Persze a mindenki az elég tág fogalom volt ez jogos..Inkább akkor vàltiztatnám többségre az ugy korrektebb.
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 12. 06. csütörtök 13:35), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3947022)
2018. 12. 06. csütörtök 13:35
Hm. Azta! Hangzatos. Én meg azért picit szkeptikus, ebben
Összezavartál a nemeddel kapcsolatban,,de oké
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 12. 06. csütörtök 13:49), amit ide kattintva olvashatsz)
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 12. 06. csütörtök 13:49), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3958902)
2018. 12. 06. csütörtök 13:49
Ha egy nőtől nem is,a férfitől(-tól) vedd fel
Ne legyél szkeptikus
Ne legyél szkeptikus
Ha egy nőtől nem is,a férfitől(-tól) vedd fel
Ne legyél szkeptikus
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 12. 06. csütörtök 13:33), amit ide kattintva olvashatsz)
Ne legyél szkeptikus
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 12. 06. csütörtök 13:33), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3947022)
2018. 12. 06. csütörtök 13:33
Egy nőtöl nem szoktam meg a bókot, sorry kicsit zavarba hoztál
Hm. Azta! Hangzatos. Én meg azért picit szkeptikus, ebben
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 12. 06. csütörtök 12:17), amit ide kattintva olvashatsz)
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 12. 06. csütörtök 12:17), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3056082)
2018. 12. 06. csütörtök 12:17
Mindenkiben van egy olyan kis apró részlet amitől fel se fogná hogy mennyire gyönyörű tud lenni.
Egy nőtöl nem szoktam meg a bókot, sorry kicsit zavarba hoztál
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 12. 06. csütörtök 12:29), amit ide kattintva olvashatsz)
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 12. 06. csütörtök 12:29), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3958902)
2018. 12. 06. csütörtök 12:29
Értettem. Gondoltam bókolok kicsit,nem jött be,van ilyen
Jómagam akkor nem találok vonzót valakiben,ha számomra negatív a kisugárzása eleve. Hiába hiperszuperszexiisten valaki,ha nem szimpatikus
Jómagam akkor nem találok vonzót valakiben,ha számomra negatív a kisugárzása eleve. Hiába hiperszuperszexiisten valaki,ha nem szimpatikus
Ügyes...akkor már nem is kell segítő kéz. Legfeljebb a lakás avatón
Kitartást hozzá addig is
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 12. 06. csütörtök 12:19), amit ide kattintva olvashatsz)
Kitartást hozzá addig is
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 12. 06. csütörtök 12:19), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3056082)
2018. 12. 06. csütörtök 12:19
Nem még sajnos de dolgozom rajta a hétvégére készen lesz
Aztán jöhet a lakás avató buli
Aztán jöhet a lakás avató buli
Értettem. Gondoltam bókolok kicsit,nem jött be,van ilyen
Jómagam akkor nem találok vonzót valakiben,ha számomra negatív a kisugárzása eleve. Hiába hiperszuperszexiisten valaki,ha nem szimpatikus
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 12. 06. csütörtök 11:36), amit ide kattintva olvashatsz)
Jómagam akkor nem találok vonzót valakiben,ha számomra negatív a kisugárzása eleve. Hiába hiperszuperszexiisten valaki,ha nem szimpatikus
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 12. 06. csütörtök 11:36), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3947022)
2018. 12. 06. csütörtök 11:36
Pont nem a szép részletekre gondoltam és most ezt nem magamra vetítettem ki, hanem úgy ált.-ban, mikor elnézegetem ezt-azt, és felteszem a kérdést pl: ezt a nőt ki tudta felcsinálni"? Ha megszakadok sem látok sok esetben vonzót emberekben
Mondjuk én nagyon el tudok akadni a hibákban
nyilván, ezért sem vagyok férfi
Mondjuk én nagyon el tudok akadni a hibákban
nyilván, ezért sem vagyok férfi
Használt óvszert beszámítasz?
Nem még sajnos de dolgozom rajta a hétvégére készen lesz
Aztán jöhet a lakás avató buli
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 12. 06. csütörtök 11:18), amit ide kattintva olvashatsz)
Aztán jöhet a lakás avató buli
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 12. 06. csütörtök 11:18), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3958902)
2018. 12. 06. csütörtök 11:18
Sikerült befejezni a felújítást?
Hiszen erre vágytál a legjobban
Hiszen erre vágytál a legjobban
Mindenkiben van egy olyan kis apró részlet amitől fel se fogná hogy mennyire gyönyörű tud lenni.
