Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Találtál-e partnert már itt, és ha nem, mit érzel hibának, mi a sikertelenség oka szerinted?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

pasinak: ha találni akarsz valakit. legyen egy normális bemutatkozásod, legyél őszinte dugni akarsz akkor dugni és kész, na persze ne alpári módon jelezd. fórumozzál értelmesen szóljál hozzá az amatőr képekhez, persze ne annyit, hogy "faxa", hanem értelmesen kerek mondat. "nagyon csinos a hölgy,szívesen megismerném" nők felmérik és megítélnek ez alapján, söt könnyebben is reagálnak vissza ha van is hozászolásod és értelmes.
ha nem titokban keressel vállad be az arcod, ha titokban, vagy egyéb okok, akkor egy zorró álarccal is látszanak a szemeid, nők egy része szem fétises, illetve legyen gondozott kézfejed, ha meg van azt sem árt rá csempészni a fotóra, másik nagy női fétis. alakos fotó sem árt, de nem levetkőzve, hanem kulturáltan öltözve (itt nem árt ha oldalról letudod fotózni magad lényeg látsszon a segeden feszülő gatya, de azért ne az érződjön a fotón hogy ez az igazi cél, harmadik női fétis jó seg)... farkadról ne rakj ki képet, max ha pasit keressel, ha akar kér a nő, bár akkor gyanakodj, hogy kép gyűjtögető pasi
bemutatkozásra kitérve még nem árt néha az ön kritikus őszinteség, ezt el is ütheted akár viccelődéssel. "van egy kicsi sör has, na jó nem kicsi, de a bájomat a mosolyom adja, szerencsére nem foghíjas."
ne várjatok áttörést egy sablonos "hello dugni akarok....... ezek a paramétereim...... " adat laptól vagy levéltől sikert.

nőknek: igazán nincs mit tanácsolnom, letolja a bugyit és pasinál megállt az ész.... és.... na jó nem teljesen de majd nem.. minden nő típusnak meg van a maga minden felé kedvelője ahogy a ducinak az ultra szép kigyúrt fiú, ha jelzed, hogy keressel, akkor úgy is írnak és válogathatsz... tudom, hogy idióták a pasik és hiába írod le neki hogy nem öt keresed csak azért is ír és jobb nem írni, mert, akor nem kezd elerősködni, de szerintem akkor is írj neki és max a második levelét válaszolatlan hagyod. "sajna nekik az igen az igen a nem az is igen csak még kéreted magad" elutasítás kezelése is sokat el mond a pasiról, néha pont így derül ki egy pasiról hogy értelmes amit le irt az elutasításra. illetve fordíthatsz a folytatón is az az te keresed meg aki tetszik, de ehhez olvasgasd a fórumot, a képek reakcióit és tuti találsz értelmest akire rá írva jóval nagyobb az esély értelmes normális pasira.

általában ezek a sikeresek trükkjei itt.

Az eddigi hozzászólások

2017. 10. 06. péntek 13:41  #3691
szabolcsipar67 szabolcsipar67
Ezt kaptuk tegnap:
szia puncit nyalnék rendszeresen egy 5-öst adnék?karesz
**************

