Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Találtál-e partnert már itt, és ha nem, mit érzel hibának, mi a sikertelenség oka szerinted?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

pasinak: ha találni akarsz valakit. legyen egy normális bemutatkozásod, legyél őszinte dugni akarsz akkor dugni és kész, na persze ne alpári módon jelezd. fórumozzál értelmesen szóljál hozzá az amatőr képekhez, persze ne annyit, hogy "faxa", hanem értelmesen kerek mondat. "nagyon csinos a hölgy,szívesen megismerném" nők felmérik és megítélnek ez alapján, söt könnyebben is reagálnak vissza ha van is hozászolásod és értelmes.
ha nem titokban keressel vállad be az arcod, ha titokban, vagy egyéb okok, akkor egy zorró álarccal is látszanak a szemeid, nők egy része szem fétises, illetve legyen gondozott kézfejed, ha meg van azt sem árt rá csempészni a fotóra, másik nagy női fétis. alakos fotó sem árt, de nem levetkőzve, hanem kulturáltan öltözve (itt nem árt ha oldalról letudod fotózni magad lényeg látsszon a segeden feszülő gatya, de azért ne az érződjön a fotón hogy ez az igazi cél, harmadik női fétis jó seg)... farkadról ne rakj ki képet, max ha pasit keressel, ha akar kér a nő, bár akkor gyanakodj, hogy kép gyűjtögető pasi
bemutatkozásra kitérve még nem árt néha az ön kritikus őszinteség, ezt el is ütheted akár viccelődéssel. "van egy kicsi sör has, na jó nem kicsi, de a bájomat a mosolyom adja, szerencsére nem foghíjas."
ne várjatok áttörést egy sablonos "hello dugni akarok....... ezek a paramétereim...... " adat laptól vagy levéltől sikert.

nőknek: igazán nincs mit tanácsolnom, letolja a bugyit és pasinál megállt az ész.... és.... na jó nem teljesen de majd nem.. minden nő típusnak meg van a maga minden felé kedvelője ahogy a ducinak az ultra szép kigyúrt fiú, ha jelzed, hogy keressel, akkor úgy is írnak és válogathatsz... tudom, hogy idióták a pasik és hiába írod le neki hogy nem öt keresed csak azért is ír és jobb nem írni, mert, akor nem kezd elerősködni, de szerintem akkor is írj neki és max a második levelét válaszolatlan hagyod. "sajna nekik az igen az igen a nem az is igen csak még kéreted magad" elutasítás kezelése is sokat el mond a pasiról, néha pont így derül ki egy pasiról hogy értelmes amit le irt az elutasításra. illetve fordíthatsz a folytatón is az az te keresed meg aki tetszik, de ehhez olvasgasd a fórumot, a képek reakcióit és tuti találsz értelmest akire rá írva jóval nagyobb az esély értelmes normális pasira.

általában ezek a sikeresek trükkjei itt.

Az eddigi hozzászólások

2023. 01. 19. csütörtök 20:57  #8371
puby09 puby09
Néha az élet a legnagyobb rendező.és néha roppant jó ólvasgatni -))
(Ez egy válasz Gyula196 üzenetére (2023. 01. 19. csütörtök 14:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 01. 19. csütörtök 14:47
Persze én tiszteletben tartom az ő döntését és nem akarom feleslegesen traktálni bombázni a kérdéseimmel de ha már személyesen találkoztunk és szex is volt és utánna szó nélkül elmegy és tilt nem vártam volna sokat tőle de legalább egy bocsi de ezért mentem el ennyi elég lett volna és elfogadom egyébként nem vagyok haragtartó de azt nem gondoltam hogy ezért tiltani fog Na de mindegy elfogadom hogy ez történt.
2023. 01. 19. csütörtök 14:47  #8370
Gyula196 Gyula196
Persze én tiszteletben tartom az ő döntését és nem akarom feleslegesen traktálni bombázni a kérdéseimmel de ha már személyesen találkoztunk és szex is volt és utánna szó nélkül elmegy és tilt nem vártam volna sokat tőle de legalább egy bocsi de ezért mentem el ennyi elég lett volna és elfogadom egyébként nem vagyok haragtartó de azt nem gondoltam hogy ezért tiltani fog Na de mindegy elfogadom hogy ez történt.
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 01. 18. szerda 23:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1108392)
2023. 01. 18. szerda 23:10
Én azt tanácsolnám első körben, hogy tartsd tiszteletben, hogy a másik mit szeretne. Ez neked nem sikerült, miután kérdésekkel traktálod a csalódottságodat illetően. Teljesen biztos vagy benne, hogy kell azon csodálkozni ha az illető letilt?
