Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

A nappali egy medvebőrről szól, ahol egyesek dugnak, egyesek beszélgetnek, egyesek sütit esznek, egyesek alkoholt isznak, egyesek elmesélik örömüket, egyesek elmondják bánatukat, egyesek kérdéseket tesznek fel, egyesek válaszolnak, és egyesek csak úgy véletlenül betévednek...és egyesek felfedezik életük leszbi oldalát :)

Az eddigi hozzászólások

tegnap 19:15  #49078
öcsyke öcsyke
Sziasztok! Jeges kávé így délutánra? Vagy maradjunk a nyalásnál? Vagy legyen nyalós nyaralás?
Holnap a nyéki tó lesz a hűsölésre kijelölt körzet. Aki teheti keressen valami vízpartot.
wave
tegnap 05:46  #49077
puszinyuszi puszinyuszi
Hát igen! Sajna csak kv volt reggel mert az a jó élet átírja a megszokott mindennapokat, és a megérdemelt mindennapi összebújás csak délután adatott meg nekünk, de ki merem jelenteni megérte kivárni mert különlegesen fenséges élményben volt részünk.
De ma reggel már nyugisabbak vagyunk mindketten, mert minden jól alakult eddig, finom
(Ez egy válasz geza36 üzenetére (2026. 06. 25. csütörtök 06:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 25. csütörtök 06:43
Jó reggelt!!Kv nélkül vagy ilyen ingerült puszinyuszi ??? Bekészítettem smile Vagy a tornaóra nem teljesült ??? wow1
2026. 06. 25. csütörtök 09:57  #49076
Vörösdémon Vörösdémon
Nyalást olvastam nyaralás helyett.. pedig a szemüveg is rajtam van vigyor2 lehet csak a hiány teszi?
(Ez egy válasz geza36 üzenetére (2026. 06. 23. kedd 12:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 23. kedd 12:19
Jó reggelt smile nyaralás?? az még messze van , de az édes semmittevés ..... kv frissítve
2026. 06. 25. csütörtök 09:54  #49075
Vörösdémon Vörösdémon
Megérkeztem,hoztam kávét… ki kér?
2026. 06. 25. csütörtök 06:43  #49074
geza36 geza36
Jó reggelt!!Kv nélkül vagy ilyen ingerült puszinyuszi ??? Bekészítettem smile Vagy a tornaóra nem teljesült ??? wow1
2026. 06. 25. csütörtök 06:36  #49073
puszinyuszi puszinyuszi
mf3 vigyor2 violent worship
2026. 06. 24. szerda 14:44  #49072
geza36 geza36
wow1
2026. 06. 24. szerda 06:17  #49071
puszinyuszi puszinyuszi
Megvolt a reggeli közös torna worship indulhat a nap!
De a kvt sem hagyjuk ki! wave
2026. 06. 23. kedd 12:19  #49070
geza36 geza36
Jó reggelt smile nyaralás?? az még messze van , de az édes semmittevés ..... kv frissítve
2026. 06. 23. kedd 06:26  #49069
puszinyuszi puszinyuszi
Jó regglt! Indulhatnak a dolgos mindennapok! Végetért a nyaralásunk. zavart2
2026. 06. 22. hétfő 05:59  #49068
puszinyuszi puszinyuszi
eljen
2026. 06. 22. hétfő 03:52  #49067
geza36 geza36
wave wow1
2026. 06. 21. vasárnap 05:54  #49066
öcsyke öcsyke
Jó reggelt kívánok! Milyen finom meleg van... Nem tud kihűlni a kávé nyes
Ma talán lesz egy kis pancsolás, sőt már a háziorvos is felírta a napozást, olyan fehér a sejhaj nyes
Szép napot wave
2026. 06. 21. vasárnap 00:20  #49065
puszinyuszi puszinyuszi
Hát sajnos csak közös este lett gyerkőc meg hasonlók és kimerültség
2026. 06. 20. szombat 23:27  #49064
geza36 geza36
jó estét ! Meló..... Reggeli Kv bekészítettem smile wow1
2026. 06. 20. szombat 06:51  #49063
puszinyuszi puszinyuszi
Ma strandolás és intenzív pihi! Na meg ami kialakul! finom
2026. 06. 19. péntek 07:05  #49062
geza36 geza36
Jó reggelt !! Korai kv frissítve!! Ma is csak pihenésé a nap smile
2026. 06. 19. péntek 06:31  #49061
puszinyuszi puszinyuszi
Kukucs!
2026. 06. 18. csütörtök 14:31  #49060
geza36 geza36
Kukucs csak benéztem smile Kv délutánra frissitve smile Tegnap a forro kövek meg voltak smile Melo majd csak hétvégén smile
2026. 06. 18. csütörtök 06:32  #49059
puszinyuszi puszinyuszi
Halihó!
Ha tehetjük az egy nap sem maradhat el! Azért is vagyunk úgy, hogy felkelés után reggel kipihenten a legeslegjobb!
Úgyhogy nem maradt el de volt derék becsípődés sürgősségi és gerincbe injekció ami nagyon nem esett jól!
De már jobb!
Nyugalom! Lessz hancúr! vigyor5
(Ez egy válasz CrazyBear üzenetére (2026. 06. 17. szerda 15:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 17. szerda 15:28
Jónapot!
No,mi történt Pusziék?Elmaradt a hancúr?Remélem semmi komolyabb smile
/ 2454