Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Találtál-e partnert már itt, és ha nem, mit érzel hibának, mi a sikertelenség oka szerinted?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

pasinak: ha találni akarsz valakit. legyen egy normális bemutatkozásod, legyél őszinte dugni akarsz akkor dugni és kész, na persze ne alpári módon jelezd. fórumozzál értelmesen szóljál hozzá az amatőr képekhez, persze ne annyit, hogy "faxa", hanem értelmesen kerek mondat. "nagyon csinos a hölgy,szívesen megismerném" nők felmérik és megítélnek ez alapján, söt könnyebben is reagálnak vissza ha van is hozászolásod és értelmes.
ha nem titokban keressel vállad be az arcod, ha titokban, vagy egyéb okok, akkor egy zorró álarccal is látszanak a szemeid, nők egy része szem fétises, illetve legyen gondozott kézfejed, ha meg van azt sem árt rá csempészni a fotóra, másik nagy női fétis. alakos fotó sem árt, de nem levetkőzve, hanem kulturáltan öltözve (itt nem árt ha oldalról letudod fotózni magad lényeg látsszon a segeden feszülő gatya, de azért ne az érződjön a fotón hogy ez az igazi cél, harmadik női fétis jó seg)... farkadról ne rakj ki képet, max ha pasit keressel, ha akar kér a nő, bár akkor gyanakodj, hogy kép gyűjtögető pasi
bemutatkozásra kitérve még nem árt néha az ön kritikus őszinteség, ezt el is ütheted akár viccelődéssel. "van egy kicsi sör has, na jó nem kicsi, de a bájomat a mosolyom adja, szerencsére nem foghíjas."
ne várjatok áttörést egy sablonos "hello dugni akarok....... ezek a paramétereim...... " adat laptól vagy levéltől sikert.

nőknek: igazán nincs mit tanácsolnom, letolja a bugyit és pasinál megállt az ész.... és.... na jó nem teljesen de majd nem.. minden nő típusnak meg van a maga minden felé kedvelője ahogy a ducinak az ultra szép kigyúrt fiú, ha jelzed, hogy keressel, akkor úgy is írnak és válogathatsz... tudom, hogy idióták a pasik és hiába írod le neki hogy nem öt keresed csak azért is ír és jobb nem írni, mert, akor nem kezd elerősködni, de szerintem akkor is írj neki és max a második levelét válaszolatlan hagyod. "sajna nekik az igen az igen a nem az is igen csak még kéreted magad" elutasítás kezelése is sokat el mond a pasiról, néha pont így derül ki egy pasiról hogy értelmes amit le irt az elutasításra. illetve fordíthatsz a folytatón is az az te keresed meg aki tetszik, de ehhez olvasgasd a fórumot, a képek reakcióit és tuti találsz értelmest akire rá írva jóval nagyobb az esély értelmes normális pasira.

általában ezek a sikeresek trükkjei itt.

Az eddigi hozzászólások

2023. 05. 03. szerda 07:13  #8722
bonnie.clide175 bonnie.clide175
Pontosan a lenti türelmetlen emberek miatt megy el az ember kedve sok esetben az egész hármas dologtól. Erről beszélgettünk itthon. Így a női tag sok esetben kettőt hátra lép és bele fárad az egészbe. Valahogy nem akarja mert látja,hogy a ffi többség egy öt perces numerát akar. Egyszerűen nem akar időt bele fektetni a dolgokba. Felépíteni egy ismerkedést azt nem. Nyilván itt nem arról van szó hogy feleségül kell venni a nőt vagy ,hogy járni kell vele. De sok esetben katasztrófa sajnos. Persze nem panaszkodni akarunk de sok esetben jó kiírni magából az embernek. Sőt el tudjuk képzelni az ilyen ffi, mennyire tartja be az előre megbeszélt , lefektetett szabályokat ha mégis eljut a hármasig.
(Ez egy válasz öcsyke üzenetére (2023. 05. 02. kedd 13:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 05. 02. kedd 13:55
Tudomásul kellene már venni, ez nem húspiac. Igen válogatnak a nők is, mint ahogy a férfiak is a nekik tetsző puncit vadásszák. Voltak és lesznek is számunkra szimpatikus párok és biztos lesz akik nem minket keresnek. Mint ahogy a minket megkeresőket is szűrjük. Pont senkit nem érdekel mennyire jó lenne... ha a másik nemet mond. Felesleges és nevetséges ez a hiszti az elutasítottaktól.
