Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Találtál-e partnert már itt, és ha nem, mit érzel hibának, mi a sikertelenség oka szerinted?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

pasinak: ha találni akarsz valakit. legyen egy normális bemutatkozásod, legyél őszinte dugni akarsz akkor dugni és kész, na persze ne alpári módon jelezd. fórumozzál értelmesen szóljál hozzá az amatőr képekhez, persze ne annyit, hogy "faxa", hanem értelmesen kerek mondat. "nagyon csinos a hölgy,szívesen megismerném" nők felmérik és megítélnek ez alapján, söt könnyebben is reagálnak vissza ha van is hozászolásod és értelmes.
ha nem titokban keressel vállad be az arcod, ha titokban, vagy egyéb okok, akkor egy zorró álarccal is látszanak a szemeid, nők egy része szem fétises, illetve legyen gondozott kézfejed, ha meg van azt sem árt rá csempészni a fotóra, másik nagy női fétis. alakos fotó sem árt, de nem levetkőzve, hanem kulturáltan öltözve (itt nem árt ha oldalról letudod fotózni magad lényeg látsszon a segeden feszülő gatya, de azért ne az érződjön a fotón hogy ez az igazi cél, harmadik női fétis jó seg)... farkadról ne rakj ki képet, max ha pasit keressel, ha akar kér a nő, bár akkor gyanakodj, hogy kép gyűjtögető pasi
bemutatkozásra kitérve még nem árt néha az ön kritikus őszinteség, ezt el is ütheted akár viccelődéssel. "van egy kicsi sör has, na jó nem kicsi, de a bájomat a mosolyom adja, szerencsére nem foghíjas."
ne várjatok áttörést egy sablonos "hello dugni akarok....... ezek a paramétereim...... " adat laptól vagy levéltől sikert.

nőknek: igazán nincs mit tanácsolnom, letolja a bugyit és pasinál megállt az ész.... és.... na jó nem teljesen de majd nem.. minden nő típusnak meg van a maga minden felé kedvelője ahogy a ducinak az ultra szép kigyúrt fiú, ha jelzed, hogy keressel, akkor úgy is írnak és válogathatsz... tudom, hogy idióták a pasik és hiába írod le neki hogy nem öt keresed csak azért is ír és jobb nem írni, mert, akor nem kezd elerősködni, de szerintem akkor is írj neki és max a második levelét válaszolatlan hagyod. "sajna nekik az igen az igen a nem az is igen csak még kéreted magad" elutasítás kezelése is sokat el mond a pasiról, néha pont így derül ki egy pasiról hogy értelmes amit le irt az elutasításra. illetve fordíthatsz a folytatón is az az te keresed meg aki tetszik, de ehhez olvasgasd a fórumot, a képek reakcióit és tuti találsz értelmest akire rá írva jóval nagyobb az esély értelmes normális pasira.

általában ezek a sikeresek trükkjei itt.