(Moderálva: Ne nevesíts más felhasználókat.)
2017. 10. 06. péntek 09:36  #3690
Törölt felhasználó (104575)
Meg hát türelmetlennek sem kéne lenni.
Az nem fog menni, hogy hétfőn regisztrál, szerdán csetváltás, pénteken megbeszélés, szombat este hármas buli.
Ilyen a csodában sincs.
(Ez egy válasz Gabriel_Grey üzenetére (2017. 10. 06. péntek 09:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Gabriel_Grey Gabriel_Grey VIP Admin
2017. 10. 06. péntek 09:01
Azért nem kell általánosítani. Elég nézegetni a beküldött fotósorozatokat, azok között is sok többes szex van, tagjaink között is vannak párok, nők, akik egymásra találnak. Tény, hogy sokan nem azok, akinek mutatják magukat, de vannak normális partnerkeresők is.
2017. 10. 06. péntek 09:01  #3689
Gabriel_Grey Gabriel_Grey VIP Admin
Azért nem kell általánosítani. Elég nézegetni a beküldött fotósorozatokat, azok között is sok többes szex van, tagjaink között is vannak párok, nők, akik egymásra találnak. Tény, hogy sokan nem azok, akinek mutatják magukat, de vannak normális partnerkeresők is.
(Ez egy válasz kutyapecér üzenetére (2017. 10. 06. péntek 08:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 10. 06. péntek 08:56
Miből gondolod, hogy 2 napos regisztrációval, nem lehet levágni a lényeget? Arról nem tehetek, hogy neked sikerül még hinned a csodákban, én sajnos nem tudom a párokat komolyan venni mert a férj próbálja egy asszonyfotóval elsuvasztani magukat. Mivel kizárólag a férfi az ügyvivő-szóvivő a női név dacára, én nem kívánok férfiakkal sem alkudozni, sem levelezgetni. A szóló "hölgyek" pedig szintén férfiak sajnos. Egy 40-50 éves nő nem keres külföldi szexoldalakon magának profilképet, és védett képeket sem. Inkább nem rak ki semmit. Némi emberismerettel levágható a bemutatkozásból is, hogy nő-e az illető, de sajnos nem az. Egyébként minden nő képes a való világban összekaparni egy farkat, nem kényszerül szexpartnert keresni itt.
2017. 10. 06. péntek 08:56  #3688
kutyapecér kutyapecér
Miből gondolod, hogy 2 napos regisztrációval, nem lehet levágni a lényeget? Arról nem tehetek, hogy neked sikerül még hinned a csodákban, én sajnos nem tudom a párokat komolyan venni mert a férj próbálja egy asszonyfotóval elsuvasztani magukat. Mivel kizárólag a férfi az ügyvivő-szóvivő a női név dacára, én nem kívánok férfiakkal sem alkudozni, sem levelezgetni. A szóló "hölgyek" pedig szintén férfiak sajnos. Egy 40-50 éves nő nem keres külföldi szexoldalakon magának profilképet, és védett képeket sem. Inkább nem rak ki semmit. Némi emberismerettel levágható a bemutatkozásból is, hogy nő-e az illető, de sajnos nem az. Egyébként minden nő képes a való világban összekaparni egy farkat, nem kényszerül szexpartnert keresni itt.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 10. 05. csütörtök 19:06), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1574052)
2017. 10. 05. csütörtök 19:06
Mind ezt mai regivel...... vigyor2 vigyor2
Az ilyen és hozzád hasonlóktól megy el a valóban szexet akaró pároknak, nőknek a kedvük.....
2017. 10. 05. csütörtök 21:36  #3687
Törölt felhasználó (2809312)
Vannak párok akik mernek,de hitelesnek és valósnak kel lenni!!Ezen az oldalon én sem taliztam még senkivel,de a többin már igen,de ami késik nem múlik!!Szerintem idő kell hozzá,családi okok stb idő kérdése!!Ha a szimpátia megvan akkor minden jó!!!Nem szabad sűrgetni semmit főleg a kezdő emberkékkel,mondhatom ,hogy van tapasztalatom párokkal és szóló hölgyekkel,és mindenkiben van feszűltség!!Na ezt kel tudni levetkőzni!!!!
2017. 10. 05. csütörtök 20:45  #3686
Gabriel_Grey Gabriel_Grey VIP Admin
Tapasztalat. Nem találok partnert én sem, de nem fogom másra, tisztában vagyok az okával, látom minden nap a tükörben. smile
(Ez egy válasz Bayernpaar üzenetére (2017. 10. 05. csütörtök 17:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 10. 05. csütörtök 17:53
Bár csak mindenki így gondolkodna!
Nagyon jól összefoglaltad a dolgot. eljen
2017. 10. 05. csütörtök 20:38  #3685
Törölt felhasználó (774401)
Koszi szepen!
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 10. 05. csütörtök 20:21), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (2572662)
2017. 10. 05. csütörtök 20:21
Gratulalok eljen
2017. 10. 05. csütörtök 20:27  #3684
Miki70 Miki70
Már bocsi! De kitöltetlen adatlappal soha nem is fogsz!!! Nekem vannak pár partnereim! A lényeg kitöltött reglap és kép!! crazya
