Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Nem társkereső topic! Csak élménybeszámolók!

Ha izgat a látvány, hogy szórakozóhelyen, vagy egyéb helyeken látványosan rányomulnak a párodra, ezzel kapcsolatos történeteket írjatok meg

Az eddigi hozzászólások

2016. 12. 20. kedd 16:05  #28
3és4 3és4
Még soha nem voltunk hab partyn. Lehet róla többet tudni?
(Ez egy válasz LeonKatja üzenetére (2016. 12. 01. csütörtök 15:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 12. 01. csütörtök 15:03
Engem izgat.
Havi rendszerességgel járunk FKK habpartyra, ott a habarénában elég extrém nyomulás van. wink nagyon izgató smile
2016. 12. 20. kedd 11:06  #27
Törölt felhasználó (830241)
Az nekem is nagyon szokott tetszeni, amikor elmegyünk szórakozni és elkezdi valaki fűzögetni a barátnőm smile Jót tesz az önértékelésemnek, hogy sokan őt akarják.
2016. 12. 19. hétfő 18:09  #26
Pesti pár Pesti pár
Én úgy szeretem nyalni az asszonyt,hogy megfürdök,és eltelik vagy 2-3 óra.
Közben elmegy pisilni párszor,na utána szeretem igazán nyalni,nagyon jó íze van nyes
2016. 12. 19. hétfő 17:46  #25
VEREBETELE VEREBETELE
Ok. Jóéjszakát Nektek is.
(Ez egy válasz LeonKatja üzenetére (2016. 12. 19. hétfő 17:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 12. 19. hétfő 17:33
Ezt dobjátok át egy blogba, és folytassátok! wink
2016. 12. 19. hétfő 17:43  #24
VEREBETELE VEREBETELE
...hogy a kis dög megint meg lesz kefélve. Bizony így is történt. Mire a kocsi közelébe értem, már az autó motorja járt. és bizony az én drágám szájában meg puncijában is járt ki-be a szőke srác farka. Érdekes és izgató volt látni, hogy a szívem egyetlenét egy idegen fasz tömi. Amíg a srác az én kurvám dugásával volt elfoglalva, addig a szívem néha jólesően nyugtázta, hogy ott lát engem a közelben. Egy fa takarásában igyekeztem minél többet látni abból ami az autóban történik. Kb. 5.percet kellett még várnom, és a srác beteljesült. Az én kicsim még nem öltözött. A srác felöltözött, két puszi, és kiszállt az autóból. Ment vissza a szórakozó hely irányába. Alig vártam, hogy a fiú kellő távolságba elhaladjon, én máris ugrottam be a helyére. Meleg váltás- mondtam- és már vetkőztem is. A kicsim meg ahogy tudott, segített , hogy mihamarabb levetkőzzek. Gyere hamar, mondta, mert majdnem sikerült nekem is elélveznem, de ez a kis buta itt hagyott. Bele hatoltam édesem spermás, punci nedves kis barlangjába, és éreztem, hogy a tündérem egész teste megremeg. A farkamon elélvezett. Nekem kellett még legalább 10. perc és én is beteljesültem. A drágámat jól tele spricceltük. Utána édes nyelvével letisztította az ő szerelem ittas dárdáját, felöltöztünk, visszamentünk akkor már együtt a buliba. Záróráig ott voltunk, jól éreztük magunkat. A srác aki nem régen még a drágámat dugta, olykor ránk nézett, de inkább a Zsu-ra. Nyugtázta, hogy a szuka az enyém. Haza értünk, és megint össze gabalyodtunk. Jó volt érezni édesem testét ölelését, szeretetét. Egymás simogatásával elcsendesedtünk. Jóéjszakát. Nektek is.
2016. 12. 19. hétfő 17:33  #23
LeonKatja LeonKatja
Ezt dobjátok át egy blogba, és folytassátok! wink
(Ez egy válasz VEREBETELE üzenetére (2016. 12. 19. hétfő 17:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 12. 19. hétfő 17:25
Sziasztok kedves minden érdeklődő.
Bizony a most pénteki buli sem volt rossz, de a szombati, na hát az frenetikus volt.