Az eddigi hozzászólások

2023. 04. 04. kedd 17:02  #8646
lasthopecv lasthopecv
Ráadásul ez már egy javított adatlap, mert az elejétől siránkozik, amikor pedig felhívtam a figyelmét, hogy "inteligensnek" tartja magát, de már ez a szó is helytelenül van leírva, akkor inkább tiltott! Hemzsegett a helyesírási hibáktól és igen: elvárások vannak, de hogy mit ad, az erősen kérdéses.
(Ez egy válasz puby09 üzenetére (2023. 04. 03. hétfő 11:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 04. 03. hétfő 11:54
szia. 2022.március.22.én regisztráltál. (ez nem kb) Elolvastam a társkereső oldalad hát nem semmi elvárások kritériumok.Ha a hölgy szeretné kiprobálni hölggyel akkor miért nem csatlakozik egy másik párhoz? Valoszinüleg ez elfogathatatlan alternativa azért mert igy a pasi nem csorgathatja a nyálát egy máik meztelen nö látványátol. Ha ez elfogadhatatlan számotokra akkor miért legyen elfogadható mások számára? És igy elértünk oda,hogy ühüm-bühüm. ha egy kicsit átirnád a bemutatkozó szöveget lehet hogy nagyobb sikeretek lenne,. (Süt belöle felsöbb rendüség. )
2023. 04. 04. kedd 14:31  #8645
Törölt felhasználó (4650775)
mi telefonon való beszélgetésben hiszünk ha ott van szinpátia tovább lépunk
2023. 04. 04. kedd 14:24  #8644
Törölt felhasználó (4655826)
Nekünk is írta a srác tegnap képet nem küld,de közös szaunára összefuthatunk.. Hova? Sok partner talál majd tuti.. smile
2023. 04. 03. hétfő 22:52  #8643
bonnie.clide175 bonnie.clide175
Nálunk is voltak vakrandis próbálkozások de nem mentünk bele, persze biztos van valakinek az ismerősének az ismerősének a testvérének haverjának haverja biztos sikerrel járt,de ez nem a világunk az biztos. Persze akinek ez bejön azzal sincs gond.
(Ez egy válasz pár-Bp-28 üzenetére (2023. 04. 03. hétfő 22:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 04. 03. hétfő 22:19
Olvasva az adatlapot nekünk is ez szúrt szemet (többek közt), kiemelve hogy a hölgynek fontos a kinézet. Miért, a másik hölgynek nem? Van itt olyan hölgy, aki csak farok vagy testfotó alapján választott partnert?
2023. 04. 03. hétfő 22:19  #8642
pár-Bp-28 pár-Bp-28
Olvasva az adatlapot nekünk is ez szúrt szemet (többek közt), kiemelve hogy a hölgynek fontos a kinézet. Miért, a másik hölgynek nem? Van itt olyan hölgy, aki csak farok vagy testfotó alapján választott partnert?
(Ez egy válasz bonnie.clide175 üzenetére (2023. 04. 03. hétfő 13:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 04. 03. hétfő 13:36
Főleg úgy,hogy a leírás alapján konkrétan mindenkit kizárnak aki szóba jöhetne. Sehol sem kommunikálnak de elvárják,más adja ki a privát számát. Sőt arc nélkül melyik nő fogja bevállalni a mai világban ezt a vakrandit? Szerintem még pasi sem,nem nő.
2023. 04. 03. hétfő 13:36  #8641
bonnie.clide175 bonnie.clide175
Főleg úgy,hogy a leírás alapján konkrétan mindenkit kizárnak aki szóba jöhetne. Sehol sem kommunikálnak de elvárják,más adja ki a privát számát. Sőt arc nélkül melyik nő fogja bevállalni a mai világban ezt a vakrandit? Szerintem még pasi sem,nem nő.
(Ez egy válasz puby09 üzenetére (2023. 04. 03. hétfő 11:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 04. 03. hétfő 11:54
szia. 2022.március.22.én regisztráltál. (ez nem kb) Elolvastam a társkereső oldalad hát nem semmi elvárások kritériumok.Ha a hölgy szeretné kiprobálni hölggyel akkor miért nem csatlakozik egy másik párhoz? Valoszinüleg ez elfogathatatlan alternativa azért mert igy a pasi nem csorgathatja a nyálát egy máik meztelen nö látványátol. Ha ez elfogadhatatlan számotokra akkor miért legyen elfogadható mások számára? És igy elértünk oda,hogy ühüm-bühüm. ha egy kicsit átirnád a bemutatkozó szöveget lehet hogy nagyobb sikeretek lenne,. (Süt belöle felsöbb rendüség. )
