Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Találtál-e partnert már itt, és ha nem, mit érzel hibának, mi a sikertelenség oka szerinted?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

pasinak: ha találni akarsz valakit. legyen egy normális bemutatkozásod, legyél őszinte dugni akarsz akkor dugni és kész, na persze ne alpári módon jelezd. fórumozzál értelmesen szóljál hozzá az amatőr képekhez, persze ne annyit, hogy "faxa", hanem értelmesen kerek mondat. "nagyon csinos a hölgy,szívesen megismerném" nők felmérik és megítélnek ez alapján, söt könnyebben is reagálnak vissza ha van is hozászolásod és értelmes.
ha nem titokban keressel vállad be az arcod, ha titokban, vagy egyéb okok, akkor egy zorró álarccal is látszanak a szemeid, nők egy része szem fétises, illetve legyen gondozott kézfejed, ha meg van azt sem árt rá csempészni a fotóra, másik nagy női fétis. alakos fotó sem árt, de nem levetkőzve, hanem kulturáltan öltözve (itt nem árt ha oldalról letudod fotózni magad lényeg látsszon a segeden feszülő gatya, de azért ne az érződjön a fotón hogy ez az igazi cél, harmadik női fétis jó seg)... farkadról ne rakj ki képet, max ha pasit keressel, ha akar kér a nő, bár akkor gyanakodj, hogy kép gyűjtögető pasi
bemutatkozásra kitérve még nem árt néha az ön kritikus őszinteség, ezt el is ütheted akár viccelődéssel. "van egy kicsi sör has, na jó nem kicsi, de a bájomat a mosolyom adja, szerencsére nem foghíjas."
ne várjatok áttörést egy sablonos "hello dugni akarok....... ezek a paramétereim...... " adat laptól vagy levéltől sikert.

nőknek: igazán nincs mit tanácsolnom, letolja a bugyit és pasinál megállt az ész.... és.... na jó nem teljesen de majd nem.. minden nő típusnak meg van a maga minden felé kedvelője ahogy a ducinak az ultra szép kigyúrt fiú, ha jelzed, hogy keressel, akkor úgy is írnak és válogathatsz... tudom, hogy idióták a pasik és hiába írod le neki hogy nem öt keresed csak azért is ír és jobb nem írni, mert, akor nem kezd elerősködni, de szerintem akkor is írj neki és max a második levelét válaszolatlan hagyod. "sajna nekik az igen az igen a nem az is igen csak még kéreted magad" elutasítás kezelése is sokat el mond a pasiról, néha pont így derül ki egy pasiról hogy értelmes amit le irt az elutasításra. illetve fordíthatsz a folytatón is az az te keresed meg aki tetszik, de ehhez olvasgasd a fórumot, a képek reakcióit és tuti találsz értelmest akire rá írva jóval nagyobb az esély értelmes normális pasira.

általában ezek a sikeresek trükkjei itt.

Az eddigi hozzászólások

2023. 02. 26. vasárnap 15:43  #8531
Törölt felhasználó (3161902)
Szórakozó hely alatt nem feltétlenül a disco-ra gondolok, meg nem is a legrészegebb lányokra gondoltam....
Tapasztalatom szerint ilyenkor a szingli csajok megvadulnak! crazya
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 02. 26. vasárnap 05:58), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4684242)
2023. 02. 26. vasárnap 05:58
Alkohol mámor. Hánytatás. Értelmetlen beszélgetések. Epilepsziás roham a szórakozóhely villódzó fényétől, de minimum zavartság. Ja én nem járok smile És még csak nem is iszom alkoholt smile smile De puncik azok lesznek persze.
2023. 02. 26. vasárnap 10:56  #8530
Felhőék Felhőék
Köszönjük ez valahogy kölcsönös wink
(Ez egy válasz Honey honey üzenetére (2023. 02. 25. szombat 21:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 02. 25. szombat 21:02
Köszönjük! Nézegettelek már benneteket, hogy milyen szimpatikusak vagytok! Hölgytagotok gyönyörű! Sikeres partnerkeresést! <3
2023. 02. 26. vasárnap 05:58  #8529
Törölt felhasználó (4684242)
Alkohol mámor. Hánytatás. Értelmetlen beszélgetések. Epilepsziás roham a szórakozóhely villódzó fényétől, de minimum zavartság. Ja én nem járok smile És még csak nem is iszom alkoholt smile smile De puncik azok lesznek persze.