2023. 01. 19. csütörtök 14:38  #8369
beszálló 72 beszálló 72
Nem találtam meg itt senkit! Rendszerint választ se kapok. Nem értem miért? Az adatlapom rendesen ki van töltve van rólam arc kép is. Csak olyan pároknak írok aki pasit keresnek. Tudom kell a szinpátia hozzá de, hogy enyi levél írása után se legyek szinpatikus senkinek? Lehet Brad Pitet keresik? Az nincs itt! Viszont klubba, vagy akár egy naturista strandon ott semi gond! Tisztelet a kivételnek de szerintem itt rengeteg kamus van! Azt viszont nem értem ez mire jó?
2023. 01. 19. csütörtök 13:58  #8368
wolf91 wolf91
Találtam már… többet is. De az utóbbi időben brutálisan zavaro a homokosok minden fórum témához való irogatása illetve a heterók zaklatása …
2023. 01. 19. csütörtök 13:33  #8367
Gyula196 Gyula196
Köszi a hozzászólást teljes mértékben igazgazatok van és egyetértek hogy egy nő nem erre vágyik hogy autóban szexeljen persze tudom hogy lehet bérelni helyet akár pár órára is és ez nem okozott volna gondot és nyugodt kényelmes környezetben máshogy alakult volna de nem mondott nemet az ilyen talihoz ő sem de ez most így alakult és elkel fogadni. Talán egy hirtelen találkozásnak ez lett a vége. De lehet hogy van olyan aki megért és igazat ad nekem de lehet hogy valaki nem akármi is legyen a véleménye elfogadom. Talán más is volt hasonló helyzetben mint én.
(Ez egy válasz Nudistapár üzenetére (2023. 01. 19. csütörtök 12:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 01. 19. csütörtök 12:38
Tehát már az elején úgy akartad kialakítani a szeretői viszonyt,hogy jóformán nem is tettél többet érte,mint ő.
Akár pár órákra is lehet helyet bérelni,mert lehet kaland az autósszex,de nem biztos,hogy erre vágyik.Kicsit dominánsan"ráeröltetni",hogy fontos neked,és minőségibb élményt szeretnél adni..
2023. 01. 19. csütörtök 12:38  #8366
Nudistapár Nudistapár
Tehát már az elején úgy akartad kialakítani a szeretői viszonyt,hogy jóformán nem is tettél többet érte,mint ő.
Akár pár órákra is lehet helyet bérelni,mert lehet kaland az autósszex,de nem biztos,hogy erre vágyik.Kicsit dominánsan"ráeröltetni",hogy fontos neked,és minőségibb élményt szeretnél adni..
(Ez egy válasz Gyula196 üzenetére (2023. 01. 19. csütörtök 12:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 01. 19. csütörtök 12:18
Köszi a választ de ezt közösen beszéltük meg hogy autós kaland legyen benne volt ő is persze nem ilyen körülmények között és helyszínen képzeli az ember a szexet de akkor erre volt lehetőségünk és a helyet is úgy választottuk hogy mindketten hisz mindkettönknek egyforma távolságra legyen nem vagyunk függetlenek.
2023. 01. 19. csütörtök 12:30  #8365
Nudistapár Nudistapár
Nem feltétlenül ilyenek.Anélkül,hogy a poszt íróját degradálnám: most csak az egyik oldal információja alapján próbálgatja mindenki összerakni a maga kis mondanivalóját,de néha van az a helyzet,amikor jobb egy ajtót becsukni mögöttünk,és tovább menni,mint az ajtóból visszaszólogatva még az időt húzni,hogy ne záródjon be.
(Ez egy válasz Manna Ventura üzenetére (2023. 01. 19. csütörtök 06:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 01. 19. csütörtök 06:29
Sajnos ilyenek az emberek. Nem merik elmondani/leírni, inkább szó nélkül lelépnek. Így könnyebb nekik. Gyalázat.
2023. 01. 19. csütörtök 12:18  #8364
Gyula196 Gyula196
Köszi a választ de ezt közösen beszéltük meg hogy autós kaland legyen benne volt ő is persze nem ilyen körülmények között és helyszínen képzeli az ember a szexet de akkor erre volt lehetőségünk és a helyet is úgy választottuk hogy mindketten hisz mindkettönknek egyforma távolságra legyen nem vagyunk függetlenek.
(Ez egy válasz csak együtt üzenetére (2023. 01. 19. csütörtök 11:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 01. 19. csütörtök 11:44
Teljesen érthetetlen a hölgy reakciója, hiszen te mindent megtettél, hogy az első alkalom emlékezetes maradjon.
