Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

Az eddigi hozzászólások

2006. 06. 18. vasárnap 21:23  #42
Jane091 Jane091
Elég rossz helyzetben lehettetek. Mi is be voltunk szarva, sehova nem mentünk egyedül, mindig csak csoportosan, mert az a hir járta, hogy elég nagy volnalban megy az emberkereskedelem a tengerparton. Mivel mindannyian lányok voltunk, csak az edzőnk férfi, egy pár fiú/férfi is kb. 17-20 évesek úgymond udvaroltak nekünk. Mindig segitettek, ha nem találtunk valamit, kedveskedtek. De mi nem nagyon biztunk bennük. Pedig rendesek voltak és persze nagyon vonzóak. Az egyiknek sikerült behálóznia engem, de mivel csak 10 napos nyaralás volt nem tartott sokáig. A nemi erőszaktól, pedig már 7 éves korom óta félek, amikor az iskolámban egy lányt megerőszakolt a nagybáttya! szomoru1 gonosz3
(Ez egy válasz WildHorse üzenetére (2006. 06. 18. vasárnap 18:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 06. 18. vasárnap 18:53
Nyaralásos sztorim nekem is van.
Még olyan 12 éves lehettem kb és hasonló 10-15 év közötti fiúk és lányok voltak velem nyaraláskor.
A volt Jugoszláviában Rovinjban nyaraltunk.
A szülők kb 15 pár baráti társaság volt és az ő gyerekeikkel meg a szülőkkel együtt voltunk üdülni.
A szülők este bulit tartottak majd a míg ők mulatroztak a mi a gyerekek lementünk csavarogni este 11 körül a tengerpartra ahol már nem nagyon járt senki sem.
Olyan éjjel 1 körül jöttünk fel a partról és egy 5 fős fiatal társaságba botlottunk kb 20-25 éves fiúk voltaka ruhájuk alapján pncérekk lehettek akik haz tartottak a munkából.
Elkezdték a társaság lány tagjait zaklatni ami addig fajult hogy megfogták a kezüket és fogdosni is akarták őket.
Én a nővéremet védtem erre a csávó eleresztette és engem kezdett rángatni erre az elemlámpával ami nálam voltbelevilágítottam a szemébe és teljes erőből sípcsonton rugtam és így kiszabadultam.
A többi lány és fiú is kűzdött velük mire elkezdtem ordibálni, hogy hilfe és policija mire a többiek is elkezdték ezt ordítani és így kissé megenyhültek a rohadtak nem akartak nagy balhét és megtudtunk lógni mindannyian.
Az apartmanunkig futottunk majd a szülőkhöz akik buliztak. Elmondtuk nekik persze ők pityókás állapotukban csak legyintettek meg hogy képzelődünk, stb.
Erre mi gyerekek még idegesebbek lettünk és botokkal késekkel amiket az aprtman konyhájában találtunk meg nehéz fém elemlámpákkal felszerelkezve visszaindultunk a partra hogy megbüntessük a galád támadókat.
Érdekes az adrenalin és a düh hogy elvakítja az embert.... boxer violent wow1
Most így visszagondolva jó hogy nem találkoztunk a
brigáddal mert kinyirtak volna pár tizenéves szarost... eplus2
Viszont mire lenyugodtunk addigra azért daráztunk nehogy a mi éttermünk pincérei legyenek... hehe eplus2
2006. 06. 18. vasárnap 19:29  #41
Törölt felhasználó (24620)
Hát, azért a szülők is ott vannak a topon.. :(
(Ez egy válasz WildHorse üzenetére (2006. 06. 18. vasárnap 18:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 06. 18. vasárnap 18:53
Nyaralásos sztorim nekem is van.
Még olyan 12 éves lehettem kb és hasonló 10-15 év közötti fiúk és lányok voltak velem nyaraláskor.
A volt Jugoszláviában Rovinjban nyaraltunk.
A szülők kb 15 pár baráti társaság volt és az ő gyerekeikkel meg a szülőkkel együtt voltunk üdülni.
A szülők este bulit tartottak majd a míg ők mulatroztak a mi a gyerekek lementünk csavarogni este 11 körül a tengerpartra ahol már nem nagyon járt senki sem.
Olyan éjjel 1 körül jöttünk fel a partról és egy 5 fős fiatal társaságba botlottunk kb 20-25 éves fiúk voltaka ruhájuk alapján pncérekk lehettek akik haz tartottak a munkából.
Elkezdték a társaság lány tagjait zaklatni ami addig fajult hogy megfogták a kezüket és fogdosni is akarták őket.
