Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Találtál-e partnert már itt, és ha nem, mit érzel hibának, mi a sikertelenség oka szerinted?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

pasinak: ha találni akarsz valakit. legyen egy normális bemutatkozásod, legyél őszinte dugni akarsz akkor dugni és kész, na persze ne alpári módon jelezd. fórumozzál értelmesen szóljál hozzá az amatőr képekhez, persze ne annyit, hogy "faxa", hanem értelmesen kerek mondat. "nagyon csinos a hölgy,szívesen megismerném" nők felmérik és megítélnek ez alapján, söt könnyebben is reagálnak vissza ha van is hozászolásod és értelmes.
ha nem titokban keressel vállad be az arcod, ha titokban, vagy egyéb okok, akkor egy zorró álarccal is látszanak a szemeid, nők egy része szem fétises, illetve legyen gondozott kézfejed, ha meg van azt sem árt rá csempészni a fotóra, másik nagy női fétis. alakos fotó sem árt, de nem levetkőzve, hanem kulturáltan öltözve (itt nem árt ha oldalról letudod fotózni magad lényeg látsszon a segeden feszülő gatya, de azért ne az érződjön a fotón hogy ez az igazi cél, harmadik női fétis jó seg)... farkadról ne rakj ki képet, max ha pasit keressel, ha akar kér a nő, bár akkor gyanakodj, hogy kép gyűjtögető pasi
bemutatkozásra kitérve még nem árt néha az ön kritikus őszinteség, ezt el is ütheted akár viccelődéssel. "van egy kicsi sör has, na jó nem kicsi, de a bájomat a mosolyom adja, szerencsére nem foghíjas."
ne várjatok áttörést egy sablonos "hello dugni akarok....... ezek a paramétereim...... " adat laptól vagy levéltől sikert.

nőknek: igazán nincs mit tanácsolnom, letolja a bugyit és pasinál megállt az ész.... és.... na jó nem teljesen de majd nem.. minden nő típusnak meg van a maga minden felé kedvelője ahogy a ducinak az ultra szép kigyúrt fiú, ha jelzed, hogy keressel, akkor úgy is írnak és válogathatsz... tudom, hogy idióták a pasik és hiába írod le neki hogy nem öt keresed csak azért is ír és jobb nem írni, mert, akor nem kezd elerősködni, de szerintem akkor is írj neki és max a második levelét válaszolatlan hagyod. "sajna nekik az igen az igen a nem az is igen csak még kéreted magad" elutasítás kezelése is sokat el mond a pasiról, néha pont így derül ki egy pasiról hogy értelmes amit le irt az elutasításra. illetve fordíthatsz a folytatón is az az te keresed meg aki tetszik, de ehhez olvasgasd a fórumot, a képek reakcióit és tuti találsz értelmest akire rá írva jóval nagyobb az esély értelmes normális pasira.

általában ezek a sikeresek trükkjei itt.

Az eddigi hozzászólások

2017. 07. 08. szombat 11:42  #3430
ravenna ravenna VIP Admin
OFF Nem biztos hogy annak a fának úgy kell pompáznia, hogy bárki megtalálja azt az erdőben. Mert pontosan akkor történik az, hogy ami értékes, érdekes, izgalmas, "tucattá, sablonná" válik. A téma jó, de rakjátok át magatokat egy másik fórumszálba, ha a swingerről beszélgetnétek!
Másrészt olvasva pár hozzászólást, sokaknak van szerintem itt úgy véleménye a swingerről hogy csak a netről és hallomásból van tapasztalata...
ON Kell ide szűrő vagy sem? Ezt mindenki másképp látja. Úgy gondolom hogy az emberek leginkább akkor mutatkoznak be, amikor kitöltik az adatlapjukat és megszólalnak. Hogy ez fórum vagy privát levél már mindegy. Aki nem tud kommunikálni, szűröket használva se fog tudni. Se a GG-n sem a valós életben. Számomra ez a dolog a szűrő.
(Ez egy válasz Caracas79 üzenetére (2017. 07. 08. szombat 11:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 07. 08. szombat 11:36
A swinger egy "fa" az "erdőben",ami a többi "fához" hasonlóan már-már csupán vegetál,pedig élettel telve kellene duzzadnia!!