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 10. 05. csütörtök 19:17), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1094782)
2017. 10. 05. csütörtök 19:17
Én a mai nappal befejezem itt. Minden percért kár, amit itt tölt az ember... Semmi èrtelme... Évek óta voltam/ vagyok ittt,de alig 1-2 találkozóig jutottam, abból sem lett semmi. Pedig nem vagyok előnytelen külsejű, udvariatlan bunkó....
2017. 10. 05. csütörtök 20:21  #3683
Törölt felhasználó (2572662)
Gratulalok eljen
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 10. 05. csütörtök 20:17), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (774401)
2017. 10. 05. csütörtök 20:17
Szerintem lehet itt partnerrt talalni... Az egyik talalkam egesz odaig vezetett, hogy jovo heten eskuvo! Szoval kitartast mindenkinek!
2017. 10. 05. csütörtök 20:17  #3682
Törölt felhasználó (774401)
Szerintem lehet itt partnerrt talalni... Az egyik talalkam egesz odaig vezetett, hogy jovo heten eskuvo! Szoval kitartast mindenkinek!
2017. 10. 05. csütörtök 20:15  #3681
Törölt felhasználó (3060112)
Ez a hozzàd hasonló nők életfilozófiàja.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 10. 05. csütörtök 14:11), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (2572662)
2017. 10. 05. csütörtök 14:11
A természet rendje.
2017. 10. 05. csütörtök 19:17  #3680
Törölt felhasználó (1094782)
Én a mai nappal befejezem itt. Minden percért kár, amit itt tölt az ember... Semmi èrtelme... Évek óta voltam/ vagyok ittt,de alig 1-2 találkozóig jutottam, abból sem lett semmi. Pedig nem vagyok előnytelen külsejű, udvariatlan bunkó....
2017. 10. 05. csütörtök 19:06  #3679
Törölt felhasználó (1574052)
Mind ezt mai regivel...... vigyor2 vigyor2
Az ilyen és hozzád hasonlóktól megy el a valóban szexet akaró pároknak, nőknek a kedvük.....
(Ez egy válasz kutyapecér üzenetére (2017. 10. 05. csütörtök 18:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 10. 05. csütörtök 18:40
Ahogy így böngészgettem a szexhirdetéseket a társkeresőben, az ott hirdető "hölgyek" 90%-a férfi, nagy valószínűséggel, a többi pedig "pár", ahol szintén a férfi tag hirdet. Többnyire a publikált képeket ha betallózza az érdeklődő egy internetes képkeresőbe, akkor fog szembesülni vele, hogy egy katmandui reklámszórólap címlapfotója, vagy az xhamsteren és más oldalon külföldi site-okon fellelhető fotókkal van tartkítva az adatlap. Kamuka az egész, ezért okafogyott itt bárkinek is nőt keresni. Ha ne adj isten mégis lenne 1-2 nő köztük, akkor az meg valami 70 centis farkú, kigyúrt, 6 nyelven beszélő milliomosnak adná oda az eléggé viseltes genitáliáját... Nekem még a hétköznapi ismerkedéseken kivül, más módon nem sikerült ismerkednem.
2017. 10. 05. csütörtök 18:40  #3678
kutyapecér kutyapecér
Ahogy így böngészgettem a szexhirdetéseket a társkeresőben, az ott hirdető "hölgyek" 90%-a férfi, nagy valószínűséggel, a többi pedig "pár", ahol szintén a férfi tag hirdet. Többnyire a publikált képeket ha betallózza az érdeklődő egy internetes képkeresőbe, akkor fog szembesülni vele, hogy egy katmandui reklámszórólap címlapfotója, vagy az xhamsteren és más oldalon külföldi site-okon fellelhető fotókkal van tartkítva az adatlap. Kamuka az egész, ezért okafogyott itt bárkinek is nőt keresni. Ha ne adj isten mégis lenne 1-2 nő köztük, akkor az meg valami 70 centis farkú, kigyúrt, 6 nyelven beszélő milliomosnak adná oda az eléggé viseltes genitáliáját... Nekem még a hétköznapi ismerkedéseken kivül, más módon nem sikerült ismerkednem.
2017. 10. 05. csütörtök 17:53  #3677
Bayernpaar Bayernpaar
Bár csak mindenki így gondolkodna!
Nagyon jól összefoglaltad a dolgot. eljen
(Ez egy válasz Gabriel_Grey üzenetére (2017. 10. 05. csütörtök 17:23), amit ide kattintva olvashatsz)
Gabriel_Grey Gabriel_Grey VIP Admin
2017. 10. 05. csütörtök 17:23
Tény, hogy akinek bármilyen szempontból előnytelen a külseje (túl alacsony, túlsúlyos, kicsi a farka, és még lehetne sorolni), az egy olyan oldalon, ahol elsősorban a testiség számít, jókora hátránnyal indul. Ha két ember közül választhatsz szexpartnert, nem a neked jobban tetszőt fogod választani? Ha harminc, ötven, kétszáz jelentkező közül teheted, nem ez lesz az egyik elsődleges szempont? Dehogynem. Kéretik emiatt nem egymást minősítgetni. Mindenkinek joga van válogatni, és bizony sokan lesznek, akik épp a külső adottságaik miatt maradnak partner nélkül. Ezt is el kell fogadni.