De nagyon ritkán összejön egy-két ismerkedés, ami jó és amiért itt vagyunk mi is. Ja és mi is nagyon jól elvagyunk kettesben, ha senkivel nem gabajodunk akkor is teljes az életünk.
2023. 05. 02. kedd 13:55  #8721
öcsyke öcsyke
Tudomásul kellene már venni, ez nem húspiac. Igen válogatnak a nők is, mint ahogy a férfiak is a nekik tetsző puncit vadásszák. Voltak és lesznek is számunkra szimpatikus párok és biztos lesz akik nem minket keresnek. Mint ahogy a minket megkeresőket is szűrjük. Pont senkit nem érdekel mennyire jó lenne... ha a másik nemet mond. Felesleges és nevetséges ez a hiszti az elutasítottaktól.
De nagyon ritkán összejön egy-két ismerkedés, ami jó és amiért itt vagyunk mi is. Ja és mi is nagyon jól elvagyunk kettesben, ha senkivel nem gabajodunk akkor is teljes az életünk.
2023. 05. 02. kedd 11:39  #8720
bonnie.clide175 bonnie.clide175
A probléma az alapokkal van, főleg azzal hogy nem is akarod értelmezni amit írtunk, és mások is leírnak. Ez mindenki számára egy plusz izgalom, vágy. Ami szeretnének megélni. Csak hát nyilván nem mindegy kivel. Kit engednek be a lakásba, privát szférába,az ágyukba.. itt sokan azt hiszik irnak egy sort,vagy beszélnek telefonon öt percet akkor már rohan a pár vagy hölgy leszopni. Teljesen mindegy ki is az. De hát ezek szerint neked is mindegy kit dugsz meg csak pinája legyen.Az pedig hogy valaki küld egy képet (jobb esetben nem 1-2-3 éves), még nem biztos hogy a viselkedése olyan ami elfogadható a másik félnek. De persze ha valaki így keres partnert vannak az erre a célra fenntartott oldalak,ahol bizonyos hölgyekhez lehet menni egy telefon után és nem kérdez semmit csak teszi a dolgát mint egy gép. A való életben sem így működik az ismerkedés,kell kémia, szimpátia ami csak élőben derül ki.
(Ez egy válasz gonda3 üzenetére (2023. 05. 02. kedd 08:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 05. 02. kedd 08:27
Hát ezaz, pont ezért teljesen felesleges itt lenni, mert elvagytok egymással és számotokra abszolút nem lényeg, hogy találjatok is valakit. Pont így van ezzel a párok túlnyomó többsége, akkor faszért rontjátok itt a levegőt, meg miért tápláltok az emberekbe fals reményeket? Az ilyeneknél mindig lesz kifogás, hogy miért nem akartok találkozni, ez a kávézgatás dolog is egy felesleges dolog. Az is csak arra van, hogy valakinek raboljátok az idejét, aztán otthon megbeszélitek, hogy valójában miért nem volt szimpatikus az illető. nyes

Na! Ezért nem lehet itt találni senkit, mert a párok döntő többsége pont ugyanígy van itt, hogy elvagyunk mi egymásnak.
2023. 05. 02. kedd 08:41  #8719
Törölt felhasználó (4656459)
Képről hiába szimpatikus valaki , ha élőben egy bunkó vagy egyéb. Szóval fontos a személyes találkozás mielőtt történne bármi is . Senki nem fog lefeküdni olyan emberekkel akik élőben nem szimpatikusak , vagy hiányzik a kémia. Lehet hogy neked minden mindegy , de az átlag nem így gondolkodik hogy bárkit bármi áron az ágyába engedjen.
