Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

Az eddigi hozzászólások

2014. 03. 02. vasárnap 12:29  #4902
Törölt felhasználó (910121)
wink
(Ez egy válasz Zsuzsa üzenetére (2014. 03. 02. vasárnap 12:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 03. 02. vasárnap 12:24
Örülök,hogy némelyik hozzászóló tökéletes unijos szabvány szerinti testméretekkel rendelkezik...)))))
2014. 03. 02. vasárnap 12:24  #4901
Zsuzsa Zsuzsa
Örülök,hogy némelyik hozzászóló tökéletes unijos szabvány szerinti testméretekkel rendelkezik...)))))
2014. 03. 02. vasárnap 10:30  #4900
piriszka piriszka
Szia én nem szoktam hozzászólásokat írogatni de amit itt írtál azt nem tudom szó nélkül hagyni
Csak meg kell nézni a videóidat és az mindent elmond szerintem az "izlésficamról"
Neked fogalmad sincs a nőkről mert csak álmaidban vannak
üdv
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 03. 01. szombat 16:55), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (124917)
2014. 03. 01. szombat 16:55
Szerintem meg undorító ez az álszenteskedés, eleve szerintem ízlésficamra vall ha valaki a kövér/telt nőket szereti, hogy miért? mert nem az a normális testalkat, szerintem undorító lesz a bőrük a seggük, narancsbőr stb, remélem jó sok nő elolvassa ezt és elgondolkodik ezen (itt azért kivételeznék azokkal akiknek esetleg valamilyen hormonális betegségük van stb).
És ez a van mit fogni dumától falra lehet mászni, akik ezt mondják szerintem nem fogtak igazi női idomokat csak hájat, én nyitott szemmel szeretek dugni, amikor láthatom közbe a formás fenekét derekát, hasát, ha kicsi a cici az sem baj max nem rakom közé a farkam nagy cucc, de attól még a tenyerem szereti és a szám is, ha én pasi létemre elhíznék nagyon szégyelném magam, nem pedig vígasztalnám magam hogy " jól van majd csak jó leszek így is valakinek, és úgy keljek neki amilyen vagyok"
Remélem kurvára átjött miről beszélek, és kurvára nem érdekelnek majd a magyarázkodások, büszkék lehettek hogy ebben is No.1 magyarország(mert már az!), a kövérségben.
2014. 03. 02. vasárnap 05:15  #4899
Törölt felhasználó (69371)
A 75 kg még nem az a kategória, amiről pl én beszéltem.
Viszont, hogy itt milyen értékelést kap az egy dolog, itt a sok csorgónyálú, mindent felpontoz, minden tetszik neki. Mellesleg nem látom a sorozatot, így nem tudom miről van szó. Ilyen új regisztráció lévén már töröltetted is? Vagy egy korábbi reg-ed alatt történt a feltöltés? Mindegy. Szóval egy 165-170 cm magasságnál az a 75 kg még lehet szexis. még ha az egy 15-20 kg plusz felesleg is. Egy anyukának el van nézve alien2
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 03. 02. vasárnap 00:03), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (910121)
2014. 03. 02. vasárnap 00:03
Izlések és pofonok,szeretjük a nöket és kész. Nekem volt tornásznő a barátnőm,nem volt plusz deka rajta. Van egy 3gyerekes feleségem 75 kg. Akinek a foto sorozata 4,8-as értékelést kapott itt aGG-n. Én személyesen ezt a két kategóriát el nem cserélném. worship
2014. 03. 02. vasárnap 00:03  #4898
Törölt felhasználó (910121)
Izlések és pofonok,szeretjük a nöket és kész. Nekem volt tornásznő a barátnőm,nem volt plusz deka rajta. Van egy 3gyerekes feleségem 75 kg. Akinek a foto sorozata 4,8-as értékelést kapott itt aGG-n. Én személyesen ezt a két kategóriát el nem cserélném. worship
2014. 03. 01. szombat 21:06  #4897
trotill trotill
a csont a kutyáknak valo wave
2014. 03. 01. szombat 20:23  #4896
Törölt felhasználó (69371)
Igen, ezt így gondolom én is. Vagy épp pont olyan a párjuk, aztán már nem mernek mást mondani. Szerencsére nem volt még közöm nagyobb testű nőhöz, és remélem nem is lesz. Nem mint emberrel van bajom, mert sok rendes van köztük, vagy szülés után elhíztak (persze hasonló esetben nem hagynám el a párom, de segítenénk a fogyásban). De mint fizikai megjelenés, a tudat, hogy jobban izzadhatnak, mell, meg láb között jobban beizzadnak, bepálnak, kivörösödik a fakó bőrük, mert ugye napra nem mennek, mert ahhoz fürdőruha kellene, szoliba nem mennek, mert inkább csokira kell költeni. Nem a külsőség a legfontosabb, de azt látod először. Én sem akarok megbántani senkit, de lehet írtam már hasonlót ide. Illetve nem a súly a lényeg, mert ha magas valaki lehet nehezebb, hanem a testzsír arány, mondjuk nőn eleve több van, de a magasságához képest legyen meg az ideális testsúly.