Én a nővéremet védtem erre a csávó eleresztette és engem kezdett rángatni erre az elemlámpával ami nálam voltbelevilágítottam a szemébe és teljes erőből sípcsonton rugtam és így kiszabadultam.
A többi lány és fiú is kűzdött velük mire elkezdtem ordibálni, hogy hilfe és policija mire a többiek is elkezdték ezt ordítani és így kissé megenyhültek a rohadtak nem akartak nagy balhét és megtudtunk lógni mindannyian.
Az apartmanunkig futottunk majd a szülőkhöz akik buliztak. Elmondtuk nekik persze ők pityókás állapotukban csak legyintettek meg hogy képzelődünk, stb.
Erre mi gyerekek még idegesebbek lettünk és botokkal késekkel amiket az aprtman konyhájában találtunk meg nehéz fém elemlámpákkal felszerelkezve visszaindultunk a partra hogy megbüntessük a galád támadókat.
Érdekes az adrenalin és a düh hogy elvakítja az embert.... boxer violent wow1
Most így visszagondolva jó hogy nem találkoztunk a
brigáddal mert kinyirtak volna pár tizenéves szarost... eplus2
Viszont mire lenyugodtunk addigra azért daráztunk nehogy a mi éttermünk pincérei legyenek... hehe eplus2
2006. 06. 18. vasárnap 18:53  #40
WildHorse WildHorse
Nyaralásos sztorim nekem is van.
Még olyan 12 éves lehettem kb és hasonló 10-15 év közötti fiúk és lányok voltak velem nyaraláskor.
A volt Jugoszláviában Rovinjban nyaraltunk.
A szülők kb 15 pár baráti társaság volt és az ő gyerekeikkel meg a szülőkkel együtt voltunk üdülni.
A szülők este bulit tartottak majd a míg ők mulatroztak a mi a gyerekek lementünk csavarogni este 11 körül a tengerpartra ahol már nem nagyon járt senki sem.
Olyan éjjel 1 körül jöttünk fel a partról és egy 5 fős fiatal társaságba botlottunk kb 20-25 éves fiúk voltaka ruhájuk alapján pncérekk lehettek akik haz tartottak a munkából.
Elkezdték a társaság lány tagjait zaklatni ami addig fajult hogy megfogták a kezüket és fogdosni is akarták őket.
Én a nővéremet védtem erre a csávó eleresztette és engem kezdett rángatni erre az elemlámpával ami nálam voltbelevilágítottam a szemébe és teljes erőből sípcsonton rugtam és így kiszabadultam.
A többi lány és fiú is kűzdött velük mire elkezdtem ordibálni, hogy hilfe és policija mire a többiek is elkezdték ezt ordítani és így kissé megenyhültek a rohadtak nem akartak nagy balhét és megtudtunk lógni mindannyian.
Az apartmanunkig futottunk majd a szülőkhöz akik buliztak. Elmondtuk nekik persze ők pityókás állapotukban csak legyintettek meg hogy képzelődünk, stb.
Erre mi gyerekek még idegesebbek lettünk és botokkal késekkel amiket az aprtman konyhájában találtunk meg nehéz fém elemlámpákkal felszerelkezve visszaindultunk a partra hogy megbüntessük a galád támadókat.
Érdekes az adrenalin és a düh hogy elvakítja az embert.... boxer violent wow1
Most így visszagondolva jó hogy nem találkoztunk a
brigáddal mert kinyirtak volna pár tizenéves szarost... eplus2
Viszont mire lenyugodtunk addigra azért daráztunk nehogy a mi éttermünk pincérei legyenek... hehe eplus2
(Ez egy válasz Jane091 üzenetére (2006. 06. 18. vasárnap 13:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 06. 18. vasárnap 13:28
Én kiváló úszó vagyok, de nem nagyon szoktam élő vizekben fürdeni, pont a hinár miatt. Szerencsére a csapatom normál úgymond "olimpiai" medencében edz. De van egy csapat az egyik közeli városkában akik sajnos a nem jó anyagi helyzet miatt békaúsztatóban edzenek. Aminor ott játszottunk békák úszkáltak a vizben, meg tele volt hinárral. Amikor viszont edzőtáborban voltunk az Adrián a tengerben el volt keritve betonnal egy rész abban kellet edzenünk, és mindenféle fű uszkált körülöttünk, amik még csiptak is. De szerencsére az átlátszó vizben lehetett látni mi van alattunk. Az ottlakók aztmondták, hogy ne menjünk nagyon messzire be a vizbe mert a cápák beúsznak a