(Ez egy válasz gonda3 üzenetére (2023. 05. 02. kedd 08:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 05. 02. kedd 08:27
Hát ezaz, pont ezért teljesen felesleges itt lenni, mert elvagytok egymással és számotokra abszolút nem lényeg, hogy találjatok is valakit. Pont így van ezzel a párok túlnyomó többsége, akkor faszért rontjátok itt a levegőt, meg miért tápláltok az emberekbe fals reményeket? Az ilyeneknél mindig lesz kifogás, hogy miért nem akartok találkozni, ez a kávézgatás dolog is egy felesleges dolog. Az is csak arra van, hogy valakinek raboljátok az idejét, aztán otthon megbeszélitek, hogy valójában miért nem volt szimpatikus az illető. nyes

Na! Ezért nem lehet itt találni senkit, mert a párok döntő többsége pont ugyanígy van itt, hogy elvagyunk mi egymásnak.
2023. 05. 02. kedd 08:27  #8718
gonda3 gonda3
Hát ezaz, pont ezért teljesen felesleges itt lenni, mert elvagytok egymással és számotokra abszolút nem lényeg, hogy találjatok is valakit. Pont így van ezzel a párok túlnyomó többsége, akkor faszért rontjátok itt a levegőt, meg miért tápláltok az emberekbe fals reményeket? Az ilyeneknél mindig lesz kifogás, hogy miért nem akartok találkozni, ez a kávézgatás dolog is egy felesleges dolog. Az is csak arra van, hogy valakinek raboljátok az idejét, aztán otthon megbeszélitek, hogy valójában miért nem volt szimpatikus az illető. nyes

Na! Ezért nem lehet itt találni senkit, mert a párok döntő többsége pont ugyanígy van itt, hogy elvagyunk mi egymásnak.
(Ez egy válasz bonnie.clide175 üzenetére (2023. 04. 30. vasárnap 17:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 04. 30. vasárnap 17:57
Főleg úgy hogy amikor kiírta abban a percben sem egy leírás , bemutatkozás, és egy darab kép sem volt az adatlapján. Hiteles mindenképp. nyes Tudod a legtöbb esetben a gond az ,hogy mindenki elvárja hogy a párok esetében a hölgy tag azonnal szopja le az első találkozó alkalmával mert mi az hogy nincs semmi ha elmegy egy kávéra vagy beülnek egy sörre. Arról nem is beszélve ha mellé utazik 100-150km- ert. Mert ő már utazott akkor ez jár neki. Jelenleg mi egyenlőre jegeltük a keresést. Ha össze jön össze jön,ha nem,nem. El vagyunk egymással. Nem fogunk eret vágni. Nem azért kerestünk mert a hölgy tag nincs rendesen megdugva.
2023. 04. 30. vasárnap 19:25  #8717
puby09 puby09
Hogy felétek milyen emberek vannak!! Irigyellek!! Felénk konkrétan elmondta,hogy hogyan kellene leszopni és hogy ki ne köpje a hölgy ezért csakis mély torkozva hajlandó elélvezni. Amikor közöltük,hogy rossz helyen kopogtat akkor nagyon.nagyon behisztizett. (ha van benne hejesirási hiba akkor rossz a telefon vagy a billentyűzet vagy a szemem )
(Ez egy válasz bonnie.clide175 üzenetére (2023. 04. 30. vasárnap 17:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 04. 30. vasárnap 17:57
Főleg úgy hogy amikor kiírta abban a percben sem egy leírás , bemutatkozás, és egy darab kép sem volt az adatlapján. Hiteles mindenképp. nyes Tudod a legtöbb esetben a gond az ,hogy mindenki elvárja hogy a párok esetében a hölgy tag azonnal szopja le az első találkozó alkalmával mert mi az hogy nincs semmi ha elmegy egy kávéra vagy beülnek egy sörre. Arról nem is beszélve ha mellé utazik 100-150km- ert. Mert ő már utazott akkor ez jár neki. Jelenleg mi egyenlőre jegeltük a keresést. Ha össze jön össze jön,ha nem,nem. El vagyunk egymással. Nem fogunk eret vágni. Nem azért kerestünk mert a hölgy tag nincs rendesen megdugva.