Mielőtt elmentünk volna a buliba, a feleségem szexi szerelésének, no meg a bulira való ráhangolódásnak köszönhetően annyira felizgattuk egymást, hogy egy gigantikus nagyot szeretkeztünk a buli előtt. Az én drágám kitalálta, hogy nem fogja édes punciját a spermától megtörölni, hanem gyorsan ráhúzza vissza a tangáját, és úgy menjünk a buli váróba. Hát így is lett. Ahogyan mondta: hadd fürödjön a spermában a kicsike. Útközben a kocsiban én még kényeztettem egy kis simivel. Imádom a spermás punciját simogatni, meg amire még igénye van a kis ribancomnak.
Megérkeztünk a már javában zajló discoba. A fogadtatásunk sem volt semmi. Én előre küldtem pár lépéssel a kedvesemet, hogy halljam a kidobók megformált véleményét. Az én szívem megvette magának a belépőjét és ment lefelé a vadászat helyszínére. Mögötte pár másodperccel én is vettem a belépőt. Alig, hogy elhaladtam a kidobóktól, azonnal kezdték kibeszélni a drágámat. " Láttad milyen jó segge van annak a picsának, hú, de megcsinálnám" mondták a srácok felváltva elképzeléseiket. Amíg hallótávolságon belül voltam, addig ment a dicséret. Ahogyan lepakoltunk egy helyre, pár puszi és punci popsi cicik megsimogatása után a drágám megkérdezte, hogy - szívem, akkor mehetek"? Menny nyugodtan, csak aztán tudd, hogy mit csinálsz_ mondtam neki.! Ő elment, én meg néztem utána, ahogyan riszálja azt a gyönyörű kerek seggét. Annyira jó volt rajta látni azt a mini szoknyát, és ahogy ment a risza risza, néha kilátszódott a seggének egy része. Valamiért rögtön körbe zsongtág a fiúk. Két srác volt aki merészebb volt. Ahogyan közelebb mentem láttam, hogy a szőke hajú srác néha odáig merészkedik, hogy megsimogatja a kedvesem fenekét. Aztán látta, hogy nem ütközött elutasításba, így egyre sűrűbben és hosszabb ideig fogdosta, simogatta az én kis kurvámnak a popsiját. Mígnem egyszer csak azt látom, hogy a simogatás már nem csak a popsira terjed ki. elölről is alányúlt a kis ribancomnak. Zsuzsim olykor eltávolodott a sráctól, majd ismét magához engedte őt. Míg egyszer csak elindult felém a szívem választottja. Adott egy puszit és a fülembe súgta, hogy - láttad, a bugyimba nyúlt. Jó érzés volt, megyek pisilni_ . Azzal ment pisilni. Utána néztem és gondoltam magamban, hogy de gyönyörű vagy nekem édes szépségem.
Ahogyan jött vissza, engem megérintett, kezeivel megfogta a farkamat- kívánlak- mondta és ment a parkett közepére. A szőke srác ahogyan észlelte a kedvesem jelenlétét, azonnal rá startolt. És megint az előzőek látványában volt részem. Néha jó közel mentem hozzájuk és én is megfogdostam a szerelmem idomait. Élveztük mindketten a történteket. Hogy, hogy nem ,egyszer csak jön oda hozzám a kedvesem, hogy elszeretné kérni a kocsi kulcsát. Odaadtam, és figyelemmel kísértem az eseményt. A fiú és drágám a táncparkettet elhagyva, felöltöztek és elindultak kifelé. Én ekkor már tisztában voltam a ténnyel,
2016. 12. 19. hétfő 17:25  #22
VEREBETELE VEREBETELE
Sziasztok kedves minden érdeklődő.
Bizony a most pénteki buli sem volt rossz, de a szombati, na hát az frenetikus volt.
Mielőtt elmentünk volna a buliba, a feleségem szexi szerelésének, no meg a bulira való ráhangolódásnak köszönhetően annyira felizgattuk egymást, hogy egy gigantikus nagyot szeretkeztünk a buli előtt. Az én drágám kitalálta, hogy nem fogja édes punciját a spermától megtörölni, hanem gyorsan ráhúzza vissza a tangáját, és úgy menjünk a buli váróba. Hát így is lett. Ahogyan mondta: hadd fürödjön a spermában a kicsike. Útközben a kocsiban én még kényeztettem egy kis simivel. Imádom a spermás punciját simogatni, meg amire még igénye van a kis ribancomnak.