2017. 07. 08. szombat 11:36  #3429
Caracas79 Caracas79
A swinger egy "fa" az "erdőben",ami a többi "fához" hasonlóan már-már csupán vegetál,pedig élettel telve kellene duzzadnia!!
(Ez egy válasz ravenna üzenetére (2017. 07. 08. szombat 11:30), amit ide kattintva olvashatsz)
ravenna ravenna VIP Admin
2017. 07. 08. szombat 11:30
Kicsit "OFF topik" lett a fórum, ez itt ne a swingerről szóljon...
2017. 07. 08. szombat 11:30  #3428
ravenna ravenna VIP Admin
Kicsit "OFF topik" lett a fórum, ez itt ne a swingerről szóljon...
2017. 07. 08. szombat 11:30  #3427
Caracas79 Caracas79
Sokaknak vesszőparipája a szűrés,ami valljuk be erősen jogos igény!!Tökéletes analógiát lehet vonni egy hagyományos szórakozóhellyel,ahol szintén mindenkit beengednek,hogy legyen bevétel,profit,ami a tulajdonosoknak és akár a "védelmet" biztosító "vállalkozók zsebét hízlalják.Nem számít,hogy akár leépült alkoholista,kábítószerélvező,más vendégeket akár csoportosan vegzáló,bántalmazó túlkompenzálni akaró kisebbrendűségi komplexusos.A "lé" a lényeg.Gőzerővel tolhatják az élet minden területén/ideértve a szexualitás világát is/ a propagandát,hogy mennyire fantasztikus,mennyire kimagasló eredmények vannak,és hogy erősödünk,elérjük az égboltot is,a valóság mégis az,hogy habitus terén jóval nagyobb az alacsony nívót képviselők száma,mint a minőségi "emberanyagé".Per pillanat ez a domináns szellemiség.Gagyi országban élünk.Aki kis keresetű ember /úr,hölgy,pár/értelemszerűen inkább lakóhelyéhez közeli klubbot preferálja érthető okokból,de ugyanígy vannak azok is/többek között én is/,akik nem klub által képzelik el a szexuális élvezeteket egy vagy akár több partnerrel.Vagy takarékoskodnak annyit,hogy 2-3 havonta egy igazán jó élményben legyen részük,ha nagyobb távolságot kelljen megtenni,vagy ha helyzetükből fakadóan nem tudják megvalósítani álmaikat,akkor marad a hatalmas hiányérzet és ezzel párhuzamban a düh és a keserűség kettőssége.Ugye a távolság egyszerre idő és pénz is,a belépő/támogatás/ áráról nem is beszélve.Az a klub és azon emberek,ahol/akiknél nagybetűs IGÉNY létezik,bizony teljes joggal válogathat a jelentkezőkből.Itt csak egy megoldás jöhet szóba,de ahhoz az ország népességének szinte 100%-a szükségeltetik!Konkrétan minőségi feljavulás,önnön magunkon való túllépés morális-emocionális-intellektuális téren egy belső forradalom által.Másképp semmi sem fog változni pozitív irányba,és megrekedünk végleg a primitív 90-es évek eleji "életminőségnél.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 07. 08. szombat 07:04), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1613842)
2017. 07. 08. szombat 07:04
A jelenlegi magyar swinger elet es klubbok ( persze ez nagyban mulik az ott megfordulo emberek milyensege es viselkedesetol) keves nöt vonzanak.. ill.akit vonz is, 1x lemegy es amit ott tapasztal az kedvet szegi.. Roham lèptekkel pusztul le az egesz, ahelyett hogy fejlodne. Egyre inkabb elfordulnak emberek a swinger forma elol es inkabb rendezik maskepp, mert az igenytelenseg kezd eluralkodni.. szoval ha van is nèmi kesztetes a dologra, a tapasztalt elmenyek inkabb elrettentenek mintsem felcsigazznak az embert. Barki beengedunk csak fizessen, nincs szűrő... ezert a keves emberert meg a klubbok foggal korommel ragaszkodnak a maguk gagyi modjan.