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 03. 01. szombat 16:55), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (124917)
2014. 03. 01. szombat 16:55
Szerintem meg undorító ez az álszenteskedés, eleve szerintem ízlésficamra vall ha valaki a kövér/telt nőket szereti, hogy miért? mert nem az a normális testalkat, szerintem undorító lesz a bőrük a seggük, narancsbőr stb, remélem jó sok nő elolvassa ezt és elgondolkodik ezen (itt azért kivételeznék azokkal akiknek esetleg valamilyen hormonális betegségük van stb).
És ez a van mit fogni dumától falra lehet mászni, akik ezt mondják szerintem nem fogtak igazi női idomokat csak hájat, én nyitott szemmel szeretek dugni, amikor láthatom közbe a formás fenekét derekát, hasát, ha kicsi a cici az sem baj max nem rakom közé a farkam nagy cucc, de attól még a tenyerem szereti és a szám is, ha én pasi létemre elhíznék nagyon szégyelném magam, nem pedig vígasztalnám magam hogy " jól van majd csak jó leszek így is valakinek, és úgy keljek neki amilyen vagyok"
Remélem kurvára átjött miről beszélek, és kurvára nem érdekelnek majd a magyarázkodások, büszkék lehettek hogy ebben is No.1 magyarország(mert már az!), a kövérségben.
2014. 03. 01. szombat 16:55  #4895
Törölt felhasználó (124917)
Szerintem meg undorító ez az álszenteskedés, eleve szerintem ízlésficamra vall ha valaki a kövér/telt nőket szereti, hogy miért? mert nem az a normális testalkat, szerintem undorító lesz a bőrük a seggük, narancsbőr stb, remélem jó sok nő elolvassa ezt és elgondolkodik ezen (itt azért kivételeznék azokkal akiknek esetleg valamilyen hormonális betegségük van stb).
És ez a van mit fogni dumától falra lehet mászni, akik ezt mondják szerintem nem fogtak igazi női idomokat csak hájat, én nyitott szemmel szeretek dugni, amikor láthatom közbe a formás fenekét derekát, hasát, ha kicsi a cici az sem baj max nem rakom közé a farkam nagy cucc, de attól még a tenyerem szereti és a szám is, ha én pasi létemre elhíznék nagyon szégyelném magam, nem pedig vígasztalnám magam hogy " jól van majd csak jó leszek így is valakinek, és úgy keljek neki amilyen vagyok"
Remélem kurvára átjött miről beszélek, és kurvára nem érdekelnek majd a magyarázkodások, büszkék lehettek hogy ebben is No.1 magyarország(mert már az!), a kövérségben.
