Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Te is oda jársz? Te hova jársz? Mikor? s nem futunk össze?

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

2017. 08. 10. csütörtök 20:02  #3412
rocco001 rocco001
Hegedűsbe megy ma este valaki?
2017. 08. 10. csütörtök 17:55  #3411
Törölt felhasználó (915127)
Sziasztok!

Lányok, párok gloryba jön valaki?
2017. 08. 10. csütörtök 09:23  #3410
Törölt felhasználó (1317832)
Glory
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 08. 09. szerda 23:36), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1508282)
2017. 08. 09. szerda 23:36
Sziasztok! Hétfő este a Dob vagy a Glory népesebb?
2017. 08. 09. szerda 23:36  #3409
Törölt felhasználó (1508282)
Sziasztok! Hétfő este a Dob vagy a Glory népesebb?
2017. 08. 08. kedd 15:38  #3408
Törölt felhasználó (1138642)
Szerdán valamelyik moziban 14-15 óra környékén tervezi hölgy vagy pár a látogatást?
2017. 08. 08. kedd 07:02  #3407
Törölt felhasználó (1149902)
Szerdán kora délután ellátogatok a glory. ba. Szopatnék. buck
2017. 08. 07. hétfő 15:18  #3406
magic28 magic28
Kedden 19 óra után Glory! Ápolt és tettre kész pasikat várok! Mary
2017. 08. 07. hétfő 07:41  #3405
Dodoka844 Dodoka844
Sziasztok.Székesfehérvári 28éves bi pasi(inkább aktiv) vagyok, szivesen csatlakoznek parokhoz, pasihoz vagy holgyhoz
2017. 08. 07. hétfő 07:26  #3404
rocco001 rocco001
Valaki ma reggel?
2017. 08. 06. vasárnap 19:34  #3403
rocco001 rocco001
Szopatna most valaki? Bp
2017. 08. 02. szerda 11:14  #3402
Metax Metax
Sziasztok! Nagyon igényes 40 éves jó szituált pasi vagyok, igényes hasonló beállítottságú hölgyek, párok jelentkezését várom!
Akár Budapest, Balatonfüred,Siófok, Székesfehérvár!
2017. 08. 01. kedd 20:12  #3401
-shark- -shark-
Sziasztok!
Szombat délután 5 után,Tetováltlánnyal lent leszünk a Dob utcai szexmoziban ha valakit érdekel. smile
2017. 07. 29. szombat 13:39  #3400
chris1984 chris1984
Hali! Dob utcában 15 óra körül lesz valaki?
2017. 07. 29. szombat 12:33  #3399
Darton Darton
Sziasztok! finom Ma lesznek lent párok vagy lányok a Gloryban?
2017. 07. 29. szombat 11:19  #3398
mark.kovacs mark.kovacs
ma párok jönnek Glroyba?
2017. 07. 28. péntek 21:59  #3397
Pesti_pasi Pesti_pasi
Sziasztok!

Lány, vagy pár nem találkozna ma gloryban?
2017. 07. 28. péntek 13:33  #3396
Törölt felhasználó (1317832)
ma délután dob utca? lányok, párok?
2017. 07. 27. csütörtök 11:49  #3395
lightsex lightsex
Ma este Glory? Tervezi valaki?
2017. 07. 26. szerda 01:26  #3394
Boyy23 Boyy23
Sziasztok! Lànyt vagy pàrt keresek minden különleges jóra! smile csak bp
2017. 07. 26. szerda 00:07  #3393
Törölt felhasználó (1013532)
Szia! Egri pasi ismerkedne gátlások nélkül. Imádom a nőket a tenyeremen hordozni, de a kemény bánásmód sem hagy hidegen.
Megismernélek.
A végletek embere vagyok, szexmániás, perverz, mégis tiszta és nemes lelkű.
Valódi izgalmakat akarok átélni és élvezni az életet korlátok, szabályok nélkül,
nem pedig olyan unalmasan, siváran, ahogy ma az emberek élnek. Élni vágyom!




/ 694