Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Találtál-e partnert már itt, és ha nem, mit érzel hibának, mi a sikertelenség oka szerinted?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

pasinak: ha találni akarsz valakit. legyen egy normális bemutatkozásod, legyél őszinte dugni akarsz akkor dugni és kész, na persze ne alpári módon jelezd. fórumozzál értelmesen szóljál hozzá az amatőr képekhez, persze ne annyit, hogy "faxa", hanem értelmesen kerek mondat. "nagyon csinos a hölgy,szívesen megismerném" nők felmérik és megítélnek ez alapján, söt könnyebben is reagálnak vissza ha van is hozászolásod és értelmes.
ha nem titokban keressel vállad be az arcod, ha titokban, vagy egyéb okok, akkor egy zorró álarccal is látszanak a szemeid, nők egy része szem fétises, illetve legyen gondozott kézfejed, ha meg van azt sem árt rá csempészni a fotóra, másik nagy női fétis. alakos fotó sem árt, de nem levetkőzve, hanem kulturáltan öltözve (itt nem árt ha oldalról letudod fotózni magad lényeg látsszon a segeden feszülő gatya, de azért ne az érződjön a fotón hogy ez az igazi cél, harmadik női fétis jó seg)... farkadról ne rakj ki képet, max ha pasit keressel, ha akar kér a nő, bár akkor gyanakodj, hogy kép gyűjtögető pasi
bemutatkozásra kitérve még nem árt néha az ön kritikus őszinteség, ezt el is ütheted akár viccelődéssel. "van egy kicsi sör has, na jó nem kicsi, de a bájomat a mosolyom adja, szerencsére nem foghíjas."
ne várjatok áttörést egy sablonos "hello dugni akarok....... ezek a paramétereim...... " adat laptól vagy levéltől sikert.

nőknek: igazán nincs mit tanácsolnom, letolja a bugyit és pasinál megállt az ész.... és.... na jó nem teljesen de majd nem.. minden nő típusnak meg van a maga minden felé kedvelője ahogy a ducinak az ultra szép kigyúrt fiú, ha jelzed, hogy keressel, akkor úgy is írnak és válogathatsz... tudom, hogy idióták a pasik és hiába írod le neki hogy nem öt keresed csak azért is ír és jobb nem írni, mert, akor nem kezd elerősködni, de szerintem akkor is írj neki és max a második levelét válaszolatlan hagyod. "sajna nekik az igen az igen a nem az is igen csak még kéreted magad" elutasítás kezelése is sokat el mond a pasiról, néha pont így derül ki egy pasiról hogy értelmes amit le irt az elutasításra. illetve fordíthatsz a folytatón is az az te keresed meg aki tetszik, de ehhez olvasgasd a fórumot, a képek reakcióit és tuti találsz értelmest akire rá írva jóval nagyobb az esély értelmes normális pasira.

általában ezek a sikeresek trükkjei itt.

Az eddigi hozzászólások

2017. 03. 11. szombat 08:32  #3199
puncifogo puncifogo
Nekem talán annyi a hozzászólnivalom van, hogy annó párként kerestünk, de a sok kamus kepgyujto farokkiveros pasik miatt csak rossz tapasztalatok vannak. Amikor már lett volna normális férfi, akkor már a mi hitünk rendült még annyit, hogy nem akartunk belemenni.
A másik amikor fizetős sexet ajánlottunk, és minden olyan pasi írt, akinek volt felesleges 5e ftja, de vigyem házhoz és maradjon egész este hogy szét tudja dugni a pottyedt faszaval.... Szóval pont azokkal az emberekkel csesznek ki, akik ténylegesen valósak, és akarnak oromet szerezni a pároknak, nőknek, és nem mellesleg maguknak is.
Amikor egyetlen értelmes mondat hagyja el a száját: "Fenykep van róla?
De persze, egyből vadidegennek küldök minden pózban róla képet... hát hogyne....
