Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

KÖZÉP-MAGYARORSZÁG Régió

Megyék: Budapest és Pest megye
Nagyobb városok: Budapest, Érd

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!

!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).

Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

ma 06:20  #20826
up4new up4new
Kedves, apolt parnal szopnek-nyalnek Budapesten...
De jo meretu, igenyes ferfi is szoba johet.
Illetve bisex haverommal keresunk beszallo csajt is, akit izgatnak a bi fiuk.
32 eves, apolt, jokepunek mondott pasi vagyok
emailben tudok kepet kuldeni
ma 05:04  #20825
JANEK JANEK
Borsod és a környező megyékből,ezúton ismerkednék szexcentrikus és a többes terén nyitni szándékozó KEZDŐ hölggyel,párral !
Kölcsönös,szimpátián alapuló , diszkrét kapcsolathoz !
Csakis a hölgy örömének fokozására !
Ez lehet simogatás,vagy orális szex,akár viszonzás nélkül is !
Vagy pusztán jelenlét,kukkolás !
Én önmagamra és környezetemre is igényes pasi vagyok !
ma 04:52  #20824
Tobyék Tobyék
Házi buliba szívesen mennénk párokhoz.
Privátban légyszi.
tegnap 23:30  #20823
Tamas9405 Tamas9405
Szia =)
Tomi vagyok, 25 éves, kék szem , barna haj ami engem jellemez nyes
emellett sportos is vagyok 181/80kg, ---- és ami még általában fontos szokott lenni az az intim méretem (20+ és jó vastag)
szívesen megismernélek és ha úgy van ...... nyes feltéve ha nő vagy ... esetleg pár egyik tagja...
írj itt vagy viberen esetleg skypen
tegnap 18:34  #20822
SegítőKézBp SegítőKézBp
Hali! titkos haverságra keresek diszkrét jófej tökös srácot Bp-n, akinek bejönne, hogy nem kell magának kivernie
email / skype:
helping.friend.bp@gmail.com
tegnap 17:16  #20821
Vanderers Vanderers
Olyan Párt keresek akiket izgat ha a Hölgyebe élvezek és a Párja az én nedvemet nyalja ki a nejéből vagy úgy dugja meg!Aktív,uniszex Bp.-i sportoló srác! De sok mindenre nyitott vagyok!
tegnap 16:44  #20820
Mexxes5 Mexxes5
Sziasztok!Most du.keresnék párt,hölgyet!Bp.!
tegnap 16:06  #20819
Dave82 Dave82
Bp.tiÁtlagos Hellyel rendelkező ffit nem igergető,szájhöst keresünk harmashoz hölgy atlagos telt 40es.Üzenet privatban.
tegnap 15:32  #20818
rugo81 rugo81
38 eves aktiv biszex ferfi vagyok,biszex parokhoz csatlakoznek mindket fel oromere
magas,ferfias az alkatom,farkam 18cm,borotvalt
van kello tapasztalatom,apolt es egeszseges vagyok
elmegyek a megbeszelt randira
van autom,tudok utazni messzebb is
kerem keressetek mailban,mindenkinek valaszolok
oxigen80@gmail.com
tegnap 15:19  #20817
drody drody
Sziasztok Párok smile Pest - megyeben Nagykáta Cegléd Jászberény és környéken keresek párt egy kis huncutkodásra hely délelőtt van.
tegnap 14:11  #20816
potc3 potc3
Sziasztok! Fiatal igenyes pasi, hangulatos lakasaban ismeredne lanyokkal/holgyekkel. Kor nem szamit annyira, csak a kemia smile Privatban!
tegnap 13:31  #20815
nudicsajszi1 nudicsajszi1 VIP
Délegyháza vasárnap!Ki tart velünk??
tegnap 12:46  #20814
xGáborkax xGáborkax VIP
Sziasztok! Fiatal, kicsit félénk még szűz fiúként keresném kedves hölgyek vagy esetleg ilyen hölgy tagú párok társaságát smile Bármi nemű kérdésre szívesen válaszolok, és arcképet is örömmel küldök! smile
tegnap 11:59  #20813
Jozsfm Jozsfm
30-as budapesti pasiként keresek hölgyet vagy párt hetero alapon. Fogadni tudok!
tegnap 11:58  #20812
Jozsfm Jozsfm
Kár, hogy 30 alattit kerestek, akkor már én lecsúsztam :(
(Ez egy válasz kölcsönös-kényeztetés-katával üzenetére (tegnap 11:16), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 11:16
SZIASZTOK,3 as heteróban 2 férfi -1nő 3 .dik nak hetero férfit keresünk max 30 éves korig csak pest megyéből . részletek a lapomon ill levélben
tegnap 11:54  #20811
Mexxes5 Mexxes5
Sziasztok!
Párhoz csatlakoznék ma,vagy szóló hölgyet kényeztetnék! smile
BP.!!
SZIASZTOK,3 as heteróban 2 férfi -1nő 3 .dik nak hetero férfit keresünk max 30 éves korig csak pest megyéből . részletek a lapomon ill levélben
tegnap 09:44  #20809
3an-párban 3an-párban
Párként keresünk az ország közepéből (pest megye )férfi partnert 3as gyönyörök megéléséhez (fiatalabb heteró férfit ) többi levélben.
tegnap 08:47  #20808
rush88 rush88
Sziasztok! Mi egy 33-32 éves pár vagyunk vasárnapra keresünk párokat akik el jönénnek Várpalotára , csak párokat!!! Fogadni tudunk!!
tegnap 02:35  #20807
psa25 psa25
Sziasztok! Párral ismerkednék akik nyitnának új dolgok felé. Ezen a téren kezdő átlagos egyedülálló átlagos pasi vagyok. Emberi kapcsolatot keresek! Barátság Közös programok és egy jó barátság párral amit szeretnék. Nem feltétel a sex!!! Remélem akad még itt olyan pár aki igényli és értékeli az emberi értékeket! Mindenkinek sok sikert!
/ 1042
Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!