Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Találtál-e partnert már itt, és ha nem, mit érzel hibának, mi a sikertelenség oka szerinted?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

pasinak: ha találni akarsz valakit. legyen egy normális bemutatkozásod, legyél őszinte dugni akarsz akkor dugni és kész, na persze ne alpári módon jelezd. fórumozzál értelmesen szóljál hozzá az amatőr képekhez, persze ne annyit, hogy "faxa", hanem értelmesen kerek mondat. "nagyon csinos a hölgy,szívesen megismerném" nők felmérik és megítélnek ez alapján, söt könnyebben is reagálnak vissza ha van is hozászolásod és értelmes.
ha nem titokban keressel vállad be az arcod, ha titokban, vagy egyéb okok, akkor egy zorró álarccal is látszanak a szemeid, nők egy része szem fétises, illetve legyen gondozott kézfejed, ha meg van azt sem árt rá csempészni a fotóra, másik nagy női fétis. alakos fotó sem árt, de nem levetkőzve, hanem kulturáltan öltözve (itt nem árt ha oldalról letudod fotózni magad lényeg látsszon a segeden feszülő gatya, de azért ne az érződjön a fotón hogy ez az igazi cél, harmadik női fétis jó seg)... farkadról ne rakj ki képet, max ha pasit keressel, ha akar kér a nő, bár akkor gyanakodj, hogy kép gyűjtögető pasi
bemutatkozásra kitérve még nem árt néha az ön kritikus őszinteség, ezt el is ütheted akár viccelődéssel. "van egy kicsi sör has, na jó nem kicsi, de a bájomat a mosolyom adja, szerencsére nem foghíjas."
ne várjatok áttörést egy sablonos "hello dugni akarok....... ezek a paramétereim...... " adat laptól vagy levéltől sikert.

nőknek: igazán nincs mit tanácsolnom, letolja a bugyit és pasinál megállt az ész.... és.... na jó nem teljesen de majd nem.. minden nő típusnak meg van a maga minden felé kedvelője ahogy a ducinak az ultra szép kigyúrt fiú, ha jelzed, hogy keressel, akkor úgy is írnak és válogathatsz... tudom, hogy idióták a pasik és hiába írod le neki hogy nem öt keresed csak azért is ír és jobb nem írni, mert, akor nem kezd elerősködni, de szerintem akkor is írj neki és max a második levelét válaszolatlan hagyod. "sajna nekik az igen az igen a nem az is igen csak még kéreted magad" elutasítás kezelése is sokat el mond a pasiról, néha pont így derül ki egy pasiról hogy értelmes amit le irt az elutasításra. illetve fordíthatsz a folytatón is az az te keresed meg aki tetszik, de ehhez olvasgasd a fórumot, a képek reakcióit és tuti találsz értelmest akire rá írva jóval nagyobb az esély értelmes normális pasira.

általában ezek a sikeresek trükkjei itt.

Az eddigi hozzászólások

2023. 02. 04. szombat 13:32  #8431
Törölt felhasználó (4066352)
Tökéletesen leírtad, ez pontosan így van eljen
(Ez egy válasz Kaaarcsi üzenetére (2023. 02. 04. szombat 09:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 02. 04. szombat 09:16
Szerintem mind a normál, mind az alkalmi társkeresés egyre rosszabb. Az emberek többsége lelki sérült vagy csak 0 EQ-val rendelkezik. Nagy részük 2 értelmes, összetett mondatot nem képes leírni helyesen, azt se tudja mit akar, önigazolást keres, hogy ő kell valakinek, mert annyira nincs rendben magával, ha pedig tettekre kerülne a sor eltűnik.

A másik, hogy szerintem a társkereső férfiak 90% elképesztő szánalmas. Akármilyen párral vagy lánnyal beszéltem eddig erről mind ezt mondta. Vagy csak megnézel egy olyan oldalt ahol kijelzi az üzenetek számát és azt látod, hogy a kép nélküli, kitöltetlen adatlappal rendelkező csajoknak ezren írnak. A többségnek totálisan mindegy lenne ki a másik fél, csak üríthessen egyet. Annyira, hogy egy idő után az se baj ha nem csaj az illető...