Megérkeztünk a már javában zajló discoba. A fogadtatásunk sem volt semmi. Én előre küldtem pár lépéssel a kedvesemet, hogy halljam a kidobók megformált véleményét. Az én szívem megvette magának a belépőjét és ment lefelé a vadászat helyszínére. Mögötte pár másodperccel én is vettem a belépőt. Alig, hogy elhaladtam a kidobóktól, azonnal kezdték kibeszélni a drágámat. " Láttad milyen jó segge van annak a picsának, hú, de megcsinálnám" mondták a srácok felváltva elképzeléseiket. Amíg hallótávolságon belül voltam, addig ment a dicséret. Ahogyan lepakoltunk egy helyre, pár puszi és punci popsi cicik megsimogatása után a drágám megkérdezte, hogy - szívem, akkor mehetek"? Menny nyugodtan, csak aztán tudd, hogy mit csinálsz_ mondtam neki.! Ő elment, én meg néztem utána, ahogyan riszálja azt a gyönyörű kerek seggét. Annyira jó volt rajta látni azt a mini szoknyát, és ahogy ment a risza risza, néha kilátszódott a seggének egy része. Valamiért rögtön körbe zsongtág a fiúk. Két srác volt aki merészebb volt. Ahogyan közelebb mentem láttam, hogy a szőke hajú srác néha odáig merészkedik, hogy megsimogatja a kedvesem fenekét. Aztán látta, hogy nem ütközött elutasításba, így egyre sűrűbben és hosszabb ideig fogdosta, simogatta az én kis kurvámnak a popsiját. Mígnem egyszer csak azt látom, hogy a simogatás már nem csak a popsira terjed ki. elölről is alányúlt a kis ribancomnak. Zsuzsim olykor eltávolodott a sráctól, majd ismét magához engedte őt. Míg egyszer csak elindult felém a szívem választottja. Adott egy puszit és a fülembe súgta, hogy - láttad, a bugyimba nyúlt. Jó érzés volt, megyek pisilni_ . Azzal ment pisilni. Utána néztem és gondoltam magamban, hogy de gyönyörű vagy nekem édes szépségem.
Ahogyan jött vissza, engem megérintett, kezeivel megfogta a farkamat- kívánlak- mondta és ment a parkett közepére. A szőke srác ahogyan észlelte a kedvesem jelenlétét, azonnal rá startolt. És megint az előzőek látványában volt részem. Néha jó közel mentem hozzájuk és én is megfogdostam a szerelmem idomait. Élveztük mindketten a történteket. Hogy, hogy nem ,egyszer csak jön oda hozzám a kedvesem, hogy elszeretné kérni a kocsi kulcsát. Odaadtam, és figyelemmel kísértem az eseményt. A fiú és drágám a táncparkettet elhagyva, felöltöztek és elindultak kifelé. Én ekkor már tisztában voltam a ténnyel,
2016. 12. 19. hétfő 16:33  #21
VEREBETELE VEREBETELE
Helló. Miért ne hagytad, hogy kutakodjanak alatta? Vagy Te elkezdted volna és más befejezi?!
(Ez egy válasz 1sexmániás üzenetére (2016. 12. 18. vasárnap 10:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 12. 18. vasárnap 10:11
sziasztok hát a hétvégi tankcsapda koncerten is lehetett volna kutakodni a kedvesem szoknyája allat wink
2016. 12. 18. vasárnap 10:11  #20
1sexmániás 1sexmániás
sziasztok hát a hétvégi tankcsapda koncerten is lehetett volna kutakodni a kedvesem szoknyája allat wink
(Ez egy válasz VEREBETELE üzenetére (2016. 12. 15. csütörtök 16:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 12. 15. csütörtök 16:38
Sziasztok.
