Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Találtál-e partnert már itt, és ha nem, mit érzel hibának, mi a sikertelenség oka szerinted?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

pasinak: ha találni akarsz valakit. legyen egy normális bemutatkozásod, legyél őszinte dugni akarsz akkor dugni és kész, na persze ne alpári módon jelezd. fórumozzál értelmesen szóljál hozzá az amatőr képekhez, persze ne annyit, hogy "faxa", hanem értelmesen kerek mondat. "nagyon csinos a hölgy,szívesen megismerném" nők felmérik és megítélnek ez alapján, söt könnyebben is reagálnak vissza ha van is hozászolásod és értelmes.
ha nem titokban keressel vállad be az arcod, ha titokban, vagy egyéb okok, akkor egy zorró álarccal is látszanak a szemeid, nők egy része szem fétises, illetve legyen gondozott kézfejed, ha meg van azt sem árt rá csempészni a fotóra, másik nagy női fétis. alakos fotó sem árt, de nem levetkőzve, hanem kulturáltan öltözve (itt nem árt ha oldalról letudod fotózni magad lényeg látsszon a segeden feszülő gatya, de azért ne az érződjön a fotón hogy ez az igazi cél, harmadik női fétis jó seg)... farkadról ne rakj ki képet, max ha pasit keressel, ha akar kér a nő, bár akkor gyanakodj, hogy kép gyűjtögető pasi
bemutatkozásra kitérve még nem árt néha az ön kritikus őszinteség, ezt el is ütheted akár viccelődéssel. "van egy kicsi sör has, na jó nem kicsi, de a bájomat a mosolyom adja, szerencsére nem foghíjas."
ne várjatok áttörést egy sablonos "hello dugni akarok....... ezek a paramétereim...... " adat laptól vagy levéltől sikert.

nőknek: igazán nincs mit tanácsolnom, letolja a bugyit és pasinál megállt az ész.... és.... na jó nem teljesen de majd nem.. minden nő típusnak meg van a maga minden felé kedvelője ahogy a ducinak az ultra szép kigyúrt fiú, ha jelzed, hogy keressel, akkor úgy is írnak és válogathatsz... tudom, hogy idióták a pasik és hiába írod le neki hogy nem öt keresed csak azért is ír és jobb nem írni, mert, akor nem kezd elerősködni, de szerintem akkor is írj neki és max a második levelét válaszolatlan hagyod. "sajna nekik az igen az igen a nem az is igen csak még kéreted magad" elutasítás kezelése is sokat el mond a pasiról, néha pont így derül ki egy pasiról hogy értelmes amit le irt az elutasításra. illetve fordíthatsz a folytatón is az az te keresed meg aki tetszik, de ehhez olvasgasd a fórumot, a képek reakcióit és tuti találsz értelmest akire rá írva jóval nagyobb az esély értelmes normális pasira.

általában ezek a sikeresek trükkjei itt.

