Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Találtál-e partnert már itt, és ha nem, mit érzel hibának, mi a sikertelenség oka szerinted?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

pasinak: ha találni akarsz valakit. legyen egy normális bemutatkozásod, legyél őszinte dugni akarsz akkor dugni és kész, na persze ne alpári módon jelezd. fórumozzál értelmesen szóljál hozzá az amatőr képekhez, persze ne annyit, hogy "faxa", hanem értelmesen kerek mondat. "nagyon csinos a hölgy,szívesen megismerném" nők felmérik és megítélnek ez alapján, söt könnyebben is reagálnak vissza ha van is hozászolásod és értelmes.
ha nem titokban keressel vállad be az arcod, ha titokban, vagy egyéb okok, akkor egy zorró álarccal is látszanak a szemeid, nők egy része szem fétises, illetve legyen gondozott kézfejed, ha meg van azt sem árt rá csempészni a fotóra, másik nagy női fétis. alakos fotó sem árt, de nem levetkőzve, hanem kulturáltan öltözve (itt nem árt ha oldalról letudod fotózni magad lényeg látsszon a segeden feszülő gatya, de azért ne az érződjön a fotón hogy ez az igazi cél, harmadik női fétis jó seg)... farkadról ne rakj ki képet, max ha pasit keressel, ha akar kér a nő, bár akkor gyanakodj, hogy kép gyűjtögető pasi
bemutatkozásra kitérve még nem árt néha az ön kritikus őszinteség, ezt el is ütheted akár viccelődéssel. "van egy kicsi sör has, na jó nem kicsi, de a bájomat a mosolyom adja, szerencsére nem foghíjas."
ne várjatok áttörést egy sablonos "hello dugni akarok....... ezek a paramétereim...... " adat laptól vagy levéltől sikert.

nőknek: igazán nincs mit tanácsolnom, letolja a bugyit és pasinál megállt az ész.... és.... na jó nem teljesen de majd nem.. minden nő típusnak meg van a maga minden felé kedvelője ahogy a ducinak az ultra szép kigyúrt fiú, ha jelzed, hogy keressel, akkor úgy is írnak és válogathatsz... tudom, hogy idióták a pasik és hiába írod le neki hogy nem öt keresed csak azért is ír és jobb nem írni, mert, akor nem kezd elerősködni, de szerintem akkor is írj neki és max a második levelét válaszolatlan hagyod. "sajna nekik az igen az igen a nem az is igen csak még kéreted magad" elutasítás kezelése is sokat el mond a pasiról, néha pont így derül ki egy pasiról hogy értelmes amit le irt az elutasításra. illetve fordíthatsz a folytatón is az az te keresed meg aki tetszik, de ehhez olvasgasd a fórumot, a képek reakcióit és tuti találsz értelmest akire rá írva jóval nagyobb az esély értelmes normális pasira.

általában ezek a sikeresek trükkjei itt.

Az eddigi hozzászólások

2013. 01. 22. kedd 14:31  #67
Törölt felhasználó (806618)
Sziasztok ,nekem eddig csak egyszer volt szerencsém evvel az oldallal,de azt is hanyagoljuk,sok a kamus és sok ratyi talál meg pedig az adatlapomon szerepel ,hogy hetero .
2013. 01. 22. kedd 13:52  #66
thebadboym1 thebadboym1
Én szivesen találkoznék veled....
(Ez egy válasz cucika01 üzenetére (2013. 01. 22. kedd 11:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 01. 22. kedd 11:56
Szerintünk szinte lehetetlen itt találni partnert. Csak egy példa erre, utolsó feltöltésünk óta kb 120 !!! levélváltás, ebből "új ajánlat" kb 50 !! Ez kb egy hónap termése, ebből telefonig eljutás: 1 db (ez is lemondta előtte), személyes találkozás : 0 !!!
Pedig már nem is válogattunk szinte, csak az első levélváltáskor kértünk egy képet (ez a minimum ugye), majd egy személyes tali felajánlása. Rengeteg a "képgyüjtögető" a "bármennyit tudok utazni" és az "épp most nem jó de esetleg a jövő héten".
Sajnos ez van.

