Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

Az eddigi hozzászólások

2010. 02. 13. szombat 20:52  #54
Denipapa Denipapa
Nekem a mostani párommal vannak apróbb sérülések.
Élvezéskor a párom néha elveszti a fejét és iszonyatosan szorít magához. A körmei nem hosszúak, de erősek. Ölel és összekarmolja a hátam, néha véresre is úgy, hogy a sebből csordogál a vér is. Aztán hancúr végén természetesen lekezeli a sebeimet sűrű elnézést kérések közepette.
A másik féle "sérülés" az amikor kiszívják az ember nyakát. Munkahelyen kicsit furcsa, mert ugye garbó nem mindig lehet az emberen, fájdalmat nem okoz, csak éppen kellemetlenségek születhetnek belőle, mondjuk egy ártárgyaláson.
2010. 02. 05. péntek 20:19  #53
Törölt felhasználó (736623)
Hát nőknek is lehet sérülése szex során, így nekem is volt természetesen! A párommal éppen Siófokon nyaraltunk egy panzióban, mikor aznap szakadt az eső, így nekiláttunk ,,munkálkodni" kutyapózban toltuk neki! Hát annyira tolt hátulról hogy én nagyon élveztem és ahogy jó erősen betolta a hímvesszőjét, az én mellbimbóm abban a percben a csupasz, rücskös ágyat súrolta, föl-le, föl-le! Hát ne tudjátok meg másnap milyen sebes volt és hogy fájtak a mellbimbóim, pedig akkor, és ott nagyon is élveztem azt a kicsiny fájdalmat........ nyes
2007. 02. 11. vasárnap 23:46  #52
matyiek matyiek
Érdekes,a szőnyeg vagy durvább lepedő által felhorzsolt térdekről nem ír senki. Vagy a leszakadt ágy kékfoltos emléke. Vagy amikor a csaj igen nagyot harap bele. Vagy amikor a szállóban a kétszemélyes ágy tulajdonképpen 2 drb 1 személyes és állandóan távolodnak el egymástól. És nadrágszíjjal összekötöd őket. És még mennyi és mennyi sérülés érhet... Én 7 éve vagyok a párommal, és 7 éve mással nem voltam. DE mindenkinek azt kívánom, 49 év múlva is legyenek ilyen típusú sérülései.
2007. 02. 09. péntek 10:23  #51
Törölt felhasználó (68111)
Leht h ritka hogy serulések keletkeznek sex kozben,de amint látom,olvasom,h elofordulnak mégis elég szép számban.Nálam még szerencsér nem fordult elo,már volt olyan h hevesen probáltam nyomkodni az asszonyt es hirtelen mellé nyomtam,egy kicsit fájt,de 2-3 perc múlva újra tudtam folytatni!Vigyázni kell az ilyenekkel,mert akár maradandó séruléseket is lehet szerezni!!
2007. 02. 08. csütörtök 20:58  #50
lótusvirág lótusvirág
Nálunk a körmöm volt a ludas...kutyapózban kicsusszant a ficsúr, mikor épp hátra nyúlkáltam....hát...hosszú vágás a makkján...vérzett rendesen....utólag visszagondolva meg is érdemelte, mert kiderült róla, hogy nős....kíváncsi vagyok, mit mondott otthon, hogy mi történt a "Stanley"-vel eplus2 eplus2 eplus2 eplus2 eplus2
2007. 02. 08. csütörtök 20:51  #49
zeri zeri VIP
A szomszéd úr tudja a választ :)
(Ez egy válasz pasineked üzenetére (2007. 02. 08. csütörtök 19:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 02. 08. csütörtök 19:22
Hogy keletkezett a leányka, ha apuka nem értette, mit csinálsz ? :)
2007. 02. 08. csütörtök 19:22  #48
pasineked pasineked VIP
Hogy keletkezett a leányka, ha apuka nem értette, mit csinálsz ? :)
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 02. 08. csütörtök 19:17), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21777)
2007. 02. 08. csütörtök 19:17
én egyszer egy kék foltal letem gazdagabb még fiatal koromban. egy kedves apukátol kaptam aki nem értete hogy mit müvelek az ö kedves kis lánykájával.
2007. 02. 08. csütörtök 19:17  #47
Törölt felhasználó (21777)
én egyszer egy kék foltal letem gazdagabb még fiatal koromban. egy kedves apukátol kaptam aki nem értete hogy mit müvelek az ö kedves kis lánykájával.
2007. 02. 07. szerda 22:37  #46
zeri zeri VIP
Valójában egy elég semmi kis sérülés, csak kényes helyen van :) A kezén az ember észre se venné. Nem kell dokihoz menni, de azért egy-két egészségügyis hölgy létezik, akinek a kezébe adnám, hogy vizsgálja meg, de csak akkor, ha nem bántja :)
(Ez egy válasz eroberter üzenetére (2007. 02. 07. szerda 13:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 02. 07. szerda 13:23
Uhhhh, ahogy elnézem, nem egy kellemes eset! Orvoshoz kellett menned, vagy magától rendbejött?
2007. 02. 07. szerda 20:51  #45
MmePrune MmePrune VIP
home és shwertz! van körülmetélt topic:) ez a téma nem a "sérülések szex során" kategóriába tartozik
2007. 02. 07. szerda 14:18  #44
krajnai krajnai
igen vigyázni kell az análisnál de ügyesen élvezetes
2007. 02. 07. szerda 13:23  #43
eroberter eroberter
Uhhhh, ahogy elnézem, nem egy kellemes eset! Orvoshoz kellett menned, vagy magától rendbejött?
(Ez egy válasz zeri üzenetére (2007. 02. 07. szerda 08:17), amit ide kattintva olvashatsz)
