Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Találtál-e partnert már itt, és ha nem, mit érzel hibának, mi a sikertelenség oka szerinted?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

pasinak: ha találni akarsz valakit. legyen egy normális bemutatkozásod, legyél őszinte dugni akarsz akkor dugni és kész, na persze ne alpári módon jelezd. fórumozzál értelmesen szóljál hozzá az amatőr képekhez, persze ne annyit, hogy "faxa", hanem értelmesen kerek mondat. "nagyon csinos a hölgy,szívesen megismerném" nők felmérik és megítélnek ez alapján, söt könnyebben is reagálnak vissza ha van is hozászolásod és értelmes.
ha nem titokban keressel vállad be az arcod, ha titokban, vagy egyéb okok, akkor egy zorró álarccal is látszanak a szemeid, nők egy része szem fétises, illetve legyen gondozott kézfejed, ha meg van azt sem árt rá csempészni a fotóra, másik nagy női fétis. alakos fotó sem árt, de nem levetkőzve, hanem kulturáltan öltözve (itt nem árt ha oldalról letudod fotózni magad lényeg látsszon a segeden feszülő gatya, de azért ne az érződjön a fotón hogy ez az igazi cél, harmadik női fétis jó seg)... farkadról ne rakj ki képet, max ha pasit keressel, ha akar kér a nő, bár akkor gyanakodj, hogy kép gyűjtögető pasi
bemutatkozásra kitérve még nem árt néha az ön kritikus őszinteség, ezt el is ütheted akár viccelődéssel. "van egy kicsi sör has, na jó nem kicsi, de a bájomat a mosolyom adja, szerencsére nem foghíjas."
ne várjatok áttörést egy sablonos "hello dugni akarok....... ezek a paramétereim...... " adat laptól vagy levéltől sikert.

nőknek: igazán nincs mit tanácsolnom, letolja a bugyit és pasinál megállt az ész.... és.... na jó nem teljesen de majd nem.. minden nő típusnak meg van a maga minden felé kedvelője ahogy a ducinak az ultra szép kigyúrt fiú, ha jelzed, hogy keressel, akkor úgy is írnak és válogathatsz... tudom, hogy idióták a pasik és hiába írod le neki hogy nem öt keresed csak azért is ír és jobb nem írni, mert, akor nem kezd elerősködni, de szerintem akkor is írj neki és max a második levelét válaszolatlan hagyod. "sajna nekik az igen az igen a nem az is igen csak még kéreted magad" elutasítás kezelése is sokat el mond a pasiról, néha pont így derül ki egy pasiról hogy értelmes amit le irt az elutasításra. illetve fordíthatsz a folytatón is az az te keresed meg aki tetszik, de ehhez olvasgasd a fórumot, a képek reakcióit és tuti találsz értelmest akire rá írva jóval nagyobb az esély értelmes normális pasira.

általában ezek a sikeresek trükkjei itt.