Sziasztok!
2013. 01. 22. kedd 11:56  #65
cucika01 cucika01
Szerintünk szinte lehetetlen itt találni partnert. Csak egy példa erre, utolsó feltöltésünk óta kb 120 !!! levélváltás, ebből "új ajánlat" kb 50 !! Ez kb egy hónap termése, ebből telefonig eljutás: 1 db (ez is lemondta előtte), személyes találkozás : 0 !!!
Pedig már nem is válogattunk szinte, csak az első levélváltáskor kértünk egy képet (ez a minimum ugye), majd egy személyes tali felajánlása. Rengeteg a "képgyüjtögető" a "bármennyit tudok utazni" és az "épp most nem jó de esetleg a jövő héten".
Sajnos ez van.

Sziasztok!
2013. 01. 22. kedd 08:38  #64
Törölt felhasználó (871079)
Szia!
Lehet,hogy igazad van,reménytelen dolog az ismerkedés az oldalon,eddig még nekünk sem sikerült!
Levelezgetők,kíváncsiskodók vannak,de találkozni senki sem mert,Kaposvár-Dombóvár környékéről nagyon kevesen vannak az oldalon.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 01. 21. hétfő 20:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (846377)
2013. 01. 21. hétfő 20:51
Gratulálok mindenkinek akinek sikerült!
A magam részéről lezártnak tekintem ezt a topicot!

Sziasztok! wave
2013. 01. 22. kedd 01:01  #63
zepit zepit
Sajnos Nem!!!
2013. 01. 21. hétfő 20:51  #62
Törölt felhasználó (846377)
Gratulálok mindenkinek akinek sikerült!
A magam részéről lezártnak tekintem ezt a topicot!

Sziasztok! wave
2013. 01. 20. vasárnap 15:06  #61
Törölt felhasználó (787058)
Én már találtam ,egy párral voltam tegnap ,fantasztikus volt.
2013. 01. 19. szombat 09:00  #60
Törölt felhasználó (752855)
Rendben, csak nyugodtan. wave
(Ez egy válasz szabolcsipar67 üzenetére (2013. 01. 19. szombat 07:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 01. 19. szombat 07:56
nem panaszkodás,csak infó,tudják nálad mire számítsanak
2013. 01. 19. szombat 07:56  #59
szabolcsipar67 szabolcsipar67
nem panaszkodás,csak infó,tudják nálad mire számítsanak
2013. 01. 19. szombat 01:06  #58
Törölt felhasználó (752855)
Jajj de vártam már mikor írsz. smile

