Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

KÖZÉP-MAGYARORSZÁG Régió

Megyék: Budapest és Pest megye
Nagyobb városok: Budapest, Érd

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!

!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).

Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

ma 12:23  #17987
romantikuspár62 romantikuspár62
Sziasztot !! Holnapra keresünk párt jo sex csatára Bpen vagy környékén!!!
ma 12:17  #17986
rasalY rasalY
Sziasztok Most 15 kerületben kukkolni anyagi támogatás Ok biszex párt
ma 12:10  #17985
attila- attila-
Ismerkedni szeretnénk egy szimpatikus párral, esetleg egy biszex pasival...
Szentendre - Budapest környékéről keresünk...
Közös programok, utazás is jó lenne...
A korosztályunkból keresünk!
Szeretünk nudizni...
Puszi: Ildi, Ati
ma 12:02  #17984
Transzvesztita Transzvesztita
Szombathelyi faszimádó TRANSZVESZTITA vagyok. November 9-én Pénteken 24 órai kezdésel INGYENES álarcos pisi és sperma partit rendezek.Olyan férfiakat keresek akik álarcban sorba lepisilnék és le geciznék a csillogó olajos testem!.Kor,alkat,méret nem érdekel.Hozz haverokat is!Több kép és elérhetőség facebookon is van! lanyosfiuxxx@gmail.com
ma 11:56  #17983
Tartós kapcsi. Tartós kapcsi.
Sziasztok. Péntek estére-éjszakára keresek lányt-párt a hölgy örömére 45 éves ápolt,potens pasiként. Priv.levelet kérlek. Köszi. Szép napot.
Üzenet módosítása
ma 11:46  #17982
veszpremx veszpremx
sziasztok.Veszprém környéki párt,bi pasit keresek.Kezdő vagyok sokmindent kipróbálnék.Uni,passzív szerep érdekelne.Írjatok
ma 11:31  #17981
merevfarok bp merevfarok bp
Sziasztok! Nőkkel,párokkal ismerkednék, találkoznék Budapesten!! Részleteket privátban itt agy a merev0809@citromail.hu - n!
ma 10:40  #17980
nudicsajszi1 nudicsajszi1
swinger szaunába jön valaki ma este?
ma 09:53  #17979
tiny_dick tiny_dick
Sziasztok!
Kicsi,de kitartó intimmel párokhoz beszállnék. Akár bi is szóba jöhet, mivel kíváncsi hetero vagyok.
Képek, videók vannak az oldalon!
ma 09:36  #17978
ádám-éva ádám-éva
Sziasztok . heteró párként keressük 30 év közeli vagy fiatalabb (max korhatár 32 év) hetero férfi társaságát aki hozzánk rendszeresen ellátogatna pest megyei otthonunkba kölcsönös örömszerzés céljából .többi itt levélben . Jelzem nem egyezzünk az ádám-éva55 nevű felhasználókkal . sziasztok
ma 08:51  #17977
Monori76 Monori76
Hölgy partnerem keresem akár tartósabb kapcsolatra is.
42 éves független sportos ffi vagyok.
ma 08:24  #17976
Fankeinsteim Fankeinsteim VIP
Hölgyem ! - ismerkednék, találkoznék
- 50 éves ápolt korrekt férfi,....
hapsy@c2.hu
ma 08:18  #17975
1édes-kisértés 1édes-kisértés
Sziasztok . Házibarátot keresük heteró alapon ( vagyis tőlem fiatalabb heteró férfit ) további részletek és elvárás az adatlapon . elérhetőséget csak belső levélben cserélek . köszönöm hogy figyelembe vetted . szép napot
ma 08:06  #17974
tüzespasi tüzespasi
sziasztok ma autos hőlgy partnere lennék minden jora aki tud jőnni az irjon
ma 07:34  #17973
sárkány666 sárkány666
Szeretnénk találni hölgyet vagy párt akit webkamerán kukkolhatnánk nézhetnénk! Mi is láthatóak leszünk! Az esti órákba!! Pasi ne!
ma 03:55  #17972
kopaszpasi74 kopaszpasi74
Úr isten. Pasik ne irjanak már!!
Lány,Hölgy esetleg Pár meg ennyire nincs?? Jó kilátások.....
tegnap 21:41  #17971
kiváncsifiú kiváncsifiú
Sziasztok!

Holnap ,hétfőn , délután valaki(k) ?
Helyem van 2 kerületben .
privát üzenetet várok , kamusok NE!
tegnap 19:46  #17970
szabog88 szabog88
Holnap Gyömrön? Unatkozo anyuka? 40 es sportos pasi vagyok.
tegnap 18:57  #17969
adesso1 adesso1
Sziasztok,November 3 -án SW Buli egy Szekszárd Közeli vendégházba,Pároknak,Uraknak ,Hölgyeknek.Szállás,Vacsora,kávék ásv víz,van Más innivalót,óvszert hozni kell,Ingyenes Parkoló . Gépi zene.Bővebb Infót & Tel számot levélbe adunk
tegnap 17:35  #17968
der.medve2.0 der.medve2.0
Sziasztok! Ma szívesen találkoznék hölggyel, bi párral kölcsönös élvezetekre!Ahol lehet szopni-szopatni, gecit adni-kapni! Van akik ma találkoznának velem?Autós kalandban is benne vagyok!
/ 900
Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!