Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Te is oda jársz? Te hova jársz? Mikor? s nem futunk össze?

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

2025. 02. 19. szerda 18:22  #10546
Törölt felhasználó (4772619)
Sziasztok. Hatvanban a vasútállomásra szokott járni valaki?
2025. 02. 19. szerda 15:20  #10545
Törölt felhasználó (4772316)
Sziasztok.
Miskolcon van glory hely?
2025. 02. 19. szerda 14:57  #10544
Elmenyrevarok Elmenyrevarok
Szeretnék találni egy hölgyet aki bevezetne a szex élményeibe. 1 nő volt van az életembe aki a nejem már több mint 30 éve és szeretném élvezni a Szexet.
Ha Szeged környékéről van hölgy aki ebben tudna segíteni privátban várom az üzenetét.
sok sok tisztelettel a hölgyeknek.
2025. 02. 19. szerda 12:45  #10543
szeretemnagyon szeretemnagyon
M5 tesco?
2025. 02. 19. szerda 12:18  #10542
barnuci barnuci
Sziasztok most mennék glory ba jönne velem valaki?
2025. 02. 19. szerda 11:26  #10541
Carp40 Carp40
Sajnos nem, ez a saját tapasztalatom.
(Ez egy válasz Biguy8585 üzenetére (2025. 02. 19. szerda 11:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2025. 02. 19. szerda 11:01
Ironikus komment volt
2025. 02. 19. szerda 11:01  #10540
Biguy8585 Biguy8585
Ironikus komment volt
(Ez egy válasz Carp40 üzenetére (2025. 02. 18. kedd 08:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2025. 02. 18. kedd 08:28
Ezt te sem gondolod komolyan. Néha mikor Pesten járok előfordult, hogy benéztem, de egyetlen alkalommal sem láttam párt de még hölgyet sem.
2025. 02. 19. szerda 10:37  #10539
EgriAti95 EgriAti95
Sziasztok! Március 10-én megyek a király utcai moziba, esetleg valaki valamilyen infót tudna adni hogy milyen a hely stb.? Előre is köszönöm!
2025. 02. 19. szerda 10:08  #10538
Kriszta0702 Kriszta0702
Prágában volt már valaki? Mi lehet a hely neve?
2025. 02. 19. szerda 09:25  #10537
Loken Loken
Szép napot. Ha a héten bármikor a hegedűsben egy hölgy szeretne a glory ban kényeztetni orálisan egy férfit akkor bármikor ráérek. Első áldozó lennék a glory témában
2025. 02. 18. kedd 23:56  #10536
EnJoyMiskolc EnJoyMiskolc
Mondjuk Prága, eléggé tágan értelmezve (sem) hozható össze ma már a kérdéses Szlovákiával.
2025. 02. 18. kedd 22:50  #10535
Vagyok79 Vagyok79
Nemrég jöttem el..
(Ez egy válasz holipoki üzenetére (2025. 02. 18. kedd 22:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2025. 02. 18. kedd 22:44
Most van valaki a Hegedűsben?
2025. 02. 18. kedd 22:44  #10534
holipoki holipoki
Most van valaki a Hegedűsben?
2025. 02. 18. kedd 17:11  #10533
Törölt felhasználó (4761130)
Szia, nyilvános nem igazán van. Valóban Prágában viszont annál inkább smile
(Ez egy válasz Izike0708 üzenetére (2025. 02. 16. vasárnap 21:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2025. 02. 16. vasárnap 21:42
Sziasztok! Valaki tudna segíteni abban hogy Szlovákiában melyik városban van Glory? Válaszotokat előre is köszönöm!
Puszi Izi :P
2025. 02. 18. kedd 16:38  #10532
hunsteve hunsteve
Ma este lesz valaki Győrben az ETO parkban?
21:00 után megnézném az ott említett glory-t.
2025. 02. 18. kedd 14:33  #10531
sexfocus sexfocus
A Hegedűs nagyon lutri. Amióta felújították nagyobb a forgalma, de totál változó mikor van lent pár. Van hogy 1-2 napig egy sem, máskor meg egy nap megfordul több is.
Ami tutibb az a Glory, ott azért mindig vannak párok, szóló nők is.
(Ez egy válasz Carp40 üzenetére (2025. 02. 18. kedd 08:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2025. 02. 18. kedd 08:28
Ezt te sem gondolod komolyan. Néha mikor Pesten járok előfordult, hogy benéztem, de egyetlen alkalommal sem láttam párt de még hölgyet sem.
2025. 02. 18. kedd 12:33  #10530
Carp40 Carp40
Tervezi valamelyik mozit ma pár, esetleg hölgy? Pesten leszek 16 óra körül, egy jó kabinozás jól esne...
2025. 02. 18. kedd 12:21  #10529
Törölt felhasználó (4759395)
Sziasztok! Ma újra megpróbálom a Király utcát 19:30 körül! Valaki cumizna ma?
2025. 02. 18. kedd 08:28  #10528
Carp40 Carp40
Ezt te sem gondolod komolyan. Néha mikor Pesten járok előfordult, hogy benéztem, de egyetlen alkalommal sem láttam párt de még hölgyet sem.
(Ez egy válasz Biguy8585 üzenetére (2025. 02. 18. kedd 06:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2025. 02. 18. kedd 06:42
Munkanapokon délután 2 körül jellemzően teli van párokkal
2025. 02. 18. kedd 06:42  #10527
Biguy8585 Biguy8585
Munkanapokon délután 2 körül jellemzően teli van párokkal
(Ez egy válasz 71makkmarci71 üzenetére (2025. 02. 17. hétfő 14:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2025. 02. 17. hétfő 14:36
Most párok a hegedűsbe?
/ 694