Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Te is oda jársz? Te hova jársz? Mikor? s nem futunk össze?

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

2025. 01. 07. kedd 12:12  #10260
Törölt felhasználó (4763413)
Ma 4 után bárki hgedűsbe? először mennék
2025. 01. 07. kedd 07:51  #10259
icehoki icehoki
Hello!
Ma délelőtt valaki a Hegedűsbe?
2025. 01. 05. vasárnap 17:39  #10258
csabasz csabasz
Mihez lenne kedved?
(Ez egy válasz Kempinges üzenetére (2025. 01. 05. vasárnap 17:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2025. 01. 05. vasárnap 17:24
Holnap reggel nyitásra valaki a Hegedüs Gy. u. Moziba?
2025. 01. 05. vasárnap 17:24  #10257
Kempinges Kempinges
Holnap reggel nyitásra valaki a Hegedüs Gy. u. Moziba?
2025. 01. 05. vasárnap 09:54  #10256
extremeribanc extremeribanc
2025. 01. 05. vasárnap 08:31  #10255
Miegyparvagyunk1980 Miegyparvagyunk1980
Sziasztok voltatok a glory cafeba?
(Ez egy válasz extremeribanc üzenetére (2025. 01. 04. szombat 16:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2025. 01. 04. szombat 16:48
Este 9 körül érkezünk.
2025. 01. 04. szombat 16:48  #10254
extremeribanc extremeribanc
Este 9 körül érkezünk.
(Ez egy válasz Marsapeti üzenetére (2025. 01. 04. szombat 14:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2025. 01. 04. szombat 14:33
Hány óra körül mentek?
2025. 01. 04. szombat 15:50  #10253
Biguy8585 Biguy8585
Hegedusben 7 utan passzivval taliznek
2025. 01. 04. szombat 14:33  #10252
Marsapeti Marsapeti VIP
2025. 01. 04. szombat 13:21  #10251
rocco001 rocco001
Szia! Kit keresel mára? És mit szeretnél? Én 39 éves srác vagyok Budapestről.
2025. 01. 04. szombat 11:07  #10250
extremeribanc extremeribanc
Ma este Golry! nyes
2025. 01. 04. szombat 10:51  #10249
Törölt felhasználó (4763413)
Ma valaki ?
2025. 01. 04. szombat 07:11  #10248
Hamm07 Hamm07
Sziasztok! Soha nem voltam még egyedüli pasiként hogy lehet kezdeményezni ? elsősorban puncit nyalnék falnék de közben ha engem kényeztetnének aktus nélkül az is izgató...
2025. 01. 03. péntek 17:11  #10247
Csb84 Csb84
Sziasztok. Kialakulóban van. Eddigi tervezett időpont. 14.e kb délután 5 óra.
62 éves enyhen molett nővel mennék. Szavait idezbe. Ápolt jó farkú és nem bűn ronda azzal gumival dugna is.
2025. 01. 03. péntek 17:11  #10246
Törölt felhasználó (4767246)
Ma este, 21h-24h között a hegedűsben szopok, illetve meg is baszhatsz. Számba, arcomra, seggemre élvezhetsz. Passzív vagyok. Kor, alkat mindegy. Előtte írj privit!
2025. 01. 03. péntek 14:25  #10245
Kiki1 Kiki1
Pár ma este megy a glory caféba, esetleg hölgy ?
Írj privatban
2025. 01. 03. péntek 13:37  #10244
Peeti86 Peeti86 VIP
Következő Swinger Yours események:

Január 9.-én Csütörtökön 20:00-2:00 h között várunk titeket a 9.kerületben a szokásos pasitöbbletes bulival, szóló csajok, párok és szóló férfiak jelentkezését fogadjuk.
Korosztály: 25-50 év közötti
Létszám:25-40 fő között.
Weboldalunkon minden swinger bulink megtalálható, írjatok privátba és küldjük is, csak általunk szűrt és jóváhagyott remek vendégkörrel smile

Január 18.-án Szombaton pedig évfordulós nagy bulink lesz kb 50-70 fővel.
2025. 01. 02. csütörtök 21:33  #10243
bogga bogga
Ma este egy aktív pasi társaságát keresem!
2025. 01. 02. csütörtök 12:32  #10242
Törölt felhasználó (4763413)
Szombaton valakinek lenne kedve együtt menni Hegedűsbe vagy valamelyik másik moziba?
2025. 01. 02. csütörtök 11:58  #10241
EgriAti95 EgriAti95
Aréna plázában van glory? Ha igen kérlek írd meg. Köszönöm smile
/ 694