2017. 07. 08. szombat 10:29  #3426
Törölt felhasználó (1491732)
Milyen szűrésre gondolnál konkrétan?
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 07. 08. szombat 07:04), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1613842)
2017. 07. 08. szombat 07:04
A jelenlegi magyar swinger elet es klubbok ( persze ez nagyban mulik az ott megfordulo emberek milyensege es viselkedesetol) keves nöt vonzanak.. ill.akit vonz is, 1x lemegy es amit ott tapasztal az kedvet szegi.. Roham lèptekkel pusztul le az egesz, ahelyett hogy fejlodne. Egyre inkabb elfordulnak emberek a swinger forma elol es inkabb rendezik maskepp, mert az igenytelenseg kezd eluralkodni.. szoval ha van is nèmi kesztetes a dologra, a tapasztalt elmenyek inkabb elrettentenek mintsem felcsigazznak az embert. Barki beengedunk csak fizessen, nincs szűrő... ezert a keves emberert meg a klubbok foggal korommel ragaszkodnak a maguk gagyi modjan.
2017. 07. 08. szombat 07:04  #3425
Törölt felhasználó (1613842)
A jelenlegi magyar swinger elet es klubbok ( persze ez nagyban mulik az ott megfordulo emberek milyensege es viselkedesetol) keves nöt vonzanak.. ill.akit vonz is, 1x lemegy es amit ott tapasztal az kedvet szegi.. Roham lèptekkel pusztul le az egesz, ahelyett hogy fejlodne. Egyre inkabb elfordulnak emberek a swinger forma elol es inkabb rendezik maskepp, mert az igenytelenseg kezd eluralkodni.. szoval ha van is nèmi kesztetes a dologra, a tapasztalt elmenyek inkabb elrettentenek mintsem felcsigazznak az embert. Barki beengedunk csak fizessen, nincs szűrő... ezert a keves emberert meg a klubbok foggal korommel ragaszkodnak a maguk gagyi modjan.
(Ez egy válasz egysportospasi üzenetére (2017. 07. 08. szombat 00:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 07. 08. szombat 00:33
Szerintem kevés nő jár swingerbe. A nők többsége partnerkapcsolatban él és elegendő számukra hogy a párjukkal szexelnek. Aki meg nem az főleg arra törekszik, hogy találjon magának párt hogy bekerülhessen az előző körbe. Sokan el sem tudják képzelni, hogy más férfiakkal is szexeljenek, miközben van állandó partnerük. Férfiak is kevesen járnak, mert köztük is vannak akik nem akarnak, s bár többen vannak akik el tudnák képzelni mint a nők esetében, nő nélkül hiába mennek. Érdeklődő nők meg az előzőek miatt nem nagyon vannak.
2017. 07. 08. szombat 00:38  #3424
Caracas79 Caracas79
A remény hal meg utoljára! szomoru1
(Ez egy válasz egysportospasi üzenetére (2017. 07. 08. szombat 00:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 07. 08. szombat 00:33
Szerintem kevés nő jár swingerbe. A nők többsége partnerkapcsolatban él és elegendő számukra hogy a párjukkal szexelnek. Aki meg nem az főleg arra törekszik, hogy találjon magának párt hogy bekerülhessen az előző körbe. Sokan el sem tudják képzelni, hogy más férfiakkal is szexeljenek, miközben van állandó partnerük. Férfiak is kevesen járnak, mert köztük is vannak akik nem akarnak, s bár többen vannak akik el tudnák képzelni mint a nők esetében, nő nélkül hiába mennek. Érdeklődő nők meg az előzőek miatt nem nagyon vannak.
2017. 07. 08. szombat 00:33  #3423
egysportospasi egysportospasi
Szerintem kevés nő jár swingerbe. A nők többsége partnerkapcsolatban él és elegendő számukra hogy a párjukkal szexelnek. Aki meg nem az főleg arra törekszik, hogy találjon magának párt hogy bekerülhessen az előző körbe. Sokan el sem tudják képzelni, hogy más férfiakkal is szexeljenek, miközben van állandó partnerük. Férfiak is kevesen járnak, mert köztük is vannak akik nem akarnak, s bár többen vannak akik el tudnák képzelni mint a nők esetében, nő nélkül hiába mennek. Érdeklődő nők meg az előzőek miatt nem nagyon vannak.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 07. 04. kedd 21:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1613842)
2017. 07. 04. kedd 21:51
Ha mennèk swingerbe, en a ferfiak miatt mennèk..
