Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Csak vágyak leírása!

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

Az eddigi hozzászólások

2018. 12. 06. csütörtök 14:00  #3503
Törölt felhasználó (3056082)
Persze a mindenki az elég tág fogalom volt ez jogos..Inkább akkor vàltiztatnám többségre az ugy korrektebb.
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 12. 06. csütörtök 13:35), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3947022)
2018. 12. 06. csütörtök 13:35
Hm. Azta! Hangzatos. Én meg azért picit szkeptikus, ebben smile
2018. 12. 06. csütörtök 13:59  #3502
Törölt felhasználó (3947022)
Összezavartál a nemeddel kapcsolatban,,de oké smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 12. 06. csütörtök 13:49), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3958902)
2018. 12. 06. csütörtök 13:49
Ha egy nőtől nem is,a férfitől(-tól) vedd fel smile Ne legyél szkeptikus nyes
2018. 12. 06. csütörtök 13:49  #3501
Törölt felhasználó (3958902)
Ha egy nőtől nem is,a férfitől(-tól) vedd fel smile Ne legyél szkeptikus nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 12. 06. csütörtök 13:33), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3947022)
2018. 12. 06. csütörtök 13:33
Egy nőtöl nem szoktam meg a bókot, sorry kicsit zavarba hoztál nyes
2018. 12. 06. csütörtök 13:35  #3500
Törölt felhasználó (3947022)
Hm. Azta! Hangzatos. Én meg azért picit szkeptikus, ebben smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 12. 06. csütörtök 12:17), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3056082)
2018. 12. 06. csütörtök 12:17
Mindenkiben van egy olyan kis apró részlet amitől fel se fogná hogy mennyire gyönyörű tud lenni.
2018. 12. 06. csütörtök 13:33  #3499
Törölt felhasználó (3947022)
Egy nőtöl nem szoktam meg a bókot, sorry kicsit zavarba hoztál nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 12. 06. csütörtök 12:29), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3958902)
2018. 12. 06. csütörtök 12:29
Értettem. Gondoltam bókolok kicsit,nem jött be,van ilyen nyes
Jómagam akkor nem találok vonzót valakiben,ha számomra negatív a kisugárzása eleve. Hiába hiperszuperszexiisten valaki,ha nem szimpatikus nyes
2018. 12. 06. csütörtök 12:32  #3498
Törölt felhasználó (3958902)
Ügyes...akkor már nem is kell segítő kéz. Legfeljebb a lakás avatón wink Kitartást hozzá addig is smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 12. 06. csütörtök 12:19), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3056082)
2018. 12. 06. csütörtök 12:19
Nem még sajnos de dolgozom rajta a hétvégére készen lesz nyes Aztán jöhet a lakás avató buli crazya
2018. 12. 06. csütörtök 12:29  #3497
Törölt felhasználó (3958902)
Értettem. Gondoltam bókolok kicsit,nem jött be,van ilyen nyes
Jómagam akkor nem találok vonzót valakiben,ha számomra negatív a kisugárzása eleve. Hiába hiperszuperszexiisten valaki,ha nem szimpatikus nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 12. 06. csütörtök 11:36), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3947022)
2018. 12. 06. csütörtök 11:36
Pont nem a szép részletekre gondoltam és most ezt nem magamra vetítettem ki, hanem úgy ált.-ban, mikor elnézegetem ezt-azt, és felteszem a kérdést pl: ezt a nőt ki tudta felcsinálni"? Ha megszakadok sem látok sok esetben vonzót emberekben smile
Mondjuk én nagyon el tudok akadni a hibákban smile nyilván, ezért sem vagyok férfi nyes
2018. 12. 06. csütörtök 12:25  #3496
ac4er ac4er
Használt óvszert beszámítasz?
2018. 12. 06. csütörtök 12:19  #3495
Törölt felhasználó (3056082)
Nem még sajnos de dolgozom rajta a hétvégére készen lesz nyes Aztán jöhet a lakás avató buli crazya
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 12. 06. csütörtök 11:18), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3958902)
2018. 12. 06. csütörtök 11:18
Sikerült befejezni a felújítást? smile Hiszen erre vágytál a legjobban lookaround
2018. 12. 06. csütörtök 12:17  #3494
Törölt felhasználó (3056082)
Mindenkiben van egy olyan kis apró részlet amitől fel se fogná hogy mennyire gyönyörű tud lenni.
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 12. 06. csütörtök 11:14), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3947022)
2018. 12. 06. csütörtök 11:14
Ismertem egy ilyen férfit. Tényleg minden nőbe látott valami szépet. Olyanban is, amitől én hátast dobtam. Ilyen is van smile