2023. 04. 30. vasárnap 17:57  #8716
bonnie.clide175 bonnie.clide175
Főleg úgy hogy amikor kiírta abban a percben sem egy leírás , bemutatkozás, és egy darab kép sem volt az adatlapján. Hiteles mindenképp. nyes Tudod a legtöbb esetben a gond az ,hogy mindenki elvárja hogy a párok esetében a hölgy tag azonnal szopja le az első találkozó alkalmával mert mi az hogy nincs semmi ha elmegy egy kávéra vagy beülnek egy sörre. Arról nem is beszélve ha mellé utazik 100-150km- ert. Mert ő már utazott akkor ez jár neki. Jelenleg mi egyenlőre jegeltük a keresést. Ha össze jön össze jön,ha nem,nem. El vagyunk egymással. Nem fogunk eret vágni. Nem azért kerestünk mert a hölgy tag nincs rendesen megdugva.
(Ez egy válasz gonda3 üzenetére (2023. 04. 30. vasárnap 14:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 04. 30. vasárnap 14:06
Kár, hogy már törölted az adatlapod, de ENNEK a hozzászólásnak igaza van szintén. A helyesírás, az adatlap keresési feltételek is mind-mind csak kifogáskeresés. Azok mondják a helyesírást, akik maguk nem tudnak helyesen írni, az adatlapukat meg kitöltik, hogy kit keresnek, de ha valaki megfelel a leírtaknak, akkor valahogy ők mégsem válaszolnak.. nyes éppen nem tetszett nekik a beköszönés. nyes
2023. 04. 30. vasárnap 14:06  #8715
gonda3 gonda3
Kár, hogy már törölted az adatlapod, de ENNEK a hozzászólásnak igaza van szintén. A helyesírás, az adatlap keresési feltételek is mind-mind csak kifogáskeresés. Azok mondják a helyesírást, akik maguk nem tudnak helyesen írni, az adatlapukat meg kitöltik, hogy kit keresnek, de ha valaki megfelel a leírtaknak, akkor valahogy ők mégsem válaszolnak.. nyes éppen nem tetszett nekik a beköszönés. nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 04. 30. vasárnap 08:04), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4704376)
2023. 04. 30. vasárnap 08:04
Az adatlapom kitöltve, vannak fent fotók, ha valaki kapcsolatra jelöl, láthatja a többit is... és bár leírom, nem vagyok független (hazudhatnék) viszont a párom tudja, hogy regisztráltam, elvégre ő nőként, nem tudja azt megadni, amit egy ffi, illetve hármasra is keresnénk pasit.
A gond azzal van, hogy korábban komolyan vették a tagok, tényleg a szex reményében regisztráltak, most szinte senki nem veszi a fáradtságot, vagy bátorságot, hogy találkozzon. Levelező és telefonos beszélgető partnert találtam/találtunk bőven, csak nem nagyon ér ide senki a személyes találkozóra.
Párok kb. arra se méltatják az embert, bocs nem téged keresünk. -Pedig mint korábban írtam, mindig megnézem, kit keresnek és beleférek a keresési paraméterekbe, vagy sem... Sokan lovagolnak (joggal) a helyesíráson, azt gondolom, ezzel sincs jelentős problémám.
2023. 04. 30. vasárnap 09:32  #8714
Krisztosz Krisztosz
Így van, szinte lehetetlen találkozni.
Ha valaki ismer olyan oldalt, ahol érdemes regisztrálni, mert kevesebb a kamus, azt megköszönném.
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 04. 30. vasárnap 08:04), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4704376)
2023. 04. 30. vasárnap 08:04
Az adatlapom kitöltve, vannak fent fotók, ha valaki kapcsolatra jelöl, láthatja a többit is... és bár leírom, nem vagyok független (hazudhatnék) viszont a párom tudja, hogy regisztráltam, elvégre ő nőként, nem tudja azt megadni, amit egy ffi, illetve hármasra is keresnénk pasit.
A gond azzal van, hogy korábban komolyan vették a tagok, tényleg a szex reményében regisztráltak, most szinte senki nem veszi a fáradtságot, vagy bátorságot, hogy találkozzon. Levelező és telefonos beszélgető partnert találtam/találtunk bőven, csak nem nagyon ér ide senki a személyes találkozóra.
Párok kb. arra se méltatják az embert, bocs nem téged keresünk. -Pedig mint korábban írtam, mindig megnézem, kit keresnek és beleférek a keresési paraméterekbe, vagy sem... Sokan lovagolnak (joggal) a helyesíráson, azt gondolom, ezzel sincs jelentős problémám.