2017. 03. 11. szombat 00:35  #3198
egysportospasi egysportospasi
Úgy látom megint az derült ki ami már sokszor eddig, hogy az oldal tele van szexéhes szóló férfiakkal, akik mindenkivel dugni akarnak, de velük lényegében senki nem akarja ugyanezt. smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 03. 09. csütörtök 18:11), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1603112)
2017. 03. 09. csütörtök 18:11
ennek nekifutnánk még egyszer.......
Látjuk, Te is írtál, habár ugye, semmi sem indokolja.
Szerintünk szóló férfiként nehéz ezt megérteni, de mondjuk egy példa: Minden nap ír neked 10 cső homokos faszi, hogy igaz, nem vagy buzi, de mi baj lehet belőle? Próbáld ki, soha nem volt ilyen jó, meglátod. Adj egy esélyt, légyszi , légyszi........de ő gumi nélkül szereti, de nem lesz abból sem baj, majd kihúzza.
na, meddig írogatnál vissza vagy inkább engedsz és kipróbálod? vagy eleged lesz és tiltod őket?
Mi ehhez tudjuk hasonlítani smile Elnézést a melegektől és mindenkitől, a példa a képzelet szüleménye.
2017. 03. 10. péntek 10:13  #3197
Törölt felhasználó (908783)
Mert sokan kíváncsiak az igazi képekre...
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 03. 10. péntek 09:59), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1603112)
2017. 03. 10. péntek 09:59
eljen
Igen, erre ki sem tértünk smile
2017. 03. 10. péntek 09:59  #3196
Törölt felhasználó (1603112)
eljen
Igen, erre ki sem tértünk smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 03. 10. péntek 09:48), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (908783)
2017. 03. 10. péntek 09:48
Bejelölésnél,hogyan lehet elfelejteni írni?
Minimum köszönjön....de az is lehet csak a képekre kíváncsi...
2017. 03. 10. péntek 09:48  #3195
Törölt felhasználó (908783)
Bejelölésnél,hogyan lehet elfelejteni írni?
Minimum köszönjön....de az is lehet csak a képekre kíváncsi...
(Ez egy válasz jani27 üzenetére (2017. 03. 09. csütörtök 14:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 03. 09. csütörtök 14:53
Minden megkeresésre válaszolok. Akkor is ha csak bejelöl valaki, és írni elfelejt esetleg.
2017. 03. 10. péntek 09:18  #3194
Törölt felhasználó (1603112)
Részünkről itt a hozzászólás befejezve. A fórum nevével megegyezően volt, van egy véleményünk, ennyi.
"A stílus maga az ember" ez szép,de RÁD nézve akkor égő, mert írtuk az adatlapon, hogy nem keresünk férfit, de TE írtál,akkor TE milyen stílust képviselsz? vigyor5
Választ nem várunk.
Mindenkinek sikeres keresgélést!
(Ez egy válasz kiskoko34 üzenetére (2017. 03. 09. csütörtök 23:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 03. 09. csütörtök 23:21
Én válaszoltam ilyen levelekre is igen. A stílus maga az ember tudod. Úgy is le lehet valakit szerelni, ha normálisan válaszolsz neki. Nem tiltottam le senkit eddig, és nem zaklat már, az, aki melegként bepróbálkozott.

Tudod legalább annyit megérdemel, hogy nem... aztán, ha újra jön, hogy naaa, de akkor is, akkor meg lehet neki mondani, hogy a továbbiakban nem válaszolsz, ha ír, mert egyszer elmondtad és ez után érthető, ha nem válaszolsz, de egy első megkeresésre illik bár lehet nálatok más az illem fogalma....
Ettől még teljesen értelmetlen itt lenni, ha nem kerestek, és így magatoknak is megsprótolnátok a sok értelmetlen levelet... tulajdonképpen magatoknak mondtok ellent, hiszen ti vagytok itt, habár "nem kerestek"
2017. 03. 09. csütörtök 23:21  #3193
kiskoko34 kiskoko34
Én válaszoltam ilyen levelekre is igen. A stílus maga az ember tudod. Úgy is le lehet valakit szerelni, ha normálisan válaszolsz neki. Nem tiltottam le senkit eddig, és nem zaklat már, az, aki melegként bepróbálkozott.

