Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Találtál-e partnert már itt, és ha nem, mit érzel hibának, mi a sikertelenség oka szerinted?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

pasinak: ha találni akarsz valakit. legyen egy normális bemutatkozásod, legyél őszinte dugni akarsz akkor dugni és kész, na persze ne alpári módon jelezd. fórumozzál értelmesen szóljál hozzá az amatőr képekhez, persze ne annyit, hogy "faxa", hanem értelmesen kerek mondat. "nagyon csinos a hölgy,szívesen megismerném" nők felmérik és megítélnek ez alapján, söt könnyebben is reagálnak vissza ha van is hozászolásod és értelmes.
ha nem titokban keressel vállad be az arcod, ha titokban, vagy egyéb okok, akkor egy zorró álarccal is látszanak a szemeid, nők egy része szem fétises, illetve legyen gondozott kézfejed, ha meg van azt sem árt rá csempészni a fotóra, másik nagy női fétis. alakos fotó sem árt, de nem levetkőzve, hanem kulturáltan öltözve (itt nem árt ha oldalról letudod fotózni magad lényeg látsszon a segeden feszülő gatya, de azért ne az érződjön a fotón hogy ez az igazi cél, harmadik női fétis jó seg)... farkadról ne rakj ki képet, max ha pasit keressel, ha akar kér a nő, bár akkor gyanakodj, hogy kép gyűjtögető pasi
bemutatkozásra kitérve még nem árt néha az ön kritikus őszinteség, ezt el is ütheted akár viccelődéssel. "van egy kicsi sör has, na jó nem kicsi, de a bájomat a mosolyom adja, szerencsére nem foghíjas."
ne várjatok áttörést egy sablonos "hello dugni akarok....... ezek a paramétereim...... " adat laptól vagy levéltől sikert.

nőknek: igazán nincs mit tanácsolnom, letolja a bugyit és pasinál megállt az ész.... és.... na jó nem teljesen de majd nem.. minden nő típusnak meg van a maga minden felé kedvelője ahogy a ducinak az ultra szép kigyúrt fiú, ha jelzed, hogy keressel, akkor úgy is írnak és válogathatsz... tudom, hogy idióták a pasik és hiába írod le neki hogy nem öt keresed csak azért is ír és jobb nem írni, mert, akor nem kezd elerősködni, de szerintem akkor is írj neki és max a második levelét válaszolatlan hagyod. "sajna nekik az igen az igen a nem az is igen csak még kéreted magad" elutasítás kezelése is sokat el mond a pasiról, néha pont így derül ki egy pasiról hogy értelmes amit le irt az elutasításra. illetve fordíthatsz a folytatón is az az te keresed meg aki tetszik, de ehhez olvasgasd a fórumot, a képek reakcióit és tuti találsz értelmest akire rá írva jóval nagyobb az esély értelmes normális pasira.

általában ezek a sikeresek trükkjei itt.