A nők tobbsege szerintem pontosan miattuk megy.. persze a jobbik fajtaert... aki szimpatikus es kulturalt...

Itt is sok nő van... csak egyszeruen borzalmas hogy gerfiak milyen szinten keptelenek a normalis ismerkedesre...
2017. 07. 06. csütörtök 06:38  #3422
Törölt felhasználó (1326792)
mi szorgalmasan keresünk, de még nem találtuk meg az igazi párt... smile
2017. 07. 06. csütörtök 05:58  #3421
Törölt felhasználó (2276472)
Szàmomra az a borzasztó hogy a hölgyek igényei nagyon elszàlltak. Hiàba rendes, kedves , normàlis egy pasi, a nők nem ilyen pasikra vàgynak. Azok a pasik akik a nők àlmai nem kell hogy kedvesek legyenek mert tudjàk hogy a külsejükkel úgyis vonzóak a hölgyeknél. (Làsd magas , kigyurt , tetovàlt, nagyfarkú pasik)
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 07. 04. kedd 21:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1613842)
2017. 07. 04. kedd 21:51
Ha mennèk swingerbe, en a ferfiak miatt mennèk..
A nők tobbsege szerintem pontosan miattuk megy.. persze a jobbik fajtaert... aki szimpatikus es kulturalt...

Itt is sok nő van... csak egyszeruen borzalmas hogy gerfiak milyen szinten keptelenek a normalis ismerkedesre...
2017. 07. 05. szerda 20:15  #3420
Csak úgy Csak úgy
Igazad lehet vigyor2
(Ez egy válasz Caracas79 üzenetére (2017. 07. 05. szerda 19:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 07. 05. szerda 19:55
Aztán lehet,hogy egy vérvörös színű puffadt fejű alkoholista,kinek még a szája is módfelett büdös. smile
2017. 07. 05. szerda 19:55  #3419
Caracas79 Caracas79
Aztán lehet,hogy egy vérvörös színű puffadt fejű alkoholista,kinek még a szája is módfelett büdös. smile
(Ez egy válasz Csak úgy üzenetére (2017. 07. 05. szerda 19:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 07. 05. szerda 19:34
Májusban írt nekünk egy srác Vácijampi néven.Akkor írta,hogy a XV kerben lakik,és 29 éves.
Természetesen ahogy telt az idő a beszélgetében,úgy kértünk róla egy arcképes fotót.
Akkot ott szakadt meg a beszélgetés,mert nem küldött képet.
Az akkori üzenetek,még megvannak.
Most júliusban ismét jelentkezett a kis feledékeny.Már a IV. Kerben lakik és 33 éves smile smile
Hogy rohan az idő nyes
Még,hogy nem léteznek időutazók nyes alien alien2 alien alien2
2017. 07. 05. szerda 19:34  #3418
Csak úgy Csak úgy
Májusban írt nekünk egy srác Vácijampi néven.Akkor írta,hogy a XV kerben lakik,és 29 éves.
Természetesen ahogy telt az idő a beszélgetében,úgy kértünk róla egy arcképes fotót.
Akkot ott szakadt meg a beszélgetés,mert nem küldött képet.
Az akkori üzenetek,még megvannak.
Most júliusban ismét jelentkezett a kis feledékeny.Már a IV. Kerben lakik és 33 éves smile smile
Hogy rohan az idő nyes
Még,hogy nem léteznek időutazók nyes alien alien2 alien alien2
2017. 07. 05. szerda 18:47  #3417
Caracas79 Caracas79
Mondjuk 70-es iq-val "megáldva" meglehetősen nehézkes jól kifejeznie magát bárkinek is!! smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 07. 04. kedd 21:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1613842)
2017. 07. 04. kedd 21:51
Ha mennèk swingerbe, en a ferfiak miatt mennèk..
