Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Találtál-e partnert már itt, és ha nem, mit érzel hibának, mi a sikertelenség oka szerinted?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

pasinak: ha találni akarsz valakit. legyen egy normális bemutatkozásod, legyél őszinte dugni akarsz akkor dugni és kész, na persze ne alpári módon jelezd. fórumozzál értelmesen szóljál hozzá az amatőr képekhez, persze ne annyit, hogy "faxa", hanem értelmesen kerek mondat. "nagyon csinos a hölgy,szívesen megismerném" nők felmérik és megítélnek ez alapján, söt könnyebben is reagálnak vissza ha van is hozászolásod és értelmes.
ha nem titokban keressel vállad be az arcod, ha titokban, vagy egyéb okok, akkor egy zorró álarccal is látszanak a szemeid, nők egy része szem fétises, illetve legyen gondozott kézfejed, ha meg van azt sem árt rá csempészni a fotóra, másik nagy női fétis. alakos fotó sem árt, de nem levetkőzve, hanem kulturáltan öltözve (itt nem árt ha oldalról letudod fotózni magad lényeg látsszon a segeden feszülő gatya, de azért ne az érződjön a fotón hogy ez az igazi cél, harmadik női fétis jó seg)... farkadról ne rakj ki képet, max ha pasit keressel, ha akar kér a nő, bár akkor gyanakodj, hogy kép gyűjtögető pasi
bemutatkozásra kitérve még nem árt néha az ön kritikus őszinteség, ezt el is ütheted akár viccelődéssel. "van egy kicsi sör has, na jó nem kicsi, de a bájomat a mosolyom adja, szerencsére nem foghíjas."
ne várjatok áttörést egy sablonos "hello dugni akarok....... ezek a paramétereim...... " adat laptól vagy levéltől sikert.

nőknek: igazán nincs mit tanácsolnom, letolja a bugyit és pasinál megállt az ész.... és.... na jó nem teljesen de majd nem.. minden nő típusnak meg van a maga minden felé kedvelője ahogy a ducinak az ultra szép kigyúrt fiú, ha jelzed, hogy keressel, akkor úgy is írnak és válogathatsz... tudom, hogy idióták a pasik és hiába írod le neki hogy nem öt keresed csak azért is ír és jobb nem írni, mert, akor nem kezd elerősködni, de szerintem akkor is írj neki és max a második levelét válaszolatlan hagyod. "sajna nekik az igen az igen a nem az is igen csak még kéreted magad" elutasítás kezelése is sokat el mond a pasiról, néha pont így derül ki egy pasiról hogy értelmes amit le irt az elutasításra. illetve fordíthatsz a folytatón is az az te keresed meg aki tetszik, de ehhez olvasgasd a fórumot, a képek reakcióit és tuti találsz értelmest akire rá írva jóval nagyobb az esély értelmes normális pasira.

általában ezek a sikeresek trükkjei itt.

Az eddigi hozzászólások

2023. 07. 03. hétfő 11:15  #8936
Törölt felhasználó (4680507)
Sajnos egy pillanatig tart csak regisztrálni egy új fiókot, amivel kezdhetik elölről a játékot... Bár ha korlátozva vannak a frissen regisztráltak, valamint a felhasználók figyelnek a regisztráció dátumára is, amikor valaki adatlapját megtekintik, akkor picit segíthet ez a feketelistás módszer is.
Egy igényesebb megoldás lenne, ha a felhasználók profilja értékelhető lenne valamilyen formában (+1 pont, -1 pont).
Másik oldalról megközelítve egy hitelesítési rendszer működhetne még, ami jelölné a biztosan nem kamu felhasználókat az oldalon.
(Ez egy válasz gáborgábor79 üzenetére (2023. 07. 03. hétfő 10:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 07. 03. hétfő 10:19
Naná! Kéne ilyen feketelista oldal.
2023. 07. 03. hétfő 10:19  #8935
gáborgábor79 gáborgábor79
Naná! Kéne ilyen feketelista oldal.