Az eddigi hozzászólások

2017. 09. 14. csütörtök 06:59  #3631
zsozs70 zsozs70
szerintem szinte lehetetten
2017. 09. 13. szerda 19:49  #3630
kiskoko34 kiskoko34
Azért jobb, mert ott ha női profil van, akkor ott nagyobb százalékban valóban nő van a profil mögött, persze ott is sok a hirdető (escort stb.) illetve kamu profil, amiket nagyon hamar kiszűrnek és kidobnak, illetve nyilván, ha meglátsz egy profilt Pintér Natália képpel, Zoéként megnevezve, akkor vágod, hogy kamu...
itt is ki lehetne szűrni azzal a kamukat, hogy ha kötelező lenne egy profilképet kitenni magadról, amit adminok megnéznek és ha felmerül a kamuzás esélye, akkor magának az embert igazolnia kellene azzal a képpel, amit kitett pl, ha arc nélkül teszi ki, akkor el kellene küldeni arccal, és utána kikerülhetne... ha nem tudja, akkor a regisztráció törölve lenne...
(Ez egy válasz Gabriel_Grey üzenetére (2017. 09. 11. hétfő 12:37), amit ide kattintva olvashatsz)
Gabriel_Grey Gabriel_Grey VIP Admin
2017. 09. 11. hétfő 12:37
A hagyományos társkeresők miért jobbak, miben működnek másképp? Mi az a módszer, ami ott működik, de itt nem? (Oldalak megnevezése nélkül.) Szerintem nyugodtan osszátok meg az ilyen jellegű tapasztalatokat is, hátha oldalként és közösségként is profitálhatunk belőle.
2017. 09. 12. kedd 19:51  #3629
Gabriel_Grey Gabriel_Grey VIP Admin
Illetve a hagyományos megismerkedés utáni szex sok nő számára valószínűleg természetesebb folyamat, mint fordítva, előbb a farkát látni a másiknak, aztán megismerni. smile Ettől függetlenül itt se adja fel senki, elég csak a képsorozatokat megnézni, és látszik, hogy bizony vannak bevállalós emberek szép számmal.
(Ez egy válasz egysportospasi üzenetére (2017. 09. 12. kedd 11:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 09. 12. kedd 11:23
Szerintem a hagyományos társkeresőkön több nő van, ezáltal a nő-férfi arány nem 1:100 körül mozog.
2017. 09. 12. kedd 18:10  #3628
Caracas79 Caracas79
Talán az a tény is közrejátszhat az eredményesebb társkeresés arányában,hogy ott magasabb a valós szándékú hölgy,mint itt és a többi szexuális tematikájú oldalon.
(Ez egy válasz egysportospasi üzenetére (2017. 09. 12. kedd 11:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 09. 12. kedd 11:23
Szerintem a hagyományos társkeresőkön több nő van, ezáltal a nő-férfi arány nem 1:100 körül mozog.
2017. 09. 12. kedd 11:23  #3627
egysportospasi egysportospasi
Szerintem a hagyományos társkeresőkön több nő van, ezáltal a nő-férfi arány nem 1:100 körül mozog.
(Ez egy válasz Gabriel_Grey üzenetére (2017. 09. 11. hétfő 12:37), amit ide kattintva olvashatsz)
Gabriel_Grey Gabriel_Grey VIP Admin
2017. 09. 11. hétfő 12:37
A hagyományos társkeresők miért jobbak, miben működnek másképp? Mi az a módszer, ami ott működik, de itt nem? (Oldalak megnevezése nélkül.) Szerintem nyugodtan osszátok meg az ilyen jellegű tapasztalatokat is, hátha oldalként és közösségként is profitálhatunk belőle.
2017. 09. 11. hétfő 12:37  #3626
Gabriel_Grey Gabriel_Grey VIP Admin
A hagyományos társkeresők miért jobbak, miben működnek másképp? Mi az a módszer, ami ott működik, de itt nem? (Oldalak megnevezése nélkül.) Szerintem nyugodtan osszátok meg az ilyen jellegű tapasztalatokat is, hátha oldalként és közösségként is profitálhatunk belőle.
(Ez egy válasz kiskoko34 üzenetére (2017. 09. 10. vasárnap 18:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 09. 10. vasárnap 18:49
Én is találkoztam innen már párral és lánnyal is, de annyira elenyésző számban, hogy társkeresőn jobb az arány sokkal.
2017. 09. 10. vasárnap 19:01  #3625
Törölt felhasználó (1556212)
Ez igy van nekem is volt mar jo par nő tarskeresön mint innen de itt se lehetettlen csak amott nagyobbb a kinálat!!!
(Ez egy válasz kiskoko34 üzenetére (2017. 09. 09. szombat 23:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 09. 09. szombat 23:26
Amúgy az a durva, hogy tényleg így van. Egy sima társkeresőn, ha van szimpátia és képesek vagytok néhány levelet váltani, akkor a lány már nedvesedik és dugni akar első randin. Nyilván mert ott a női profil mögött ténlyeg nő/lány van, nem egy elnyomott homoszexuális vágyakkal rendelkező srác, aki elképzelt barátnőjével keresget... A "legjobbak" itt a "kezdő pár vagyunk" annyira kezdők, hogy a pár csak egy tagból egy férfiból áll legtöbbször.
2017. 09. 10. vasárnap 18:49  #3624
kiskoko34 kiskoko34
Én is találkoztam innen már párral és lánnyal is, de annyira elenyésző számban, hogy társkeresőn jobb az arány sokkal.
(Ez egy válasz regiuj üzenetére (2017. 09. 10. vasárnap 16:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 09. 10. vasárnap 16:55
Ezt megcáfolom. Talákoztam innen szolo holggyel és párokkal is. Nem lehetetlen!!!
2017. 09. 10. vasárnap 16:57  #3623
regiuj regiuj
Társkereső oldalról kb. 5 lányt vittem swinger klubba mert kiváncsiak voltak rá. smile És ezekből volt olyan hogy szerveztem többest is.
(Ez egy válasz kiskoko34 üzenetére (2017. 09. 09. szombat 23:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 09. 09. szombat 23:26
Amúgy az a durva, hogy tényleg így van. Egy sima társkeresőn, ha van szimpátia és képesek vagytok néhány levelet váltani, akkor a lány már nedvesedik és dugni akar első randin. Nyilván mert ott a női profil mögött ténlyeg nő/lány van, nem egy elnyomott homoszexuális vágyakkal rendelkező srác, aki elképzelt barátnőjével keresget... A "legjobbak" itt a "kezdő pár vagyunk" annyira kezdők, hogy a pár csak egy tagból egy férfiból áll legtöbbször.
2017. 09. 10. vasárnap 16:56  #3622
regiuj regiuj
És még vmi, sima társkereső oldalon hamarabb össze lehet hozni egy numerát, szopást mint itt!!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 09. 10. vasárnap 16:11), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1491732)
2017. 09. 10. vasárnap 16:11
És a társkeresőn felnőtt emberek vannak. Nem udvaroltatni akarnak, hanem a lényegre térni.
Ha az klappol, akkor jöhet az udvarlás is.