Tudod legalább annyit megérdemel, hogy nem... aztán, ha újra jön, hogy naaa, de akkor is, akkor meg lehet neki mondani, hogy a továbbiakban nem válaszolsz, ha ír, mert egyszer elmondtad és ez után érthető, ha nem válaszolsz, de egy első megkeresésre illik bár lehet nálatok más az illem fogalma....
Ettől még teljesen értelmetlen itt lenni, ha nem kerestek, és így magatoknak is megsprótolnátok a sok értelmetlen levelet... tulajdonképpen magatoknak mondtok ellent, hiszen ti vagytok itt, habár "nem kerestek"
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 03. 09. csütörtök 18:11), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1603112)
2017. 03. 09. csütörtök 18:11
ennek nekifutnánk még egyszer.......
Látjuk, Te is írtál, habár ugye, semmi sem indokolja.
Szerintünk szóló férfiként nehéz ezt megérteni, de mondjuk egy példa: Minden nap ír neked 10 cső homokos faszi, hogy igaz, nem vagy buzi, de mi baj lehet belőle? Próbáld ki, soha nem volt ilyen jó, meglátod. Adj egy esélyt, légyszi , légyszi........de ő gumi nélkül szereti, de nem lesz abból sem baj, majd kihúzza.
na, meddig írogatnál vissza vagy inkább engedsz és kipróbálod? vagy eleged lesz és tiltod őket?
Mi ehhez tudjuk hasonlítani smile Elnézést a melegektől és mindenkitől, a példa a képzelet szüleménye.
2017. 03. 09. csütörtök 18:12  #3192
Törölt felhasználó (1603112)
sziasztok,
Jól teszitek, lehet az a helyes eljen
Mi viszont nem vigyor2
(Ez egy válasz jani27 üzenetére (2017. 03. 09. csütörtök 14:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 03. 09. csütörtök 14:53
Minden megkeresésre válaszolok. Akkor is ha csak bejelöl valaki, és írni elfelejt esetleg.
2017. 03. 09. csütörtök 18:11  #3191
Törölt felhasználó (1603112)
ennek nekifutnánk még egyszer.......
Látjuk, Te is írtál, habár ugye, semmi sem indokolja.
Szerintünk szóló férfiként nehéz ezt megérteni, de mondjuk egy példa: Minden nap ír neked 10 cső homokos faszi, hogy igaz, nem vagy buzi, de mi baj lehet belőle? Próbáld ki, soha nem volt ilyen jó, meglátod. Adj egy esélyt, légyszi , légyszi........de ő gumi nélkül szereti, de nem lesz abból sem baj, majd kihúzza.
na, meddig írogatnál vissza vagy inkább engedsz és kipróbálod? vagy eleged lesz és tiltod őket?
Mi ehhez tudjuk hasonlítani smile Elnézést a melegektől és mindenkitől, a példa a képzelet szüleménye.