2023. 04. 30. vasárnap 08:04  #8713
Törölt felhasználó (4704376)
Az adatlapom kitöltve, vannak fent fotók, ha valaki kapcsolatra jelöl, láthatja a többit is... és bár leírom, nem vagyok független (hazudhatnék) viszont a párom tudja, hogy regisztráltam, elvégre ő nőként, nem tudja azt megadni, amit egy ffi, illetve hármasra is keresnénk pasit.
A gond azzal van, hogy korábban komolyan vették a tagok, tényleg a szex reményében regisztráltak, most szinte senki nem veszi a fáradtságot, vagy bátorságot, hogy találkozzon. Levelező és telefonos beszélgető partnert találtam/találtunk bőven, csak nem nagyon ér ide senki a személyes találkozóra.
Párok kb. arra se méltatják az embert, bocs nem téged keresünk. -Pedig mint korábban írtam, mindig megnézem, kit keresnek és beleférek a keresési paraméterekbe, vagy sem... Sokan lovagolnak (joggal) a helyesíráson, azt gondolom, ezzel sincs jelentős problémám.
(Ez egy válasz fun4couple102 üzenetére (2023. 04. 29. szombat 21:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 04. 29. szombat 21:18
Ok, de az első találkozóig is el kell valahogy jutni. Fotó nélküli, kitöltetlen adatlap nálunk is kizáró ok. Aki már ott nem tudja vállalni magát, vagy sajnálja rá az időt az nekünk komolytalan. Lehet ezzel egyet nem érteni, de sok esetben ilyesmi bújik meg az itt panaszolt sikertelenség mögött.
2023. 04. 30. vasárnap 06:53  #8712
Kiváncsibi Kiváncsibi
Igen
2023. 04. 29. szombat 22:30  #8711
bonnie.clide175 bonnie.clide175
Mivel aki nős vagy van párja azzal a legtöbb esetben ezerszer nehezebb egy találkozót egyeztetni, főleg egy együttlétre. Mi is futottunk bele ilyenbe. Péntek reggel ír hogy aznap ráér. Persze gondolom anyu elment bulizni vagy fodrászhoz, aztán van pár óra szabadidő. Ami egy gyors dugásra elég. Ez a baj ezzel. Persze tisztelet a kevés kivételnek.
(Ez egy válasz maresz84 üzenetére (2023. 04. 29. szombat 20:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 04. 29. szombat 20:46
Egy hármas dolognál miért lényeg hogy valaki nös vagy szingli vagy özvegy?
2023. 04. 29. szombat 21:18  #8710
fun4couple102 fun4couple102
Nem hiányzik a dráma lebukás esetén, plusz aki a saját párjával sem őszinte az nem az az ember akit mi keresünk.
(Ez egy válasz maresz84 üzenetére (2023. 04. 29. szombat 20:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 04. 29. szombat 20:46
Egy hármas dolognál miért lényeg hogy valaki nös vagy szingli vagy özvegy?
2023. 04. 29. szombat 21:18  #8709
fun4couple102 fun4couple102
Ok, de az első találkozóig is el kell valahogy jutni. Fotó nélküli, kitöltetlen adatlap nálunk is kizáró ok. Aki már ott nem tudja vállalni magát, vagy sajnálja rá az időt az nekünk komolytalan. Lehet ezzel egyet nem érteni, de sok esetben ilyesmi bújik meg az itt panaszolt sikertelenség mögött.
2023. 04. 29. szombat 20:54  #8708
Szmille Szmille
Nálunk úgy gondolom, nem volt soha gond a személyes találkozó.Természetesen ésszerű keretek között.Voltak nagyon jó kalandjaink ,volt kudarc és csalódás is.De még mindíg pozitív a mérleg ..adtunk és kaptunk is nemet.Persze a leg"viccesebb "az volt mikor egy szolnoki pár az első 5 perc után lelépett.Nekik mi NEM.....fél év múlva meg átgondolták.....mégis csak igen ...na az ilyen meg nekünk nem..,
2023. 04. 29. szombat 20:46  #8707
maresz84 maresz84
Egy hármas dolognál miért lényeg hogy valaki nös vagy szingli vagy özvegy?