zeri zeri VIP
2007. 02. 07. szerda 08:17
Idönként tök sötétben is megállapítom, hogy az illető hölgynek spirálja van. Ez nem túl jó érzés. Egyszer meg a túl mohó szeretkezés során eléggé nyillalós érzésűre sikerült a dolog. De azért nem hagytam abba, mert fájdalom ide, vagy oda, azért jó volt a szex. Csak utána, mikor kivettem, elég sok vér is kijött. A hölgy azt hitte, hogy még mindig megvan neki és elnézést kért. Én mondtam, hogy ez most éppenséggel én voltam. Két órát töltöttem a kádban és színeztem pirosra a vizet. Csípett eléggé. Az a vitorla szerű kis bőrdarabka szakadt el, ami a fitymámat és a makkomat kötötte össze egykoron. Utána jó ideig csak szelíden... Időnként még vérzett, de mára már rendbe jött.
2007. 02. 07. szerda 08:19  #42
zeri zeri VIP
Ez mennyi ideje történt? Velem a múlt nyáron. Ha neked is ennyire régen volt, akkor lehet, hogy nem kéne ennyire kímélni az "öreg harcost" :) Kutyaharapást szőrével :)
2007. 02. 07. szerda 08:17  #41
zeri zeri VIP
Idönként tök sötétben is megállapítom, hogy az illető hölgynek spirálja van. Ez nem túl jó érzés. Egyszer meg a túl mohó szeretkezés során eléggé nyillalós érzésűre sikerült a dolog. De azért nem hagytam abba, mert fájdalom ide, vagy oda, azért jó volt a szex. Csak utána, mikor kivettem, elég sok vér is kijött. A hölgy azt hitte, hogy még mindig megvan neki és elnézést kért. Én mondtam, hogy ez most éppenséggel én voltam. Két órát töltöttem a kádban és színeztem pirosra a vizet. Csípett eléggé. Az a vitorla szerű kis bőrdarabka szakadt el, ami a fitymámat és a makkomat kötötte össze egykoron. Utána jó ideig csak szelíden... Időnként még vérzett, de mára már rendbe jött.
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 11. 24. péntek 23:21), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (368273)
2006. 11. 24. péntek 23:21
Történeteket várok. Ez téma most azért foglalkoztat, mert egyik kedves barátom mesélte, hogy 2-3 (pontosan nem tudom) barátnőjének vakbélgyulladást okozott a nagy méretű nemi szervével (egyébként nem durva szexben, én már csak tudom):D, amit az orvos is alátámasztott, másrészt nem lehet ugye véletlen, hogy mindegyiknek ez volt. Szóval hogy lehet ez?
Kinek milyen sérülései keletkeztek, úgy is, hogy esetleg később vette észre?
2007. 02. 07. szerda 08:12  #40
zeri zeri VIP
Nem is a 34-esre válaszoltam, hanem a 35-ösre
(Ez egy válasz zeri üzenetére (2007. 02. 07. szerda 08:11), amit ide kattintva olvashatsz)
zeri zeri VIP
2007. 02. 07. szerda 08:11
Jó ideig még fájni fog, és időnként vérezhet is. Kb fél év, egy év és mehet ismét teljes gőzzel :) Addig meg óvatosan a behatolással :)
2007. 02. 07. szerda 08:11  #39
zeri zeri VIP
Jó ideig még fájni fog, és időnként vérezhet is. Kb fél év, egy év és mehet ismét teljes gőzzel :) Addig meg óvatosan a behatolással :)
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 01. 08. hétfő 12:55), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (63794)
2007. 01. 08. hétfő 12:55
Szép történetek , nekem még nem volt semmi komoly de ha lesz veletek megosztom.
2007. 02. 06. kedd 23:53  #38
Ghwy Ghwy
Nos én sajnos megjártam. Heves aktus közben félrecsúszótt, és megtörtént, előre nem hittem a szememnek. Csak fogtam és néztem ahogy merev állapotban kettőbe tudom hajlitani egy bizonyos szögben. szerencsémre nem deformálódott, és nem is fájt. viszont visszakellett, és visszakell fognom magam, mert nem gyógyul meg. ha sokáig nem "törik el" újból ugyanott, akkor visszaépülnek a kis barlangocskák és valószínű pár év alatt meg is gyógyul, de neekem nem sikerül ugy hogy havi 1 szer ne törjön el ujra meg ujra. szerencsére mindig ugyanott hajlik meg, ugyhogy nem több hejn van eltörve. na de nagyon kemény izgalmi állapotban nehezen törik el ha vigyáz az ember. ha nem csúszik és ha nem feszited nagyon egy irányba akkor nem törhet el csak ugy. viszont ha már emgtörtént akkor lehet h jobb orvoshoz fordulni. én nem tettem meg. de lehetséges h már "megjavított" volna. Képet még soha nem készítettem róla de ha keresgéltek találhattok itt-ott párat tuti...
2007. 02. 06. kedd 23:47  #37
Ghwy Ghwy
Annak ellenére, hogy az emberi hímvesszőben nincs csont, mégis el tud törni. Persze azért meg kell kínozni hozzá.
Az ilyen jellegű, meglehetősen ritka és rettenetesen kellemetlen sérülés rendszerint heves szexuális együttlét közben következik be, mikor a hímvessző véletlenül kicsúszik a hüvelyből, de a követező lökés már megállíthatatlan, és a szeméremcsontnak, a gátnak vagy a comboknak ütközve megtörténik a katasztrófa.



