Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Találtál-e partnert már itt, és ha nem, mit érzel hibának, mi a sikertelenség oka szerinted?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

pasinak: ha találni akarsz valakit. legyen egy normális bemutatkozásod, legyél őszinte dugni akarsz akkor dugni és kész, na persze ne alpári módon jelezd. fórumozzál értelmesen szóljál hozzá az amatőr képekhez, persze ne annyit, hogy "faxa", hanem értelmesen kerek mondat. "nagyon csinos a hölgy,szívesen megismerném" nők felmérik és megítélnek ez alapján, söt könnyebben is reagálnak vissza ha van is hozászolásod és értelmes.
ha nem titokban keressel vállad be az arcod, ha titokban, vagy egyéb okok, akkor egy zorró álarccal is látszanak a szemeid, nők egy része szem fétises, illetve legyen gondozott kézfejed, ha meg van azt sem árt rá csempészni a fotóra, másik nagy női fétis. alakos fotó sem árt, de nem levetkőzve, hanem kulturáltan öltözve (itt nem árt ha oldalról letudod fotózni magad lényeg látsszon a segeden feszülő gatya, de azért ne az érződjön a fotón hogy ez az igazi cél, harmadik női fétis jó seg)... farkadról ne rakj ki képet, max ha pasit keressel, ha akar kér a nő, bár akkor gyanakodj, hogy kép gyűjtögető pasi
bemutatkozásra kitérve még nem árt néha az ön kritikus őszinteség, ezt el is ütheted akár viccelődéssel. "van egy kicsi sör has, na jó nem kicsi, de a bájomat a mosolyom adja, szerencsére nem foghíjas."
ne várjatok áttörést egy sablonos "hello dugni akarok....... ezek a paramétereim...... " adat laptól vagy levéltől sikert.

nőknek: igazán nincs mit tanácsolnom, letolja a bugyit és pasinál megállt az ész.... és.... na jó nem teljesen de majd nem.. minden nő típusnak meg van a maga minden felé kedvelője ahogy a ducinak az ultra szép kigyúrt fiú, ha jelzed, hogy keressel, akkor úgy is írnak és válogathatsz... tudom, hogy idióták a pasik és hiába írod le neki hogy nem öt keresed csak azért is ír és jobb nem írni, mert, akor nem kezd elerősködni, de szerintem akkor is írj neki és max a második levelét válaszolatlan hagyod. "sajna nekik az igen az igen a nem az is igen csak még kéreted magad" elutasítás kezelése is sokat el mond a pasiról, néha pont így derül ki egy pasiról hogy értelmes amit le irt az elutasításra. illetve fordíthatsz a folytatón is az az te keresed meg aki tetszik, de ehhez olvasgasd a fórumot, a képek reakcióit és tuti találsz értelmest akire rá írva jóval nagyobb az esély értelmes normális pasira.

általában ezek a sikeresek trükkjei itt.

