Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!

!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).

Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

ma 12:01  #22444
Transzvesztita Transzvesztita
Szombathelyi faszimádó TRANSZVESZTITA vagyok. November 9-én Pénteken 24 órai kezdésel INGYENES álarcos pisi és sperma partit rendezek.Olyan férfiakat keresek akik álarcban sorba lepisilnék és le geciznék a csillogó olajos testem!.Kor,alkat,méret nem érdekel.Hozz haverokat is!Több kép és elérhetőség facebookon is van! lanyosfiuxxx@gmail.com
ma 11:37  #22443
merevfarok bp merevfarok bp
Sziasztok! Nőkkel,párokkal ismerkednék, találkoznék Budapesten!! Részleteket privátban itt agy a merev0809@citromail.hu - n!
ma 10:33  #22442
dsaito dsaito
Hétköznap esti vagy hétvégi elfoglaltságra keresek társat! Helyem nincs, viszont szívesen utazom, vagy keressünk valami búvóhelyet, abban is benne vagyok. Ha nem kimondottan szexre vágysz, hanem csak sima társaságra abban is benne lennék!
ma 09:45  #22441
Laszlo8080 Laszlo8080
sziasztok, Egerben keresek, - lányok igen / pasik nem - privát üzenetben , köszi
ma 09:32  #22440
Szexipár85 Szexipár85
Sziasztok. Ma estére keresnénk partnert!!
ma 09:05  #22439
kikeee kikeee
Lányt keresek autós kalandra, részleteket megbeszélhetjük smile Klikkelj a normál/tömörített mérethez
ma 08:01  #22438
tüzespasi tüzespasi
szép reggelt ma autos hőlgyet kényesztetnék és dugnék
ma 07:59  #22437
lasanya lasanya
Sziasztok, parhoz bagy holgyhoz csatlakozmek, 24 eves miskolci srac vagyok, helyem nincs de utazni tudok! Elore is koszonom!
ma 07:57  #22436
mi.most mi.most
Miskolcon kézimunkáznék,cumiznék.
ma 07:39  #22435
Kalapeter Kalapeter
Sziasztok!
Debrecenben keresek párt, vagy hölgyet! Hosszú távú ismeretségre gondolok, melybe akár nam csak az intim együttlétek férnek bele, hamen közös baráti programok is. Helyem van, ahol tudunk találkozni és kellemesen eltölteni az időt. Amennyiben érdekes lehet számotokra a dolog, írjatok privát üzenetet. Cseréljünk telelfonszámot és találkozzunk, akár már ma!
tegnap 23:34  #22434
kalosmilan kalosmilan
Mondjam a címet? Akár most azonnal jöhetsz
(Ez egy válasz ThinWhiteDuke üzenetére (tegnap 22:53), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 22:53
24cm es farku srác érdekelne valakit?
tegnap 22:53  #22433
ThinWhiteDuke ThinWhiteDuke
24cm es farku srác érdekelne valakit?
tegnap 21:47  #22432
xkarcsix xkarcsix
Sziasztok!

30 éves, budapesti pasi vagyok. Hölgyekkel és párokkal ismerkednék, de csak a hölgy örömére. Nagyon szeretek puncit nyalni wink Keressetek bátran!
tegnap 18:52  #22431
tünci1 tünci1
Győrben ma este tartalmas eltöltésére keresünk bi hölgyet mindenki örömére.Ne habozz írj rám !!
tegnap 18:39  #22430
Szexelő6333 Szexelő6333
Esetleg még most valaki?
tegnap 16:20  #22429
Butterflyboy Butterflyboy
Hali!
Ma este keresek ápolt, normalis pasit autós kalandhoz. Én vékony, borotvált, fiatal pasi vagyok. Szimpátia, diszkréció fontos.
tegnap 16:09  #22428
der.medve2.0 der.medve2.0
Sziasztok! Ma szívesen találkoznék hölggyel, bi párral kölcsönös élvezetekre!Ahol lehet szopni-szopatni, gecit adni-kapni! Van akik ma találkoznának velem?Autós kalandban is benne vagyok!
tegnap 16:09  #22427
Kocka man Kocka man
Sziasztok! Ma kora estétől rá erő dekoratív, szexcentrikus lányt vagy nőt keresek. Helyem van 11.kerben vagy Budapesten belül meg is látogathatlak.
Üdv
tegnap 15:18  #22426
fazonospunci fazonospunci
crazya
tegnap 14:56  #22425
kalandpark kalandpark
esztergom környékén keresek párt, akár egy érzéki maszírozásra akár többre,várom jelentkezéseteket.
/ 1123
Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!