Nagyon tudom sajnálni ha fél nap pakolás után nem vagyok kész még másfél órát utazni és fél12kor beesni egy párhoz. Mellesleg ki panaszkodik?
Ha úgy gondoljátok kamu vagyok akkor gondoljátok úgy.
(Ez egy válasz szabolcsipar67 üzenetére (2013. 01. 18. péntek 14:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 01. 18. péntek 14:58
ha 1 nap 3szor változik nálad,hogy tudok menni vagy nem(és a vége az,hogy mégse tudok)akkor ne panaszkodj
kamu vagy
2013. 01. 18. péntek 19:27  #57
Törölt felhasználó (871079)
Sziasztok!
Eddig még nem sikerült partnert találnunk az oldalon, olyan komoly érdeklődő még nem volt, aki nekünk is megfelelt volna,csak kíváncsiskodók irogotnak párszavas leveleket.
Pedig a reglapunk,tartalmazza az igényeinket,elvárásainkat,de senki sem olvas,csak képeket nézeget és ír!
2013. 01. 18. péntek 14:58  #56
szabolcsipar67 szabolcsipar67
ha 1 nap 3szor változik nálad,hogy tudok menni vagy nem(és a vége az,hogy mégse tudok)akkor ne panaszkodj
kamu vagy
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 01. 11. péntek 20:31), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (752855)
2013. 01. 11. péntek 20:31
Teljesen egyetértek a hozzászólásoddal.
Nekem innen eddig egy párral sikerült érdemben találkozni, 3 hölggyel egy másik oldalról.
2013. 01. 18. péntek 14:06  #55
Törölt felhasználó (819517)
Több alkalommal sikerült,de nagyon nehéz kiválasztani a mindenkinek megfelelőt!
Levelekre,jó ha jön válasz,még azzal sem tisztelik meg a másikat...........ez elgondolkodtató!!
2013. 01. 18. péntek 12:58  #54
Törölt felhasználó (862387)
Nem.
2013. 01. 14. hétfő 13:32  #53
Törölt felhasználó (846377)
Gratulálok hozzá!
2013. 01. 14. hétfő 13:28  #52
Törölt felhasználó (868732)
Igen, lehet találni kellő türelemmel és intelligenciával. Pár éve nekem is volt szerencsém egy kedves párral összeismerkedni, akikkel azóta többször voltunk hármasban, négyesben. De nem csak a szex a lényeg, egy bizalmas baráti kapcsolattá alakult, ez benne a legszebb.
2013. 01. 14. hétfő 12:55  #51
erta73 erta73
Sziasztok!! Hosszas keresgélés és több száz levélből nekünk sikerült egy diszkrét jóképű ffit találni akivel kipróbáltuk a hármast ,nagyon jól sikerült és most szervezzük a következő alkalmat ugyanazzal a sráccal egyelőre. Sokan felháborodnak h nincs válasz a levélére de lehetetlen mindenkinek válaszolni és ha semmi információ sincs az adatlapján se kép akkor nem is tudom mit várnak sokan???? azt kérik h mi küldjünk képet és majd eldöntik ha nincs válasz akkor meg kioktatnak!! Kiábrándító!!!
2013. 01. 13. vasárnap 14:11  #50
Törölt felhasználó (856664)
Vadászkutya ne keseredj el, én is hasonló ladikban evezek. Én személy szerint próbálom az erőimet másra fordítani, mondjuk tanulásra (ami persze nem mindig igaz) vagy valamilyen hobbira, aztán hátha egyszer keresés nélkül rátalálok valakire. Ha meg nem, akkor maximum igénybe fogom venni a fizetős szolgáltatást. Ettől függetlenül jók ezek az oldalak, legalább egy kis reményt adnak.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 01. 11. péntek 20:11), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (846377)
2013. 01. 11. péntek 20:11
Negatív hangvételű lesz, amit írok, de ez meg az én meglátásom a saját állapotomról.

Én hiszek abban, hogy ezzel megéri várni, és ne csak túllegyél az egészen valakivel.

Több, mint 10 éve várok rá, hogy megtörténjen (próbálkoztam is ez idő alatt, de kudarcba fulladt mind), míg mások boldogok, és szexuálisak voltak, én addig csak egy "hímnemű apácáva" lettem, megöregedtem. Én már nem vagyok a korban, hogy ez egy "aranyos, édibédi" dolog legyen, mint 15-16 évesen, ez már PROBLÉMÁVÁ nőtte ki magát.

Nem feltétlenül ciki, hogy 25 évesen még szűz vagy.

Hát neked lehet, hogy nem, de számora k.rvára az! Ezt nem értheti, aki tinédzser korban "átesett" a dolgon.

Az meg már egy másik dolog, hogy azért itt valószínűleg tapasztaltabbakat keresnek.

Valahogy sejtettem, de, mint korábban írtam az egyik nő javasolta nekem ezt az oldalt a probléma megoldására.

De lehet ez csak az én meglátásom.

Oké elfogadom, de te is az enyémet. Legalábbis probáld megérteni. smile
2013. 01. 13. vasárnap 13:15  #49
extrapár extrapár
Sziasztok!!!
Mi itt találtunk egymásra két éve.Azóta sok izgalmas kalandban volt részünk kettesben és szerencsére hármasban is,ugyanis elkezdtünk harmadiknak keresni egy bi pasit,és meg is találtuk!!!
Úgyhogy elmondhatjuk,hogy igenis lehet itt találni szexpartnert! Nem is akármilyet!!!! smile ))
2013. 01. 13. vasárnap 10:05  #48
Törölt felhasználó (42315)
Nem egyszerű itt találni, de nem lehetetlen.
Nekem olyan 1-2% az ami sikerül. Fiu vagyok és fiukat, lányokat egyaránt keresek. Lánnyal itt még nem sikerült, de fiuval igen és mivel ez a része nem ebbe a topikba tartozik leirom a http://www.goldengate.hu/forum/tema/81-Bisex-Fiuk-NEM-tarskereso topikba.
/ 502