Bármilyen pózban előfordulhat, de leggyakrabban akkor esik meg, mikor a nő fölül van, mivel egész testsúlyával huppan az érzékeny testrészre. A baleset pillanatában hangos reccsenéshez hasonló zaj is hallható, amit azonnali éles fájdalom és az erekció megszűnsése követ. A pénisz gyakran pár másodpercen belül deformálttá és rendkívül fájdalmassá válik.

A baleset elszenvedői sokszor kezeletlenül maradnak a sérülés után, az illető nem fordul orvoshoz, és ezzel további bajokat generál. Ennek oka általában a szégyenérzet és a kínos pillanatok elkerülése, pedig az utókezelés rendkívül fontos, hisz komoly szöveti sérülések következhetnek be.

Bár a törés nem valódi, a szöveti károsodás hasonló tüneteket produkál. Az emberi hímvessző felépítése több üreges, vérrel könnyen telítődő kamrát rejt, amik rugalmasságuknál fogva képesek kitágulni erekció esetén. Minél erőteljesebb a merevedés, annál nagyobb a pénisz belsejében levő nyomás, és egy hirtelen fellépő erős ellenerő következtében ez olyan mértékűvé válhat, hogy a vér kitör a kamrákból, és elárasztja a környező szöveteket.

Ez okozza a hirtelen megszűnő merevedést és az azonnal tapasztalható deformációt. Az esetek egy részében a húgycső is komolyan sérül, esetleg átszakad. A sérülések kezelése ezért elengedhetetlen, annak hiányában merevedési problémák, visszafordíthatatlan péniszgörbület, fájdalom, vizelési problémák és egyéb komplikációk jelentkezhetnek.
2007. 02. 06. kedd 18:27  #36
Törölt felhasználó (78987)
Cs mindekinek unokaöcsém gépéröl irok!!
Én is ha a páromal egynap töbször csinálom nekem is ki szokot dörzsölödni a cerkán naon szar!
2007. 02. 06. kedd 18:17  #35
potyi20 potyi20
Jo kis sztorikat meséltek,de nekem meg szerencsere nemvolt semilyen balszerencsém!
/ 3