Ki lehet jelenteni, hogy itt csak a pasik valódiak biztosan?
A női és pár regek nagy százaléka kamu.
2017. 09. 10. vasárnap 16:55  #3621
regiuj regiuj
Ezt megcáfolom. Talákoztam innen szolo holggyel és párokkal is. Nem lehetetlen!!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 09. 10. vasárnap 16:11), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1491732)
2017. 09. 10. vasárnap 16:11
És a társkeresőn felnőtt emberek vannak. Nem udvaroltatni akarnak, hanem a lényegre térni.
Ha az klappol, akkor jöhet az udvarlás is.

Ki lehet jelenteni, hogy itt csak a pasik valódiak biztosan?
A női és pár regek nagy százaléka kamu.
2017. 09. 10. vasárnap 16:11  #3620
Törölt felhasználó (1491732)
És a társkeresőn felnőtt emberek vannak. Nem udvaroltatni akarnak, hanem a lényegre térni.
Ha az klappol, akkor jöhet az udvarlás is.

Ki lehet jelenteni, hogy itt csak a pasik valódiak biztosan?
A női és pár regek nagy százaléka kamu.
(Ez egy válasz kiskoko34 üzenetére (2017. 09. 09. szombat 23:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 09. 09. szombat 23:26
Amúgy az a durva, hogy tényleg így van. Egy sima társkeresőn, ha van szimpátia és képesek vagytok néhány levelet váltani, akkor a lány már nedvesedik és dugni akar első randin. Nyilván mert ott a női profil mögött ténlyeg nő/lány van, nem egy elnyomott homoszexuális vágyakkal rendelkező srác, aki elképzelt barátnőjével keresget... A "legjobbak" itt a "kezdő pár vagyunk" annyira kezdők, hogy a pár csak egy tagból egy férfiból áll legtöbbször.
2017. 09. 10. vasárnap 13:33  #3619
Caracas79 Caracas79
Sajnálatosan ez is igaz. pardon1 Egy olyan országban élünk,hol,személyes meglátásaim szerint,csak kevesek(kb:20%) fejlett emocionális és intellektuális téren,így nem szúrnak ki sem direkt,sem indirekt módon a másikkal.De jó lenne,ha az arány pont a fordított lenne!! pardon1
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 09. 10. vasárnap 06:24), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (2610202)
2017. 09. 10. vasárnap 06:24
A bizalom mas okbol is leepul sajnos akkor is, ha a tuloldalon tenyleg egy valos ember van, valos profillal. :/
2017. 09. 10. vasárnap 06:24  #3618
Törölt felhasználó (2610202)
A bizalom mas okbol is leepul sajnos akkor is, ha a tuloldalon tenyleg egy valos ember van, valos profillal. :/
(Ez egy válasz Caracas79 üzenetére (2017. 09. 09. szombat 20:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 09. 09. szombat 20:10
Szia!8 év kihagyás után jól jött némi "relaxáció".Olyan országban élve vegetálunk,ahol a kéjjel kecsegtető pozitívumnál jóval több a negatív irányú tapasztalat.Sokan kiégnek egy idő után(bár ez mindenkinél más és más határnál jelentkezik),mert nem egy alkalommal áldozatául válnak képgyűjtőknek,szórakozóknak,valamint a maguk kisebbrendűségi komplexusát hazug profillal álcázóknak,kik számára kizárólag a mások felé(még)bizalommal fordulóktól kapott érdeklődő levelek éltetnek,hogy így érezzék azt,hogy valakinek fontosak,valakinek kellhetnek.Szépen le is épült a bizalom az emberek között,és inkább a gyanakvás és bizalmatlanság már az úr,miközben a szexuális vágyak beteljesülése már szinte fizikai fájdalmat okoz.Tematikus oldal,és mégis....
2017. 09. 09. szombat 23:26  #3617
kiskoko34 kiskoko34