Okosan és költséghatékonyan kifundáltad, hogy mi lenne a legideálisabb helyszín a hosszas üzenetváltások utáni beteljesüléshez.
Meghitt hangulatvilágítást varázsoltál a belső világítás bekapcsolásával, netán még egy új wunderbaum illatosító megvásárlásával is lenyűgözted a szerencsés hölgyet.
Hálátlanság volt részéről, hogy nem értékelte erőfeszítéseidet, szerintem is engedd el ezt a kapcsolatot, és a jövőben is a kocsiban cserkészd be a jelentkezőket. Sikered lesz, hidd el!
2023. 01. 19. csütörtök 11:44  #8363
csak együtt csak együtt
Teljesen érthetetlen a hölgy reakciója, hiszen te mindent megtettél, hogy az első alkalom emlékezetes maradjon.
Okosan és költséghatékonyan kifundáltad, hogy mi lenne a legideálisabb helyszín a hosszas üzenetváltások utáni beteljesüléshez.
Meghitt hangulatvilágítást varázsoltál a belső világítás bekapcsolásával, netán még egy új wunderbaum illatosító megvásárlásával is lenyűgözted a szerencsés hölgyet.
Hálátlanság volt részéről, hogy nem értékelte erőfeszítéseidet, szerintem is engedd el ezt a kapcsolatot, és a jövőben is a kocsiban cserkészd be a jelentkezőket. Sikered lesz, hidd el!
(Ez egy válasz Gyula196 üzenetére (2023. 01. 19. csütörtök 10:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 01. 19. csütörtök 10:30
Én a személyes találkozásnak a híve vagyok pár levélváltás után esetleg elérhetőség csere így gyorsabb a kapcsolat felvétel de ebben az esetben ő nem adott elérhetőséget akár telefon vagy bármit hogy ott vegyük fel a kapcsolatot. Képet is küldök ha ez kölcsönös és nem élek vissza vele. Én vállalom a személyes találkozást ha úgy alakul de tisztelet a kivételnek nem mindenki ilyen.
2023. 01. 19. csütörtök 10:30  #8362
Gyula196 Gyula196
Én a személyes találkozásnak a híve vagyok pár levélváltás után esetleg elérhetőség csere így gyorsabb a kapcsolat felvétel de ebben az esetben ő nem adott elérhetőséget akár telefon vagy bármit hogy ott vegyük fel a kapcsolatot. Képet is küldök ha ez kölcsönös és nem élek vissza vele. Én vállalom a személyes találkozást ha úgy alakul de tisztelet a kivételnek nem mindenki ilyen.
2023. 01. 19. csütörtök 09:49  #8361
Gyula196 Gyula196
Igen persze talán lesz olyan de egyébként nagyon nehéz megfelelő partnert találni aki ugyanazt szeretné mint te egy kölcsönös szimpátián alapuló kellemes szexkapcsolatot . Remélem megtalálom. Talán türelem és kitartás kell hozzá.
(Ez egy válasz Albert8310 üzenetére (2023. 01. 19. csütörtök 09:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 01. 19. csütörtök 09:41
Volt egy párocska.
Sajnos el költöztek külföldre így a házibarát szerepem megszünt.
Volt magányos hölgy is. Jó volt minden, de szerelmes lett így végetért.
Jelenleg egy ideje nincs jelentkező. Sajnos.
De majd talán egyszer lesz mersze valakinek írni jelentkezni. smile
2023. 01. 19. csütörtök 09:41  #8360
Albert8310 Albert8310
Volt egy párocska.
Sajnos el költöztek külföldre így a házibarát szerepem megszünt.
Volt magányos hölgy is. Jó volt minden, de szerelmes lett így végetért.
Jelenleg egy ideje nincs jelentkező. Sajnos.
De majd talán egyszer lesz mersze valakinek írni jelentkezni. smile
2023. 01. 19. csütörtök 09:29  #8359
Gyula196 Gyula196
Köszi igen el kell engedni mert hiábavaló a törekvésem és próbálom helyre hozni de ha ő nem akarja akkor kár időt és energiát belefektetni. Már régebben is tiltott de mindig egymásra találtunk és leveleztünk egymással mert szimpatikus volt és egyszerűen megkedveltem. Elég sokat leveleztünk egymással a találkozásig hogy ki mit szeretne hogyan szeretné mik a vágyai mi az ami kellemes és jó a szexben de úgy érzem kevés volt. És köszi a tanácsot amit írtatok.