És ezek a férfiak gerjesztik azt, hogy a legtöbb nő, mivel millióan írnak neki, azt hiszik ő főnyeremény és az egekben az egója. Te legyél tökéletes, neked megtiszteltetés ha visszaír, közben úgy néz ki mint egy teliszart búvárruha (már bocs a kifejezésért). És még ő van felháborodva ha finoman közlöd vele, hogy ne haragudjon, de nem egymást keresitek szerinted.

Természetesen akinek nem inge ne vegye magára, mert azért akad jó pár értelmes lány és pár is (meg nyilván férfi is) itt is és máshol is. Csak amikor már ott tartasz, hogy annak örülsz, ha képes a másik 3 értelmes mondatot összerakni akkor érthető milyen lehet az átlag színvonal.

Ja és ezt az egészet úgy írom, hogy én rendszeresen találok itt is és más oldalakon is szóló lányokat vagy párokat szexre ha keresek. Pasik meg tömegével jelentkeznek, holott ki van írva, hogy max. pároknál játszik a biszex. Na itt is látszik az átlagos értelmi szint amiről beszéltem... Bár lehet pont a fent leírtak miatt előnnyel indulok, mert nem vagyok totál agyhalott, merek találkozni és igényes vagyok magamra.
2023. 02. 04. szombat 12:34  #8430
Felhőék Felhőék
Na azért a képeket elnézve, nem csodálom, mivel nagyon dekoratívak vagytok mind a ketten smile azért átlag párként kicsit nehezebb, bár mi is próbálunk rendkívül igényesek lenni és próbáljuk magunkat jót tartani, hogy a kb elkövetkező 10 évünk ami még talán van ebből a swingeres, többes szexes életből.
(Ez egy válasz lola_mia üzenetére (2023. 02. 04. szombat 10:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 02. 04. szombat 10:22
Sziasztok!
Úgy látjuk nagyon sok rossz tapasztalat van a partnerkeresésekkel kapcsolatban. Eddig szerencsésnek mondhatjuk magunkat, mivel általában találunk megfelelő partnereket és van állandó beszállónk is. Nagyon sok türelem és elhivatottság kell a kereséshez. Sajnos a legtöbben tényleg nem töltik ki még az adatlapjukat sem normálisan, vagy a valóságnak megfelelően. Ilyen esetekben simán továbblépünk és nem kezdünk bele soha véget nem érő levelezésekbe, mivel a mi időnk is korlátozott. Nekünk nem okozott problémát az adatlapunk kitöltése és saját képeinkkel való illusztrálása, így úgy gondoljuk, joggal elvárhatjuk ugyanezt a jelentkezőktől is.
Mindenkinek sikeres partnerkeresést!
Lola
2023. 02. 04. szombat 11:48  #8429
A Janoka A Janoka
Milyen szépen megírtad az igazat nyes
(Ez egy válasz Kaaarcsi üzenetére (2023. 02. 04. szombat 09:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 02. 04. szombat 09:16
Szerintem mind a normál, mind az alkalmi társkeresés egyre rosszabb. Az emberek többsége lelki sérült vagy csak 0 EQ-val rendelkezik. Nagy részük 2 értelmes, összetett mondatot nem képes leírni helyesen, azt se tudja mit akar, önigazolást keres, hogy ő kell valakinek, mert annyira nincs rendben magával, ha pedig tettekre kerülne a sor eltűnik.

A másik, hogy szerintem a társkereső férfiak 90% elképesztő szánalmas. Akármilyen párral vagy lánnyal beszéltem eddig erről mind ezt mondta. Vagy csak megnézel egy olyan oldalt ahol kijelzi az üzenetek számát és azt látod, hogy a kép nélküli, kitöltetlen adatlappal rendelkező csajoknak ezren írnak. A többségnek totálisan mindegy lenne ki a másik fél, csak üríthessen egyet. Annyira, hogy egy idő után az se baj ha nem csaj az illető...

És ezek a férfiak gerjesztik azt, hogy a legtöbb nő, mivel millióan írnak neki, azt hiszik ő főnyeremény és az egekben az egója. Te legyél tökéletes, neked megtiszteltetés ha visszaír, közben úgy néz ki mint egy teliszart búvárruha (már bocs a kifejezésért). És még ő van felháborodva ha finoman közlöd vele, hogy ne haragudjon, de nem egymást keresitek szerinted.

