Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

NYUGAT-DUNÁNTÚL Régió

Megyék: Győr-Moson-Sopron, Vas, Zala
Nagyobb városok: Győr, Sopron, Szombathely, Zalaegerszeg, Nagykanizsa

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!

!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).

Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

ma 11:59  #16126
Transzvesztita Transzvesztita
Szombathelyi faszimádó TRANSZVESZTITA vagyok. November 9-én Pénteken 24 órai kezdésel INGYENES álarcos pisi és sperma partit rendezek.Olyan férfiakat keresek akik álarcban sorba lepisilnék és le geciznék a csillogó olajos testem!.Kor,alkat,méret nem érdekel.Hozz haverokat is!Több kép és elérhetőség facebookon is van! lanyosfiuxxx@gmail.com
ma 11:57  #16125
Tartós kapcsi. Tartós kapcsi.
Sziasztok. Péntek estére-éjszakára keresek lányt-párt a hölgy örömére 45 éves ápolt,potens pasiként. Priv.levelet kérlek. Köszi. Szép napot.
ma 11:40  #16124
veszpremx veszpremx
sziasztok.Veszprém környéki párt,bi pasit keresek.Kezdő vagyok sokmindent kipróbálnék.Uni,passzív szerep érdekelne.Írjatok
ma 09:14  #16123
hairycock25 hairycock25
Lenne pasi, aki feleségem használt fehérneműjére élvezne?Kiverném valaki farkát rá. Privi ok. Hely van. Nagykanizsa
ma 07:46  #16122
Ruckel91 Ruckel91
Sopronban lánynak szállást biztosítok, akár hosszú távra is, nem kamu és rosszra se kell gondolni wink akit érdekel írjon privátban
ma 07:35  #16121
hairycock25 hairycock25
Kanizsai helyes srác vagyok. Pasit keresek diszkrét kapcsolatra. Kor,alkat nem számít. Ápoltság és diszkréció elengedhetetlen számomra
ma 07:34  #16120
sárkány666 sárkány666
Szeretnénk találni hölgyet vagy párt akit webkamerán kukkolhatnánk nézhetnénk! Mi is láthatóak leszünk! Az esti órákba!! Pasi ne!
ma 07:08  #16119
Popót Popót
Lány-Hölgy seggét nyalnám , ha lehet rendszeresen....
ma 05:16  #16118
boh74 boh74
Keszthely-Marcali között 2, 40-es bi pasi ismerkedne bi párokkal, csajokkal, srácokkal, vagy megnézné szeretkezésüket.
ma 04:15  #16117
tibor-1987 tibor-1987
Hölgyeket kényeztetnék! Zala megyében, 187cm, 84 kg, 17/5-ös intim mérettel rendelkező 31 éves pasi vagyok. Pisi, kaki kivételével, bármi érdekel! Szeretek kényeztetni, orálisan és egyéb módokon is. Csatlakoznék 3-ashoz is, a hölgy örömére. Megkereséseknek privát üzenetben örülnék. Egyéb elérhetőséget ott adok. Diszkréció adott és elvárt. Ezen felül vállalok az adatlapomon található dolgokat is. Köszönöm a megértést.
tegnap 21:10  #16116
Subudubi Subudubi
November első napjaiban Szentgotthárdon leszünk. Ha akad kulturált, értelmes valaki, aki szigorúan csak a mi gépeinkkel készítene pár fotót rólunk masszázs, játszadozás, szeretkezés közben a szabadban és a hotelszobánkban.
A látványon túl többet nem ígérhetek, de ki tudja, hogy szimpátia és a hevület találkozásakor mi jut a kéznek, a nyelvnek... esetleg...
tegnap 20:40  #16115
tünci1 tünci1
Győrben hehe lányokat keresek!!
tegnap 20:29  #16114
győriházaspár győriházaspár
sziasztok ma este helyel rendelkező bi pasi Téten keres pasit vagy párt !!
tegnap 18:52  #16113
adesso1 adesso1
Sziasztok,November 3 -án SW Buli egy Szekszárd Közeli vendégházba,Pároknak,Uraknak ,Hölgyeknek.Szállás,Vacsora,kávék ásv víz,van Más innivalót,óvszert hozni kell,Ingyenes Parkoló . Gépi zene.Bővebb Infót & Tel számot levélbe adunk
tegnap 14:35  #16112
boh74 boh74
Bisex párt, srácokat, csajokat keres 2 bi pasi Balatonmáriafürdő környékén.
tegnap 13:27  #16111
Jozso1 Jozso1
Sziasztok!
Faros-csöcsös
körte vagy homokora alkatu pervi Nőt keresek
Győrböl ill. a kkröl!
Paramétereim az adatlapomon
tegnap 12:27  #16110
Transzvesztita Transzvesztita
Szombathelyi faszimádó TRANSZVESZTITA vagyok. Oktober 26-án Pénteken 22-09 óráig Szombathelyen férfiakat kielégitek. Mélytorkosan szopok és imádom ha popóba dugnak. Gyere és dugd a csillogó olajos seggem! Irj lanyosfiuxxx@gmail.com
tegnap 07:46  #16109
veszpremx veszpremx
sziasztok.Veszprém környéki párt,bi pasit keresek.Kezdő vagyok sokmindent kipróbálnék.Uni,passzív szerep érdekelne.Írjatok
tegnap 07:05  #16108
punto1976 punto1976
Sziasztok!Győr vagy környéki lányt vagy párt keresnék.
tegnap 05:48  #16107
fiatalparsopron fiatalparsopron
Sziasztok
Vasárnap hétfő kedd keszthelyen pihenünk szívesen találkoznánk beválalos párral akár bi párral smile
/ 807
Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!