therhajók után és nem szeretnék ha eledelként fejeznénk be a nyaralást. Éjszaka nagyon félelmetes volt a sötét tengerpart, főleg amikor alig voltak a sétányon. Ráadásul még meséltek nekünk egy gyilkosságot is ami a tengerparton történt nem sokkal azelőtt amikor mi odaértünk. A rendőrség szerint baleset történt akkor este, de az emberek megvoltak győződve róla, hogy gyilkosság. Nem vettek senkit sem őrizetbe. Nem féltünk a nyaralás ideje alatt, de azért tartottunk az idegenektől. Elég nyugis hely volt az a rész, az emberek pedig barátságosak, de azért mi mégis féltünk. Az volt életem legfélelmetesebb nyaralása. szomoru1 gonosz3
2006. 06. 18. vasárnap 14:14  #39
Törölt felhasználó (24620)
Téma megnyitva ;)
2006. 06. 18. vasárnap 13:28  #38
Jane091 Jane091
Én kiváló úszó vagyok, de nem nagyon szoktam élő vizekben fürdeni, pont a hinár miatt. Szerencsére a csapatom normál úgymond "olimpiai" medencében edz. De van egy csapat az egyik közeli városkában akik sajnos a nem jó anyagi helyzet miatt békaúsztatóban edzenek. Aminor ott játszottunk békák úszkáltak a vizben, meg tele volt hinárral. Amikor viszont edzőtáborban voltunk az Adrián a tengerben el volt keritve betonnal egy rész abban kellet edzenünk, és mindenféle fű uszkált körülöttünk, amik még csiptak is. De szerencsére az átlátszó vizben lehetett látni mi van alattunk. Az ottlakók aztmondták, hogy ne menjünk nagyon messzire be a vizbe mert a cápák beúsznak a therhajók után és nem szeretnék ha eledelként fejeznénk be a nyaralást. Éjszaka nagyon félelmetes volt a sötét tengerpart, főleg amikor alig voltak a sétányon. Ráadásul még meséltek nekünk egy gyilkosságot is ami a tengerparton történt nem sokkal azelőtt amikor mi odaértünk. A rendőrség szerint baleset történt akkor este, de az emberek megvoltak győződve róla, hogy gyilkosság. Nem vettek senkit sem őrizetbe. Nem féltünk a nyaralás ideje alatt, de azért tartottunk az idegenektől. Elég nyugis hely volt az a rész, az emberek pedig barátságosak, de azért mi mégis féltünk. Az volt életem legfélelmetesebb nyaralása. szomoru1 gonosz3
2006. 06. 18. vasárnap 13:27  #37
Törölt felhasználó (24620)
Nna, minnyá megcsinálom, de elébb vár a családi ebéd... :)
2006. 06. 18. vasárnap 13:26  #36
Törölt felhasználó (24620)
Vagy mondjuk
Örökre egyedül - Te miért?
Náh, nem... lehet hogy tényleg az előzőnél kéne maradni...
2006. 06. 18. vasárnap 13:24  #35
Törölt felhasználó (38040)
A te miért vagy egyedül, jó cím. Nekem az teccik:D
2006. 06. 18. vasárnap 13:20  #34
Törölt felhasználó (24620)
Ok, mi legyen a címe?
#Te miért vagy egedül?
#Miért nem lesz párod?
#... vagy valami hasnoló, te vagy a lány, találj ki valami okosat ;)
(Ez egy válasz mia w. üzenetére (2006. 06. 18. vasárnap 12:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 06. 18. vasárnap 12:50
hát nyissunk biztos érdekes lenne ki miért nem?? :)
2006. 06. 18. vasárnap 12:54  #33
Törölt felhasználó (38040)
Hát gondolom, ahogy kalimpál az emberke a lábával, és rátekeredik vagy valami hasolnó. Az száz, hogy ezt sohasem akarom megtudni:S
2006. 06. 18. vasárnap 12:50  #32
mia w. mia w.
hát nyissunk biztos érdekes lenne ki miért nem?? :)
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 06. 18. vasárnap 12:27), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (24620)
2006. 06. 18. vasárnap 12:27
Hát, én úgy vagyok, hogy míg a kutya szívvel él addig a macska aljas furfanggal...
Egyébként 19...
Mi lenne, ha ennek a "párra nem találásnak" nyitnánk egy új topicot?
2006. 06. 18. vasárnap 12:38  #31
Törölt felhasználó (24620)
Beakad... ezen gondolkodtam, de nem tudom, hogy lehet olyan igazán beleakadni a hínárba. Nagyon igyekezni kell ahhoz... Inkább csak szimplán gusztustalan, amikor végigcsiklandozza a hasad...