2023. 04. 03. hétfő 11:54  #8640
puby09 puby09
szia. 2022.március.22.én regisztráltál. (ez nem kb) Elolvastam a társkereső oldalad hát nem semmi elvárások kritériumok.Ha a hölgy szeretné kiprobálni hölggyel akkor miért nem csatlakozik egy másik párhoz? Valoszinüleg ez elfogathatatlan alternativa azért mert igy a pasi nem csorgathatja a nyálát egy máik meztelen nö látványátol. Ha ez elfogadhatatlan számotokra akkor miért legyen elfogadható mások számára? És igy elértünk oda,hogy ühüm-bühüm. ha egy kicsit átirnád a bemutatkozó szöveget lehet hogy nagyobb sikeretek lenne,. (Süt belöle felsöbb rendüség. )
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 04. 02. vasárnap 13:46), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4664594)
2023. 04. 02. vasárnap 13:46
Lehet a nagy francokat!
Kb. tavaly ősz óta regisztráltunk!
Nőt keresünk! Ráírtunk kultúrált, értelmes, nem tolakodó módon úgy kb. 150 nőre!
90%-a vissza sem ír, a többinek úgy kell még 3 üzebetet írni, hogy abból a maradék 10%-ból max. 3% visszaírjon, hogy most épp nem keres.....
A Társkeresőben is mindig ugyan az a 50 nő van,volt fönt az elmúlt hónapban,mint 8 hónapja!
Az, hogy 10 ezer emberből, párból egy talált itt egy nőt attól még harmatgyenge ez a felhozatal itt, ami a nő keres szexpartnert illeti!
Nem lehet itt találni senkit ugyanúgy, mint egy másik, bár jobb applikácios hazai oldalon sem, ahol van 250 ezer regisztrált tag és 250 kilóméteres sugárban a kereső ugyan azt a 100 nőt, párt dobja ki, aminek 98,5%-a a moslékkal egyenlő, ahogy ez az oldal is!!!
Szevasztok!
2023. 04. 03. hétfő 07:55  #8639
Manna Ventura Manna Ventura VIP
Értékes hozzászólás.
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 04. 02. vasárnap 13:46), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4664594)
2023. 04. 02. vasárnap 13:46
Lehet a nagy francokat!
Kb. tavaly ősz óta regisztráltunk!
Nőt keresünk! Ráírtunk kultúrált, értelmes, nem tolakodó módon úgy kb. 150 nőre!
90%-a vissza sem ír, a többinek úgy kell még 3 üzebetet írni, hogy abból a maradék 10%-ból max. 3% visszaírjon, hogy most épp nem keres.....
A Társkeresőben is mindig ugyan az a 50 nő van,volt fönt az elmúlt hónapban,mint 8 hónapja!
Az, hogy 10 ezer emberből, párból egy talált itt egy nőt attól még harmatgyenge ez a felhozatal itt, ami a nő keres szexpartnert illeti!
Nem lehet itt találni senkit ugyanúgy, mint egy másik, bár jobb applikácios hazai oldalon sem, ahol van 250 ezer regisztrált tag és 250 kilóméteres sugárban a kereső ugyan azt a 100 nőt, párt dobja ki, aminek 98,5%-a a moslékkal egyenlő, ahogy ez az oldal is!!!
Szevasztok!
2023. 04. 03. hétfő 04:59  #8638
kezdoparbs kezdoparbs
Igazad van nőt nem lehet találni harmadiknak!
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 04. 02. vasárnap 13:46), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4664594)
2023. 04. 02. vasárnap 13:46
Lehet a nagy francokat!
Kb. tavaly ősz óta regisztráltunk!
Nőt keresünk! Ráírtunk kultúrált, értelmes, nem tolakodó módon úgy kb. 150 nőre!
90%-a vissza sem ír, a többinek úgy kell még 3 üzebetet írni, hogy abból a maradék 10%-ból max. 3% visszaírjon, hogy most épp nem keres.....
A Társkeresőben is mindig ugyan az a 50 nő van,volt fönt az elmúlt hónapban,mint 8 hónapja!
Az, hogy 10 ezer emberből, párból egy talált itt egy nőt attól még harmatgyenge ez a felhozatal itt, ami a nő keres szexpartnert illeti!
Nem lehet itt találni senkit ugyanúgy, mint egy másik, bár jobb applikácios hazai oldalon sem, ahol van 250 ezer regisztrált tag és 250 kilóméteres sugárban a kereső ugyan azt a 100 nőt, párt dobja ki, aminek 98,5%-a a moslékkal egyenlő, ahogy ez az oldal is!!!