2014. 03. 01. szombat 16:46  #4894
Törölt felhasználó (910121)
65kg alatt a vadászkutyák vannak csak. vigyor2
2014. 03. 01. szombat 16:16  #4893
robertpor83 robertpor83
Imádom a telt lányokat. Megőrülök a nagy mell nagy segg kombóért és ahogy mozog a testük szex közben. Plusz sokkal felszabadultabb velük a szex.
2014. 01. 22. szerda 10:30  #4892
perverziok perverziok
hát kinek mi tettszik de nekem a vékony csajok jönnek be no háj
2014. 01. 15. szerda 10:31  #4891
sex75 sex75
nekem nagyon bejönnek a duci vagy molett lányok imádom ha van mit fogni rajtuk
2014. 01. 04. szombat 13:26  #4890
fazonkirály fazonkirály
háj ne legyen, de én szeretem ha nagy a popsi, csak legyen kerek. a cici is legyen nagy
2014. 01. 03. péntek 20:22  #4889
Törölt felhasználó (829981)
Én vékony csajokkal kezdtem a szexuális életem de nem izgattak fel igazán,akkor jöttem rá hogy csak azért vagyok velük,hogy másoknak mutassam milyen jó barátnőm van.
Sokan cikiztek a nagy fenekű csajokkal,de ma már elfogadják hogy nekem csak ez kell.
Ha meg valakit a duci csajok vonzanak ne foglalkozzon senkivel,inkább élvezze velük együtt töltött időt!
2014. 01. 03. péntek 19:19  #4888
69Troger 69Troger
Volt nem egy olyan barátnőm akin volt a kelleténél több felesleg. Nekem tetszett és a szex nagyon jó volt velük. 1-2 olyan helyzetben olyan volt mintha talán a szexel akarná ellensúlyozni az alkatát. Hatalmas élmények kötődnek hozzájuk. Jobb volt a szex velük mint egy vékony karcsú barátnővel.
2013. 12. 27. péntek 05:12  #4887
keresnék keresnék
nagyon szeretem mikor lötyög........ eljen
2013. 12. 26. csütörtök 13:34  #4886
Törölt felhasználó (879624)
Neee,csak azt neeee !!!
2013. 12. 26. csütörtök 12:34  #4885
Törölt felhasználó (812093)
Egyetlen egy nő volt az életemben akin volt, nem tetszik ha van de a sex kárpótolt vele. Mint barátnő viszont nem kéne. Kefélés közben mégis tetszett ahogy hátulról pakoltam és markolhattam azt a húsos seggét meg derekát. A végén már csak azért is a hasára vertem rá. Beteg pillanatok voltak, de ki kellett próbálnom! smile
2013. 12. 17. kedd 14:58  #4884
Törölt felhasználó (893602)
Nekem az összhatás számít, meg a kisugárzás.

Hát kb. ennyi. Aki meg sokat méricskél, testtömegindexet számol, mellkörfogatot és pinaszőr-fazont tanulmányoz az utána ne vernyákoljon, hogy nehéz partnert találni. Ápoltság, intelligencia, stílus, személyiség, humor, ha ez rendben, biztos nem fogom mérlegre állítani és nem húzom vissza a gatyám ha van egy pici poci. Persze kinek hogy, nekem így.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 12. 16. hétfő 18:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (890246)
2013. 12. 16. hétfő 18:10
Nekem az összhatás számít, meg a kisugárzás.
Egy mosolygós duci lány simán lehet szexibb mint egy vékonyabb búvalbélelt.
Sőt, tutira!
Minden esetben egyedi elbírálás van, nem lehet általánosítani.
2013. 12. 16. hétfő 22:35  #4883
Törölt felhasználó (893112)
Azért a hájas és a duci között is órási az eltérés, de tény, előbb elviszek egy olyan hölgyet akin van mit fogni....
A kisugárzás is fontos, de ha valaki dekorativ akár kinézetben, akár öltözködésben legyen az deszka vagy husika és ezt tudja is kezelni magán, azaz elfogadja annak van sikere a férfiaknál (vagy nőknél).

De ez oly mindegy már
/ 255