(Ez egy válasz vonzópár üzenetére (2023. 07. 03. hétfő 10:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 07. 03. hétfő 10:10
Kamu, kamu, kamu!!!!
Írjam a neveket?????
2023. 07. 03. hétfő 10:18  #8934
Törölt felhasználó (4650775) VIP
vannak páran sajnos
(Ez egy válasz vonzópár üzenetére (2023. 07. 03. hétfő 10:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 07. 03. hétfő 10:10
Kamu, kamu, kamu!!!!
Írjam a neveket?????
2023. 07. 03. hétfő 10:10  #8933
vonzópár vonzópár
Kamu, kamu, kamu!!!!
Írjam a neveket?????
2023. 07. 02. vasárnap 21:10  #8932
Joker007 Joker007
Az nem is csoda, de mennyi lesz tettre kész belőle ? Ti is tudjátok a szájkaraté meg Chuck Norris MinDigTV-s eset nyes
(Ez egy válasz bonnie.clide175 üzenetére (2023. 07. 02. vasárnap 20:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 07. 02. vasárnap 20:49
Jó hát azért a valós komolyan gondolkodó pasik többen vannak, nekünk amint írtuk csak a google chaten közel 40 állítólagos ffi van aki komolyan gondolta, és akkor még a Viber, és az itteni üzeneteket nem is említem.
2023. 07. 02. vasárnap 20:51  #8931
bonnie.clide175 bonnie.clide175
Nekünk is volt pár aki vérig volt sértve ,hogy miért nincs meg a bizalom feléjük a képcsere miatt és mit gondolunk hogy nem küldünk előre. Bele mentünk, kép elküldve, aztán tiltottak minket még az oldalon is nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 07. 02. vasárnap 19:47), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4655826)
2023. 07. 02. vasárnap 19:47
Megnyugtatásképpen annyi,hogy nekünk se válaszolnak sokan..
Párok nagy része kiknek írunk nem válaszol..
Sőt rengeteg pasi sem,ami érdekes amúgy..
Volt olyan,hogy pasi letiltott képcsere után,arra nem méltatott,hogy írjon ..stb..
2023. 07. 02. vasárnap 20:49  #8930
bonnie.clide175 bonnie.clide175
Jó hát azért a valós komolyan gondolkodó pasik többen vannak, nekünk amint írtuk csak a google chaten közel 40 állítólagos ffi van aki komolyan gondolta, és akkor még a Viber, és az itteni üzeneteket nem is említem.
(Ez egy válasz Joker007 üzenetére (2023. 07. 02. vasárnap 20:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 07. 02. vasárnap 20:33
Egyszerűen veszem, ha mindennek megfelelek és nem jön válasz megyen a tiltás. A legutóbbi "pár" húzott egy pár hétig Viberen és még a kávé sem jött össze! Pedig állítólag valós "pár" nyes
2023. 07. 02. vasárnap 20:33  #8929
Joker007 Joker007
Egyszerűen veszem, ha mindennek megfelelek és nem jön válasz megyen a tiltás. A legutóbbi "pár" húzott egy pár hétig Viberen és még a kávé sem jött össze! Pedig állítólag valós "pár" nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 07. 02. vasárnap 19:47), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4655826)
2023. 07. 02. vasárnap 19:47
Megnyugtatásképpen annyi,hogy nekünk se válaszolnak sokan..
Párok nagy része kiknek írunk nem válaszol..
Sőt rengeteg pasi sem,ami érdekes amúgy..
Volt olyan,hogy pasi letiltott képcsere után,arra nem méltatott,hogy írjon ..stb..
2023. 07. 02. vasárnap 19:47  #8928
Törölt felhasználó (4655826)
Megnyugtatásképpen annyi,hogy nekünk se válaszolnak sokan..
Párok nagy része kiknek írunk nem válaszol..
Sőt rengeteg pasi sem,ami érdekes amúgy..