Ugyanezt megfordítva, aki jól néz ki, akár férfi, akár nő, nyilván népszerűbb lesz, és válogathat. És ha válogathat valaki, meg is fogja tenni. A kör bezárul. Frusztráló, mert a külső olyan dolog (arc, farok méret, de bizonyos esetekben a testalkat is), amin nem nagyon lehet változtatni.

Az olyan hirdetések, ahol kifejezetten izmos, jóképű, nagy farkú stb. fiút keresnek nők vagy párok, szintén meg lehet érteni, hisz nyilván egy fantáziát szeretnének megélni, és talán épp ezek a külső jegyek teszik számukra izgalmassá. De ugyanígy millió fétist vagy vágyat fel lehetne sorolni, hogy ki mire (kire) vágyik. Az előnyös külsejű emberek népszerűbbek, a többieknek pedig azt kell megkeresni, akivel közösen vonzóak egymásnak. Nehezebb, de nem szabad feladni. smile
2017. 10. 05. csütörtök 17:23  #3676
Gabriel_Grey Gabriel_Grey VIP Admin
Tény, hogy akinek bármilyen szempontból előnytelen a külseje (túl alacsony, túlsúlyos, kicsi a farka, és még lehetne sorolni), az egy olyan oldalon, ahol elsősorban a testiség számít, jókora hátránnyal indul. Ha két ember közül választhatsz szexpartnert, nem a neked jobban tetszőt fogod választani? Ha harminc, ötven, kétszáz jelentkező közül teheted, nem ez lesz az egyik elsődleges szempont? Dehogynem. Kéretik emiatt nem egymást minősítgetni. Mindenkinek joga van válogatni, és bizony sokan lesznek, akik épp a külső adottságaik miatt maradnak partner nélkül. Ezt is el kell fogadni.

Ugyanezt megfordítva, aki jól néz ki, akár férfi, akár nő, nyilván népszerűbb lesz, és válogathat. És ha válogathat valaki, meg is fogja tenni. A kör bezárul. Frusztráló, mert a külső olyan dolog (arc, farok méret, de bizonyos esetekben a testalkat is), amin nem nagyon lehet változtatni.