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 12. 06. csütörtök 11:14), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3947022)
2018. 12. 06. csütörtök 11:14
Ismertem egy ilyen férfit. Tényleg minden nőbe látott valami szépet. Olyanban is, amitől én hátast dobtam. Ilyen is van
Pont nem a szép részletekre gondoltam és most ezt nem magamra vetítettem ki, hanem úgy ált.-ban, mikor elnézegetem ezt-azt, és felteszem a kérdést pl: ezt a nőt ki tudta felcsinálni"? Ha megszakadok sem látok sok esetben vonzót emberekben
Mondjuk én nagyon el tudok akadni a hibákban
nyilván, ezért sem vagyok férfi
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 12. 06. csütörtök 11:29), amit ide kattintva olvashatsz)
Mondjuk én nagyon el tudok akadni a hibákban
nyilván, ezért sem vagyok férfi
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 12. 06. csütörtök 11:29), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3958902)
2018. 12. 06. csütörtök 11:29
Úgy könnyű ám,ha valakinek csak szép része van
Úgy könnyű ám,ha valakinek csak szép része van
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 12. 06. csütörtök 11:26), amit ide kattintva olvashatsz)
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 12. 06. csütörtök 11:26), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3947022)
2018. 12. 06. csütörtök 11:26
Igaz lehet
ha úgy alaposabban bele gondolok..
ha úgy alaposabban bele gondolok..
Igaz lehet
ha úgy alaposabban bele gondolok..
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 12. 06. csütörtök 11:22), amit ide kattintva olvashatsz)
ha úgy alaposabban bele gondolok..
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 12. 06. csütörtök 11:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3958902)
2018. 12. 06. csütörtök 11:22
Én "idegenekkel" szemben kicsit gátlásos vagyok eleinte. Jobban zavarnak az apró hibák. Egyszer azt mondta valaki,hogy kár emiatt zavarba jönni,mert a férfiak a nekik tetsző részeket figyelik,nem a kis hibákat. Most eszembe jutott erről ez
Én "idegenekkel" szemben kicsit gátlásos vagyok eleinte. Jobban zavarnak az apró hibák. Egyszer azt mondta valaki,hogy kár emiatt zavarba jönni,mert a férfiak a nekik tetsző részeket figyelik,nem a kis hibákat. Most eszembe jutott erről ez
Sikerült befejezni a felújítást?
Hiszen erre vágytál a legjobban
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 12. 06. csütörtök 10:35), amit ide kattintva olvashatsz)
Hiszen erre vágytál a legjobban
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 12. 06. csütörtök 10:35), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3056082)
2018. 12. 06. csütörtök 10:35
Teljesen mindegy ,milyen alakja van.Minden nőben más lesz a vonzó,van akinek az arca.. van akinek a bőre és van akinek szimplán a keze vonz..
Ismertem egy ilyen férfit. Tényleg minden nőbe látott valami szépet. Olyanban is, amitől én hátast dobtam. Ilyen is van
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 12. 06. csütörtök 10:35), amit ide kattintva olvashatsz)
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 12. 06. csütörtök 10:35), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3056082)
2018. 12. 06. csütörtök 10:35
Teljesen mindegy ,milyen alakja van.Minden nőben más lesz a vonzó,van akinek az arca.. van akinek a bőre és van akinek szimplán a keze vonz..
persze, hogy jó voltam. Jó rossz
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 12. 06. csütörtök 10:02), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3958902)
2018. 12. 06. csütörtök 10:02
Akkor biztosan jókislány voltál
Legalább elfenekelt a virgácsával?
Jajj dehogy leszel te bojler
Micsoda szakszavak ezek a női testre
Legalább elfenekelt a virgácsával? Jajj dehogy leszel te bojler
Micsoda szakszavak ezek a női testre
Teljesen mindegy ,milyen alakja van.Minden nőben más lesz a vonzó,van akinek az arca.. van akinek a bőre és van akinek szimplán a keze vonz..
Akkor biztosan jókislány voltál
Legalább elfenekelt a virgácsával?
Jajj dehogy leszel te bojler
Micsoda szakszavak ezek a női testre
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 12. 06. csütörtök 09:55), amit ide kattintva olvashatsz)
Legalább elfenekelt a virgácsával? Jajj dehogy leszel te bojler
Micsoda szakszavak ezek a női testre
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 12. 06. csütörtök 09:55), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3947022)
2018. 12. 06. csütörtök 09:55
Aha, és akkor leszek bojler
csodás! Persze a mai Mikulás nem fukarkodott, még mogyorósat is hozott
csodás! Persze a mai Mikulás nem fukarkodott, még mogyorósat is hozott
Aha, és akkor leszek bojler
csodás! Persze a mai Mikulás nem fukarkodott, még mogyorósat is hozott
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 12. 05. szerda 21:49), amit ide kattintva olvashatsz)
csodás! Persze a mai Mikulás nem fukarkodott, még mogyorósat is hozott
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 12. 05. szerda 21:49), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3958902)
2018. 12. 05. szerda 21:49
Olyankor kell dupla adag csokit enni

