Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Te is oda jársz? Te hova jársz? Mikor? s nem futunk össze?

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

2018. 02. 12. hétfő 15:51  #3889
Törölt felhasználó (3410702)
Szia! Én ráérek és csatlakoznék is, küldtök elérhetőséget? üdv
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 02. 12. hétfő 12:57), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1082832)
2018. 02. 12. hétfő 12:57
Sziasztok! Holnap de 11-körül a Király utcai moziba mennénk a nejemmel ha jönne más is. Irjon aki ráér holnap.
2018. 02. 12. hétfő 12:57  #3888
Törölt felhasználó (1082832)
Sziasztok! Holnap de 11-körül a Király utcai moziba mennénk a nejemmel ha jönne más is. Irjon aki ráér holnap.
2018. 02. 12. hétfő 11:51  #3887
Törölt felhasználó (3409542)
Melyik szexmozi a jó pesten?
2018. 02. 12. hétfő 11:20  #3886
Törölt felhasználó (3409602)
Szerdán megyek a Gloryba, remélem sokan lesznek! wink
2018. 02. 12. hétfő 11:18  #3885
Törölt felhasználó (3409602)
Sziasztok!
2018. 02. 12. hétfő 11:11  #3884
Törölt felhasználó (3409542)
Csütörtökön dob utcai szexmoziban lesz valaki?
2018. 02. 11. vasárnap 20:08  #3883
norbi75 norbi75
Szia!!Nem biztos ,h erről van szó!!Sajnos sokszor találkoztam már én is olyan lekezelő stílussal ...ne tudd...Lehet ezt akarja elkerülni az ember.Külföldi helyeken ahol jártam ott az volt a fura ,h nem szóltam senkihez.Ott azért néznek ki. smile
(Ez egy válasz laza-pár üzenetére (2018. 02. 11. vasárnap 03:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 02. 11. vasárnap 03:44
Ha ott voltál miért nem mentél oda beszélgetni velük?? Ez a baj hogy szinte minden pasi csak kuncsorog és nem mer nyitni egy beszélgetésbe!!
2018. 02. 11. vasárnap 20:07  #3882
norbi75 norbi75
Szia!!Nem biztos ,h erről van szó!!Sajnos sokszor találkoztam már én is olyan lekezelő stílussal ...ne tudd...Lehet ezt akarja elkerülni az ember.Külföldi helyeken ahol jártam ott az volt a fura ,h nem szóltam senkihez.Ott azért néznek ki. smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 02. 11. vasárnap 01:47), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1406672)
2018. 02. 11. vasárnap 01:47
Csinos volt lány, az biztos!
2018. 02. 11. vasárnap 10:49  #3881
Törölt felhasználó (1221662)
Mert szorított az idő sajnos és mennem kelett viszont ha maradtam volna tuti nem tétováztam volna, nagyon nagyon szinpatikus páros voltak.
M
(Ez egy válasz laza-pár üzenetére (2018. 02. 11. vasárnap 03:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 02. 11. vasárnap 03:44
Ha ott voltál miért nem mentél oda beszélgetni velük?? Ez a baj hogy szinte minden pasi csak kuncsorog és nem mer nyitni egy beszélgetésbe!!
2018. 02. 11. vasárnap 03:44  #3880
laza-pár laza-pár
Ha ott voltál miért nem mentél oda beszélgetni velük?? Ez a baj hogy szinte minden pasi csak kuncsorog és nem mer nyitni egy beszélgetésbe!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 02. 10. szombat 23:50), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1221662)
2018. 02. 10. szombat 23:50
Üdv. Ma glory cafeban szombat este volt egy csinos fiatal pár egy tetovált nyakú fiatal srác és egy fekete egybe ruhás csajszi fekete harisnyàban. Esetleg magukra ismernek? Ha igen írjatok rám légyszíves. 2018.02.10.
2018. 02. 11. vasárnap 01:47  #3879
Törölt felhasználó (1406672)
Csinos volt lány, az biztos!
2018. 02. 10. szombat 23:50  #3878
Törölt felhasználó (1221662)
Üdv. Ma glory cafeban szombat este volt egy csinos fiatal pár egy tetovált nyakú fiatal srác és egy fekete egybe ruhás csajszi fekete harisnyàban. Esetleg magukra ismernek? Ha igen írjatok rám légyszíves. 2018.02.10.
2018. 02. 10. szombat 19:21  #3877
rocco001 rocco001
Szopatna ma valaki 40 éves korig?
2018. 02. 10. szombat 12:52  #3876
Bagheera Bagheera
28 éves sportos-vékony srác keres hoki partner ma délutánra Budapesten max 30 éves korig. Vékony, sportos alkatúak jönnek be. Helyed legyen. smile
2018. 02. 10. szombat 10:34  #3875
Törölt felhasználó (3143052)
nyes Biztos túl nagy a farkad a kis puncijához! smile Remélem én ma bírni fogom a fiúkat... nyes
2018. 02. 09. péntek 13:27  #3874
szexpartnert szexpartnert
Sziasztok. Ma délután, kora este készül hölgy vagy pár a Dob utcai szex moziba? Ha igen beszéljük meg a részleteket privátba.
2018. 02. 08. csütörtök 22:18  #3873
Törölt felhasználó (906510)
Vasárnap lesznek hölgyek vagy párok a gloryban?
2018. 02. 08. csütörtök 20:11  #3872
Törölt felhasználó (3054302)
"szuper szexi par" = 50 feletti erosen telt ?
2018. 02. 08. csütörtök 17:47  #3871
haxteen haxteen
Igenyes, intelligens 30 eves srac vagyok Budapestrol. Keresnem alkalmi holgy partnerem, illetve parhoz is csatlakoznek. Mivel elegem van mar a kep kunyeralokbol, itt az adatlapomon van 2 kep. Ha jelentkezel, kepeket kerek, kulonben nem valaszolok....
Csak olyan keressen aki tenylegesen ismerkedne.
gabornyari@icloud.com
2018. 02. 08. csütörtök 17:26  #3870
Törölt felhasználó (1483622)
Párok mennek a Gloryba ma?
/ 695