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 02. 26. vasárnap 05:39), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3161902)
2023. 02. 26. vasárnap 05:39
Lassan nőnap!! Szorakozóhelyeken aratni lehet majd a puncit!
2023. 02. 26. vasárnap 05:39  #8528
Törölt felhasználó (3161902)
Lassan nőnap!! Szorakozóhelyeken aratni lehet majd a puncit!
2023. 02. 25. szombat 21:06  #8527
Honey honey Honey honey
Köszönjük! Sikeres keresgélést! smile )
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 02. 25. szombat 17:47), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4581262)
2023. 02. 25. szombat 17:47
Ilyen hölgyeket ki hagyni vétek.
2023. 02. 25. szombat 21:02  #8526
Honey honey Honey honey
Köszönjük! Nézegettelek már benneteket, hogy milyen szimpatikusak vagytok! Hölgytagotok gyönyörű! Sikeres partnerkeresést! <3
(Ez egy válasz Felhőék üzenetére (2023. 02. 25. szombat 09:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 02. 25. szombat 09:36
Pedig ilyen hölgyeket kihagyni vétek! Még a feleségem is csak csettint ezen hogy vannak ilyen nők wink
2023. 02. 25. szombat 17:47  #8525
Törölt felhasználó (4581262)
Ilyen hölgyeket ki hagyni vétek.
(Ez egy válasz Honey honey üzenetére (2023. 02. 25. szombat 08:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 02. 25. szombat 08:32
Ohhhh fiùk, ez valami játszótér? Ìr nekem egy pasi, hogy szeretne megismerkedni. Megadja a viber számát. Ìrok neki. Látja az üzit, de nem válaszol. Pár nap mùlva kultùráltan megirom neki, hogy látom hogy már nem érdekli az ismerkedés, de sebaj. Ezek után gyorsan letilt viberen és itt is. Ekkora marhát. Az emberi hülyeség, bunkòság határtalan.
2023. 02. 25. szombat 17:12  #8524
zsozs70 zsozs70
Itt lehetettlen
2023. 02. 25. szombat 09:40  #8523
Törölt felhasználó (4227422)
Már több párral megismerkedtem az oldalon
2023. 02. 25. szombat 09:36  #8522
Felhőék Felhőék
Pedig ilyen hölgyeket kihagyni vétek! Még a feleségem is csak csettint ezen hogy vannak ilyen nők wink
(Ez egy válasz Honey honey üzenetére (2023. 02. 25. szombat 08:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 02. 25. szombat 08:32
Ohhhh fiùk, ez valami játszótér? Ìr nekem egy pasi, hogy szeretne megismerkedni. Megadja a viber számát. Ìrok neki. Látja az üzit, de nem válaszol. Pár nap mùlva kultùráltan megirom neki, hogy látom hogy már nem érdekli az ismerkedés, de sebaj. Ezek után gyorsan letilt viberen és itt is. Ekkora marhát. Az emberi hülyeség, bunkòság határtalan.
2023. 02. 25. szombat 08:32  #8521
Honey honey Honey honey
Ohhhh fiùk, ez valami játszótér? Ìr nekem egy pasi, hogy szeretne megismerkedni. Megadja a viber számát. Ìrok neki. Látja az üzit, de nem válaszol. Pár nap mùlva kultùráltan megirom neki, hogy látom hogy már nem érdekli az ismerkedés, de sebaj. Ezek után gyorsan letilt viberen és itt is. Ekkora marhát. Az emberi hülyeség, bunkòság határtalan.
