot...
(Ez egy válasz SwingerCouple üzenetére (2006. 06. 06. kedd 13:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 06. 06. kedd 13:17
Freya!
Mindegyik nőnek jó ha megbasszák(remélhetőleg). Nem mindegyiknek, hogy megalázzák.Az utóbbi az már nem tartozik ehhez a swingelés közeli témához.
/ 997