(Ez egy válasz Felhőék üzenetére (2023. 01. 19. csütörtök 08:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 01. 19. csütörtök 08:41
Engedd el, pláne ha le is tiltott. Felesleges ebbe több energiát beleölni. Tiltani legvégső esetben tiltunk. Velünk is megtörtént, hogy egy pár akikkel 1 évig barátságban voltunk, persze pár közös hétvége, és egy év után minden magyarázat nélkül eltűntek, letiltottak minket. Magyarázatot azóta sem adtak, mert volt olyan hely, mint itt is ahol elértem őket és annyi volt tömören, hogy ennyi volt ebben a kapcsolatban.
2023. 01. 19. csütörtök 08:41  #8358
Felhőék Felhőék
Engedd el, pláne ha le is tiltott. Felesleges ebbe több energiát beleölni. Tiltani legvégső esetben tiltunk. Velünk is megtörtént, hogy egy pár akikkel 1 évig barátságban voltunk, persze pár közös hétvége, és egy év után minden magyarázat nélkül eltűntek, letiltottak minket. Magyarázatot azóta sem adtak, mert volt olyan hely, mint itt is ahol elértem őket és annyi volt tömören, hogy ennyi volt ebben a kapcsolatban.
(Ez egy válasz Gyula196 üzenetére (2023. 01. 19. csütörtök 07:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 01. 19. csütörtök 07:45
Köszi a válaszokat valóban nem a szimpátián múlik a szex lehet hogy neked szimpatikus a partner de a szex nem úgy alakult ahogy szeretted volna ez lehet a körülmények is ebben az esetben autóban szexeltünk lehet ez is közrejátszott de előtte mindent megbeszéltünk lehet hogy miattam hogy nem voltam jó de nem mondott semmit csak egyszerűen elment és nem mondta hogy miért persze ítam neki de nem jött válasz egyszerűen tiltott én csak egyszerűen korrekt választ szerettem volna tőle . Egyébként a válaszotok alapján egy korrekt szimpatikus pár vagytok. Mit tanácsoltok engedjem el? Lehet hogy hibáztam és elrontottam valamit ezzel kapcsolatban én még nem tiltottam senkit bárhogyan is alakultak a dolgok talán mindenki máshogy reagál a dolgokra nem tudom. Talán egyszer sikerül és megértem .
2023. 01. 19. csütörtök 07:49  #8357
Gyula196 Gyula196
Ez így van hiába vagy te korrekt a másikkal ő nem ilyen egyszerű lelép és nem tudod az okát hogy miért. Lehet hogy én hibáztam nem tudom.
(Ez egy válasz Manna Ventura üzenetére (2023. 01. 19. csütörtök 06:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 01. 19. csütörtök 06:29
Sajnos ilyenek az emberek. Nem merik elmondani/leírni, inkább szó nélkül lelépnek. Így könnyebb nekik. Gyalázat.
2023. 01. 19. csütörtök 07:45  #8356
Gyula196 Gyula196
Köszi a válaszokat valóban nem a szimpátián múlik a szex lehet hogy neked szimpatikus a partner de a szex nem úgy alakult ahogy szeretted volna ez lehet a körülmények is ebben az esetben autóban szexeltünk lehet ez is közrejátszott de előtte mindent megbeszéltünk lehet hogy miattam hogy nem voltam jó de nem mondott semmit csak egyszerűen elment és nem mondta hogy miért persze ítam neki de nem jött válasz egyszerűen tiltott én csak egyszerűen korrekt választ szerettem volna tőle . Egyébként a válaszotok alapján egy korrekt szimpatikus pár vagytok. Mit tanácsoltok engedjem el? Lehet hogy hibáztam és elrontottam valamit ezzel kapcsolatban én még nem tiltottam senkit bárhogyan is alakultak a dolgok talán mindenki máshogy reagál a dolgokra nem tudom. Talán egyszer sikerül és megértem .
(Ez egy válasz Felhőék üzenetére (2023. 01. 19. csütörtök 02:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 01. 19. csütörtök 02:56
Ha van valakivel szimpátia először az még nem jelenti az hogy a szex is olyan jó lesz. A punding próbája az evés. Voltunk mi is úgy hogy szimpátia megvolt de sajnos a szex már nem volt olyan jó. Sajnos van ilyen. És ezt nem lehet arra fogni hogy elsőre még zavarban van az ember. Egyszerűen nem szt kapja az ember mint amit szeretett volna. De a kérdésen nem változtat, a korrekt ha megmondja a másiknak a problémát.
2023. 01. 19. csütörtök 06:29  #8355
Manna Ventura Manna Ventura VIP
Sajnos ilyenek az emberek. Nem merik elmondani/leírni, inkább szó nélkül lelépnek. Így könnyebb nekik. Gyalázat.