Az eddigi hozzászólások

2017. 08. 02. szerda 08:02  #3531
zsozs70 zsozs70
itt lehetettlen
2017. 08. 02. szerda 07:18  #3530
Törölt felhasználó (30995)
Csak tudnám hogy akkor mi a retkes répát keresel itt? eplus2
(Ez egy válasz robertosanni üzenetére (2017. 08. 01. kedd 21:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 08. 01. kedd 21:52
Menjél el gyúrni és könnyebb lesz csajozni ne legyél lúzer!!Amióta szinte tökéletes lett a testem azóta bárkit megkapok az itt fórumozó átlag pinába bele sem dugnám a farkam.... wave
2017. 08. 01. kedd 22:29  #3529
Törölt felhasználó (2350342)
Nem attól lesz valaki jó szexpartner ha kigyurja magàt. Az a nő akinek csak ez jön be az pornófilmeken nevelkedett
(Ez egy válasz robertosanni üzenetére (2017. 08. 01. kedd 21:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 08. 01. kedd 21:52
Menjél el gyúrni és könnyebb lesz csajozni ne legyél lúzer!!Amióta szinte tökéletes lett a testem azóta bárkit megkapok az itt fórumozó átlag pinába bele sem dugnám a farkam.... wave
2017. 08. 01. kedd 22:28  #3528
Törölt felhasználó (2350342)
Ebben teljesen igazad van. Sokkal jobb egy odaadó duci hölgy mint egy magàt nagyra tartó csili vili nő.
(Ez egy válasz Caracas79 üzenetére (2017. 08. 01. kedd 21:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 08. 01. kedd 21:49
Lehet,hogy a duci hölgyekkel szerencséd lenne!Tényleg nagyon sok a visszautasítás még azoktól is,akik kimondottan nem a sportos férfiakat idealizálják.Feltéve,ha egyáltalán akarnak szexpartnert,és nem csupán önbizalomnövelés miatt hirdetnek magukat másnak feltüntetve,hogy hátha kapnak érdeklődő levelet,vagy szimplán egyéni szórakozásból hülyítik a másikat.Ez egy mentális téren beteg ország.Nagyon nagy és mély tisztelet a kivételnek!!
2017. 08. 01. kedd 21:52  #3527
robertosanni robertosanni
Menjél el gyúrni és könnyebb lesz csajozni ne legyél lúzer!!Amióta szinte tökéletes lett a testem azóta bárkit megkapok az itt fórumozó átlag pinába bele sem dugnám a farkam.... wave
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 08. 01. kedd 21:40), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (2350342)
2017. 08. 01. kedd 21:40
Most komolyan minden nő a kondis pasiktól csöppen el?
Àllandóan csak az izmos kigyurt test és a 20 centis farok kell . Elkeserítő hogy egy kedves pasinak akinek nincs kockàsra gyurva a hasa csak a visszautasítàsok jönnek
2017. 08. 01. kedd 21:49  #3526
Caracas79 Caracas79
Lehet,hogy a duci hölgyekkel szerencséd lenne!Tényleg nagyon sok a visszautasítás még azoktól is,akik kimondottan nem a sportos férfiakat idealizálják.Feltéve,ha egyáltalán akarnak szexpartnert,és nem csupán önbizalomnövelés miatt hirdetnek magukat másnak feltüntetve,hogy hátha kapnak érdeklődő levelet,vagy szimplán egyéni szórakozásból hülyítik a másikat.Ez egy mentális téren beteg ország.Nagyon nagy és mély tisztelet a kivételnek!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 08. 01. kedd 21:40), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (2350342)
2017. 08. 01. kedd 21:40
Most komolyan minden nő a kondis pasiktól csöppen el?
Àllandóan csak az izmos kigyurt test és a 20 centis farok kell . Elkeserítő hogy egy kedves pasinak akinek nincs kockàsra gyurva a hasa csak a visszautasítàsok jönnek
2017. 08. 01. kedd 21:40  #3525
Törölt felhasználó (2350342)
Most komolyan minden nő a kondis pasiktól csöppen el?
Àllandóan csak az izmos kigyurt test és a 20 centis farok kell . Elkeserítő hogy egy kedves pasinak akinek nincs kockàsra gyurva a hasa csak a visszautasítàsok jönnek
2017. 07. 28. péntek 17:09  #3524
Caracas79 Caracas79
A legalapvetőbb lehetőségre gondoltam a legkevésbé.Ohh!Potyapunci vagy potyafasz kell nekik ilyen módon.Ehhh! vigyor2
(Ez egy válasz Bayernpaar üzenetére (2017. 07. 27. csütörtök 20:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 07. 27. csütörtök 20:17
