Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

ÉSZAK-MAGYARORSZÁG Régió

Megyék: Borsod-Abaúj-Zemplén, Heves, Nógrád
Nagyobb városok: Miskolc, Eger, Salgótarján

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!

!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).

Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

ma 21:16  #22484
Camden Camden
Párnak, Hölgynek ajánlanék hétvégi szállást Balatonlellén.. fizetés természetben!
Jelentkezés privátban...
ma 19:44  #22483
Csakpártkeresek01 Csakpártkeresek01
Irtam privátba
(Ez egy válasz tgpps üzenetére (ma 14:53), amit ide kattintva olvashatsz)
ma 14:53
Keresek 2-3 pasit akiket egyszerre vagy felváltva, egymás után leszophatnék. Én egy ápolt, sportos, helyes, bi passzív srác vagyok. Minden megoldás érdekel, ezért akkor is jelentkezz ha egyedül jönnél, de nem zavarna ha más pasi is lesz ott. wave
ma 19:36  #22482
bekesipar74 bekesipar74
Sziasztok vannak-e itt olyan nyitott párok akiket szinten izgatná ha két farok osszerintve valo kényeztetése!Hely kellene utazni tudunk!
ma 18:48  #22481
skac28 skac28
Olyan lányt keresek aki bátran belepisilne a számba. A találkozó szexmentes. Kedves, normális srác vagyok. Csak Eger környékén, max 20 km- es körzetében keresek partnert. Kamusok, pasik kíméljenek!!!!
ma 18:43  #22480
Cuckoldpasi45 Cuckoldpasi45
Párhoz csatlakoznék Cuckold játékokra.
Enyhe bi lehetséges(Pasi felszopja a farkamat illetve beteszi a hölgynek.
Persze ha nagyon akarod akkor az asszony előtt a szádba engedem.
ma 14:53  #22479
tgpps tgpps
Keresek 2-3 pasit akiket egyszerre vagy felváltva, egymás után leszophatnék. Én egy ápolt, sportos, helyes, bi passzív srác vagyok. Minden megoldás érdekel, ezért akkor is jelentkezz ha egyedül jönnél, de nem zavarna ha más pasi is lesz ott. wave
ma 12:32  #22478
Passii45 Passii45
Ápolt,tapasztalt,nem kamus 40-es pasiként,hölgyet,hölgy tagu párt keresek.Kamusok mellőzzenek.
ma 08:58  #22477
JANEK JANEK
Borsod és a környező megyékből,ezúton ismerkednék szexcentrikus és a többes terén nyitni szándékozó KEZDŐ hölggyel,párral !
Kölcsönös,szimpátián alapuló , diszkrét kapcsolathoz !
Csakis a hölgy örömének fokozására !
Ez lehet simogatás,vagy orális szex,akár viszonzás nélkül is !
Vagy pusztán jelenlét,kukkolás !
Én önmagamra és környezetemre is igényes pasi vagyok !
ma 08:45  #22476
Csakpártkeresek01 Csakpártkeresek01
Sziasztok adatlapom szerint keresek párt!
ma 07:34  #22475
Nyalnijó40 Nyalnijó40
Ma este Heves megyèben nőt kényezternék.Akàr viszonzatlanul is!
ma 04:38  #22474
romlot romlot
sziasztok én szivesen csatlakoznák finom
(Ez egy válasz orálmánia6969 üzenetére (2019. 03. 19. kedd 17:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 03. 19. kedd 17:13
Sziasztok! Bi férfit keresünk, aki csatlakozna férfi-nő párosunkhoz. Ápoltság alapfeltétel. Hosszabb távban gondolkodunk, nem csak egy estés szopás-nyalás-dugás a célunk. Privát leveleket várunk.
tegnap 22:15  #22473
spinout1 spinout1
Hétvégén lesz innen valaki Egerszalókon a Shiraz Hotelben?
tegnap 21:40  #22472
orálmánia6969 orálmánia6969 VIP
Sziasztok! Férfi-nő párost keresünk egymás előtti szexre, kölcsönös szimpátia esetén akár párcserére is. Ha bi játékok is szóba jöhetnek bármely oldalon, az még jobb, de nem feltétel. Privát leveleket várunk.
tegnap 20:21  #22471
taurux taurux
Hali.Holnap dèlelőttMiskolcon leszek.Szivesen meglátogatlak.Vagy ha gondolod autóban szívesen a szájába adom igènyes jelentkezőknek. nem
tegnap 20:02  #22470
alemanha89 alemanha89
30-as pár ként keresünk Egerben 3.-at LÁNY személyében, diszkréció adott és elvárt, csak és kizárólag ápolt személy jelentkezését várjuk, fontos a részedről a bi hajlam smile tudunk menni illetve fogadni is de csak az után, hogy megismerkedtünk! Várjuk a leveledet!
tegnap 16:33  #22469
misklanyt misklanyt
Sziasztok! Kinek lenne kedve találkozni velem nyéki nudin, csütörtökön déli órákba? Írj privátba
tegnap 12:37  #22468
Camden Camden
Párnak, Hölgynek ajánlanék hétvégi szállást Balatonlellén.. fizetés természetben!
Jelentkezés privátban...
tegnap 09:00  #22467
misklanyt misklanyt
Sziasztok! Ma dél körül 1 nő, több pasi akció nyéken. Fiúk, akit érdekel mindenképp írjon rám 10-11 óráig, senkire nem fogunk várni! Alkalmazkodni mi nem fogunk, jössz jó lesz, nem jössz lemaradsz! Jelentkezni nálam privátba
tegnap 08:31  #22466
roma pár roma pár
ma délelötre keresünk jo farku fiut a vékony feleségnek,hely 2ig van.nyék.körny.
2019. 03. 19. kedd 22:12  #22465
tgpps tgpps
Keresek 2-3 pasit akiket egyszerre vagy felváltva, egymás után leszophatnék. Én egy ápolt, sportos, helyes, bi passzív srác vagyok. Minden megoldás érdekel.
/ 1125
Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!