Amúgy az a durva, hogy tényleg így van. Egy sima társkeresőn, ha van szimpátia és képesek vagytok néhány levelet váltani, akkor a lány már nedvesedik és dugni akar első randin. Nyilván mert ott a női profil mögött ténlyeg nő/lány van, nem egy elnyomott homoszexuális vágyakkal rendelkező srác, aki elképzelt barátnőjével keresget... A "legjobbak" itt a "kezdő pár vagyunk" annyira kezdők, hogy a pár csak egy tagból egy férfiból áll legtöbbször.
(Ez egy válasz regiuj üzenetére (2017. 09. 08. péntek 21:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 09. 08. péntek 21:26
Nekem lehet szerencsém volt de a régi regemmel kb. 4-5 szolo hölgy és kb. 5 pár jött össze. Ebben az évben eddig elég gyatra a végszám, de ez van. Amugy a társkereső oldalakon sokkal nagyobb az arány, és sokszor már az első randin a kocsiban szopás, dugás, petting van!!!!
2017. 09. 09. szombat 20:10  #3616
Caracas79 Caracas79
Szia!8 év kihagyás után jól jött némi "relaxáció".Olyan országban élve vegetálunk,ahol a kéjjel kecsegtető pozitívumnál jóval több a negatív irányú tapasztalat.Sokan kiégnek egy idő után(bár ez mindenkinél más és más határnál jelentkezik),mert nem egy alkalommal áldozatául válnak képgyűjtőknek,szórakozóknak,valamint a maguk kisebbrendűségi komplexusát hazug profillal álcázóknak,kik számára kizárólag a mások felé(még)bizalommal fordulóktól kapott érdeklődő levelek éltetnek,hogy így érezzék azt,hogy valakinek fontosak,valakinek kellhetnek.Szépen le is épült a bizalom az emberek között,és inkább a gyanakvás és bizalmatlanság már az úr,miközben a szexuális vágyak beteljesülése már szinte fizikai fájdalmat okoz.Tematikus oldal,és mégis....
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 09. 09. szombat 17:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (2610202)
2017. 09. 09. szombat 17:22
Az élmény?
2017. 09. 09. szombat 17:39  #3615
Törölt felhasználó (2610202)
Tegen is, most is oriasi szerencse kell ahhoz, hogy kialakuljon ket ember kozott barmi itt. De igazad van abban, higy par eve ez valahogy korrektebbul es konnyebben mukodott. Hogy mi valtozott? Lehet kiegnek az emberek.....
(Ez egy válasz regiuj üzenetére (2017. 09. 08. péntek 21:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 09. 08. péntek 21:26
Nekem lehet szerencsém volt de a régi regemmel kb. 4-5 szolo hölgy és kb. 5 pár jött össze. Ebben az évben eddig elég gyatra a végszám, de ez van. Amugy a társkereső oldalakon sokkal nagyobb az arány, és sokszor már az első randin a kocsiban szopás, dugás, petting van!!!!
2017. 09. 09. szombat 17:22  #3614
Törölt felhasználó (2610202)
Az élmény?
(Ez egy válasz Caracas79 üzenetére (2017. 09. 09. szombat 16:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 09. 09. szombat 16:46
Leiszom magam.Az legalább valós élmény lesz. smile
2017. 09. 09. szombat 16:54  #3613
Törölt felhasználó (104575)
Ha egy jó csaj társaságában teszed, akkor még más is kialakulhat estére. Ha magad, akkor ....
(Ez egy válasz Caracas79 üzenetére (2017. 09. 09. szombat 16:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 09. 09. szombat 16:46
Leiszom magam.Az legalább valós élmény lesz. smile
2017. 09. 09. szombat 16:46  #3612
Caracas79 Caracas79
Leiszom magam.Az legalább valós élmény lesz. smile
/ 592