2023. 04. 28. péntek 22:34  #8706
maresz84 maresz84
Maximalisan igazat adok
(Ez egy válasz gonda3 üzenetére (2023. 04. 20. csütörtök 11:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 04. 20. csütörtök 11:31
Itt úgy látom mindenki olyan okos, akinek van állandó partnere, hogy ők azt hiszik, hogy olyan jól látják a szóló férfiak helyzetét.. nyes Gondoljatok magatokra, ti is keresitek a kifogást, hogy miért nem válaszoltok egy megkeresésre, ugyanúgy az össze pár csak kifogást keres. "Van életünk" - huha, az ilyen párok simán lenézik a másikat, hogy neki nincs élete? Szerintük mások nem dolgoznak? Mások nem járnak iskolába stb? Csak azért, mert ha itt vannak fent, akkor nem kifogást keresnek, hanem megpróbálnak levelezni, veszik a fáradtságot, hogy válaszoljanak másnak, akkor azoknak nincs élete? nyes Idióták, akik ezt gondolják.
A másik típusú pár meg az, amikor a férfi kezeli a lapot, de a nő nem is tud róla, csak visszacsatolás kell neki, hogy hányan kúrnák a nőjét és akkor jól kiveri a faszát, hogy ma is 10-en megdugták volna.
A harmadik típus meg az, aki/akik feljönnek, kiírják, hogy milyen igényesek, de nagyon kedvesek, és mindenkit lenéznek, senki nem felel meg nekik csak Angelina Jolie és Brad Pitt párossal állnának szóba, vagy még velük sem, ha itt látnák, mert amúgy aki itt van, az mind csak dologtalan, faszverő kis buzi. nyes
na, ez a helyzete a szóló férfiaknak itt, aztán lehet okoskodni.
2023. 04. 28. péntek 16:14  #8705
Törölt felhasználó (4704376)
A szomszéd kerületből nem érnek ide, nem száz kilométerről... Fura világ ez. Én kb. tíz éve vagyok fenn az oldalon, kisebb nagyobb megszakításokkal, de ahogy mondani szokás: Régen minden jobb volt. Nyilván akkor is voltak inkorrekt emberek, vagy akik nem gondolták komolyan, de mégis működött. Lehetett talizni, és tényleg kialakultak kapcsolatok/szexkapcsolatok. Most maximum levelezőtársat találtam/találtunk.
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 04. 28. péntek 15:46), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4655826)
2023. 04. 28. péntek 15:46
Mindenhol van millió kamus..
Pasik 95%-a is az...Mi például most döntöttük el,hogy pesti pasival nem ismerkedünk..
Biztos van kivétel,aki nem kamus,aki betartja amit mond,de mi befejeztük..
Eddig az összes kamu volt,hitegető,de mire kéne utazni tetmészetesen meghátrál..
Győr és Komárom megye..(vár) maximum...
Másik ,hogy le van írva kit keresünk,mennyi éves korig..
Adatlapot természetesen nem olvas a többség,másik amitől agyvérzést kapunk,hogy ész nélkül kapcsolatra jelölnek..
Mind kuka (alap)
2023. 04. 28. péntek 15:47  #8704
Törölt felhasználó (4581262)
Kicsit buta a telefon miről irok.
(Ez egy válasz fun4couple102 üzenetére (2023. 04. 28. péntek 15:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 04. 28. péntek 15:01
Ilyen helyesírással érkező levelekre mi sem válaszolunk...
2023. 04. 28. péntek 15:46  #8703
Törölt felhasználó (4655826)
Mindenhol van millió kamus..
Pasik 95%-a is az...Mi például most döntöttük el,hogy pesti pasival nem ismerkedünk..
Biztos van kivétel,aki nem kamus,aki betartja amit mond,de mi befejeztük..
Eddig az összes kamu volt,hitegető,de mire kéne utazni tetmészetesen meghátrál..
Győr és Komárom megye..(vár) maximum...
Másik ,hogy le van írva kit keresünk,mennyi éves korig..
Adatlapot természetesen nem olvas a többség,másik amitől agyvérzést kapunk,hogy ész nélkül kapcsolatra jelölnek..
Mind kuka (alap)
/ 592