Szerintem ezek az emberek csak megnézik az adatlapot,meglátják a fotót,az tetszik nekik és már jelölnek is.
Azt hiszik,ha elfogadjuk a jelölést akkor láthatják a többi képet is,pedig ez nem így van.Úgyhogy ezennel üzenném azoknak akik ezért jelölnek,hogy semmi értelme,mert ha elfogadjuk a jelölést akkor sem látják a képeket.
2017. 07. 28. péntek 13:41  #3523
Törölt felhasználó (69371)
Pont ezt akartam írni, hogy ezért jelölgetnek. Buták. Szerencsére nem mindenki. alien2
(Ez egy válasz Bayernpaar üzenetére (2017. 07. 27. csütörtök 20:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 07. 27. csütörtök 20:17
Szerintem ezek az emberek csak megnézik az adatlapot,meglátják a fotót,az tetszik nekik és már jelölnek is.
Azt hiszik,ha elfogadjuk a jelölést akkor láthatják a többi képet is,pedig ez nem így van.Úgyhogy ezennel üzenném azoknak akik ezért jelölnek,hogy semmi értelme,mert ha elfogadjuk a jelölést akkor sem látják a képeket.
2017. 07. 27. csütörtök 20:17  #3522
Bayernpaar Bayernpaar
Szerintem ezek az emberek csak megnézik az adatlapot,meglátják a fotót,az tetszik nekik és már jelölnek is.
Azt hiszik,ha elfogadjuk a jelölést akkor láthatják a többi képet is,pedig ez nem így van.Úgyhogy ezennel üzenném azoknak akik ezért jelölnek,hogy semmi értelme,mert ha elfogadjuk a jelölést akkor sem látják a képeket.
(Ez egy válasz Caracas79 üzenetére (2017. 07. 27. csütörtök 19:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 07. 27. csütörtök 19:54
Szia!Egy széles látókörrel megáldott embör előbb tapintatosan megkérdezi,hogy lehetséges lenne-e az ide hazai találkozás,amennyiben rokonszenvesek vagytok egymásnak!?Ha nem,akkor a találka további lehetséges opcióit deríti fel.Hogyha nem lehetséges a randevú köztetek,hát akkor tovább kell állni.Valahol persze megtisztelő,ha az embert bejelölik,mert ugye jól esik,ha az embert számításba veszik,de nem ártana némi intelligencia a bejelölő részéről,hogy olvassa és értelmezze a társkeresős adatlapokon írottakat.Ez egy ilyen ország. vigyor2
2017. 07. 27. csütörtök 19:54  #3521
Caracas79 Caracas79
Szia!Egy széles látókörrel megáldott embör előbb tapintatosan megkérdezi,hogy lehetséges lenne-e az ide hazai találkozás,amennyiben rokonszenvesek vagytok egymásnak!?Ha nem,akkor a találka további lehetséges opcióit deríti fel.Hogyha nem lehetséges a randevú köztetek,hát akkor tovább kell állni.Valahol persze megtisztelő,ha az embert bejelölik,mert ugye jól esik,ha az embert számításba veszik,de nem ártana némi intelligencia a bejelölő részéről,hogy olvassa és értelmezze a társkeresős adatlapokon írottakat.Ez egy ilyen ország. vigyor2
(Ez egy válasz Bayernpaar üzenetére (2017. 07. 27. csütörtök 19:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 07. 27. csütörtök 19:13
nyes
Engem egyébként nem zavar a dolog csak gondoltam megosztom veletek.Néhány kattintással visszautasítom a jelölést,ha újra jelöl tiltom és kész. smile
Minket is kerestek már meg magyar országról aztán amikor megkérdeztem,hogy hogyan tervezte a találkozót azt írta,hogy gondolta járunk haza.
Ebben igaza is van csak arra nem gondolt,ha egy évben 2x-3x hazamegyünk akkor annyi az elintéznivaló,hogy ilyesmivel nem foglalkozunk.
2017. 07. 27. csütörtök 19:13  #3520
Bayernpaar Bayernpaar
nyes
Engem egyébként nem zavar a dolog csak gondoltam megosztom veletek.Néhány kattintással visszautasítom a jelölést,ha újra jelöl tiltom és kész. smile
Minket is kerestek már meg magyar országról aztán amikor megkérdeztem,hogy hogyan tervezte a találkozót azt írta,hogy gondolta járunk haza.
Ebben igaza is van csak arra nem gondolt,ha egy évben 2x-3x hazamegyünk akkor annyi az elintéznivaló,hogy ilyesmivel nem foglalkozunk.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 07. 27. csütörtök 18:04), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1436682)
2017. 07. 27. csütörtök 18:04
Ott a pont. smile Vigasztaljon benneteket a tudat , hogy ez nem csak veletek van így.