Természetesen akinek nem inge ne vegye magára, mert azért akad jó pár értelmes lány és pár is (meg nyilván férfi is) itt is és máshol is. Csak amikor már ott tartasz, hogy annak örülsz, ha képes a másik 3 értelmes mondatot összerakni akkor érthető milyen lehet az átlag színvonal.

Ja és ezt az egészet úgy írom, hogy én rendszeresen találok itt is és más oldalakon is szóló lányokat vagy párokat szexre ha keresek. Pasik meg tömegével jelentkeznek, holott ki van írva, hogy max. pároknál játszik a biszex. Na itt is látszik az átlagos értelmi szint amiről beszéltem... Bár lehet pont a fent leírtak miatt előnnyel indulok, mert nem vagyok totál agyhalott, merek találkozni és igényes vagyok magamra.
2023. 02. 04. szombat 10:22  #8428
lola_mia lola_mia VIP
Sziasztok!
Úgy látjuk nagyon sok rossz tapasztalat van a partnerkeresésekkel kapcsolatban. Eddig szerencsésnek mondhatjuk magunkat, mivel általában találunk megfelelő partnereket és van állandó beszállónk is. Nagyon sok türelem és elhivatottság kell a kereséshez. Sajnos a legtöbben tényleg nem töltik ki még az adatlapjukat sem normálisan, vagy a valóságnak megfelelően. Ilyen esetekben simán továbblépünk és nem kezdünk bele soha véget nem érő levelezésekbe, mivel a mi időnk is korlátozott. Nekünk nem okozott problémát az adatlapunk kitöltése és saját képeinkkel való illusztrálása, így úgy gondoljuk, joggal elvárhatjuk ugyanezt a jelentkezőktől is.
Mindenkinek sikeres partnerkeresést!
Lola
2023. 02. 04. szombat 09:44  #8427
Felhőék Felhőék
Sajnos sokan nem értenek a “nem” kijelentésből. Ez pedig Tiszata üzenet, próbálom udvariasan ezt mondani de aki nem ért belőle.. marad a bunkó stílus. Azt hiszik sokan hogy minden áron dugni akarunk… de nem, van még kis időnk így megválogatjuk kit akarunk az ágyunkba engedni, kinek adhatom kölcsön a feleségem… igen kölcsön, nincs ebbe semmi lealacsonyító de swingeres ismetősök is csak így mondják. wink
(Ez egy válasz Kaaarcsi üzenetére (2023. 02. 04. szombat 09:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 02. 04. szombat 09:16
Szerintem mind a normál, mind az alkalmi társkeresés egyre rosszabb. Az emberek többsége lelki sérült vagy csak 0 EQ-val rendelkezik. Nagy részük 2 értelmes, összetett mondatot nem képes leírni helyesen, azt se tudja mit akar, önigazolást keres, hogy ő kell valakinek, mert annyira nincs rendben magával, ha pedig tettekre kerülne a sor eltűnik.

A másik, hogy szerintem a társkereső férfiak 90% elképesztő szánalmas. Akármilyen párral vagy lánnyal beszéltem eddig erről mind ezt mondta. Vagy csak megnézel egy olyan oldalt ahol kijelzi az üzenetek számát és azt látod, hogy a kép nélküli, kitöltetlen adatlappal rendelkező csajoknak ezren írnak. A többségnek totálisan mindegy lenne ki a másik fél, csak üríthessen egyet. Annyira, hogy egy idő után az se baj ha nem csaj az illető...

És ezek a férfiak gerjesztik azt, hogy a legtöbb nő, mivel millióan írnak neki, azt hiszik ő főnyeremény és az egekben az egója. Te legyél tökéletes, neked megtiszteltetés ha visszaír, közben úgy néz ki mint egy teliszart búvárruha (már bocs a kifejezésért). És még ő van felháborodva ha finoman közlöd vele, hogy ne haragudjon, de nem egymást keresitek szerinted.

Természetesen akinek nem inge ne vegye magára, mert azért akad jó pár értelmes lány és pár is (meg nyilván férfi is) itt is és máshol is. Csak amikor már ott tartasz, hogy annak örülsz, ha képes a másik 3 értelmes mondatot összerakni akkor érthető milyen lehet az átlag színvonal.