2023. 02. 24. péntek 18:18  #8520
pár-Bp-28 pár-Bp-28
Nincs lehetetlen, csak akarni kell. Nyílván ha valaki négyig dolgozik majd otthon ül anyuci szoknyáján, akkor még az is feltűnő ha 10 perccel később ér haza. De ha valakinek van olyan programja, hobbija stb ami rendszeres, akkor simán tud magának alibit biztosítani. Az éjszaka nehezebb ügy (ha csak nem a csillagászat a hobbi : vigyor4 ), de estére, hétvégére azért megoldható.
(Ez egy válasz kanoska39 üzenetére (2023. 02. 24. péntek 09:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 02. 24. péntek 09:12
Szia sziasztok , illetve kedves Felhőék . teljes mértékig egyet értek veletek nem siránkozni kell kitartani én is párban élek igen nagyon nehéz az esti illetve hétvégei talikat megoldani sőt lehetetlen de ha egy párnál szimpi vagy meg van vágy stb akkor a pár is fog kompromisszumot kötni tapasztalatból mondom ez nem kétséges nagyon nehéz de nem lehetetlen
2023. 02. 24. péntek 12:11  #8519
Nudistapár Nudistapár
Na igen,amikor a privát megkeresések csak az elmúlt napokból csemegézve:"járok arra,ha gondoljátok..","ismiznék adatlapom szerint",-mi is,ezért nem érdekelsz.Vagy választékosan megfogalmazott levél,de semmi adatlap,kép,bármi.Mikor normálisan választ kap erre,akkor eltünik.Vagy megbeszélt találkozó pasival,persze eltűnik mondvacsinált ürüggyel,de irogat utána....a szokásos álmodozó.Vagy tudja,hogy nem ilyet keresünk,ezért nem szállna be,csak ott lenne...
Meg a szokásos...páros,dekoratív hölgytaggal...oké,és a férfi??Nem a nőn keresztül kéne eladni egy párost,egy négyes négy emberről szól...mi sem tartjuk magunkat ken&barbi duónak,de nem is a dekoratív nő,elhanyagolt,túlsúlyos férfi párost keressük.
(Ez egy válasz Felfedezők üzenetére (2023. 02. 24. péntek 06:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 02. 24. péntek 06:18
Nem leült az oldal, hanem lassan fárasztó, hogy mindig a siránkozás a " nem találtam, mindenki rossz és kamus" szöveg. Közben pedig többen írják, írtuk, hogy lehet és hogyan sikerült. A fő vonalat többen nem értik, hogy nem csak " bedobot" nőkről, párokról, hanem élmény keresés és megélésről szól..... ha pedig élmény, akkor nem mindegy kivel, ezért a " válogatás, keresés ", hagy legyen megengedett.
2023. 02. 24. péntek 10:03  #8518
Felhőék Felhőék
Sok helyről kaptuk i is ezt: ez egy húspiac. Ez teljes mértékben igaz, mindenki a legjobb húst akarja, de szerencsére mindenkinek más és más a legjobb hús.
(Ez egy válasz kanoska39 üzenetére (2023. 02. 24. péntek 09:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 02. 24. péntek 09:28
Természetesen ez így igaz nem lehet végsőkig húzni,az egyszer biztos hála isten volt egy hosszabb baráti kapcsim innen. Tény nem sok párhoz volt szerencsém de igazából ez nem is arról szol, hogy a lehető legtöbb párral legyek.Ez egy olyan intimitás amit át kell élni érezni,aki volt benne az tudja hogy itt nem egy helyre kell figyelni ha tetszik ha nem itt a férjel is foglalkozni kell hisz az ő intim szférájukban vagy benne,nem lehet önző módon csinálni amit csak akarsz..A baj ott kezdődik, hogy itt de nem csak itt máshol is úgy néznek a hölgyekre mint a vásárló a hentes árusnál vizslatja melyik a szebb hús . Ez az én szerény véleményem
2023. 02. 24. péntek 09:28  #8517
kanoska39 kanoska39
Természetesen ez így igaz nem lehet végsőkig húzni,az egyszer biztos hála isten volt egy hosszabb baráti kapcsim innen. Tény nem sok párhoz volt szerencsém de igazából ez nem is arról szol, hogy a lehető legtöbb párral legyek.Ez egy olyan intimitás amit át kell élni érezni,aki volt benne az tudja hogy itt nem egy helyre kell figyelni ha tetszik ha nem itt a férjel is foglalkozni kell hisz az ő intim szférájukban vagy benne,nem lehet önző módon csinálni amit csak akarsz..A baj ott kezdődik, hogy itt de nem csak itt máshol is úgy néznek a hölgyekre mint a vásárló a hentes árusnál vizslatja melyik a szebb hús . Ez az én szerény véleményem
(Ez egy válasz Felhőék üzenetére (2023. 02. 24. péntek 09:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 02. 24. péntek 09:16
Igen természetesen ha a pár is úgy látja hogy az illeti számukra izgalmas lehet, természetesen tesz kompromisszumokat de ott is van egy határ.