Az eddigi hozzászólások

2023. 03. 21. kedd 15:10  #8586
kipruszov kipruszov
Nekem is eltűnt a tegnapi kommentem.
(Ez egy válasz Manna Ventura üzenetére (2023. 03. 21. kedd 14:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 03. 21. kedd 14:28
Megint megy a cenzúra
2023. 03. 21. kedd 14:28  #8585
Manna Ventura Manna Ventura VIP
Megint megy a cenzúra
2023. 03. 21. kedd 14:00  #8584
TheThreesome TheThreesome
Na búslakodás itt sincs, de néha olyan leveleket kapunk hogy az már nekünk fáj. A lemondott randikról nem is beszélve. Lassan előleget fogok kérni, hogy a kamusok lekopjanak smile
(Ez egy válasz Felhőék üzenetére (2023. 03. 21. kedd 09:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 03. 21. kedd 09:25
Igen a kiégett ismerős. Még évekkel ezelőtt elkeseredés éreztem, de már nem visel meg annyira. A párom nyugtat hogy előbb-utóbb megtalál minket is az a pár aki minket keres. Szóval csak könnyedén. Mivel a a házasságunk és a szex is szikrázó közöttünk így nem búslakodunk ;€
2023. 03. 21. kedd 12:00  #8583
kandurmarci kandurmarci
Mesélj, mi történt, milyen szép élmény volt?
(Ez egy válasz gg_balazs_ üzenetére (2023. 03. 17. péntek 22:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 03. 17. péntek 22:56
Nekem a mai találka rendkívül pozitív élmény volt. smile Úgy tűnik vannak még normális emberek is az oldalon.
2023. 03. 21. kedd 09:25  #8582
Felhőék Felhőék
Igen a kiégett ismerős. Még évekkel ezelőtt elkeseredés éreztem, de már nem visel meg annyira. A párom nyugtat hogy előbb-utóbb megtalál minket is az a pár aki minket keres. Szóval csak könnyedén. Mivel a a házasságunk és a szex is szikrázó közöttünk így nem búslakodunk ;€
(Ez egy válasz TheThreesome üzenetére (2023. 03. 21. kedd 08:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 03. 21. kedd 08:21
Mindenhol nehéz partnert találni, itt pont annyira mint az összes többi oldalon. Nekünk mindíg sikerül előbb-utóbb, de néha kiégünk tőle.
2023. 03. 21. kedd 08:21  #8581
TheThreesome TheThreesome
Mindenhol nehéz partnert találni, itt pont annyira mint az összes többi oldalon. Nekünk mindíg sikerül előbb-utóbb, de néha kiégünk tőle.
2023. 03. 21. kedd 06:32  #8580
Manna Ventura Manna Ventura VIP
circling
(Ez egy válasz Nudistapár üzenetére (2023. 03. 16. csütörtök 07:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 03. 16. csütörtök 07:10
Pontosan.
Így,ahogy leírtad,rögtön kontextusba is helyezted.
2023. 03. 17. péntek 22:56  #8579
gg_balazs_ gg_balazs_
Nekem a mai találka rendkívül pozitív élmény volt. smile Úgy tűnik vannak még normális emberek is az oldalon.
(Ez egy válasz Kulematyi üzenetére (2023. 03. 17. péntek 21:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 03. 17. péntek 21:55
Nekem meglátják az arcos fotómat,és letiltanak!
smile
2023. 03. 17. péntek 21:55  #8578
Kulematyi Kulematyi
Nekem meglátják az arcos fotómat,és letiltanak!
smile
2023. 03. 17. péntek 10:30  #8577
gg_balazs_ gg_balazs_
Délben újra randim lesz egy párral... Remélem ma nem csak annyi lesz a program, hogy mérgemben eszek egy jót. smile
2023. 03. 17. péntek 09:04  #8576
Nudistapár Nudistapár
Eredendő bűn...( :
(Ez egy válasz Niobe üzenetére (2023. 03. 17. péntek 08:07), amit ide kattintva olvashatsz)
Niobe Niobe VIP Admin
2023. 03. 17. péntek 08:07
Te beszéltél vele telefonon, akkor miért is az oldal hibája? Mondjuk mindig jobb mást hibáztatni vigyor2
2023. 03. 17. péntek 09:00  #8575
Nudistapár Nudistapár
Ilyen a világ,az emberekkel van baj,nem az összekötő platformokkal.
Nekünk is volt olyan,hogy fb policsoportban megismert nő,akivel régóta irogattunk,ismerős volt,az első talinál mikor odaértünk kikapcsolt mobillal fogadott.Mert lelkileg nem volt felkészülve.Persze az ember agyfaxt kap,de később megbeszéltük ezt,és randiztunk.
De párral is volt olyan,hogy leegyeztetés után ismerkedős tali,ott meg teljesen mást adtak elő,még csak érintést se akarnak 4-esben..Mi meg csak néztünk,hogy vaj'h rossz asztalhoz ültünk?
Már fel se vesszük az ilyet,motiváció megvan,de lelkesedni majd akkor,ha ott tartunk
2023. 03. 17. péntek 08:07  #8574
Niobe Niobe VIP Admin
