Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Te is oda jársz? Te hova jársz? Mikor? s nem futunk össze?

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

2025. 03. 03. hétfő 11:09  #10642
anytimesis anytimesis
Hegedűsben valaki mostanában?
2025. 03. 02. vasárnap 19:09  #10641
EgriAti95 EgriAti95
Holnap (03.03) hétfőn megyek Debrecenbe. Esetleg tud valaki gloryhole ról? Megköszönném az infót!!
2025. 03. 02. vasárnap 16:04  #10640
Szexelő6333 Szexelő6333
Este 8 körül a Glorycafeba szopatnék!
2025. 03. 02. vasárnap 15:48  #10639
Tádé91 Tádé91
Ma valamelyik szexmoziban lesz pár esetleg?
2025. 03. 02. vasárnap 15:30  #10638
71makkmarci71 71makkmarci71
Sziasztok. Hegedűsben vagyok szívesen kalandoznék párokkal....
2025. 03. 02. vasárnap 12:43  #10637
Kriszta0702 Kriszta0702
Szia,külföldön hol tudsz ilyen helyet? Mi a prágait keresnénk,ha tudná valaki....
(Ez egy válasz ShotGun üzenetére (2025. 03. 02. vasárnap 08:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2025. 03. 02. vasárnap 08:38
Sziasztok!
Hölgy partnert keresek glory hole-ozni, akár külföldön is.
2025. 03. 02. vasárnap 12:39  #10636
Zozo01234 Zozo01234
Sziasztok!Holnap dél körül jön valaki a Király moziba?
2025. 03. 02. vasárnap 08:38  #10635
ShotGun ShotGun
Sziasztok!
Hölgy partnert keresek glory hole-ozni, akár külföldön is.
2025. 03. 01. szombat 23:04  #10634
Miegyparvagyunk1980 Miegyparvagyunk1980
Mi is jarunk a glory cafeba télleg jó hely
(Ez egy válasz Ritustamas üzenetére (2025. 02. 27. csütörtök 11:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2025. 02. 27. csütörtök 11:04
Mint pár merjük mondani, hogy a Glory jó. Nekünk bejött smile
2025. 03. 01. szombat 22:05  #10633
Botond9301 Botond9301
írj rám
(Ez egy válasz rocco001 üzenetére (2025. 03. 01. szombat 21:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2025. 03. 01. szombat 21:58
Jön most vaaki Hegedűsbe? Légy 50 alatt, ápolt és egészséges. Csak laza dolgok érdekelnek...
2025. 03. 01. szombat 21:58  #10632
rocco001 rocco001
Jön most vaaki Hegedűsbe? Légy 50 alatt, ápolt és egészséges. Csak laza dolgok érdekelnek...
2025. 03. 01. szombat 15:48  #10631
sabyka2 sabyka2
Ma este lany, travi vagy par megy a hegedusbe vagy a glory cafeba?
2025. 03. 01. szombat 02:21  #10630
Tony84 Tony84
Budapesti párhoz csatlakoznék hetero alapon a hölgy örömére!
Glory Cafe-ba is leszoktam járni általában péntek vagy szombat esténként.
2025. 02. 28. péntek 14:52  #10629
Törölt felhasználó (4761130)
Ma késő délután, kora este Hegedűsben “ismerkednék”.
2025. 02. 28. péntek 11:23  #10628
Szexmania96 Szexmania96
Ma a királyba lesz aki szívesen szopna?
2025. 02. 28. péntek 11:09  #10627
cinamoontea cinamoontea
Sziasztok délután megyek hegedűsbe. CD transzi pár esetleg lent lesz?
2025. 02. 28. péntek 06:08  #10626
lyáhim lyáhim
Sziasztok.. Hegedűsbe ma estefelé tervez pár lemenni??
2025. 02. 27. csütörtök 18:46  #10625
Törölt felhasználó (3309832)
Sziasztok vasárnap tervezem hogy megnezem ezt a hegedust? Lesz valaki innen?
2025. 02. 27. csütörtök 17:40  #10624
Sanyamrl Sanyamrl
És teljesen igazgatok van.
(Ez egy válasz Ritustamas üzenetére (2025. 02. 27. csütörtök 11:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2025. 02. 27. csütörtök 11:04
Mint pár merjük mondani, hogy a Glory jó. Nekünk bejött smile
2025. 02. 27. csütörtök 13:11  #10623
71makkmarci71 71makkmarci71
Sziasztok. A hegedűsben vagyok szívesen kalandoznék párokkal
/ 694