Szevasztok!
2023. 04. 02. vasárnap 22:16  #8637
Törölt felhasználó (4581262)
Teljesen mind egy kinek írsz választ úgy sem kapsz választ, pedig a nem válasz is válasz.
2023. 04. 02. vasárnap 16:43  #8636
Törölt felhasználó (4664594)
Párt kerestek, szinte mind!
Nem vagyok annyira sem írás, sem olvasás, sem pediglen értelmező olvasásból tudatlan!
(Ez egy válasz bipasi7 üzenetére (2023. 04. 02. vasárnap 15:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 04. 02. vasárnap 15:12
És kit kerestek azok a hölgyek akikre ráírtatok? Mert szóló pasiként lehet találni...de azok a nők 99% nem akarnak párral ismerkedni, és naponta tucatnyi jelenkező közül válogathatnak. Én próbáltam már rávenni hölgyet, hogy később legyünk hármasban a párommal, de nem volt nyitott rá, pedig az ágyban mindent bevállalt amit kértem.
2023. 04. 02. vasárnap 15:12  #8635
bipasi7 bipasi7
És kit kerestek azok a hölgyek akikre ráírtatok? Mert szóló pasiként lehet találni...de azok a nők 99% nem akarnak párral ismerkedni, és naponta tucatnyi jelenkező közül válogathatnak. Én próbáltam már rávenni hölgyet, hogy később legyünk hármasban a párommal, de nem volt nyitott rá, pedig az ágyban mindent bevállalt amit kértem.
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 04. 02. vasárnap 13:46), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4664594)
2023. 04. 02. vasárnap 13:46
Lehet a nagy francokat!
Kb. tavaly ősz óta regisztráltunk!
Nőt keresünk! Ráírtunk kultúrált, értelmes, nem tolakodó módon úgy kb. 150 nőre!
90%-a vissza sem ír, a többinek úgy kell még 3 üzebetet írni, hogy abból a maradék 10%-ból max. 3% visszaírjon, hogy most épp nem keres.....
A Társkeresőben is mindig ugyan az a 50 nő van,volt fönt az elmúlt hónapban,mint 8 hónapja!
Az, hogy 10 ezer emberből, párból egy talált itt egy nőt attól még harmatgyenge ez a felhozatal itt, ami a nő keres szexpartnert illeti!
Nem lehet itt találni senkit ugyanúgy, mint egy másik, bár jobb applikácios hazai oldalon sem, ahol van 250 ezer regisztrált tag és 250 kilóméteres sugárban a kereső ugyan azt a 100 nőt, párt dobja ki, aminek 98,5%-a a moslékkal egyenlő, ahogy ez az oldal is!!!
Szevasztok!
2023. 04. 02. vasárnap 14:16  #8634
biboots biboots
A válasz: igen smile pasit. Meg mindig keresek part, de egyre kevesebb benne a hitem smile a normális kategóriát sajnos nem mindig szeretik kimeríteni az emberek! Természetesen a jelenlevők mindig kivételek smile
2023. 04. 02. vasárnap 13:46  #8633
Törölt felhasználó (4664594)
Lehet a nagy francokat!
Kb. tavaly ősz óta regisztráltunk!
Nőt keresünk! Ráírtunk kultúrált, értelmes, nem tolakodó módon úgy kb. 150 nőre!
90%-a vissza sem ír, a többinek úgy kell még 3 üzebetet írni, hogy abból a maradék 10%-ból max. 3% visszaírjon, hogy most épp nem keres.....
A Társkeresőben is mindig ugyan az a 50 nő van,volt fönt az elmúlt hónapban,mint 8 hónapja!
Az, hogy 10 ezer emberből, párból egy talált itt egy nőt attól még harmatgyenge ez a felhozatal itt, ami a nő keres szexpartnert illeti!
Nem lehet itt találni senkit ugyanúgy, mint egy másik, bár jobb applikácios hazai oldalon sem, ahol van 250 ezer regisztrált tag és 250 kilóméteres sugárban a kereső ugyan azt a 100 nőt, párt dobja ki, aminek 98,5%-a a moslékkal egyenlő, ahogy ez az oldal is!!!
Szevasztok!
(Ez egy válasz Manna Ventura üzenetére (2023. 03. 28. kedd 10:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 03. 28. kedd 10:54
Persze, hogy nem egyszerű. Valaki idejön, regisztrál, aztán egy hét múlva telesírja a fórumot, hogy itt nem lehet ismerkedni. De lehet, csak ez nem úgy megy, ahogy sokan elképzelik, hogy idejön, aztán eltelik két nap és a nők csüngenek a faszán.