Velünk is ugyan így történik. Csak mi még leveleket is kapunk Magyarországból, hogy milyen jó lenne ismerkedni, találkozni. El sem olvassák az adatlapon leírtakat csak a képeket nézik és írnak. Néha poénból vissza írjuk hogy igen szívesen talizunk, de mi nem tudunk utazni csak fogadni. Gondoljuk ezek után már jobban átnézhetik a reglapot mert válasz nem nagyon szokott érkezni. vigyor2
2017. 07. 27. csütörtök 18:57  #3519
Törölt felhasználó (2348342)
Ez jo smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 07. 27. csütörtök 18:04), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1436682)
2017. 07. 27. csütörtök 18:04
Ott a pont. smile Vigasztaljon benneteket a tudat , hogy ez nem csak veletek van így.

Velünk is ugyan így történik. Csak mi még leveleket is kapunk Magyarországból, hogy milyen jó lenne ismerkedni, találkozni. El sem olvassák az adatlapon leírtakat csak a képeket nézik és írnak. Néha poénból vissza írjuk hogy igen szívesen talizunk, de mi nem tudunk utazni csak fogadni. Gondoljuk ezek után már jobban átnézhetik a reglapot mert válasz nem nagyon szokott érkezni. vigyor2
2017. 07. 27. csütörtök 18:04  #3518
Törölt felhasználó (1436682)
Ott a pont. smile Vigasztaljon benneteket a tudat , hogy ez nem csak veletek van így.