A nők tobbsege szerintem pontosan miattuk megy.. persze a jobbik fajtaert... aki szimpatikus es kulturalt...

Itt is sok nő van... csak egyszeruen borzalmas hogy gerfiak milyen szinten keptelenek a normalis ismerkedesre...
2017. 07. 04. kedd 21:51  #3416
Törölt felhasználó (1613842)
Ha mennèk swingerbe, en a ferfiak miatt mennèk..
A nők tobbsege szerintem pontosan miattuk megy.. persze a jobbik fajtaert... aki szimpatikus es kulturalt...

Itt is sok nő van... csak egyszeruen borzalmas hogy gerfiak milyen szinten keptelenek a normalis ismerkedesre...
(Ez egy válasz egysportospasi üzenetére (2017. 07. 04. kedd 18:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 07. 04. kedd 18:48
Lehet filozofálni azon hogy mi a jó, meg mi a rossz gazdaságpolitika, de szerintem a swinger klubban is korlátozzák a szóló férfiak belépését, legalábbis ha nincs rájuk kimondott igény. Márpedig úgy gondolom általában nincs. Minden ilyen oldalra, szexpartnerkeresőbe jóval kevesebb nő regisztrál önkéntesen, mint férfi. Ha van aki megpróbálja kielégíteni ezt a plusz igényt akkor azok a fizetős lányok lehetnek, de rájuk is 4-5 férfi juthat naponta. Itt is simán juthat 1 nőre akár 100 pasi is. Annak, hogy egy nő csak a pénz miatt szexeljen valakivel én nem sok értelmét látom, de úgy tűnik mindenhol mindenkit csak gazdasági érdekek vezérelnek.
2017. 07. 04. kedd 19:08  #3415
Caracas79 Caracas79
Szervusz!Valóban igaz,hogy korlátozzák a szóló férfiak arányát a "felnőtt játszótereken",és mint szóló férfi/!!/ ezt azért meg is értem.Képes vagyok a párok és jól összeszokott szexbaráti társaságok tagjainak helyébe képzelni magam.Egyedülálló nők regisztrációjában kapcsolatban sajnálatos módon bizony igazat kell,hogy adjak neked!Tán szemérmesség,vagy félelem a külvilág reakciójától,ha rájönnének,hogy miért fogad férfit/férfiakat az otthonában lehet az oka annak?Valahol megértem azt is,hogy valaki összekapcsolja a maga szempontjából a "kellemeset a hasznossal",de jó lenne/hasonlóan más oldalakhoz/,hogy jelezné,hogy nem csupán a szimpátia számít nála egy lehetséges szexkapcsolathoz!!no persze abban is igazat írsz,hogy erőteljes kukitúltengés van,ami mellé jelentős intelligencia és emocionális hiányosságok társulnak,ami sokszor megnehezíti az arra érdemes férfiak próbálkozását,mert sok pár már erősen szkeptikussá vált.
(Ez egy válasz egysportospasi üzenetére (2017. 07. 04. kedd 18:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 07. 04. kedd 18:48
Lehet filozofálni azon hogy mi a jó, meg mi a rossz gazdaságpolitika, de szerintem a swinger klubban is korlátozzák a szóló férfiak belépését, legalábbis ha nincs rájuk kimondott igény. Márpedig úgy gondolom általában nincs. Minden ilyen oldalra, szexpartnerkeresőbe jóval kevesebb nő regisztrál önkéntesen, mint férfi. Ha van aki megpróbálja kielégíteni ezt a plusz igényt akkor azok a fizetős lányok lehetnek, de rájuk is 4-5 férfi juthat naponta. Itt is simán juthat 1 nőre akár 100 pasi is. Annak, hogy egy nő csak a pénz miatt szexeljen valakivel én nem sok értelmét látom, de úgy tűnik mindenhol mindenkit csak gazdasági érdekek vezérelnek.