(Ez egy válasz kiskoko34 üzenetére (2017. 03. 09. csütörtök 10:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 03. 09. csütörtök 10:41
Már az eleve ellentmondás, hogy "nem keresünk senkit", de "a pároknak válaszolunk", ezzel felhatalmazzátok a férfiakat, hogy annak ellenére, hogy "törlitek a leveleket és tiltjátok" lehet, hogy mégis valakinek válaszolnátok... wink
2017. 03. 09. csütörtök 14:53  #3190
jani27 jani27
Minden megkeresésre válaszolok. Akkor is ha csak bejelöl valaki, és írni elfelejt esetleg.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 03. 08. szerda 19:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1603112)
2017. 03. 08. szerda 19:01
Szia,
Teljesen egyetértünk. ( a pároknak továbbra is válaszolunk) Csak azt nem értem, ha az adatlapunkon ki van írva, hogy párt keresünk és ki van írva, hogy a szóló férfiak leveleit tolakodásnak vesszük és tiltjuk,akkor mi veszi rá őket, hogy mégis írjanak, sőt, választ várjanak? wow1
2017. 03. 09. csütörtök 10:41  #3189
kiskoko34 kiskoko34
Már az eleve ellentmondás, hogy "nem keresünk senkit", de "a pároknak válaszolunk", ezzel felhatalmazzátok a férfiakat, hogy annak ellenére, hogy "törlitek a leveleket és tiltjátok" lehet, hogy mégis valakinek válaszolnátok... wink
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 03. 08. szerda 19:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1603112)
2017. 03. 08. szerda 19:01
Szia,
Teljesen egyetértünk. ( a pároknak továbbra is válaszolunk) Csak azt nem értem, ha az adatlapunkon ki van írva, hogy párt keresünk és ki van írva, hogy a szóló férfiak leveleit tolakodásnak vesszük és tiltjuk,akkor mi veszi rá őket, hogy mégis írjanak, sőt, választ várjanak? wow1
2017. 03. 08. szerda 19:07  #3188
Törölt felhasználó (1191612)
Csak az hogy el sem olvassák mit írtatok ki! Lehet hogy Ctrl C és Ctrl V levél volt...
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 03. 08. szerda 19:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1603112)
2017. 03. 08. szerda 19:01
Szia,
Teljesen egyetértünk. ( a pároknak továbbra is válaszolunk) Csak azt nem értem, ha az adatlapunkon ki van írva, hogy párt keresünk és ki van írva, hogy a szóló férfiak leveleit tolakodásnak vesszük és tiltjuk,akkor mi veszi rá őket, hogy mégis írjanak, sőt, választ várjanak? wow1
2017. 03. 08. szerda 19:01  #3187
Törölt felhasználó (1603112)
Szia,
Teljesen egyetértünk. ( a pároknak továbbra is válaszolunk) Csak azt nem értem, ha az adatlapunkon ki van írva, hogy párt keresünk és ki van írva, hogy a szóló férfiak leveleit tolakodásnak vesszük és tiltjuk,akkor mi veszi rá őket, hogy mégis írjanak, sőt, választ várjanak? wow1
(Ez egy válasz jani27 üzenetére (2017. 03. 07. kedd 06:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 03. 07. kedd 06:02
Nálunk kedves kérte, egyenlőre ne keressünk. Ezt ki is írtam. Ettől függetlenül ha ír valaki, válaszolok. Még akkor is ha egyenlőre nem a válasz.
2017. 03. 07. kedd 06:02  #3186
jani27 jani27
Nálunk kedves kérte, egyenlőre ne keressünk. Ezt ki is írtam. Ettől függetlenül ha ír valaki, válaszolok. Még akkor is ha egyenlőre nem a válasz.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 03. 06. hétfő 11:32), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1603112)
2017. 03. 06. hétfő 11:32
Sziasztok,
Mi jelenleg nem keresünk (már, átmenetelig, valameddig), egyenlőre hagyjuk, de maradunk az oldalon. Azért mi vállaljuk, hogy beállunk a bunkók közé, mert nem válaszolunk mindenkinek, de azért nagyon bosszantó, hogy leírjuk (mi vesszük a fáradtságot) hogy kit keresünk, teszünk fel képet (megint fáradtság) ,kitöltjük az adatlapot (iszonyú kínok között, de igen, megcsináljuk) és megállás nélkül írnak a szóló férfiak, kép nélkül, esetleg arcképes ( értsd: fasz a képen) adatlappal. De rád ír másnap, hogy kamu vagy......
Azt tényleg sajnáljuk, hogy a napi átlag 10 levélből lehet lenne olyan pár,akivel hiba nem foglalkozni, de addigra már megbántuk ezerszer, hogy felnéztünk.....