Szóló pasiként írsz 100 levelet, abból kb 10 személyes találkozó lesz, abból meg jó esetben 1 dugás. Ez az arány. Azért mégsem lehetetlen, csak a sok siránkozó inkább az energiáját arra fordíthatná, hogy töltse ki maradéktalanul az adatlapját, tegyen fel fotókat és máris nagyobb esellyel indul.
És azért mert ez szexpartner kereső, még nem azt jelenti, hogy bárkivel, akárkivel. Persze a másik oldalon ez sokszor úgy csapódik le, hogy nagyképűek vagyunk és válogatósak. Nagyképűek nem, de igen, válogatunk.
2023. 03. 31. péntek 11:13  #8632
Törölt felhasználó (4656459)
Mi kiírtuk hogy ne jelölgessenek , mert nem foglalkozunk a jelölésekkel de csak jelölgetnek. Aztán kiírtuk hogy aki jelöl tiltjuk , de csak jelölnek... persze szóló pasik. Akinek nem inge ne vegye magára de ennyi degenerált embert nem tudjuk honnan hozott ide a szél smile
(Ez egy válasz Manna Ventura üzenetére (2023. 03. 30. csütörtök 18:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 03. 30. csütörtök 18:30
Ez a kapcsolatra jelölés egy vicc. Kapunk mi is rendesen, de a kérések döntő hányadához még csak annyit sem tudnak írni, hogy "Szia". Az, hogy írnak előtte egy levelet, amiben elmondják, hogy mit akarnak tőlünk, már a luxus kategória. Néhányra, mely szimpatikus volt, ráírtunk, hogy annyit mondhatnának, hogy mit is akarnak, miért jelöltek kapcsolatra. 90 %-ban válasz sem érkezik. Azok mit akarnak? Szerintünk csak a titkosított képeket akarják látni, de azt úgy sem láthatják, csak ha adtunk rá engedélyt. Olyannal mi is találkoztunk, hogy a pasi írkál, de a párja nem tud róla.
2023. 03. 31. péntek 07:23  #8631
Törölt felhasználó (4650775)
Lehet találni mi is töbször találtunk.
2023. 03. 31. péntek 07:16  #8630
Dzsentri Dzsentri
Sosem értettem igazán, hogy mivel lesz különb két fél viszonya attól, hogy itt kapcsolatban lesznek. Ezek szerint ez arra lehet kitalálva, hogy láthassa a társkeresős képeit? De azok nem járnak kapcsolati státuszban automaikus feloldással. Nem igazán értem a mindennapokban ennek a "kapcsolatnak" a jelentőségét.
(Ez egy válasz Manna Ventura üzenetére (2023. 03. 30. csütörtök 18:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 03. 30. csütörtök 18:30
Ez a kapcsolatra jelölés egy vicc. Kapunk mi is rendesen, de a kérések döntő hányadához még csak annyit sem tudnak írni, hogy "Szia". Az, hogy írnak előtte egy levelet, amiben elmondják, hogy mit akarnak tőlünk, már a luxus kategória. Néhányra, mely szimpatikus volt, ráírtunk, hogy annyit mondhatnának, hogy mit is akarnak, miért jelöltek kapcsolatra. 90 %-ban válasz sem érkezik. Azok mit akarnak? Szerintünk csak a titkosított képeket akarják látni, de azt úgy sem láthatják, csak ha adtunk rá engedélyt. Olyannal mi is találkoztunk, hogy a pasi írkál, de a párja nem tud róla.
2023. 03. 30. csütörtök 18:30  #8629
Manna Ventura Manna Ventura VIP
Ez a kapcsolatra jelölés egy vicc. Kapunk mi is rendesen, de a kérések döntő hányadához még csak annyit sem tudnak írni, hogy "Szia". Az, hogy írnak előtte egy levelet, amiben elmondják, hogy mit akarnak tőlünk, már a luxus kategória. Néhányra, mely szimpatikus volt, ráírtunk, hogy annyit mondhatnának, hogy mit is akarnak, miért jelöltek kapcsolatra. 90 %-ban válasz sem érkezik. Azok mit akarnak? Szerintünk csak a titkosított képeket akarják látni, de azt úgy sem láthatják, csak ha adtunk rá engedélyt. Olyannal mi is találkoztunk, hogy a pasi írkál, de a párja nem tud róla.
(Ez egy válasz vandg üzenetére (2023. 03. 30. csütörtök 11:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 03. 30. csütörtök 11:58
Hadd foglaljam itt össze az elmúlt pár hét tapasztalait:

Ránk ír egy pasi, hogy nagyon szimpatikusak vagyunk, beleírta azt is, hogy „elolvastam, megértettem”.

(A bemutatkozó szövegünk végére tettük ezt a kérést, hogy lássuk, egyáltalán veszik-e a fáradtságot, hogy végigolvassák, mielőtt írnak. A szomorú statisztika, hogy 10-ből 9 nem. Ők gondolom épp a farkuk verik az oldalt nézve és gyorsan kiküldik 20-30 párnak, nőnek ugyanazt a copy-paste szöveget... rájuk semmiképp nem vagyunk kíváncsiak.)

Na szóval találkozunk, beszélgetünk másfél órát gördülékenyen. A végén a búcsúzáskor mindenki mosolyog. Majd se kép se hang részéről. Sőt válasz sem az 1-1 mailre, Viber üzenetre.

Közben ránkír egy pasi, hogy őrülten csinos a párom és nagyon szeretne velünk megismerkedni. Egy pasi, aki azon kevesek között van, akikkel együtt voltunk és ráadásul alig több mint két éve. Anno a randi után jöttek az üzenetek, hogy milyen szuper volt neki. Majd kb 2 hét múlva, hogy komoly problémái vannak, külföldre kell mennie dolgozni, fejezzük be. És ez a pasi most egy másik új profilból, mintha sosem találkoztunk volna, szeretne minket megismerkedni. Finoman elküldtük a búsba...

Jönnek a kapcsolatra jelölések. Gondolom – átlépve az elveinken – próbaként ráírok kettőre, hogy mi volt a szándéka, látta-e a bemutatkozásunk, stb. Az üzenetet megkapták, elolvasták, nulla válasz. Tényleg, ezek mit akarnak?

Egy olyan nőnek, aki ugyan kacérkodik a gondolattal, hogy találkozzon, de azért nem mindenáron akarja magát megbaszatni az első hülyével, ezek nagyon romboló dolgok. Hónapokra bezárul és nem érdekli, bárki is ír, az sem, ha egy Brad Pittbe oltott Richard Gere...

És tényleg sajnálom azt a kevesebb mint 10%-nyi normális, intelligens pasit, aki normálisan tud írni, helyesírási hiba mentesen. Aki nem azért írt, mert adott pillanatban a vér leszállt az agyából a farkába, hanem mert tényleg izgatja a dolog és nem lusta szánni rá egy kis energiát. Aki tudja, hogy egy nőnek udvarolni kell még itt is. Sőt! Mert ennek a pár normális pasinak is kevés esélye van a sok hülye miatt.

(Valamint a legnagyobb tisztelet mellett, de számít a külső. Ez egy ilyen oldal. A hölgytagunkon van mit fogni, de szerintünk a legjobb helyeken. Illetve annyi éves, amennyi. Az is pontosan látszik, hogy a fotók mikor készültek. Akinek bejön, bejön. Akinek nem, keressen tovább. Viszont ha pedig mi azt írjuk, hogy min 180cm és sportos, akkor azt biztos nem azért írtuk, mert valójában 165cm magas és 80 kilós pasik jelentkezésére várunk… a párom nem fog lefeküdni egy olyan pasival, akik testileg nem vonzó legalább annyira, mint én.)

A párokról pedig inkább nem is írok, pedig az lenne az igazi. (Egy pár, akikkel beszélgetni, vacsorázni, kirándulni is lehet és az egészet megkoronázni egy közös estével, éjszakával.)
Sok esetben nem párok vannak fenn, hanem pasik, akik álmodoznak a párjuk tudta/beleegyezése nélkül. Legalább is ezt érezzük.)