2017. 07. 04. kedd 18:48  #3414
egysportospasi egysportospasi
Lehet filozofálni azon hogy mi a jó, meg mi a rossz gazdaságpolitika, de szerintem a swinger klubban is korlátozzák a szóló férfiak belépését, legalábbis ha nincs rájuk kimondott igény. Márpedig úgy gondolom általában nincs. Minden ilyen oldalra, szexpartnerkeresőbe jóval kevesebb nő regisztrál önkéntesen, mint férfi. Ha van aki megpróbálja kielégíteni ezt a plusz igényt akkor azok a fizetős lányok lehetnek, de rájuk is 4-5 férfi juthat naponta. Itt is simán juthat 1 nőre akár 100 pasi is. Annak, hogy egy nő csak a pénz miatt szexeljen valakivel én nem sok értelmét látom, de úgy tűnik mindenhol mindenkit csak gazdasági érdekek vezérelnek.
(Ez egy válasz Caracas79 üzenetére (2017. 07. 01. szombat 15:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 07. 01. szombat 15:11
Meglehetősen ostoba gazdaságpolitika az,ahol nem nézik a belépni,regisztrálni vágyók érdekeit.Szoktam olvasni swinger klubbok oldalait,illetve itt a beszámolókat.Van egy klub,ahol a tulajdonosok mint "fekete öves" vérprofi swingerezők pontosan tudják,hogy mire van szükségük az embereknek,és mivel azt nyújtják nekik,hát szívesen is mennek oda.Legfőképp a kezdők.Ide is ez kell, tulajdonosi körtől függetlenül!Olyannyira tolongana a regisztrálni vágyók hada,hogy lekörözné a többi erotikus oldalt.Ez szánalmas fütykös húzogatás meg azok számára élvezetes mentsvár,akik semmilyen emberi kapcsolatot nem tudnak a másikkal kialakítani.Ha jól emlékszem akkor lola_mia kedves hozzászóló társunk írta azt,hogy vannak olyan túlburjánzott zigóták,akiknek bőven elegendő némi izgalom amit a levélolvasás kínál,illetve maga a képeknek a nézegetése.Futottam már bele én is elmeroggyantakba.Jelentkezés,viszontválasz,levélben egyeztetés,hogy telefonon beszélhessünk,mielőtt személyes találkozóra kerülne a sor.Mivel én jelentkeztem,gálánsan megadtam a számom,hogy tudjanak hívni rejtett számmal/én ajánlottam,hogy megadjam nekik a biztonságérzetet.....empatikus pasi vagyok no/.Múlt szombaton hajnali háromkor kapok egy hívást,és egy erősen illuminált ötven körüli férfi szól bele szinte halandzsaszerűen.Még kétszer próbálkozott a rákövetkező két napban késő éjszaka,de egy hallózáson kívül nem szóltam bele,mert a másik oldalon sem kommunikált senki,csak szuszogott,azóta nem kaptam hívást.Tele az ország álmodozó szánalmas alkoholfüggő pöcsköszörűkkel,akik elképzelik,hogy előttük dugják mások a nejüket,miközben nagyon is lehetséges,hogy a valóságban az asszonykának legalább egy szeretője van már évek óta,kinek a farkától óriási orgazmusokat él meg,és erről ez a felszarvazott balfasz mit sem tud. wink
2017. 07. 01. szombat 22:05  #3413
Törölt felhasználó (1921942)
Találtam. Nagyon jo buli volt tegnap este.