Viszont amikor a környyező kis csatornákban kajakoztam és békalencse borította a teljes vízfelszínt, akkor néha megfordult a fejemben, hogy vajon mi lehet alant, amit pont nem látok, de bármikor a felszínre bukhat, hogy megmutassa magát... Vízihullát hálistennek nem láttam, visznot egy hatalmas döglött ponty kidugat a fejét és megnézett magának... Ijedtemben rá is vertem egy nagyot a lapáttal...
Ja igen, a hínár ott viszont csakugyan vendégmarasztaló volt, ugyanis a kajakomnak kormánylapátja van és igencsak belekapaszkodott...
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 06. 18. vasárnap 12:31), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (38040)
2006. 06. 18. vasárnap 12:31
Tudom már mi az ami még paráztat. Hogy élő vízben fürödve, egy hínárba beakad a bokám. Nem merek beúszni messzire:S
2006. 06. 18. vasárnap 12:31  #30
Törölt felhasználó (38040)
Tudom már mi az ami még paráztat. Hogy élő vízben fürödve, egy hínárba beakad a bokám. Nem merek beúszni messzire:S
2006. 06. 18. vasárnap 12:28  #29
Törölt felhasználó (24620)
Én csak akkor nem szeretem, ha túl pofátlanok... egyébként szép és érdekes állatok... bár, kevés olyan állat van, ami nekem ne tetszene valamilyen formában...
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 06. 18. vasárnap 11:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (368273)
2006. 06. 18. vasárnap 11:51
Én a darazsakat nem szeretem! Fújjjjj......
2006. 06. 18. vasárnap 12:27  #28
Törölt felhasználó (24620)
Hát, én úgy vagyok, hogy míg a kutya szívvel él addig a macska aljas furfanggal...
Egyébként 19...
Mi lenne, ha ennek a "párra nem találásnak" nyitnánk egy új topicot?
(Ez egy válasz mia w. üzenetére (2006. 06. 18. vasárnap 11:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 06. 18. vasárnap 11:49
szia 20 vagyok hogy miért nem találok azt nem tudom :( a kuyta tartás szóba sem jöhet mivel nem szeretem őket (pedig kuytákat és babákat szeretni kötelező :)) te hány éves vagy ?(szintén nem ismerkedés céljából :)
2006. 06. 18. vasárnap 11:51  #27
Törölt felhasználó (368273)
Én a darazsakat nem szeretem! Fújjjjj......
2006. 06. 18. vasárnap 11:49  #26
mia w. mia w.
szia 20 vagyok hogy miért nem találok azt nem tudom :( a kuyta tartás szóba sem jöhet mivel nem szeretem őket (pedig kuytákat és babákat szeretni kötelező :)) te hány éves vagy ?(szintén nem ismerkedés céljából :)
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 06. 17. szombat 23:40), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (24620)
2006. 06. 17. szombat 23:40
A kígyókkal (míg nem haragszanak rám és nem látják bennem az élelmet) semmi bajom (amikor volt itt hüllőkiállítás és a nyakunkba vehettünk egyet, többször is sorbaálltam :D (finom meleg bőre volt)).
Macskát viszont ne tarts!!! akkor inkább valami kutyát, de abból is valami méretesebbet. :)
(nem ismerkedés céljából de,) te hány éves vagy, ha megkérdezhetem?
És nálad mi lehet az oka annak, hogy nem találsz senkit?
2006. 06. 18. vasárnap 03:24  #25
s s VIP
:) Akkor spanok vagyunk :D (a filmel kapcs. :D )
Rokonod melyik cégnél melózik?
(Ez egy válasz ghorrag üzenetére (2006. 06. 18. vasárnap 02:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 06. 18. vasárnap 02:34
es majdnem szo szerint!!!
azt hittem csak en neztem meg 30szor
egyebkent a kamionos elete nemcsak jatek es mese...szerintem ezert is tartanak össze, akarhonnan jöjjenek is ( egyik rokonom is nemzetköziben nyomja a kamionoskodast )

de amitöl meg tartok: a fösulin...vizsgak...ilyesmi
2006. 06. 18. vasárnap 02:34  #24
ghorrag ghorrag
es majdnem szo szerint!!!
azt hittem csak en neztem meg 30szor
egyebkent a kamionos elete nemcsak jatek es mese...szerintem ezert is tartanak össze, akarhonnan jöjjenek is ( egyik rokonom is nemzetköziben nyomja a kamionoskodast )

de amitöl meg tartok: a fösulin...vizsgak...ilyesmi
2006. 06. 18. vasárnap 02:25  #23
s s VIP
De eszembe jut egy idézet:
"A félelem nem segít. Bújj egy lyukba ha úgy akarod, életed akkor sem lesz hoszabb mint rendeltetett. Égi teremtőd megfonta már életet fonalát!" -13.Harcos című film.-
/ 4