(Ez egy válasz Gyula196 üzenetére (2023. 01. 18. szerda 22:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 01. 18. szerda 22:42
Sziasztok ! Tanácsot szeretnék kérni tőletek hogy miért van hogy találtál partnert itt az oldalon üzenet váltások után megbeszélt talira eljön szexelsz vele először élvezi de később azt mondja hogy már nem igazán élvezi talán valamit elrontottam nem tudom egy hölgyről van szó akit itt ismertem meg az oldalon. Írtam neki és szerettem volna megkérdezni hogy miattam nem volt jó vagy esetleg más miatt de nem válaszolt és inkább tiltott engem. Pedig én csak egy őszinte kérdésre őszinte választ szerettem volna kérni tőle de én sajnálom hogy így alakult a találkozásunk de nem gondoltam volna hogy tiltás lesz a vége.Volt már valaki hasonló helyzetben és mit tudnátok tanácsolni. Sajnos én nem tudtam tőle megkérdezni mert nem reagált az űzeneteimre és tiltott engem. Valaki esetleg tudna tanácsot adni akár üzenetben is.
2023. 01. 19. csütörtök 02:56  #8354
Felhőék Felhőék
Ha van valakivel szimpátia először az még nem jelenti az hogy a szex is olyan jó lesz. A punding próbája az evés. Voltunk mi is úgy hogy szimpátia megvolt de sajnos a szex már nem volt olyan jó. Sajnos van ilyen. És ezt nem lehet arra fogni hogy elsőre még zavarban van az ember. Egyszerűen nem szt kapja az ember mint amit szeretett volna. De a kérdésen nem változtat, a korrekt ha megmondja a másiknak a problémát.
(Ez egy válasz Gyula196 üzenetére (2023. 01. 18. szerda 22:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 01. 18. szerda 22:42
Sziasztok ! Tanácsot szeretnék kérni tőletek hogy miért van hogy találtál partnert itt az oldalon üzenet váltások után megbeszélt talira eljön szexelsz vele először élvezi de később azt mondja hogy már nem igazán élvezi talán valamit elrontottam nem tudom egy hölgyről van szó akit itt ismertem meg az oldalon. Írtam neki és szerettem volna megkérdezni hogy miattam nem volt jó vagy esetleg más miatt de nem válaszolt és inkább tiltott engem. Pedig én csak egy őszinte kérdésre őszinte választ szerettem volna kérni tőle de én sajnálom hogy így alakult a találkozásunk de nem gondoltam volna hogy tiltás lesz a vége.Volt már valaki hasonló helyzetben és mit tudnátok tanácsolni. Sajnos én nem tudtam tőle megkérdezni mert nem reagált az űzeneteimre és tiltott engem. Valaki esetleg tudna tanácsot adni akár üzenetben is.
2023. 01. 18. szerda 23:38  #8353
Törölt felhasználó (1108392)
Az égvilágon semmi jelentősége nincs, hogy milyen válasszal felelt volna arra a bizonyos csak egy kérdésre. Amiről te írsz az megint csak egy elvárás, aminek olyan különösebben semmi köze a kölcsönös bizalomhoz. Nézd a dolgok jó oldalát... Kihasználták a tested! hehe
(Ez egy válasz Gyula196 üzenetére (2023. 01. 18. szerda 23:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 01. 18. szerda 23:27
Köszi a tanácsot lehet hogy igazad van de igazából tiszteletben tartottam a döntését és nem akartam zaklatni de csak egyetlen választ szerettem volna kérni tőle hogy esetleg miattam alakult így vagy más okból egy válasz igen vagy nem szerintem ez így lett volna korrekt és elfogadható de egyébként kedveltem és szimpatikus volt de egy ilyen kapcsolat a kölcsönös bizalmon és a szimpátián alapul. Én bíztam benne hogy korrekt lesz és válaszol de nem így tette.
2023. 01. 18. szerda 23:27  #8352
Gyula196 Gyula196
Köszi a tanácsot lehet hogy igazad van de igazából tiszteletben tartottam a döntését és nem akartam zaklatni de csak egyetlen választ szerettem volna kérni tőle hogy esetleg miattam alakult így vagy más okból egy válasz igen vagy nem szerintem ez így lett volna korrekt és elfogadható de egyébként kedveltem és szimpatikus volt de egy ilyen kapcsolat a kölcsönös bizalmon és a szimpátián alapul. Én bíztam benne hogy korrekt lesz és válaszol de nem így tette.
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 01. 18. szerda 23:14), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1108392)
2023. 01. 18. szerda 23:14
Elvégre ha csalódni szeretnél, nem árt ha vannak elvárásaid.
/ 592