Köszönöm a meghivást. smile
2017. 07. 01. szombat 15:11  #3412
Caracas79 Caracas79
Meglehetősen ostoba gazdaságpolitika az,ahol nem nézik a belépni,regisztrálni vágyók érdekeit.Szoktam olvasni swinger klubbok oldalait,illetve itt a beszámolókat.Van egy klub,ahol a tulajdonosok mint "fekete öves" vérprofi swingerezők pontosan tudják,hogy mire van szükségük az embereknek,és mivel azt nyújtják nekik,hát szívesen is mennek oda.Legfőképp a kezdők.Ide is ez kell, tulajdonosi körtől függetlenül!Olyannyira tolongana a regisztrálni vágyók hada,hogy lekörözné a többi erotikus oldalt.Ez szánalmas fütykös húzogatás meg azok számára élvezetes mentsvár,akik semmilyen emberi kapcsolatot nem tudnak a másikkal kialakítani.Ha jól emlékszem akkor lola_mia kedves hozzászóló társunk írta azt,hogy vannak olyan túlburjánzott zigóták,akiknek bőven elegendő némi izgalom amit a levélolvasás kínál,illetve maga a képeknek a nézegetése.Futottam már bele én is elmeroggyantakba.Jelentkezés,viszontválasz,levélben egyeztetés,hogy telefonon beszélhessünk,mielőtt személyes találkozóra kerülne a sor.Mivel én jelentkeztem,gálánsan megadtam a számom,hogy tudjanak hívni rejtett számmal/én ajánlottam,hogy megadjam nekik a biztonságérzetet.....empatikus pasi vagyok no/.Múlt szombaton hajnali háromkor kapok egy hívást,és egy erősen illuminált ötven körüli férfi szól bele szinte halandzsaszerűen.Még kétszer próbálkozott a rákövetkező két napban késő éjszaka,de egy hallózáson kívül nem szóltam bele,mert a másik oldalon sem kommunikált senki,csak szuszogott,azóta nem kaptam hívást.Tele az ország álmodozó szánalmas alkoholfüggő pöcsköszörűkkel,akik elképzelik,hogy előttük dugják mások a nejüket,miközben nagyon is lehetséges,hogy a valóságban az asszonykának legalább egy szeretője van már évek óta,kinek a farkától óriási orgazmusokat él meg,és erről ez a felszarvazott balfasz mit sem tud. wink
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 07. 01. szombat 12:14), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2017. 07. 01. szombat 12:14
Réges-rég (évek óta) írom ezeket annak ellenére, hogy nem használom a partnerkeresőt. Sőt csak azért sem hozok létre egy nevetséges adatlapot (mint sokan), hogy mások adatlapját emiatt kukkolni tudjam, és húzogassam rá a fütyköst.
Az oldal hanyatlása onnantól érezhető, amikor tulajdonos váltás lett. Nem kell megnevezni, hisz a filmjei is olyanok. Nekem sosem tetszettek igazán.
Sosem lesz változás, mert nem célja az oldalnak, hogy másnak jó legyen. Van sok-sok beregisztrált felhasználó, akik után a reklámok miatt nagy lóvé van. Aki törölt felhasználó, valójában az sem törölt, hisz a hozzászólásai megmaradnak, csak épp a neve helyett a rendszerben egy sorszámot kap. Ha mindenki töröltetné magát, akkor is ugyanannyi regisztrált tag lenne. Ki van ez találva. Minimális befektetés nagy bevétel. A normális felhasználók érdekeit meg senki nem nézi.
2017. 07. 01. szombat 12:46  #3411
Törölt felhasználó (2238822)
Tökéletesen foglaltad össze. Egyetértünk. Tudom, hogy régóta írod ezt, hiszen régóta olvasgatom a fórumot - és ennyi, fizetni itt még soha nem fizettem, pontosan azért, amit írtál - és azon több-kevés hozzászólók közé tartozol, akiket tisztelek.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 07. 01. szombat 12:14), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2017. 07. 01. szombat 12:14
Réges-rég (évek óta) írom ezeket annak ellenére, hogy nem használom a partnerkeresőt. Sőt csak azért sem hozok létre egy nevetséges adatlapot (mint sokan), hogy mások adatlapját emiatt kukkolni tudjam, és húzogassam rá a fütyköst.
Az oldal hanyatlása onnantól érezhető, amikor tulajdonos váltás lett. Nem kell megnevezni, hisz a filmjei is olyanok. Nekem sosem tetszettek igazán.
Sosem lesz változás, mert nem célja az oldalnak, hogy másnak jó legyen. Van sok-sok beregisztrált felhasználó, akik után a reklámok miatt nagy lóvé van. Aki törölt felhasználó, valójában az sem törölt, hisz a hozzászólásai megmaradnak, csak épp a neve helyett a rendszerben egy sorszámot kap. Ha mindenki töröltetné magát, akkor is ugyanannyi regisztrált tag lenne. Ki van ez találva. Minimális befektetés nagy bevétel. A normális felhasználók érdekeit meg senki nem nézi.
/ 592