Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

ÉSZAK-ALFÖLD Régió

Megyék: Hajdú-Bihar, Jász-Nagykun-Szolnok, Szabolcs-Szatmár-Bereg
Nagyobb városok: Debrecen, Szolnok, Nyíregyháza

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!

!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).

Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

ma 08:49  #23791
Napolyi Napolyi
Sziasztok!
Lányok kinek van kedve Ma motorozni egy kört?
ma 07:51  #23790
csajtkeresek csajtkeresek
Sziasztok
Szolnok megyében keresek párokat
Helyem nincs de utazni tudok! worship
Fotókat láthattok adatlapomon!
Köszi smile
ma 06:48  #23789
titkosan titkosan
Hajdúszoboszlói vagy közvetlen közeli hölgypartnert keresek hosszútávra 65 éves korig. Kor alkat nem számít de az ápoltság, tisztaság alap. Jelentkezz ha a közelben vagy.
ma 05:03  #23788
JANEK JANEK
Borsod és a környező megyékből,ezúton ismerkednék szexcentrikus és a többes terén nyitni szándékozó KEZDŐ hölggyel,párral !
Kölcsönös,szimpátián alapuló , diszkrét kapcsolathoz !
Csakis a hölgy örömének fokozására !
Ez lehet simogatás,vagy orális szex,akár viszonzás nélkül is !
Vagy pusztán jelenlét,kukkolás !
Én önmagamra és környezetemre is igényes pasi vagyok !
tegnap 22:03  #23787
PacsiDb PacsiDb
Komolyan nem érdekel senkit ma este egy potya dugás?!!! smile
tegnap 20:23  #23786
csinosszőke csinosszőke
Rengetet van. Carpediem meg egy jó tanács. Ne dumáljon aki beszéd hibás.
(Ez egy válasz tyrion xxx üzenetére (tegnap 05:57), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 05:57
Rengetet ember van arra is erre is smile
tegnap 18:57  #23785
Cuckoldpasi45 Cuckoldpasi45
Ma estére keresek bevállalós párt
BI CUCKOLD játékokra
48 éves vastag farkú pasi vagyok.
Debrecen+100 km.Utazni tudok
tegnap 18:35  #23784
PacsiDb PacsiDb
Sziasztok! Debreceni párként keresünk párt vagy férfi beszállót, ma esti szabadtéri kalandra. Férfi beszállót max 35 éves körig keresünk. Ha nem érsz rá ma este, vagy nem tudsz utazni, vagy értelmesen kommunikálni, kérlek ne írj! Kellemes estét mindenkinek!
tegnap 18:33  #23783
Panel Picasso Panel Picasso
Tiszta szánalmas emberek vannak itt, olyan elvárásokkal, hogy emberi minőségben nulla. Mindenki hatalmas perverzitásokkal áll elő,valami nem tetszik,meg megy a szájtépés... Rendeljetek darkWeb-ről kutyára idomított partnereket a negyed annyit sem érő ' szexuális életetekbe' :P
tegnap 17:39  #23782
Kovacspeti1971 Kovacspeti1971
Sziasztok! Párt keresek ma edtére, akiket izgat, ha meglesi őket egy pasi! Minden megoldás érdekel! Priviben üzenj!
tegnap 17:34  #23781
valakit78 valakit78
Sziasztok!
Nyíregyházi ismerkedni akaró?
tegnap 16:25  #23780
szabolcsipar67 szabolcsipar67
A majdnemtől is messze van az 1 év,ne azt nézd te szerencsétlen mi van kiírva,számold meg,ja és ki is savazta őket,írd már le.A névcserét majd meglátjuk.Ja,te köcsög
(Ez egy válasz Csilimppadre üzenetére (tegnap 16:15), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 16:15
Az, hogy nem tudsz olvasni, az csak is téged minősít! Azt írtam MAJDNEM egy éve! Tanuld meg a számokat is 13 hozzászólás! Kezeltesd az üldözési mániádat is, mert nem szoktam 2 havonta nevet cserélni, majd meglátod! Továbbá az ilyen szőrszálhasogatásaidban nem veszek részt, nem levelezni vagyok itt! Ez az én tapasztalatom volt, ha neked máshogy volt velük, akkor az meg a te tapasztalatod! De azért az is megérne egy misét, hogy te próbálod megcáfolni helyettük! Nyaló gép!
tegnap 16:15  #23779
Csilimppadre Csilimppadre
Az, hogy nem tudsz olvasni, az csak is téged minősít! Azt írtam MAJDNEM egy éve! Tanuld meg a számokat is 13 hozzászólás! Kezeltesd az üldözési mániádat is, mert nem szoktam 2 havonta nevet cserélni, majd meglátod! Továbbá az ilyen szőrszálhasogatásaidban nem veszek részt, nem levelezni vagyok itt! Ez az én tapasztalatom volt, ha neked máshogy volt velük, akkor az meg a te tapasztalatod! De azért az is megérne egy misét, hogy te próbálod megcáfolni helyettük! Nyaló gép!
(Ez egy válasz szabolcsipar67 üzenetére (tegnap 12:33), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 12:33
Hm,csak 12 hozzászólásuk van,novemberbe regisztráltak az mesze van az 1 évtől,ha az összes többi adatodban is csak ennyi valótlanság van akkor is kamu,jók az ilyen társkeresők akik 2-3 havonta jönnek új névvel
tegnap 15:06  #23778
sasis2016 sasis2016
sziastok! 33 éves debreceni pár vagyunk lányos játékokra lányt keresünk estére!
tegnap 15:06  #23777
sasis2016 sasis2016
sziastok! 33 éves debreceni pár vagyunk lányos játékokra lányt keresünk estére!
tegnap 14:40  #23776
csaga19741980 csaga19741980
Sziasztok!
Szombat azaz ma esti kellemes időtöltéshez keresünk partnert,egy hetero fiú személyében aki tud utazni.
tegnap 14:21  #23775
s.loeb s.loeb
Sziasztok.

Lenne kedve Hölgynek vagy Párnak ma este találkozni Velem Szabolcs,Hajdú vagy Borsod megyében? A főbb adatok és pár kép megtalálható rólam a társkereső adatlapomon,de privátban minden kérdésre szívesen válaszolok.

Mindenkinek sikeres keresést!
tegnap 13:20  #23774
sasis2016 sasis2016
sziasztok! lányt keresnénk estére!
tegnap 13:04  #23773
csak egy nyiregyi pasi csak egy nyiregyi pasi
Ma estére lányt, vagy párt keresek, Nyíregyházán. Hely van.
tegnap 12:57  #23772
b4477 b4477
06.15 este, hellyel rendelkező, bisex hölgytagú h.párt keresünk
/ 1190
Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!