Velünk is ugyan így történik. Csak mi még leveleket is kapunk Magyarországból, hogy milyen jó lenne ismerkedni, találkozni. El sem olvassák az adatlapon leírtakat csak a képeket nézik és írnak. Néha poénból vissza írjuk hogy igen szívesen talizunk, de mi nem tudunk utazni csak fogadni. Gondoljuk ezek után már jobban átnézhetik a reglapot mert válasz nem nagyon szokott érkezni. vigyor2
(Ez egy válasz Bayernpaar üzenetére (2017. 07. 27. csütörtök 17:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 07. 27. csütörtök 17:45
Hihetetlen,hogy milyen h...ye emberek is vannak itt.
Kapcsolatra jelöl anélkül,hogy egy sort is írna előtte.Ezek mit gondolnak?Ha ismerkedni akarok és valakinek szimpatikus a profilja akkor írok neki és ha váltottunk egy-két levelet akkor esetleg kapcsolatra jelöljük egymást.
Ráadásul van olyan akinek már háromszor nemet mondtunk és még mindig jelölget! nyes
Hihetetlen dolgok ezek! smile
És a legjobb az benne,hogy utána meg itt panaszkodnak,hogy nem válaszol nekünk senki!Na vajon miért?
smile
2017. 07. 27. csütörtök 17:45  #3517
Bayernpaar Bayernpaar
Hihetetlen,hogy milyen h...ye emberek is vannak itt.
Kapcsolatra jelöl anélkül,hogy egy sort is írna előtte.Ezek mit gondolnak?Ha ismerkedni akarok és valakinek szimpatikus a profilja akkor írok neki és ha váltottunk egy-két levelet akkor esetleg kapcsolatra jelöljük egymást.
Ráadásul van olyan akinek már háromszor nemet mondtunk és még mindig jelölget! nyes
Hihetetlen dolgok ezek! smile
És a legjobb az benne,hogy utána meg itt panaszkodnak,hogy nem válaszol nekünk senki!Na vajon miért?
smile
2017. 07. 21. péntek 16:42  #3516
Caracas79 Caracas79
Szia!Nem cinizmus által írtam,hogy álmodozni hó,hanem egyfajta már-már naiv idealizmusból eredően.Nagyon sokan éltük át már,hogy meg sem nyitják a levelet,miközben a megkeresett személy vagy pár/??/ eme oldalon lévő jelenléte a társkeresőn keresztül lecsekkolható.Nem véletlen írtam hozzászólást a Nagy Lélek szavaival kezdve!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 07. 21. péntek 07:16), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1916422)
2017. 07. 21. péntek 07:16
Nem élek álomvilágban, de ha válasz sem érkezik, sőt, meg sem nyitódik a levél, akkor igazán nehézkes akár csak ismerkedési fázisig is eljutni. Nem gondolod?
2017. 07. 21. péntek 07:16  #3515
Törölt felhasználó (1916422)
Nem élek álomvilágban, de ha válasz sem érkezik, sőt, meg sem nyitódik a levél, akkor igazán nehézkes akár csak ismerkedési fázisig is eljutni. Nem gondolod?
2017. 07. 20. csütörtök 20:06  #3514
Caracas79 Caracas79
Pedig milyen lélekemelő és izgató lenne az a tudat,amikor 20 megkeresésből 18 sikerrel zárul,és csak egy hazug miatt hiúsulna meg,valamint egy személyes találkozás meg azért nem torkolna szexbe,mert valamiért nem szimpatikus a jelentkező. smile Emellett meg azon hökkennénk meg,mert egy-két lapító álmodozó picopata sudribunkó meg nem válaszol a megkeresésre,ami minden esetben jól megfogalmazott,esetlegesen némi humorral kiegészített,de alapjában véve tisztelettudó és egyben felcsigázó hangvételű klaviatúrapötyögtetés lenne.Álmodozni jó! smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 07. 20. csütörtök 15:06), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2017. 07. 20. csütörtök 15:06
Egy hónapja? Majd pár év múlva. eplus2 Vannak, akik évek óta ezt tapasztalják, szóval...
2017. 07. 20. csütörtök 15:06  #3513
Törölt felhasználó (69371)
Egy hónapja? Majd pár év múlva. eplus2 Vannak, akik évek óta ezt tapasztalják, szóval...
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 07. 20. csütörtök 14:30), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1916422)
2017. 07. 20. csütörtök 14:30
Sziasztok!

Nagyjából egy hónapja vagyok itt Goldengate-en és az eddigi tapasztalatok alapján nem sok sikerrel. Akik szimpatikus voltak, azoknak apránként már írtam levelet, de egy-két esetet kivéve válasz nem érkezett, Úgy gondolom, hogy elég jól fogalmazok, normális levelet írok mindenkinek és közben persze figyelem, hogy megfelelek-e a kritériumoknak. Nem panaszkodás miatt írom le mindezt, csupán a tapasztalataimat osztom meg veletek.
2017. 07. 20. csütörtök 14:30  #3512
Törölt felhasználó (1916422)
Sziasztok!

Nagyjából egy hónapja vagyok itt Goldengate-en és az eddigi tapasztalatok alapján nem sok sikerrel. Akik szimpatikus voltak, azoknak apránként már írtam levelet, de egy-két esetet kivéve válasz nem érkezett, Úgy gondolom, hogy elég jól fogalmazok, normális levelet írok mindenkinek és közben persze figyelem, hogy megfelelek-e a kritériumoknak. Nem panaszkodás miatt írom le mindezt, csupán a tapasztalataimat osztom meg veletek.
/ 592