Te beszéltél vele telefonon, akkor miért is az oldal hibája? Mondjuk mindig jobb mást hibáztatni vigyor2
(Ez egy válasz gg_balazs_ üzenetére (2023. 03. 16. csütörtök 22:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 03. 16. csütörtök 22:51
Miért nem szűrik jobban a kamu emberkéket ezen a platformon? Már megint felültettek... Várok az étteremben, csak várok... A hölgy persze nem kapcsolható... Pedig reggel még váltig állította, hogy már nagyon várja a randevú... Érdekes. smile Mindenesetre legalább ettem egy jót... De akkor is kiábrándító ez az oldal... A sok prostiról, aki suttyonban itt hirdet már ne is beszéljünk.
2023. 03. 17. péntek 07:31  #8573
MILF-shooter MILF-shooter
Nem lehet objektív módon kiszűrni. Ez esetben pl.hogyan bizonyítanád, hogy valaki nem jelent meg és nem csak szándékosan be akarsz mártani valakit mondjuk bosszúból?
Csinálsz egy képet az üres székről/asztalról?
(Ez egy válasz gg_balazs_ üzenetére (2023. 03. 16. csütörtök 22:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 03. 16. csütörtök 22:51
Miért nem szűrik jobban a kamu emberkéket ezen a platformon? Már megint felültettek... Várok az étteremben, csak várok... A hölgy persze nem kapcsolható... Pedig reggel még váltig állította, hogy már nagyon várja a randevú... Érdekes. smile Mindenesetre legalább ettem egy jót... De akkor is kiábrándító ez az oldal... A sok prostiról, aki suttyonban itt hirdet már ne is beszéljünk.
2023. 03. 17. péntek 00:39  #8572
Felhőék Felhőék
Ismetős s helyzet csak mi volt hogy pasit vártunk… még jó hogy egy autós csárdába beszéltünk meg randit. Mi is így voltunk ettünk egy jót mérgünkben. Képtelenség megszűrni, sajnos ez az az internet arctalansága…
(Ez egy válasz gg_balazs_ üzenetére (2023. 03. 16. csütörtök 22:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 03. 16. csütörtök 22:51
Miért nem szűrik jobban a kamu emberkéket ezen a platformon? Már megint felültettek... Várok az étteremben, csak várok... A hölgy persze nem kapcsolható... Pedig reggel még váltig állította, hogy már nagyon várja a randevú... Érdekes. smile Mindenesetre legalább ettem egy jót... De akkor is kiábrándító ez az oldal... A sok prostiról, aki suttyonban itt hirdet már ne is beszéljünk.
2023. 03. 16. csütörtök 22:51  #8571
gg_balazs_ gg_balazs_
Miért nem szűrik jobban a kamu emberkéket ezen a platformon? Már megint felültettek... Várok az étteremben, csak várok... A hölgy persze nem kapcsolható... Pedig reggel még váltig állította, hogy már nagyon várja a randevú... Érdekes. smile Mindenesetre legalább ettem egy jót... De akkor is kiábrándító ez az oldal... A sok prostiról, aki suttyonban itt hirdet már ne is beszéljünk.
2023. 03. 16. csütörtök 21:26  #8570
BiPasit BiPasit
És valóban smile Lehet időutazó smile
(Ez egy válasz zenita üzenetére (2023. 03. 16. csütörtök 11:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 03. 16. csütörtök 11:24
Pedig érdemes lenne felvenni vele a kapcsolatot, hiszen olyat tud, amire csak kevesen képesek.
2 évvel ezelőtti hozzászólásaiban, még 60-as pasiként rimánkodott partner után, mára 56 évesre fiatalodott.
2023. 03. 16. csütörtök 19:18  #8569
Joker007 Joker007
Írtam...
(Ez egy válasz nempecsel üzenetére (2023. 03. 16. csütörtök 11:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 03. 16. csütörtök 11:26
Nekünk sikerült. Több partnerünk volt már innen. Szerencsére tartós is.
2023. 03. 16. csütörtök 11:26  #8568
nempecsel nempecsel
Nekünk sikerült. Több partnerünk volt már innen. Szerencsére tartós is.
2023. 03. 16. csütörtök 11:24  #8567
zenita zenita
Pedig érdemes lenne felvenni vele a kapcsolatot, hiszen olyat tud, amire csak kevesen képesek.
2 évvel ezelőtti hozzászólásaiban, még 60-as pasiként rimánkodott partner után, mára 56 évesre fiatalodott.
(Ez egy válasz Felhőék üzenetére (2023. 03. 16. csütörtök 11:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 03. 16. csütörtök 11:09
Nem kioktatásnak szántam, bocsánat ha annak érezted. Ez csak annak a szemléletnek szólt akik sajnálkoznak folyamatosan. A fórum címe hogy hogyan találj. Ha itt melankóliába temetkezik az ember úgy biztos nem fog találni.,,
Szóval nem kioktatás volt hanem csupán személyes vélemény.
/ 592