2018. 12. 06. csütörtök 11:36  #3493
Törölt felhasználó (3947022)
Pont nem a szép részletekre gondoltam és most ezt nem magamra vetítettem ki, hanem úgy ált.-ban, mikor elnézegetem ezt-azt, és felteszem a kérdést pl: ezt a nőt ki tudta felcsinálni"? Ha megszakadok sem látok sok esetben vonzót emberekben smile
Mondjuk én nagyon el tudok akadni a hibákban smile nyilván, ezért sem vagyok férfi nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 12. 06. csütörtök 11:29), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3958902)
2018. 12. 06. csütörtök 11:29
Úgy könnyű ám,ha valakinek csak szép része van bee1 nyes
2018. 12. 06. csütörtök 11:29  #3492
Törölt felhasználó (3958902)
Úgy könnyű ám,ha valakinek csak szép része van bee1 nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 12. 06. csütörtök 11:26), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3947022)
2018. 12. 06. csütörtök 11:26
Igaz lehet smile ha úgy alaposabban bele gondolok..
2018. 12. 06. csütörtök 11:26  #3491
Törölt felhasználó (3947022)
Igaz lehet smile ha úgy alaposabban bele gondolok..
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 12. 06. csütörtök 11:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3958902)
2018. 12. 06. csütörtök 11:22
Én "idegenekkel" szemben kicsit gátlásos vagyok eleinte. Jobban zavarnak az apró hibák. Egyszer azt mondta valaki,hogy kár emiatt zavarba jönni,mert a férfiak a nekik tetsző részeket figyelik,nem a kis hibákat. Most eszembe jutott erről ez smile
2018. 12. 06. csütörtök 11:22  #3490
Törölt felhasználó (3958902)
Én "idegenekkel" szemben kicsit gátlásos vagyok eleinte. Jobban zavarnak az apró hibák. Egyszer azt mondta valaki,hogy kár emiatt zavarba jönni,mert a férfiak a nekik tetsző részeket figyelik,nem a kis hibákat. Most eszembe jutott erről ez smile
2018. 12. 06. csütörtök 11:18  #3489
Törölt felhasználó (3958902)
Sikerült befejezni a felújítást? smile Hiszen erre vágytál a legjobban lookaround
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 12. 06. csütörtök 10:35), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3056082)
2018. 12. 06. csütörtök 10:35
Teljesen mindegy ,milyen alakja van.Minden nőben más lesz a vonzó,van akinek az arca.. van akinek a bőre és van akinek szimplán a keze vonz..
2018. 12. 06. csütörtök 11:14  #3488
Törölt felhasználó (3947022)
Ismertem egy ilyen férfit. Tényleg minden nőbe látott valami szépet. Olyanban is, amitől én hátast dobtam. Ilyen is van smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 12. 06. csütörtök 10:35), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3056082)
2018. 12. 06. csütörtök 10:35
Teljesen mindegy ,milyen alakja van.Minden nőben más lesz a vonzó,van akinek az arca.. van akinek a bőre és van akinek szimplán a keze vonz..
2018. 12. 06. csütörtök 11:08  #3487
Törölt felhasználó (3947022)
wink persze, hogy jó voltam. Jó rossz wink
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 12. 06. csütörtök 10:02), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3958902)
2018. 12. 06. csütörtök 10:02
Akkor biztosan jókislány voltál smile Legalább elfenekelt a virgácsával?
Jajj dehogy leszel te bojler nyes Micsoda szakszavak ezek a női testre hehe
2018. 12. 06. csütörtök 10:35  #3486
Törölt felhasználó (3056082)
Teljesen mindegy ,milyen alakja van.Minden nőben más lesz a vonzó,van akinek az arca.. van akinek a bőre és van akinek szimplán a keze vonz..
2018. 12. 06. csütörtök 10:02  #3485
Törölt felhasználó (3958902)
Akkor biztosan jókislány voltál smile Legalább elfenekelt a virgácsával?
Jajj dehogy leszel te bojler nyes Micsoda szakszavak ezek a női testre hehe
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 12. 06. csütörtök 09:55), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3947022)
2018. 12. 06. csütörtök 09:55
Aha, és akkor leszek bojler nyes csodás! Persze a mai Mikulás nem fukarkodott, még mogyorósat is hozott wink
2018. 12. 06. csütörtök 09:55  #3484
Törölt felhasználó (3947022)
Aha, és akkor leszek bojler nyes csodás! Persze a mai Mikulás nem fukarkodott, még mogyorósat is hozott wink
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 12. 05. szerda 21:49), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3958902)
2018. 12. 05. szerda 21:49
Olyankor kell dupla adag csokit enni smile
/ 652