Az eddigi hozzászólások

ma 07:54  #9936
Albert8310 Albert8310
Volt egy párral kapcsolatom. Házibarát voltam.
Olyan kapcsolat amit keresek megint.
Ahogy az adatlapomon is írtam kb.
Ők külföldre költöztek sajnos.
Így tehát keresek smile
ma 07:42  #9935
fw111 fw111
2x csak...
De a többség vagy nem hajlandó válaszolni sem, vagy megjelenni a talin.. nyes
tegnap 23:16  #9934
Kaland2022 Kaland2022
Már nagyon nagyon régen......
tegnap 20:11  #9933
pár-Bp-28 pár-Bp-28
Legalább megspórolod, hogy élőben találkozz vele és csak ott derüljön ki, hogy bunkó...
(Ez egy válasz Manna Ventura üzenetére (tegnap 10:37), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 10:37
Nekem (pasi) sikerült még korábban szóló hirdetőként 3 szóló lányt és 3 párt talalnom innen. Igaz, ez még az okostelefonos, Tinderes idők előtt voltak. Most párként sokkal nehezebb találni, mint akkor egyedülállóként és ez sajnos az emberek hozzáállása miatt van.
Most hagyjuk azt, hogy ki a kamus, meg a képgyűjtögető. A valós párok, akikről még feltöltött tartalom is van sem különbek. Egy nyomorult NEM-leges válaszlevelet sem képesek magukból kipréselni.
Ezt mi emberi bunkóságnak tartjuk, mert a való életben sem mész el valaki mellett szó nélkül, ha hozzádszól, vagy kérdez valamit.
tegnap 15:01  #9932
dunlopboy80 dunlopboy80
Dehát...a tarskeresésnek, forumozásnak pont ez az alapja, hogy megszólítsuk, kommunikáljunk.
Aki ezt nem akarja... minek jön?
Ugyanolyan bunkóság mint belépsz egy aprócska üzletbe és nem köszönsz...
Vagy elmondod az eladónak mit akarsz, az meg levegőnek néz.
(Ez egy válasz twostrokeguy üzenetére (tegnap 14:18), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 14:18
Ez utóbbiban nem vagyok biztos. Budapesten ha idegen megszólít az utcán, az valószínűleg koldus vagy valami hasonló. Régebben lehetett turista, de mióta ott a telefonon a térkép, ez ritkább. A koldusokkal meg nem szoktak megállni beszélgetni.
tegnap 15:00  #9931
Manna Ventura Manna Ventura
Ne szélsőséges példát hozzál fel! Én általánosságban beszélek. Nem releváns, amit írtál.
(Ez egy válasz twostrokeguy üzenetére (tegnap 14:18), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 14:18
Ez utóbbiban nem vagyok biztos. Budapesten ha idegen megszólít az utcán, az valószínűleg koldus vagy valami hasonló. Régebben lehetett turista, de mióta ott a telefonon a térkép, ez ritkább. A koldusokkal meg nem szoktak megállni beszélgetni.
tegnap 14:18  #9930
twostrokeguy twostrokeguy
Ez utóbbiban nem vagyok biztos. Budapesten ha idegen megszólít az utcán, az valószínűleg koldus vagy valami hasonló. Régebben lehetett turista, de mióta ott a telefonon a térkép, ez ritkább. A koldusokkal meg nem szoktak megállni beszélgetni.
(Ez egy válasz Manna Ventura üzenetére (tegnap 10:37), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 10:37
Nekem (pasi) sikerült még korábban szóló hirdetőként 3 szóló lányt és 3 párt talalnom innen. Igaz, ez még az okostelefonos, Tinderes idők előtt voltak. Most párként sokkal nehezebb találni, mint akkor egyedülállóként és ez sajnos az emberek hozzáállása miatt van.
Most hagyjuk azt, hogy ki a kamus, meg a képgyűjtögető. A valós párok, akikről még feltöltött tartalom is van sem különbek. Egy nyomorult NEM-leges válaszlevelet sem képesek magukból kipréselni.
Ezt mi emberi bunkóságnak tartjuk, mert a való életben sem mész el valaki mellett szó nélkül, ha hozzádszól, vagy kérdez valamit.
tegnap 10:37  #9929
Manna Ventura Manna Ventura
Nekem (pasi) sikerült még korábban szóló hirdetőként 3 szóló lányt és 3 párt talalnom innen. Igaz, ez még az okostelefonos, Tinderes idők előtt voltak. Most párként sokkal nehezebb találni, mint akkor egyedülállóként és ez sajnos az emberek hozzáállása miatt van.
Most hagyjuk azt, hogy ki a kamus, meg a képgyűjtögető. A valós párok, akikről még feltöltött tartalom is van sem különbek. Egy nyomorult NEM-leges válaszlevelet sem képesek magukból kipréselni.
Ezt mi emberi bunkóságnak tartjuk, mert a való életben sem mész el valaki mellett szó nélkül, ha hozzádszól, vagy kérdez valamit.
tegnap 08:26  #9928
Csakegypasi40 Csakegypasi40
szuperül összefoglaltad, tényleg így van.
Sok pasi az oldalról a sült galambot vadássza, de tenni nem tesz azért, hogy ő legyen a "befutó" 3-ik egy párnál...
(Ez egy válasz CervusEtVulpes üzenetére (2024. 04. 03. szerda 00:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 03. szerda 00:06
"De nem hiszem, hogy nincs a városomban olyan párocska, akinek megfelelő lennék."

Na most képzeld el azt a sok szingli pasit, aki lemegy egy szórakozóhelyre, ahová lemegy egy csomó szingli nő. És még így, személyesen, becsajozós és bepasizós szándékkal is a legtöbbje csalódottan megy haza. Ez pedig még csak két igenről szól.

Ha ebből a realitásból indulsz ki, jöhet a matek három, aztán négy igenre. Ezt spékeljük meg azzal, hogy ezer szálról elhitetik veled, hogy meg lehet úszni a dolgot, és elég odatartani...