Ja és ezt az egészet úgy írom, hogy én rendszeresen találok itt is és más oldalakon is szóló lányokat vagy párokat szexre ha keresek. Pasik meg tömegével jelentkeznek, holott ki van írva, hogy max. pároknál játszik a biszex. Na itt is látszik az átlagos értelmi szint amiről beszéltem... Bár lehet pont a fent leírtak miatt előnnyel indulok, mert nem vagyok totál agyhalott, merek találkozni és igényes vagyok magamra.
2023. 02. 04. szombat 09:40  #8426
Felhőék Felhőék
Az ilyen típust mi is máskülönben. Vén vagyunk egy másik társkeresőn is, nulla adatlappal bejön hogy ismerkedne, írtam neki hogy ne haragudj de normál esetben már ki is nyomnálak ha arra nincs fáradság a hogy alap adatokat meg adjon. De épp jó kedvem én voltam. Mondtam hogy akkor írj magadról.. erre nyugodtan kérdezzük mindenre válaszol.. na innen már nem volt olyan jó a kedvem…a másik típus akinek megírja sz ember hogy ne haragudj de nem téged keresünk, erre nem nyugszik és küldi a faszos képeket, mintha ezzel meg hatna…na az ilyeneknek szoktam írni hogy ezzel csak igazoltad, hogy nem téged keresünk..,
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 02. 04. szombat 08:40), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4655826)
2023. 02. 04. szombat 08:40
Mi viberen szoktunk beszélgetni..
Csinálunk csopit ,mindenki fent van..
Volt egy srác akit meghívtunk viberre,szimpi volt.
Válaszolt,ha kérdeztünk,de ennyi...
Azt mondta kérdezzük bátran..
Jó,hogy ő jelentkezett harmadiknak.. smile
Persze ,hogy tipli volt...
2023. 02. 04. szombat 09:16  #8425
Kaaarcsi Kaaarcsi
Szerintem mind a normál, mind az alkalmi társkeresés egyre rosszabb. Az emberek többsége lelki sérült vagy csak 0 EQ-val rendelkezik. Nagy részük 2 értelmes, összetett mondatot nem képes leírni helyesen, azt se tudja mit akar, önigazolást keres, hogy ő kell valakinek, mert annyira nincs rendben magával, ha pedig tettekre kerülne a sor eltűnik.

A másik, hogy szerintem a társkereső férfiak 90% elképesztő szánalmas. Akármilyen párral vagy lánnyal beszéltem eddig erről mind ezt mondta. Vagy csak megnézel egy olyan oldalt ahol kijelzi az üzenetek számát és azt látod, hogy a kép nélküli, kitöltetlen adatlappal rendelkező csajoknak ezren írnak. A többségnek totálisan mindegy lenne ki a másik fél, csak üríthessen egyet. Annyira, hogy egy idő után az se baj ha nem csaj az illető...

És ezek a férfiak gerjesztik azt, hogy a legtöbb nő, mivel millióan írnak neki, azt hiszik ő főnyeremény és az egekben az egója. Te legyél tökéletes, neked megtiszteltetés ha visszaír, közben úgy néz ki mint egy teliszart búvárruha (már bocs a kifejezésért). És még ő van felháborodva ha finoman közlöd vele, hogy ne haragudjon, de nem egymást keresitek szerinted.

Természetesen akinek nem inge ne vegye magára, mert azért akad jó pár értelmes lány és pár is (meg nyilván férfi is) itt is és máshol is. Csak amikor már ott tartasz, hogy annak örülsz, ha képes a másik 3 értelmes mondatot összerakni akkor érthető milyen lehet az átlag színvonal.