Mi a kedvesemmel időnként el szoktunk menni szegeden az egyik szórakozó helyre. És ott szokta bevetni magát a tündérem. Mindig nagyon szexi ruciban jelenik meg. Hát meg is van a kellő hatás. Tudja a kis ribancom, hogy engedem had partizánkodjon, ezért nagy beleéléssel szokta magát kelletni. A fiúk meg körbe zsongják mint mézet a méhecskék. Természetesen időnként oda jön hozzám,hozzám simul stb. Legtöbbször ilyenkor leveszem a bugyiját (ott a táncparketten) és egy kis kényeztetés után vissza megy valamelyik fiúhoz amelyik a legszimpibb neki. Na akkor jön a meglepi. Mert odáig ugye ha alá nyúlt akkor először a bugyit érezte.Na de most.... Ilyenkor kis döbbenet, meglepődés azután a srác ujja elindul felfedező útra a szerelmem barlangocskájába. Nemegyszer előfordult már, hogy az én drágám elélvezett a buli kellős közepén. Én meg imádtam és imádom mindig végig nézni mindezt. Persze olykor csak néznek a srácok ha a kis szívem jön oda hozzám és ők rájönnek, hogy ez a gyönyörű kurva hozzám tartozik. Had ne mondjam, hogy tőlem is megkapja azt ami jár neki. Legtöbbször még a buli ideje alatt . Plusz még útközben hazafelé is. Imádom édes kis feleségemet.
2016. 12. 17. szombat 15:55  #19
VEREBETELE VEREBETELE
Helló mindenkinek.
Az elmúlt éjszaka sem telt el eseménytelenül. Viszont most még fáradtak vagyunk, pihenünk és utána nyilatkozunk, hogy.... mi is történt valójában. szép álmokat.
2016. 12. 17. szombat 08:38  #18
Mitibarátság Mitibarátság
wave Igen a szexi ruha elengedhetetlen ilyen helyeken,,na és a combfix igazán feldonja és felkavarja az ember fantáziája meglódul rendesen. Persze ezt a hölgyek tudják is és élnek is vele
Én is nagyon szoktam élvezni az ilyan helyzeteket
(Ez egy válasz VEREBETELE üzenetére (2016. 12. 15. csütörtök 16:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 12. 15. csütörtök 16:38
Sziasztok.
Mi a kedvesemmel időnként el szoktunk menni szegeden az egyik szórakozó helyre. És ott szokta bevetni magát a tündérem. Mindig nagyon szexi ruciban jelenik meg. Hát meg is van a kellő hatás. Tudja a kis ribancom, hogy engedem had partizánkodjon, ezért nagy beleéléssel szokta magát kelletni. A fiúk meg körbe zsongják mint mézet a méhecskék. Természetesen időnként oda jön hozzám,hozzám simul stb. Legtöbbször ilyenkor leveszem a bugyiját (ott a táncparketten) és egy kis kényeztetés után vissza megy valamelyik fiúhoz amelyik a legszimpibb neki. Na akkor jön a meglepi. Mert odáig ugye ha alá nyúlt akkor először a bugyit érezte.Na de most.... Ilyenkor kis döbbenet, meglepődés azután a srác ujja elindul felfedező útra a szerelmem barlangocskájába. Nemegyszer előfordult már, hogy az én drágám elélvezett a buli kellős közepén. Én meg imádtam és imádom mindig végig nézni mindezt. Persze olykor csak néznek a srácok ha a kis szívem jön oda hozzám és ők rájönnek, hogy ez a gyönyörű kurva hozzám tartozik. Had ne mondjam, hogy tőlem is megkapja azt ami jár neki. Legtöbbször még a buli ideje alatt . Plusz még útközben hazafelé is. Imádom édes kis feleségemet.
2016. 12. 16. péntek 18:31  #17
Törölt felhasználó (1462772)
Az én feleségem is most vett egy szexi rucit a héten a jövőheti céges bulira. Szerintem elég ribancos, isteni, ahogy a formás kis seggén feszül. Most fűzöm, hogy dobja fel egy szexis combfixszel, amire már félig-meddig rá is bólintott. Viszont nem dughatom meg mielőtt elmegy, csak miután hazajött. Remélem a céges bulin valaki megdugja a punciját vagy a seggét. Fiúk hajrá, a Kioskban lesz a buli hétfőn. Szürke feszülős szoknya, fehér felső, magassarkú, fényes fekete vagy testszínű combfix. Sok sikert srácok!
2016. 12. 16. péntek 17:45  #16
VEREBETELE VEREBETELE
Sziasztok. Nagyon kellemes képeket tettetek fel. Ezek alapján nem tartjuk kizártnak mi sem az elképzeléseteket
2016. 12. 15. csütörtök 16:45  #15
VEREBETELE VEREBETELE
Az én feleségem is ilyen szexi ruciban jelenik meg mint a ti társkereső oldalatokon amiben vagy. Valóban agyon dekoratív csajszi vagy te is. Mint az én kedvesem.