Egyébként valóban meg lehet: fizetőssel vagy klubbal, csak az meg sok esetben sérti az ember önérzetét. Mert habár ahhoz már a legtöbb ember lusta, hogy vadásszon, azért mégis szeretné, ha valahogy elé raknák azt a prédát, neki meg csak puffantania kelljen. Hogy maradjunk ennél a hasonlatnál, a modern vadászok kuponokat és húspultokat cserkésznek be, és még büszkék is, ha "jó a fogás". Ez a realitás.
tegnap 08:06  #9927
gonda3 gonda3
Covid óta méghitványabb lett a magyar sajnos. Utoljára itt 2019-ben találtam.
2024. 04. 03. szerda 00:06  #9926
CervusEtVulpes CervusEtVulpes
"De nem hiszem, hogy nincs a városomban olyan párocska, akinek megfelelő lennék."

Na most képzeld el azt a sok szingli pasit, aki lemegy egy szórakozóhelyre, ahová lemegy egy csomó szingli nő. És még így, személyesen, becsajozós és bepasizós szándékkal is a legtöbbje csalódottan megy haza. Ez pedig még csak két igenről szól.

Ha ebből a realitásból indulsz ki, jöhet a matek három, aztán négy igenre. Ezt spékeljük meg azzal, hogy ezer szálról elhitetik veled, hogy meg lehet úszni a dolgot, és elég odatartani...

Egyébként valóban meg lehet: fizetőssel vagy klubbal, csak az meg sok esetben sérti az ember önérzetét. Mert habár ahhoz már a legtöbb ember lusta, hogy vadásszon, azért mégis szeretné, ha valahogy elé raknák azt a prédát, neki meg csak puffantania kelljen. Hogy maradjunk ennél a hasonlatnál, a modern vadászok kuponokat és húspultokat cserkésznek be, és még büszkék is, ha "jó a fogás". Ez a realitás.
(Ez egy válasz erotik.kameramann üzenetére (2024. 04. 02. kedd 09:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 02. kedd 09:08
Igen, az embernek lehetnek korlátai. De nem hiszem, hogy nincs a városomban olyan párocska, akinek megfelelő lennék. Persze, így szűkül a kör, de utazni tudok. Hozzátok is elmennék, hiszen jó a vonat közlekedés kacsint
2024. 04. 02. kedd 23:02  #9925
Pifta11 Pifta11 VIP
Kitartás, kitartás, kitartás….
2024. 04. 02. kedd 22:38  #9924
erotic-hunter erotic-hunter
Legalább sikerült gratula smile én már tényleg feladom szerintem esélytelennek érzem a dolgot.
(Ez egy válasz gáborgábor79 üzenetére (2024. 04. 02. kedd 16:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 02. kedd 16:07
Sokan vannak akik nem akarnak bonyodalmat és ezért nem foglalkoznak olyannal aki nem egyedülálló.
Bár nekem nincs senkim de bő egy év volt mire találtam egy párt.
Velük el vagyok már vagy fél éve.
De én is írtam rengeteg párnak.
Volt akik olyat akartak amit én nem (bi) volt aki ismerkedni akart de heti 1 levélváltás volt és persze olyan pár is volt akivel már időpont is meg volt beszélve és pontos címet nem mertek írni.
2024. 04. 02. kedd 20:33  #9923
Törölt felhasználó (4733581)
Én nézőként is jól érzem magam smile
(Ez egy válasz twostrokeguy üzenetére (2024. 04. 02. kedd 19:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 02. kedd 19:45
"Ha nem, és és mindkettő eljön, akkor sem estünk kétségbe"

Anno szólóként én is belefutottam ilyenbe, hogy mindketten megjelentünk. A feleség lehetett vagy 150 centi, hárman azért nem fértünk olyan jól hozzá.
2024. 04. 02. kedd 19:47  #9922
BenoK BenoK
Szerintem föltehetnél 1-2 képet. Nekem az segített.
(Ez egy válasz imetec69 üzenetére (2024. 04. 01. hétfő 17:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 01. hétfő 17:06
Egyedül èlek,van helyem is,de nem îr vissza senki! Akkor ezt mire vèljem?
2024. 04. 02. kedd 19:45  #9921
twostrokeguy twostrokeguy
"Ha nem, és és mindkettő eljön, akkor sem estünk kétségbe"