Ja és ezt az egészet úgy írom, hogy én rendszeresen találok itt is és más oldalakon is szóló lányokat vagy párokat szexre ha keresek. Pasik meg tömegével jelentkeznek, holott ki van írva, hogy max. pároknál játszik a biszex. Na itt is látszik az átlagos értelmi szint amiről beszéltem... Bár lehet pont a fent leírtak miatt előnnyel indulok, mert nem vagyok totál agyhalott, merek találkozni és igényes vagyok magamra.
2023. 02. 04. szombat 08:40  #8424
Törölt felhasználó (4655826)
Mi viberen szoktunk beszélgetni..
Csinálunk csopit ,mindenki fent van..
Volt egy srác akit meghívtunk viberre,szimpi volt.
Válaszolt,ha kérdeztünk,de ennyi...
Azt mondta kérdezzük bátran..
Jó,hogy ő jelentkezett harmadiknak.. smile
Persze ,hogy tipli volt...
2023. 02. 04. szombat 08:29  #8423
Felhőék Felhőék
Na akkor hasonló élményeitek vannak…. Kár mert nem ezért jön ide az ember, bízik Bene hogy szimpatikus hasonló párokat, pasikat talál… aztán mégsem..
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 02. 04. szombat 08:25), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4655826)
2023. 02. 04. szombat 08:25
Sajnos velünk is történt 1-2 érdekes dolog..
Volt pasit vártunk sexre egyszer csak írt baj van..
Covidos a kollégája ,ezért nem tud jönni..
Másiknak lerobbant a kocsija ,várja az autómentőt..Írtuk neki dobj egy képet,mikor teailer-en az autó,azóta se hallottunk róla..
Párral is beszélgettünk 1-2 hétig,terveztük a talit,egyszer csak eltűntek..stb..Van pár ránkír ,hogy ismerkednének,mi válaszolunk és már nem írnak vissza..Sajnos sokan megbízhatatlanok,kamusok..
2023. 02. 04. szombat 08:27  #8422
bonnie.clide175 bonnie.clide175
Mi azért együtt kezeljük, illetve a google chatet mindketten használjuk, látjuk, beszélgetünk benne. Mondjuk eddig tényleg az vitte a pálmát akinek tíz percig nem tudtunk válaszolni aztán meg volt sértve,hogy ez vontatott neki. smile
(Ez egy válasz Felhőék üzenetére (2023. 02. 04. szombat 08:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 02. 04. szombat 08:20
Sok szerintem csak otthon eljátszadozik magával, este ágában sincs találkozni. Régen a párom is használta partner keresésre az oldalt egy ahogy írtad neki is elment tőle a kedve az ilyenek miatt , így rám maradt … nagy duzzogva vállaltam smile
2023. 02. 04. szombat 08:25  #8421
Törölt felhasználó (4655826)
Sajnos velünk is történt 1-2 érdekes dolog..
Volt pasit vártunk sexre egyszer csak írt baj van..
Covidos a kollégája ,ezért nem tud jönni..
Másiknak lerobbant a kocsija ,várja az autómentőt..Írtuk neki dobj egy képet,mikor teailer-en az autó,azóta se hallottunk róla..
Párral is beszélgettünk 1-2 hétig,terveztük a talit,egyszer csak eltűntek..stb..Van pár ránkír ,hogy ismerkednének,mi válaszolunk és már nem írnak vissza..Sajnos sokan megbízhatatlanok,kamusok..
2023. 02. 04. szombat 08:20  #8420
Felhőék Felhőék
Sok szerintem csak otthon eljátszadozik magával, este ágában sincs találkozni. Régen a párom is használta partner keresésre az oldalt egy ahogy írtad neki is elment tőle a kedve az ilyenek miatt , így rám maradt … nagy duzzogva vállaltam smile
(Ez egy válasz bonnie.clide175 üzenetére (2023. 02. 04. szombat 08:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 02. 04. szombat 08:07
De ő még nem is írt semmit sem. Valami normális megfogalmazott szöveg lett volna. Persze mi is offoltuk. Csak ilyenkor a hölgy kedve annyira elmegy az egésztől , persze próbáljuk úgy kezelni. De nyilván ő is szeretné kipróbálni kicsit hangolódik rá, készül ugye. Aztán kopp. Nem is értjük, képek kellenek neki? Van fent az oldalon elég,de akkor írja meg aztán át küldjük neki azt ami ide fel van töltve.