2017. 03. 06. hétfő 23:07  #3185
kiskoko34 kiskoko34
Nyilván érthető, hogy egy csinosabb nőnek vagy nőtagú párnak többen írnak. Én nem azt mondom, hogy mindenkinek kell válaszolni, hanem azt, hogy azoknak, akik normális hangnemben kérdeznek vagy próbálnak meg kommunikálni, amiről azt hiszem, hogy abból van a kevesebb. Van, aki veszi a fáradtságot, és személyre szabottan ír egy levelet, nem pedig csak egy előre megírt dolgot ír be, ha nem is jön be, illik válaszolni.
Nyilván a "csá jó a picsád, megbasznám" levelekre nem érdemes, de nem csak ezekből a huszárokból áll a keresők száma. És arra is lehet példa, hogy egy pár, akik elsősorban lányt, vagy párt keresnek a végén egy férfival egészülnek ki, mert beleunnak abba is, hogy olyan sok a kamu (lány, pár), hogy inkább érzik jobban magukat egy normális férfival.
Nyilván nincs egy egységes jó megoldás, viszont az a legérthetetlenebb számomra, ha valaki/valakik kifejezetten írják, hogy férfiakkal is ismerkednek, miért nem válaszolnak? Vagy ha nem jól van kitöltve, akkor miért nem javítják?
Szexi fotó:
Az már egy jó dolog, ha rendesen ki van töltve a lap köszönöm a többi férfi nevében is, hogy ilyen áldozatot hoztatok.
2017. 03. 06. hétfő 16:56  #3184
vazelinator vazelinator VIP Admin
Minden kezdő partnerkereső ezt csinálja amit el vársz. Azaz "kösz nem téged..........", illedelmesen megírja, és elküldi.
Majd jönnek az értetlenek, akaratosok "de még is" "mi a gond velem" "de rossz a képem" " oldjuk meg még is".
a bunkók "hülye kurva" " most látom log a csöcsöd, ja így már én sem." "mert kamu vagy"
sorolhatnám az atrocitásokat.
és végére hamar rá jönnek hogy a semmire nem lehet erősködni, vissza kérdezni, beszólni, nem tartja számon a napi elküldőt menyiségek közt ki nem irt vissza.
sajna ez van mögötte inkább.
(Ez egy válasz kiskoko34 üzenetére (2017. 03. 06. hétfő 10:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 03. 06. hétfő 10:36
Azzal nem veszít az ember semmit, ha marad az oldalon, maximum az önbecsülése lesz kicist megtépázva, ha sok levelet ír, de nem kap választ. Amúgy tényleg nem értem, hogy miért nem lehet egy normális hangnemben megírt elutasító üzenetet sem írni. Én mindig írok vissza bárki ír, ez az alapvető emberi dolog. Ha bi vagy homo fiú ír még nekik is pedig egyértelműen ki van írva, hogy kiket keresek. Értem én, hogy ebben a rohanó világban erre nincs ideje vagy energiája a pároknak, de ez a világ miattunk olyan, amilyen, az ilyen apró dolgok tehetnék jobbá, ha legalább ennyire odafigyelnénk másokra, hogy megtiszteljük egy válasszal. Belegondolva, hogy párok felváltva vannak a gépnél általában, nem lenne túl nagy dolog akár csak "copy and paste" egy megfogalmazott "kösz nem téged keresünk" levél.
2017. 03. 06. hétfő 16:45  #3183
vazelinator vazelinator VIP Admin
hát sajna van meg is alkotta a társadalmunk rá a fogalmat "társas magány"...
ami szüli a szexkalandot, szexkapcsolatot, hol ott nem igazán ezt keresik hanem a tartalmat valamilyen kapcsolatba és egyszer meg is töltik többel mint szex, a megfelelő partnerrel.
nem biztos hogy az itt talált szexpartner, csak szexpartner mard de erről többiek tudnak beszélni.
(Ez egy válasz zenita üzenetére (2017. 02. 23. csütörtök 01:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 02. 23. csütörtök 01:21
Mit jelent az "egyedálló"? Egyedülálló akart volna lenni? Akkor viszont döntsd el,hogy mi vagy. Mert olyan nincs,hogy valaki egyedülálló,de nem független.