2023. 02. 24. péntek 09:16  #8516
Felhőék Felhőék
Igen természetesen ha a pár is úgy látja hogy az illeti számukra izgalmas lehet, természetesen tesz kompromisszumokat de ott is van egy határ.
(Ez egy válasz kanoska39 üzenetére (2023. 02. 24. péntek 09:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 02. 24. péntek 09:12
Szia sziasztok , illetve kedves Felhőék . teljes mértékig egyet értek veletek nem siránkozni kell kitartani én is párban élek igen nagyon nehéz az esti illetve hétvégei talikat megoldani sőt lehetetlen de ha egy párnál szimpi vagy meg van vágy stb akkor a pár is fog kompromisszumot kötni tapasztalatból mondom ez nem kétséges nagyon nehéz de nem lehetetlen
2023. 02. 24. péntek 09:12  #8515
kanoska39 kanoska39
Szia sziasztok , illetve kedves Felhőék . teljes mértékig egyet értek veletek nem siránkozni kell kitartani én is párban élek igen nagyon nehéz az esti illetve hétvégei talikat megoldani sőt lehetetlen de ha egy párnál szimpi vagy meg van vágy stb akkor a pár is fog kompromisszumot kötni tapasztalatból mondom ez nem kétséges nagyon nehéz de nem lehetetlen
(Ez egy válasz Felfedezők üzenetére (2023. 02. 24. péntek 06:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 02. 24. péntek 06:18
Nem leült az oldal, hanem lassan fárasztó, hogy mindig a siránkozás a " nem találtam, mindenki rossz és kamus" szöveg. Közben pedig többen írják, írtuk, hogy lehet és hogyan sikerült. A fő vonalat többen nem értik, hogy nem csak " bedobot" nőkről, párokról, hanem élmény keresés és megélésről szól..... ha pedig élmény, akkor nem mindegy kivel, ezért a " válogatás, keresés ", hagy legyen megengedett.
2023. 02. 24. péntek 08:18  #8514
Felhőék Felhőék
Nos igen leginkább a siránkozás megy nagyban. De mire számít egy kapcsolatban élő szóló pasi? A legtöbb pár hétköznap dolgozik és hatvége szabad egy családos pasinak meg a hétvége az zsúfolt… keresni kell, sosem lehet tudni mikor talál valakit az ember. Párként sem egyszerű de kitartással eredményre vezet. És sokszor le lett írva, hogy olvasni kell az adatlapot feleslegesen ne fárad szűk egymást…
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 02. 23. csütörtök 13:46), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4581262)
2023. 02. 23. csütörtök 13:46
Le ült ez a oldal.
2023. 02. 24. péntek 06:18  #8513
Felfedezők Felfedezők
Nem leült az oldal, hanem lassan fárasztó, hogy mindig a siránkozás a " nem találtam, mindenki rossz és kamus" szöveg. Közben pedig többen írják, írtuk, hogy lehet és hogyan sikerült. A fő vonalat többen nem értik, hogy nem csak " bedobot" nőkről, párokról, hanem élmény keresés és megélésről szól..... ha pedig élmény, akkor nem mindegy kivel, ezért a " válogatás, keresés ", hagy legyen megengedett.
2023. 02. 23. csütörtök 13:46  #8512
Törölt felhasználó (4581262)
Le ült ez a oldal.
/ 592