Anno szólóként én is belefutottam ilyenbe, hogy mindketten megjelentünk. A feleség lehetett vagy 150 centi, hárman azért nem fértünk olyan jól hozzá.
(Ez egy válasz X üzenetére (2024. 04. 02. kedd 08:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4733581)
2024. 04. 02. kedd 08:10
Pár gondolat a témához. Volt alkalmam az elmúlt években párként és szóló pasiként is keresgélni. Amikor szólóban próbálkoztam, azt gondoltam mennyivel egyszerűbb lenne párként pasit találni. Most párként keresgélünk és el kell mondanom, ez "leányálom" . Nem együtt élő párként keresünk, hétköznapi szabadidővel. Helyet mi biztosítjuk., A hölgy teljesen szabad kezet adott nekem a partner kiválasztásában. Mi pasik ezt talán egyszerűbben intézzük. Nincsenek udvariassági körök, egy fotó és egy telefonbeszélgetés eldönti van-e szimpátia. Ami a legfontosabb az első benyomás az első levélből. nem tudom megmondani mi az ami felkelti a kíváncsiságot. De annyit talán tanácsolhatok, hogy ne sablon leveket írjatok. Tudom, macerás amikor napi 20-at írtok, de a minőség fontosabb a mennyiségnél. Egyből lejön, ha egy továbbított levelet ír valaki. Igyekeztem mindenkinek válaszolni, még ha nemleges volt is. Volt aki egyből támadott, hogy kamu pár vagyunk smile No comment. És ami sajnos rossz tapasztalat, a legjobban beindult, fűt-fát ígérő jelöltek tűnnek el a találkozó előtt. A lehető leghülyébb magyarázattal, vagy anélkül. Aztán 2-3 nap után jelentkezik, és kérdi milyen volt a buli, készültek-e képek ? smile Nincs harag, bármikor bárkinek közbejöhet valami, de nálunk nem lesz második esély. Ha szeretnénk 1 plusz pasit, akkor általában 2. vel kell megbeszélni a találkozót, egyik (rosszabb esetben mindkettő) úgyis eltűnik. Ha nem, és és mindkettő eljön, akkor sem estünk kétségbe smile Szóval, van remény, csak kitartás kell.
2024. 04. 02. kedd 18:01  #9920
Stallion85 Stallion85
Velem is ugyanez a helyzet
(Ez egy válasz erotic-hunter üzenetére (2024. 04. 02. kedd 09:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 02. kedd 09:51
Abszólutt nem találtam még itt semmit sajnos. Pedig nem érzem magam rossz pasinak vagy aztán lehet rosszul látom. Igyekszem illedelmes nem nyomuló lenni de egyszerűen mindenki leráz. Pedig már évek óta próbálkozom.
2024. 04. 02. kedd 16:07  #9919
gáborgábor79 gáborgábor79
Sokan vannak akik nem akarnak bonyodalmat és ezért nem foglalkoznak olyannal aki nem egyedülálló.
Bár nekem nincs senkim de bő egy év volt mire találtam egy párt.
Velük el vagyok már vagy fél éve.
De én is írtam rengeteg párnak.
Volt akik olyat akartak amit én nem (bi) volt aki ismerkedni akart de heti 1 levélváltás volt és persze olyan pár is volt akivel már időpont is meg volt beszélve és pontos címet nem mertek írni.
(Ez egy válasz erotic-hunter üzenetére (2024. 04. 02. kedd 09:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 02. kedd 09:51
Abszólutt nem találtam még itt semmit sajnos. Pedig nem érzem magam rossz pasinak vagy aztán lehet rosszul látom. Igyekszem illedelmes nem nyomuló lenni de egyszerűen mindenki leráz. Pedig már évek óta próbálkozom.
2024. 04. 02. kedd 09:51  #9918
erotic-hunter erotic-hunter
Abszólutt nem találtam még itt semmit sajnos. Pedig nem érzem magam rossz pasinak vagy aztán lehet rosszul látom. Igyekszem illedelmes nem nyomuló lenni de egyszerűen mindenki leráz. Pedig már évek óta próbálkozom.
2024. 04. 02. kedd 09:36  #9917
Törölt felhasználó (4733581)
Ez így igaz..
(Ez egy válasz Sönc 50 üzenetére (2024. 04. 02. kedd 08:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 02. kedd 08:19
Már a lakóhely és az időbeosztás is alaposan szűkíti a lehetőségeket. Nagy távolságból még ígérni is felesleges bármit is.
/ 497