2017. 03. 06. hétfő 14:00  #3182
Törölt felhasználó (14563)
Sziasztok.
Igazatok van (legalább is nektek), mert pontosan ki van töltve az adatlapotok, így egyértelmű minden. Ezzel ellentétben sokaknak nem ilyen az adatlapjuk, mert a bemutatkozóban ezt keresik, míg a keresési feltételeik teljesen ellentétes. Megpróbálod felvenni velük a kapcsolatot (normálisan, emberi módon), ők meg erre letorkolnak, hogy nem bírsz adatalapot olvasni? smile )) Persze ha válaszol. Természetesen itt is van kivétel, ami erősíti a szabályt. De akkor most miért is tesz föl bárki úgymond hirdetést, ha esze ágában sincs?? smile )
Egyébként sok sikert minden keresőnek! A többieknek meg hajrá!! smile )
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 03. 06. hétfő 11:32), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1603112)
2017. 03. 06. hétfő 11:32
Sziasztok,
Mi jelenleg nem keresünk (már, átmenetelig, valameddig), egyenlőre hagyjuk, de maradunk az oldalon. Azért mi vállaljuk, hogy beállunk a bunkók közé, mert nem válaszolunk mindenkinek, de azért nagyon bosszantó, hogy leírjuk (mi vesszük a fáradtságot) hogy kit keresünk, teszünk fel képet (megint fáradtság) ,kitöltjük az adatlapot (iszonyú kínok között, de igen, megcsináljuk) és megállás nélkül írnak a szóló férfiak, kép nélkül, esetleg arcképes ( értsd: fasz a képen) adatlappal. De rád ír másnap, hogy kamu vagy......
Azt tényleg sajnáljuk, hogy a napi átlag 10 levélből lehet lenne olyan pár,akivel hiba nem foglalkozni, de addigra már megbántuk ezerszer, hogy felnéztünk.....
2017. 03. 06. hétfő 11:32  #3181
Törölt felhasználó (1603112)
Sziasztok,
Mi jelenleg nem keresünk (már, átmenetelig, valameddig), egyenlőre hagyjuk, de maradunk az oldalon. Azért mi vállaljuk, hogy beállunk a bunkók közé, mert nem válaszolunk mindenkinek, de azért nagyon bosszantó, hogy leírjuk (mi vesszük a fáradtságot) hogy kit keresünk, teszünk fel képet (megint fáradtság) ,kitöltjük az adatlapot (iszonyú kínok között, de igen, megcsináljuk) és megállás nélkül írnak a szóló férfiak, kép nélkül, esetleg arcképes ( értsd: fasz a képen) adatlappal. De rád ír másnap, hogy kamu vagy......
Azt tényleg sajnáljuk, hogy a napi átlag 10 levélből lehet lenne olyan pár,akivel hiba nem foglalkozni, de addigra már megbántuk ezerszer, hogy felnéztünk.....
2017. 03. 06. hétfő 10:36  #3180
kiskoko34 kiskoko34
Azzal nem veszít az ember semmit, ha marad az oldalon, maximum az önbecsülése lesz kicist megtépázva, ha sok levelet ír, de nem kap választ. Amúgy tényleg nem értem, hogy miért nem lehet egy normális hangnemben megírt elutasító üzenetet sem írni. Én mindig írok vissza bárki ír, ez az alapvető emberi dolog. Ha bi vagy homo fiú ír még nekik is pedig egyértelműen ki van írva, hogy kiket keresek. Értem én, hogy ebben a rohanó világban erre nincs ideje vagy energiája a pároknak, de ez a világ miattunk olyan, amilyen, az ilyen apró dolgok tehetnék jobbá, ha legalább ennyire odafigyelnénk másokra, hogy megtiszteljük egy válasszal. Belegondolva, hogy párok felváltva vannak a gépnél általában, nem lenne túl nagy dolog akár csak "copy and paste" egy megfogalmazott "kösz nem téged keresünk" levél.
/ 591