Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Te is oda jársz? Te hova jársz? Mikor? s nem futunk össze?

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

2024. 12. 08. vasárnap 16:56  #10065
Zozo01234 Zozo01234
Sziasztok! Holnap reggel jön valaki a Királyba?
2024. 12. 08. vasárnap 16:37  #10064
Törölt felhasználó (4752562)
Ma nap az esti orakban a glory ismerkednek...
2024. 12. 08. vasárnap 08:55  #10063
bigbull bigbull
holnap este parok milfek a Glory ban ?
2024. 12. 07. szombat 13:35  #10062
Cris7gg Cris7gg
Hegedűsbe hogy mennek a dolgok? Szoktak nők is lenni? Először mennék
2024. 12. 07. szombat 09:11  #10061
Gabesz3012 Gabesz3012
Szia esetleg ti voltatok este az alsó szinten?
(Ez egy válasz extremeribanc üzenetére (2024. 12. 07. szombat 08:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 12. 07. szombat 08:35
Ma este Gory Cafe!!! nyes
2024. 12. 07. szombat 09:10  #10060
Gabesz3012 Gabesz3012
Tegnap 23óra magasságában.
Köszönöm a csodas párnak az alsó szinten a showt. Nem semmik vagytok , ha olvassátok
2024. 12. 07. szombat 08:57  #10059
Csb84 Csb84
Sziasztok. Kora délután szívesen kiverném valakinek. Szopnék is.
Hegedüsbe.
2024. 12. 07. szombat 08:55  #10058
Csb84 Csb84
Szia. Jól hangzik mikor este?
(Ez egy válasz extremeribanc üzenetére (2024. 12. 07. szombat 08:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 12. 07. szombat 08:35
Ma este Gory Cafe!!! nyes
2024. 12. 07. szombat 08:35  #10057
extremeribanc extremeribanc
Ma este Gory Cafe!!! nyes
2024. 12. 06. péntek 22:44  #10056
kanizsaifiu kanizsaifiu
Hegedűsben sokan vannak most?
2024. 12. 06. péntek 21:09  #10055
ShotGun ShotGun
Sziasztok!
Hölgyek, van kedvetek iszogatni a Gloryban nemsokára? wink
2024. 12. 06. péntek 20:30  #10054
szexpartnert szexpartnert
Sziasztok. A Hegedűsbe készűl ma este pár?
2024. 12. 06. péntek 19:32  #10053
Zolika30 Zolika30
Mikortol lesztek moziba
2024. 12. 06. péntek 19:26  #10052
Tamas8 Tamas8
Holnap lemeznek 17.00 körül a hegedüsbe, lenne ott valaki aki segítene rajtam?
2024. 12. 06. péntek 19:04  #10051
just_a_guy just_a_guy
Gloryban ismerednék smile
2024. 12. 06. péntek 18:08  #10050
Biguy8585 Biguy8585
Szia.
En 7tol vagyok
(Ez egy válasz BP28Richard üzenetére (2024. 12. 06. péntek 17:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 12. 06. péntek 17:49
Sziasztok! Ma este 8tól egyedül lemegyek a Gloryba, ha valakinek lenne kedve ismerkedni, társulni, annak örülnék és bátran jelezze!
2024. 12. 06. péntek 17:49  #10049
BP28Richard BP28Richard
Sziasztok! Ma este 8tól egyedül lemegyek a Gloryba, ha valakinek lenne kedve ismerkedni, társulni, annak örülnék és bátran jelezze!
2024. 12. 06. péntek 17:37  #10048
VictorP VictorP
Ma voltam az M5 gloriiban. Fel 4 fél 5 között ha te voltál aki átdugta írj rám smile
2024. 12. 06. péntek 12:57  #10047
just_a_guy just_a_guy
Hova menjek ma?
2024. 12. 06. péntek 11:53  #10046
zsola40 zsola40
Ma kora dun jön a Hegedűsbe hölgy v pár?
/ 695