Volt olyan,hogy pasi letiltott képcsere után,arra nem méltatott,hogy írjon ..stb..
2023. 07. 02. vasárnap 13:51  #8927
Kulematyi Kulematyi
Csak olyanoknak írok akikkel közös az érdeklődés.
Valószínű az utóbbi.
A komolyan gondolás...
Vagy nem tudom.
Azért írtam már ide,mert fogalmam nincsen mi lehet a baj!
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 07. 02. vasárnap 13:43), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4656530)
2023. 07. 02. vasárnap 13:43
Szia!
Nem az előítélet miatt nem írnak.
Vagy nem félsz bele az elképzelésekkel, vagy csak a szokásos, ,komolyan gondoljuk" felfogással vannak ítt sokan..
2023. 07. 02. vasárnap 13:43  #8926
Törölt felhasználó (4656530)
Szia!
Nem az előítélet miatt nem írnak.
Vagy nem félsz bele az elképzelésekkel, vagy csak a szokásos, ,komolyan gondoljuk" felfogással vannak ítt sokan..
(Ez egy válasz Kulematyi üzenetére (2023. 07. 02. vasárnap 13:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 07. 02. vasárnap 13:27
Sziasztok.
Ha veszem a fáradtságot,és időt szakítok rá,hogy tisztelettel nem bunkó módon ráírok valakire,nehéz visszaírni valamit?
Elég lenne annyi hogy:ne haragudj nem jössz be nekünk.
Azért mert valaki szét van varrva,és törődik a testével(sport)
attól még nm biztos hogy bunkó.
Sajnos még mindig külső alapján itélnek sokan.
100ból 97 ember arra nem méltat hogy visszaírjon.
Akkor mit is várhatok???
2023. 07. 02. vasárnap 13:27  #8925
Kulematyi Kulematyi
Sziasztok.
Ha veszem a fáradtságot,és időt szakítok rá,hogy tisztelettel nem bunkó módon ráírok valakire,nehéz visszaírni valamit?
Elég lenne annyi hogy:ne haragudj nem jössz be nekünk.
Azért mert valaki szét van varrva,és törődik a testével(sport)
attól még nm biztos hogy bunkó.
Sajnos még mindig külső alapján itélnek sokan.
100ból 97 ember arra nem méltat hogy visszaírjon.
Akkor mit is várhatok???
2023. 07. 02. vasárnap 01:00  #8924
gáborgábor79 gáborgábor79
Ne add fel! 20 levél az semmi.
(Ez egy válasz szabolcsipasi üzenetére (2023. 07. 02. vasárnap 00:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 07. 02. vasárnap 00:24
Hogyan találj? Itt sehogy, az egyedülálló pasiknak semmi esélyt nem adnak legalább húsz levelet írtam kizárólag olyanoknak akik pasit keresnek még vissza sem írnak hogy ne haragudj nem akarunk ismerkedni veled ez nagy bunkóság szerintem és még írják hogy igényesek na persze, képpel is próbáltam legalább négy képem volt kirakva jobban jár az ember ha inkább fizetőshöz megy mint pocsékolja az idejét itt a kereséssel meg az üzenetírással fölöslegesen.
2023. 07. 02. vasárnap 00:24  #8923
szabolcsipasi szabolcsipasi
Hogyan találj? Itt sehogy, az egyedülálló pasiknak semmi esélyt nem adnak legalább húsz levelet írtam kizárólag olyanoknak akik pasit keresnek még vissza sem írnak hogy ne haragudj nem akarunk ismerkedni veled ez nagy bunkóság szerintem és még írják hogy igényesek na persze, képpel is próbáltam legalább négy képem volt kirakva jobban jár az ember ha inkább fizetőshöz megy mint pocsékolja az idejét itt a kereséssel meg az üzenetírással fölöslegesen.