De ettől még nem lehetetlen ismerkedni itt. Nekünk is sikerült. 1-2x.
2023. 03. 30. csütörtök 12:02  #8628
Törölt felhasználó (4650775)
lehet de tényleg nem könyü
(Ez egy válasz vandg üzenetére (2023. 03. 30. csütörtök 11:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 03. 30. csütörtök 11:58
Hadd foglaljam itt össze az elmúlt pár hét tapasztalait:

Ránk ír egy pasi, hogy nagyon szimpatikusak vagyunk, beleírta azt is, hogy „elolvastam, megértettem”.

(A bemutatkozó szövegünk végére tettük ezt a kérést, hogy lássuk, egyáltalán veszik-e a fáradtságot, hogy végigolvassák, mielőtt írnak. A szomorú statisztika, hogy 10-ből 9 nem. Ők gondolom épp a farkuk verik az oldalt nézve és gyorsan kiküldik 20-30 párnak, nőnek ugyanazt a copy-paste szöveget... rájuk semmiképp nem vagyunk kíváncsiak.)

Na szóval találkozunk, beszélgetünk másfél órát gördülékenyen. A végén a búcsúzáskor mindenki mosolyog. Majd se kép se hang részéről. Sőt válasz sem az 1-1 mailre, Viber üzenetre.

Közben ránkír egy pasi, hogy őrülten csinos a párom és nagyon szeretne velünk megismerkedni. Egy pasi, aki azon kevesek között van, akikkel együtt voltunk és ráadásul alig több mint két éve. Anno a randi után jöttek az üzenetek, hogy milyen szuper volt neki. Majd kb 2 hét múlva, hogy komoly problémái vannak, külföldre kell mennie dolgozni, fejezzük be. És ez a pasi most egy másik új profilból, mintha sosem találkoztunk volna, szeretne minket megismerkedni. Finoman elküldtük a búsba...

Jönnek a kapcsolatra jelölések. Gondolom – átlépve az elveinken – próbaként ráírok kettőre, hogy mi volt a szándéka, látta-e a bemutatkozásunk, stb. Az üzenetet megkapták, elolvasták, nulla válasz. Tényleg, ezek mit akarnak?

Egy olyan nőnek, aki ugyan kacérkodik a gondolattal, hogy találkozzon, de azért nem mindenáron akarja magát megbaszatni az első hülyével, ezek nagyon romboló dolgok. Hónapokra bezárul és nem érdekli, bárki is ír, az sem, ha egy Brad Pittbe oltott Richard Gere...

És tényleg sajnálom azt a kevesebb mint 10%-nyi normális, intelligens pasit, aki normálisan tud írni, helyesírási hiba mentesen. Aki nem azért írt, mert adott pillanatban a vér leszállt az agyából a farkába, hanem mert tényleg izgatja a dolog és nem lusta szánni rá egy kis energiát. Aki tudja, hogy egy nőnek udvarolni kell még itt is. Sőt! Mert ennek a pár normális pasinak is kevés esélye van a sok hülye miatt.

(Valamint a legnagyobb tisztelet mellett, de számít a külső. Ez egy ilyen oldal. A hölgytagunkon van mit fogni, de szerintünk a legjobb helyeken. Illetve annyi éves, amennyi. Az is pontosan látszik, hogy a fotók mikor készültek. Akinek bejön, bejön. Akinek nem, keressen tovább. Viszont ha pedig mi azt írjuk, hogy min 180cm és sportos, akkor azt biztos nem azért írtuk, mert valójában 165cm magas és 80 kilós pasik jelentkezésére várunk… a párom nem fog lefeküdni egy olyan pasival, akik testileg nem vonzó legalább annyira, mint én.)

A párokról pedig inkább nem is írok, pedig az lenne az igazi. (Egy pár, akikkel beszélgetni, vacsorázni, kirándulni is lehet és az egészet megkoronázni egy közös estével, éjszakával.)
Sok esetben nem párok vannak fenn, hanem pasik, akik álmodoznak a párjuk tudta/beleegyezése nélkül. Legalább is ezt érezzük.)