2023. 02. 04. szombat 08:07  #8419
bonnie.clide175 bonnie.clide175
De ő még nem is írt semmit sem. Valami normális megfogalmazott szöveg lett volna. Persze mi is offoltuk. Csak ilyenkor a hölgy kedve annyira elmegy az egésztől , persze próbáljuk úgy kezelni. De nyilván ő is szeretné kipróbálni kicsit hangolódik rá, készül ugye. Aztán kopp. Nem is értjük, képek kellenek neki? Van fent az oldalon elég,de akkor írja meg aztán át küldjük neki azt ami ide fel van töltve.
(Ez egy válasz Felhőék üzenetére (2023. 02. 04. szombat 08:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 02. 04. szombat 08:03
Na ezzel mi is így szoktunk lenni… sajnos mikor egyenesben van minden hogy találkozunk abban a pillanatban felszívódik, elromlik az autója, edzése van, balesete volt mikor jött a randira…egész változatos kifogások. Mi megmondjuk előre egy ilyen húzás és befejeztük, több esélyt nem kap.
2023. 02. 04. szombat 08:03  #8418
Felhőék Felhőék
Na ezzel mi is így szoktunk lenni… sajnos mikor egyenesben van minden hogy találkozunk abban a pillanatban felszívódik, elromlik az autója, edzése van, balesete volt mikor jött a randira…egész változatos kifogások. Mi megmondjuk előre egy ilyen húzás és befejeztük, több esélyt nem kap.
(Ez egy válasz bonnie.clide175 üzenetére (2023. 02. 04. szombat 07:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 02. 04. szombat 07:57
Hát igen, tegnap is volt egy találkozó megbeszélve. Egy kávé , séta dumálunk. meglátjuk a hölgy részéről mennyire indulnak el a dolgok,mivel nyilván nem egy gép. Persze itthon megbeszéltük hogy lehet huncutkodni kicsit ha szimpatikus a srác és bejön neki. Kézimunka,esetleg orál játék. Kis előlegnek (nyilván ezt előre nem közöltük) ,mert akkor kb letolt gatyával száll ki a kocsiból. Aztán az üzenet annyi volt hello, nem érek oda
2023. 02. 04. szombat 08:00  #8417
bonnie.clide175 bonnie.clide175
Na már most ez az üzenet is sok mindent elárul valakiről. Így el is engedtük a tagot. Sőt most jelentkezett valaki aki egy hete eltűnt,mert sűrű volt a hete. Nyilván ezzel nincs baj mert nekünk is van család,munka, műszak, egyéb dolgok is. De azt is meg lehetne írni.
(Ez egy válasz bonnie.clide175 üzenetére (2023. 02. 04. szombat 07:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 02. 04. szombat 07:57
Hát igen, tegnap is volt egy találkozó megbeszélve. Egy kávé , séta dumálunk. meglátjuk a hölgy részéről mennyire indulnak el a dolgok,mivel nyilván nem egy gép. Persze itthon megbeszéltük hogy lehet huncutkodni kicsit ha szimpatikus a srác és bejön neki. Kézimunka,esetleg orál játék. Kis előlegnek (nyilván ezt előre nem közöltük) ,mert akkor kb letolt gatyával száll ki a kocsiból. Aztán az üzenet annyi volt hello, nem érek oda
2023. 02. 04. szombat 07:57  #8416
bonnie.clide175 bonnie.clide175
Hát igen, tegnap is volt egy találkozó megbeszélve. Egy kávé , séta dumálunk. meglátjuk a hölgy részéről mennyire indulnak el a dolgok,mivel nyilván nem egy gép. Persze itthon megbeszéltük hogy lehet huncutkodni kicsit ha szimpatikus a srác és bejön neki. Kézimunka,esetleg orál játék. Kis előlegnek (nyilván ezt előre nem közöltük) ,mert akkor kb letolt gatyával száll ki a kocsiból. Aztán az üzenet annyi volt hello, nem érek oda
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 02. 04. szombat 07:45), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3994962)
2023. 02. 04. szombat 07:45