2023. 07. 01. szombat 12:53  #8922
Törölt felhasználó (4650775) VIP
igen jó sok kamust sikerült
2023. 06. 29. csütörtök 12:09  #8921
bonnie.clide175 bonnie.clide175 VIP
Hát azért látod itt az oldalon is lehet találni,aki ránk írt is megtalált minket, és sikerült össze hozni a dolgot. Kérdés ki mennyire türelmes, és képes alkalmazkodni.
(Ez egy válasz zsozs70 üzenetére (2023. 06. 29. csütörtök 11:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 06. 29. csütörtök 11:25
Itt csak párok tudnak találni illetve ismerkedni
2023. 06. 29. csütörtök 11:25  #8920
zsozs70 zsozs70
Itt csak párok tudnak találni illetve ismerkedni
2023. 06. 27. kedd 19:33  #8919
Törölt felhasználó (4655826)
Lehet igen...
Persze nem minden áron..
Mi is előbb a személyes talit részesítjük előnybe..
Addig viberen lehet ismerkedni..egyből nem megy ,gyerekek,munka stb.. Ha tali megvan,utána lehet keresni a megfelelő időpontot ami mindenkinek jó..Sajnos ezt sokan nem tudják kivárni,se a személyes talit,se a sex időpontját..
Aki eddig ki tudta várni,velük voltunk is,legyen pasi vagy akár pár..
Úgyhogy kitartás,sztünk előbb utóbb mindenki talál..
2023. 06. 27. kedd 15:38  #8918
erzo3 erzo3
Én is voltam Deszto. Fotozással,filmezéssel indult. Felajánlottam nekik hogy pusztán a mozizás élménye miatt szívessen készítek róluk képet vagy videót a saját készülékükkel. A fértfi taggal beszéltem elsőként. Neki tetszett az ötlet, de kérte hogy hívjam fel a párját hogy őis megismerjen. Bezsélgettünk a hölggyel és meg is beszéltünk egy találkozót. Megérkeztem , megbeszéltük hogy részükről minden mehet nem kell csak fotózni . Lezuhanyoztam és visszamentem. Addigra már ruha nélkül simogatták egymást. Én is elkeztem a hölgyet de nagyon vágytam rá hogy a pasi farkát is megérintsem ( előre ezt is megbeszéltük) majd elkezdetem szopni. Kicsit később nyaltam a hölgyet majd a pasi szopott engem, Sok hasonlóesemny után hatalmasat élvezetem majd a kezembe adták a telefon és akkor keztem őket videózni . Életem egyik nagy élménye volt
(Ez egy válasz bonnie.clide175 üzenetére (2023. 06. 27. kedd 10:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 06. 27. kedd 10:36
...Deszto tartva a szavát ekkor is megjelent, kis beszélgetés, és elmentünk zuhanyozni. De a többi már látható az oldalon.... nekünk a tapasztalat az az hogy lehetséges találni az oldalon megfelelő partnert de rettentő nehéz még párként is. De mindenkit arra biztatunk ne adja fel. Illetve ami a mi tapasztalatunk az a türelem, türelem , türelem. Persze ez mellett a korrektség és kellő intelligencia. Ez a mi kis siker sztorink. Július elejére már újabb találkozó szerveződik. smile
2023. 06. 27. kedd 10:57  #8917
Felhőék Felhőék
Na nekünk is egy ilyen Deszto kell wink
(Ez egy válasz bonnie.clide175 üzenetére (2023. 06. 27. kedd 10:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 06. 27. kedd 10:36
...Deszto tartva a szavát ekkor is megjelent, kis beszélgetés, és elmentünk zuhanyozni. De a többi már látható az oldalon.... nekünk a tapasztalat az az hogy lehetséges találni az oldalon megfelelő partnert de rettentő nehéz még párként is. De mindenkit arra biztatunk ne adja fel. Illetve ami a mi tapasztalatunk az a türelem, türelem , türelem. Persze ez mellett a korrektség és kellő intelligencia. Ez a mi kis siker sztorink. Július elejére már újabb találkozó szerveződik. smile
/ 591