De ettől még nem lehetetlen ismerkedni itt. Nekünk is sikerült. 1-2x.
2023. 03. 30. csütörtök 11:58  #8627
vandg vandg
Hadd foglaljam itt össze az elmúlt pár hét tapasztalait:

Ránk ír egy pasi, hogy nagyon szimpatikusak vagyunk, beleírta azt is, hogy „elolvastam, megértettem”.

(A bemutatkozó szövegünk végére tettük ezt a kérést, hogy lássuk, egyáltalán veszik-e a fáradtságot, hogy végigolvassák, mielőtt írnak. A szomorú statisztika, hogy 10-ből 9 nem. Ők gondolom épp a farkuk verik az oldalt nézve és gyorsan kiküldik 20-30 párnak, nőnek ugyanazt a copy-paste szöveget... rájuk semmiképp nem vagyunk kíváncsiak.)

Na szóval találkozunk, beszélgetünk másfél órát gördülékenyen. A végén a búcsúzáskor mindenki mosolyog. Majd se kép se hang részéről. Sőt válasz sem az 1-1 mailre, Viber üzenetre.

Közben ránkír egy pasi, hogy őrülten csinos a párom és nagyon szeretne velünk megismerkedni. Egy pasi, aki azon kevesek között van, akikkel együtt voltunk és ráadásul alig több mint két éve. Anno a randi után jöttek az üzenetek, hogy milyen szuper volt neki. Majd kb 2 hét múlva, hogy komoly problémái vannak, külföldre kell mennie dolgozni, fejezzük be. És ez a pasi most egy másik új profilból, mintha sosem találkoztunk volna, szeretne minket megismerkedni. Finoman elküldtük a búsba...

Jönnek a kapcsolatra jelölések. Gondolom – átlépve az elveinken – próbaként ráírok kettőre, hogy mi volt a szándéka, látta-e a bemutatkozásunk, stb. Az üzenetet megkapták, elolvasták, nulla válasz. Tényleg, ezek mit akarnak?

Egy olyan nőnek, aki ugyan kacérkodik a gondolattal, hogy találkozzon, de azért nem mindenáron akarja magát megbaszatni az első hülyével, ezek nagyon romboló dolgok. Hónapokra bezárul és nem érdekli, bárki is ír, az sem, ha egy Brad Pittbe oltott Richard Gere...

És tényleg sajnálom azt a kevesebb mint 10%-nyi normális, intelligens pasit, aki normálisan tud írni, helyesírási hiba mentesen. Aki nem azért írt, mert adott pillanatban a vér leszállt az agyából a farkába, hanem mert tényleg izgatja a dolog és nem lusta szánni rá egy kis energiát. Aki tudja, hogy egy nőnek udvarolni kell még itt is. Sőt! Mert ennek a pár normális pasinak is kevés esélye van a sok hülye miatt.

(Valamint a legnagyobb tisztelet mellett, de számít a külső. Ez egy ilyen oldal. A hölgytagunkon van mit fogni, de szerintünk a legjobb helyeken. Illetve annyi éves, amennyi. Az is pontosan látszik, hogy a fotók mikor készültek. Akinek bejön, bejön. Akinek nem, keressen tovább. Viszont ha pedig mi azt írjuk, hogy min 180cm és sportos, akkor azt biztos nem azért írtuk, mert valójában 165cm magas és 80 kilós pasik jelentkezésére várunk… a párom nem fog lefeküdni egy olyan pasival, akik testileg nem vonzó legalább annyira, mint én.)

A párokról pedig inkább nem is írok, pedig az lenne az igazi. (Egy pár, akikkel beszélgetni, vacsorázni, kirándulni is lehet és az egészet megkoronázni egy közös estével, éjszakával.)
Sok esetben nem párok vannak fenn, hanem pasik, akik álmodoznak a párjuk tudta/beleegyezése nélkül. Legalább is ezt érezzük.)

De ettől még nem lehetetlen ismerkedni itt. Nekünk is sikerült. 1-2x.
/ 592