Az a baj az itt keresgélő sok pasival, hogy könnyű prédának tekintik a párokat, nőket. Le ígérik a csillagos eget is, hogy bizony tartós kapcsolatot keresnek, akár házibarát stb stb.Nem hűséget kell esküdni, csak korrektnek lenni. Ez az ami ritka. Ha összejön valami, arra a következtetésre jut, hogy megy ez, összejöhet bármennyi. Aztán ha mégsem, itt pityereg a fórumon.Ha nem jön össze heteróként, akkor másik profillal hirtelen biszex is lesz, attól függően, hogy hol lát több esélyt. A világon nincs annyi biszex pasi mint itt. Akinek nem inge….
2023. 02. 04. szombat 07:55  #8415
Felhőék Felhőék
Ezt nem tudom megérteni, ír hogy házibarát lenne.. már bocsánat de az nem egyből lesz valaki… benne a névben.., attól hogy valaki beszáll egy alkalommal még nem házibarát, az idő és bizalom. Ahhoz kell idő hogy megbízunk benne barátként. Ha ilyen van akkor már nyugodtan vagyok ha kettesben van a feleségemmel ha nem vagyok itthon smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 02. 04. szombat 07:45), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3994962)
2023. 02. 04. szombat 07:45
Az a baj az itt keresgélő sok pasival, hogy könnyű prédának tekintik a párokat, nőket. Le ígérik a csillagos eget is, hogy bizony tartós kapcsolatot keresnek, akár házibarát stb stb.Nem hűséget kell esküdni, csak korrektnek lenni. Ez az ami ritka. Ha összejön valami, arra a következtetésre jut, hogy megy ez, összejöhet bármennyi. Aztán ha mégsem, itt pityereg a fórumon.Ha nem jön össze heteróként, akkor másik profillal hirtelen biszex is lesz, attól függően, hogy hol lát több esélyt. A világon nincs annyi biszex pasi mint itt. Akinek nem inge….
2023. 02. 04. szombat 07:50  #8414
Felhőék Felhőék
Igen vannak ilyenek.. és ha azt mindim ne haragudj de nem rád gondoltunk még átmegy paraszt a és a feleségem mindennek elmondja.. pedig egy üzenettel előtte még úgy meg akarta dugni. Nem is értem az ilyeneket…na de sajnos párok esetében is vannak érdekes emberek, vagy csak magát párnak kiadó pasi játszik az emberrel..
A lényeg hogy kell kitartás meg jó idegállapot itt partner találáshoz wink
(Ez egy válasz bonnie.clide175 üzenetére (2023. 02. 04. szombat 07:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 02. 04. szombat 07:13
Hát eddig akinek kiderült van valakije egy emberrel sem tudtunk össze hozni egy találkozót. Illetve már betalált két ffi is úgy hogy az jött le a szövegből hogy őket nem hagyhatjuk ki,gondoljuk meg, majdnemt mi legyünk hálásak mert beszállnak.
2023. 02. 04. szombat 07:45  #8413
Törölt felhasználó (3994962)
Az a baj az itt keresgélő sok pasival, hogy könnyű prédának tekintik a párokat, nőket. Le ígérik a csillagos eget is, hogy bizony tartós kapcsolatot keresnek, akár házibarát stb stb.Nem hűséget kell esküdni, csak korrektnek lenni. Ez az ami ritka. Ha összejön valami, arra a következtetésre jut, hogy megy ez, összejöhet bármennyi. Aztán ha mégsem, itt pityereg a fórumon.Ha nem jön össze heteróként, akkor másik profillal hirtelen biszex is lesz, attól függően, hogy hol lát több esélyt. A világon nincs annyi biszex pasi mint itt. Akinek nem inge….
2023. 02. 04. szombat 07:13  #8412
bonnie.clide175 bonnie.clide175
Hát eddig akinek kiderült van valakije egy emberrel sem tudtunk össze hozni egy találkozót. Illetve már betalált két ffi is úgy hogy az jött le a szövegből hogy őket nem hagyhatjuk ki,gondoljuk meg, majdnemt mi legyünk hálásak mert beszállnak.
(Ez egy válasz Felhőék üzenetére (2023. 02. 03. péntek 23:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 02. 03. péntek 23:41
Eddig mindig kiderült, hogy lehetetlen időpontot egyeztetni egyikkel, s másikkal. Van egy határ ameddig próbálunk alkalmazkodni, na de már elnézést nem fogunk mindent alá rendelni valakinek aki be akar szállni, szóval nem szoktunk ezen sokat görcsölni.
/ 592