Az olyan hirdetések, ahol kifejezetten izmos, jóképű, nagy farkú stb. fiút keresnek nők vagy párok, szintén meg lehet érteni, hisz nyilván egy fantáziát szeretnének megélni, és talán épp ezek a külső jegyek teszik számukra izgalmassá. De ugyanígy millió fétist vagy vágyat fel lehetne sorolni, hogy ki mire (kire) vágyik. Az előnyös külsejű emberek népszerűbbek, a többieknek pedig azt kell megkeresni, akivel közösen vonzóak egymásnak. Nehezebb, de nem szabad feladni. smile
2017. 10. 05. csütörtök 14:11  #3675
Törölt felhasználó (2572662)
A természet rendje.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 10. 04. szerda 18:57), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3060112)
2017. 10. 04. szerda 18:57
Legyél jó pasi. Sportos, jóképű, nagyfarkú és tuti kapkodnak a nők érted. Ha nem ebbe a kategóriàba tartozol akkor bele se kezdj itt a partnerkeresésbe. Csak az alfahím pasikért kapkodnak itt a nők.
2017. 10. 05. csütörtök 14:09  #3674
Törölt felhasználó (2572662)
Bizony igy van. Es tobb az ìzetlen alma, mint az édes_finom. smile igazi kihìvàs, de nèha bejön egy nem kukacos smile
(Ez egy válasz Bayernpaar üzenetére (2017. 10. 05. csütörtök 06:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 10. 05. csütörtök 06:22
Ezek szerint az a nő akinek nem kellesz az ribanc?
Miért csodálkozol,hogy nem kellesz egyiknek sem? smile
Hagy döntse már elegy hirdető (mindegy,hogy férfi vagy nő),hogy kivel szeretne lefeküdni és kivel nem.
Ha kimész a piacra almát venni te sem a rohadtakat fogod hazavinni,hanem a szépeket.
Nem értem miért kell azon hőbörögni,ha valaki nemleges választ kap.Aki itt komolyan hirdet az természetesen szexet szeretne,DE NEM MINDENKIVEL.Nem azért van itt hogy az összes regisztrált tag megdugja,hanem ha talál szimpatikus partnert akkor talán lesz valami.
2017. 10. 05. csütörtök 10:06  #3673
jani27 jani27
Ne foglalkozz vele. Sajnos nekünk is akad olyan aki képet, videót gyüjtöget. Majd ráébred. Találkozóknál megérdekes rögtön közbejön valami.
(Ez egy válasz Hotwife üzenetére (2017. 10. 05. csütörtök 09:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 10. 05. csütörtök 09:51
Sok itt a kretén. 15 perc beszélgetés után kéri a telefonszámom. Én nem küldöm el, mert nem akarom, hogy egy idióta szórakoztasson a jövőben, Küldök neki képeket magamról, arc nélkül. Tetszik neki. Ő tudni akarja, hogy nem csapom-e be. Megbeszéljük hogy lefotóztatom magam széttárt lábakkal úgy, hogy a nickjét felírom a belső combomra és elküldöm a fotót erről. Két napig hallgat, rákérdezek, erre azt mondja, neki fontos a telefon, anélkül passz. kocsog
2017. 10. 05. csütörtök 09:51  #3672
Hotwife Hotwife
Sok itt a kretén. 15 perc beszélgetés után kéri a telefonszámom. Én nem küldöm el, mert nem akarom, hogy egy idióta szórakoztasson a jövőben, Küldök neki képeket magamról, arc nélkül. Tetszik neki. Ő tudni akarja, hogy nem csapom-e be. Megbeszéljük hogy lefotóztatom magam széttárt lábakkal úgy, hogy a nickjét felírom a belső combomra és elküldöm a fotót erről. Két napig hallgat, rákérdezek, erre azt mondja, neki fontos a telefon, anélkül passz. kocsog
/ 592