Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Te is oda jársz? Te hova jársz? Mikor? s nem futunk össze?

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

2025. 01. 19. vasárnap 07:06  #10319
Zsoltika933 Zsoltika933
Valaki a aki hegedusbe megy ma es pár vagy hölgy
2025. 01. 19. vasárnap 07:03  #10318
Miegyparvagyunk1980 Miegyparvagyunk1980
Sziasztok volt tegnap valaki a Glory cafeba?
2025. 01. 19. vasárnap 05:53  #10317
kicsi81 kicsi81
Sziasztpk. Vasárnap 1 óra körül hpváérdemesebb menni, Hegedűs vagy a Kitály utca?
2025. 01. 18. szombat 23:17  #10316
ffivagyok ffivagyok
H.Gyula. már 2.000 ft a beugró csak szólok.
Mikor emeltek? 1800 ról.. mindegy .....
Nem volt 1 db pár se.ma este 9-11 ig.
2025. 01. 18. szombat 22:28  #10315
sexfocus sexfocus
Ők sosem szoktak unatkozni ha mennek smile
(Ez egy válasz Badboywild11 üzenetére (2025. 01. 18. szombat 18:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2025. 01. 18. szombat 18:48
És milyen volt?
Normális igényes emberek voltak ha eggyáltalán voltak?
2025. 01. 18. szombat 19:06  #10314
Törölt felhasználó (4767052)
Sziasztok, ismerkednék olyannal aki szokott járni Hegedűsbe.
2025. 01. 18. szombat 18:48  #10313
Badboywild11 Badboywild11
És milyen volt?
Normális igényes emberek voltak ha eggyáltalán voltak?
(Ez egy válasz extremeribanc üzenetére (2025. 01. 05. vasárnap 09:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2025. 01. 05. vasárnap 09:54
Voltunk. smile
2025. 01. 17. péntek 08:55  #10312
Carp40 Carp40
Sziasztok! Ma este a Hegedűsben hölgy esetleg pár? Minden jóra vevő vagyok... Privátban írj!
2025. 01. 17. péntek 00:05  #10311
Tony84 Tony84
Péntek vagy szombat estére keresek transzit glory cafe-ba!
2025. 01. 16. csütörtök 20:08  #10310
elvezet8 elvezet8
Hany ora korul ?
(Ez egy válasz Miegyparvagyunk1980 üzenetére (2025. 01. 16. csütörtök 15:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2025. 01. 16. csütörtök 15:47
Sziasztok mi egy pár vagyunk.nagyobb farkú pasikat keresünk. Max 40 éves korig péntek estére mennénk a hegedűsbe
2025. 01. 16. csütörtök 17:28  #10309
hidlaci hidlaci
Akkor ma este Királyba vagy Glory-ba senki fix?
(Ez egy válasz hidlaci üzenetére (2025. 01. 15. szerda 11:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2025. 01. 15. szerda 11:39
Ha minden jól megy holnap este 8 körül lemennék a Királyba, vagy GloryCafe-ba, elsősorban szopnék. Lenne valahova fix partnerem?
2025. 01. 16. csütörtök 15:47  #10308
Miegyparvagyunk1980 Miegyparvagyunk1980
Sziasztok mi egy pár vagyunk.nagyobb farkú pasikat keresünk. Max 40 éves korig péntek estére mennénk a hegedűsbe
2025. 01. 16. csütörtök 15:41  #10307
olaszospasi olaszospasi
Van valami mozgás a Hegedüsben?
2025. 01. 16. csütörtök 14:48  #10306
71makkmarci71 71makkmarci71
Sziasztok. A hegedűsben vagyok szívesen kalandoznék párokkal............
2025. 01. 16. csütörtök 13:13  #10305
Marabu20 Marabu20
Szia 14 óra felé lenézek én is .
(Ez egy válasz spandexman üzenetére (2025. 01. 16. csütörtök 11:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2025. 01. 16. csütörtök 11:51
Ma délután 14 óra fele lenézek a Hegesűsbe ápolt partnert szopnék, vagy farkat vernék smile Ha van valakinek kedve az irjon smile
2025. 01. 16. csütörtök 11:51  #10304
spandexman spandexman
Ma délután 14 óra fele lenézek a Hegesűsbe ápolt partnert szopnék, vagy farkat vernék smile Ha van valakinek kedve az irjon smile
2025. 01. 16. csütörtök 11:23  #10303
anytimesis anytimesis
Sziívesesn csatlakozom, írtam privátot
(Ez egy válasz Kriszta0702 üzenetére (2025. 01. 16. csütörtök 09:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2025. 01. 16. csütörtök 09:58
Holnap 14 óra körül mennénk a Hegedüs utcai moziba.... ápolt fiatalemberek jelentkezését várjuk privátban....
2025. 01. 16. csütörtök 09:58  #10302
Kriszta0702 Kriszta0702
Holnap 14 óra körül mennénk a Hegedüs utcai moziba.... ápolt fiatalemberek jelentkezését várjuk privátban....
2025. 01. 15. szerda 17:14  #10301
határozott40 határozott40
A véleményed olyan mint az adatlapod. Nulla. Nem lehet véletlen az a puruttya adatlap. Biztosan sokat tudsz a helyről. smile
(Ez egy válasz Janika0738 üzenetére (2025. 01. 15. szerda 15:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2025. 01. 15. szerda 15:27
Sziasztok!.
Az én véleményem, hogy nagyon puruttya hely.
Amit szeretnétek megy egy klubban is és emberhez s a hölgyhoz méltó körülmények s társaság van
Ez az én magán véleményem.
Köszönöm
2025. 01. 15. szerda 16:54  #10300
LázárBob LázárBob
Helyén kell kezelni. Nem swingerklub, de igényesebb, mint a másik két hasonló intézmény (Hegedűs, Király) Pesten. Szinte fillérekért ki lehet próbálni párként. Aztán eldöntöd, hogy nektek bejön, vagy sem. Ha kiírod itt vagy az oldalon, hogy mentek, biztosan lesz jelentkező is rátok. Már ha erre vágytok..
(Ez egy válasz nikikrisz1991 üzenetére (2025. 01. 15. szerda 14:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2025. 01. 15. szerda 14:59
Hello jó hely a Glory cafe meg a szex mozi volt valaki már
/ 694