Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Te is oda jársz? Te hova jársz? Mikor? s nem futunk össze?

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

2017. 11. 01. szerda 10:44  #3639
Törölt felhasználó (901201)
A fenti gangbangek nekem se tetszenek, egyrészt a társaság, másrészt a tömeg, harmadrészt meg sokszor inkább szomorú mint izgalmas.

Kabinos többes sem?
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 10. 31. kedd 17:49), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3143052)
2017. 10. 31. kedd 17:49
Pénteken megyek 22-tól a Gloryba, de nem lukon szeretem, hanem többesben! smile
2017. 10. 31. kedd 18:35  #3638
kiveros kiveros
Inkább az én tiszta betegség mentes farkamat szopjad egész nap mint az olyan x-betegségekkel rendelkező , túrós faszu emberekét mint akik gloryba vannak .. Undorító .. mégha pénzt is kapsz érte .. elég igénytelen lehetsz ha még meg sem válógatod az embereket smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 10. 31. kedd 17:49), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3143052)
2017. 10. 31. kedd 17:49
Pénteken megyek 22-tól a Gloryba, de nem lukon szeretem, hanem többesben! smile
2017. 10. 31. kedd 17:49  #3637
Törölt felhasználó (3143052)
Pénteken megyek 22-tól a Gloryba, de nem lukon szeretem, hanem többesben! smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 10. 30. hétfő 19:28), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (901201)
2017. 10. 30. hétfő 19:28
Lyukon keresztül szopatnék(nőt)
2017. 10. 30. hétfő 19:28  #3636
Törölt felhasználó (901201)
Lyukon keresztül szopatnék(nőt)
2017. 10. 29. vasárnap 17:11  #3635
rocco001 rocco001
Valaki most a Hegedűsbe?
2017. 10. 29. vasárnap 17:01  #3634
rocco001 rocco001
Szia!
Már a Hegedűsben vagy?
2017. 10. 28. szombat 18:02  #3633
határozott40 határozott40
A Királyba csak a homokosok járnak.Nő nem nagyon van. smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 10. 28. szombat 14:02), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1536152)
2017. 10. 28. szombat 14:02
Gyertek a király utcai moziba,három körül megyek én is crazya
2017. 10. 28. szombat 14:04  #3632
Törölt felhasználó (1536152)
Kár,hogy nem nyit hamarabb legalább szombaton.. heureka
(Ez egy válasz határozott40 üzenetére (2017. 10. 28. szombat 14:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 10. 28. szombat 14:01
A Glory Cafe 16 órakkor nyit.Érdemes oda menni.Írjátok ki ide,hogy hogyan néztek ki és mit szeretnétek. Akkor biztosan lesznek ott jelentkezők is rá. Pároknak a belépő ingyenes. Baross 30.
2017. 10. 28. szombat 14:02  #3631
Törölt felhasználó (1536152)
Gyertek a király utcai moziba,három körül megyek én is crazya
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 10. 28. szombat 13:54), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3114992)
2017. 10. 28. szombat 13:54
Sziasztok mi délután 2 töl 8 ig tudnánk meni a szexmoziba kérdés vanak ot aban az idöben vagy nyitva van e ? Érdemes aban az idöben odameni? Köszönöm ha válaszoltok
2017. 10. 28. szombat 14:01  #3630
határozott40 határozott40
A Glory Cafe 16 órakkor nyit.Érdemes oda menni.Írjátok ki ide,hogy hogyan néztek ki és mit szeretnétek. Akkor biztosan lesznek ott jelentkezők is rá. Pároknak a belépő ingyenes. Baross 30.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 10. 28. szombat 13:54), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3114992)
2017. 10. 28. szombat 13:54
Sziasztok mi délután 2 töl 8 ig tudnánk meni a szexmoziba kérdés vanak ot aban az idöben vagy nyitva van e ? Érdemes aban az idöben odameni? Köszönöm ha válaszoltok
2017. 10. 28. szombat 13:54  #3629
Törölt felhasználó (3114992)
Sziasztok mi délután 2 töl 8 ig tudnánk meni a szexmoziba kérdés vanak ot aban az idöben vagy nyitva van e ? Érdemes aban az idöben odameni? Köszönöm ha válaszoltok
2017. 10. 28. szombat 13:34  #3628
Törölt felhasználó (1536152)
Zárva az egész sajna..három óra fele a királyba szopatnék dugnék ha lenne valaki... vigyor2
(Ez egy válasz jh0nny üzenetére (2017. 10. 28. szombat 12:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 10. 28. szombat 12:04
Az egész lenti rész le volt zárva (a fenti kabinokat nem tudom).
2017. 10. 28. szombat 12:04  #3627
jh0nny jh0nny
Az egész lenti rész le volt zárva (a fenti kabinokat nem tudom).
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 10. 28. szombat 11:15), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1536152)
2017. 10. 28. szombat 11:15
Szia és a kabinsor?
2017. 10. 28. szombat 11:15  #3626
Törölt felhasználó (1536152)
Szia és a kabinsor?
(Ez egy válasz jh0nny üzenetére (2017. 10. 25. szerda 17:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 10. 25. szerda 17:18
A Dob utcai mozi mozi része november elejéig nincs nyitva...
2017. 10. 28. szombat 11:00  #3625
Horviisti0 Horviisti0
Mikor mentek?
A kozelben vagyok
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 10. 28. szombat 10:44), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3067872)
2017. 10. 28. szombat 10:44
Sziasztok!
Fiuk, lányok, párok, ma király utcai sex mozi?
2017. 10. 28. szombat 10:44  #3624
Törölt felhasználó (3067872)
Sziasztok!
Fiuk, lányok, párok, ma király utcai sex mozi?
2017. 10. 28. szombat 06:27  #3623
fiatalBPsrac fiatalBPsrac
Szisztok lányt esetleg párt keresek Pest és környéken alkalmi sexre anyagi támogatással részleteket privatban megbeszéljük smile
2017. 10. 27. péntek 21:00  #3622
Törölt felhasználó (1473422)
Tök jó! alakul a társaság... készülődöm!!!!
(Ez egy válasz vivadance üzenetére (2017. 10. 27. péntek 20:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 10. 27. péntek 20:55
igen, mi megyünk 22.00 óra körül leszünk ott
2017. 10. 27. péntek 20:55  #3621
vivadance vivadance VIP
igen, mi megyünk 22.00 óra körül leszünk ott
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 10. 27. péntek 19:40), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1473422)
2017. 10. 27. péntek 19:40
Sziasztok! Megy ma valaki/valakik a Gloryba?
2017. 10. 27. péntek 20:51  #3620
Törölt felhasználó (1473422)
Részemről ok!
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 10. 27. péntek 20:13), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1267252)
2017. 10. 27. péntek 20:13
En Szívesen mennék persze csak mint társaság
/ 694