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 12. 10. szombat 08:44), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (119398)
2016. 12. 10. szombat 08:44
Ez minket is izgat!
2016. 12. 15. csütörtök 16:38  #14
VEREBETELE VEREBETELE
Sziasztok.
Mi a kedvesemmel időnként el szoktunk menni szegeden az egyik szórakozó helyre. És ott szokta bevetni magát a tündérem. Mindig nagyon szexi ruciban jelenik meg. Hát meg is van a kellő hatás. Tudja a kis ribancom, hogy engedem had partizánkodjon, ezért nagy beleéléssel szokta magát kelletni. A fiúk meg körbe zsongják mint mézet a méhecskék. Természetesen időnként oda jön hozzám,hozzám simul stb. Legtöbbször ilyenkor leveszem a bugyiját (ott a táncparketten) és egy kis kényeztetés után vissza megy valamelyik fiúhoz amelyik a legszimpibb neki. Na akkor jön a meglepi. Mert odáig ugye ha alá nyúlt akkor először a bugyit érezte.Na de most.... Ilyenkor kis döbbenet, meglepődés azután a srác ujja elindul felfedező útra a szerelmem barlangocskájába. Nemegyszer előfordult már, hogy az én drágám elélvezett a buli kellős közepén. Én meg imádtam és imádom mindig végig nézni mindezt. Persze olykor csak néznek a srácok ha a kis szívem jön oda hozzám és ők rájönnek, hogy ez a gyönyörű kurva hozzám tartozik. Had ne mondjam, hogy tőlem is megkapja azt ami jár neki. Legtöbbször még a buli ideje alatt . Plusz még útközben hazafelé is. Imádom édes kis feleségemet.
2016. 12. 10. szombat 08:44  #13
Törölt felhasználó (119398)
Ez minket is izgat!
2016. 12. 09. péntek 18:13  #12
Mitibarátság Mitibarátság
Nekünk sem adódik sűrűn , de ha összejön egy ilyen kellemes hangulatú este az ki kell használni,,,és "kipirúlva" kell élvezni,,
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 12. 09. péntek 06:35), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (923330)
2016. 12. 09. péntek 06:35
Ez tényleg nagyon izgató tud lenni, mi is nagyon élvezzük. Akár úgy is, hogy tánc után kézen fogva kivonulnak táncplaccról egy kis időre, majd kipirulva jönnek vissza. Kár, hogy rég volt már ilyenben részünk. finom
2016. 12. 09. péntek 06:35  #11
Törölt felhasználó (923330)
Ez tényleg nagyon izgató tud lenni, mi is nagyon élvezzük. Akár úgy is, hogy tánc után kézen fogva kivonulnak táncplaccról egy kis időre, majd kipirulva jönnek vissza. Kár, hogy rég volt már ilyenben részünk. finom
(Ez egy válasz Mitibarátság üzenetére (2016. 12. 08. csütörtök 10:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 12. 08. csütörtök 10:42
Ez nagyon is izgató tud lenni, a látvány is nagyon jó,,és emi még igazán jó benne, hogy a páromat is izgatja mindez,,tánc közben odasímul a pasihoz,,az meg fogdossa a fenekét,,
2016. 12. 08. csütörtök 11:41  #10
olaszospasi olaszospasi
Csak mond, hol és mikor smile )
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 12. 02. péntek 01:09), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1521622)
2016. 12. 02. péntek 01:09
Engem is izgatna, és ő hagyná is....
2016. 12. 08. csütörtök 10:42  #9
Mitibarátság Mitibarátság
Ez nagyon is izgató tud lenni, a látvány is nagyon jó,,és emi még igazán jó benne, hogy a páromat is izgatja mindez,,tánc közben odasímul a pasihoz,,az meg fogdossa a fenekét,,
(Ez egy válasz beni990 üzenetére (2014. 04. 08. kedd 12:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 04. 08. kedd 12:44
izgat mikor szexi ruhában megy bulizni párom és a pasik sóvárognak utána ha buliban be próbálkoznak nála , tetszik a látvány mikor fenekét egy másik férfi testéhez nyomja , tudom hogy öt is izgatja ez a dolog ez a kis játszadozás , hogy húzhatja a pasik agyát
/ 21