Sziasztok! Jeges kávé így délutánra? Vagy maradjunk a nyalásnál? Vagy legyen nyalós nyaralás?
Holnap a nyéki tó lesz a hűsölésre kijelölt körzet. Aki teheti keressen valami vízpartot.
Holnap a nyéki tó lesz a hűsölésre kijelölt körzet. Aki teheti keressen valami vízpartot.
Hát igen! Sajna csak kv volt reggel mert az a jó élet átírja a megszokott mindennapokat, és a megérdemelt mindennapi összebújás csak délután adatott meg nekünk, de ki merem jelenteni megérte kivárni mert különlegesen fenséges élményben volt részünk.
De ma reggel már nyugisabbak vagyunk mindketten, mert minden jól alakult eddig,
(Ez egy válasz geza36 üzenetére (2026. 06. 25. csütörtök 06:43), amit ide kattintva olvashatsz)
De ma reggel már nyugisabbak vagyunk mindketten, mert minden jól alakult eddig,
(Ez egy válasz geza36 üzenetére (2026. 06. 25. csütörtök 06:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 25. csütörtök 06:43
Jó reggelt!!Kv nélkül vagy ilyen ingerült puszinyuszi ??? Bekészítettem
Vagy a tornaóra nem teljesült ???
Vagy a tornaóra nem teljesült ???
Nyalást olvastam nyaralás helyett.. pedig a szemüveg is rajtam van
lehet csak a hiány teszi?
(Ez egy válasz geza36 üzenetére (2026. 06. 23. kedd 12:19), amit ide kattintva olvashatsz)
lehet csak a hiány teszi?
(Ez egy válasz geza36 üzenetére (2026. 06. 23. kedd 12:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 23. kedd 12:19
Jó reggelt
nyaralás?? az még messze van , de az édes semmittevés ..... kv frissítve
nyaralás?? az még messze van , de az édes semmittevés ..... kv frissítve
Megérkeztem,hoztam kávét… ki kér?
Jó reggelt!!Kv nélkül vagy ilyen ingerült puszinyuszi ??? Bekészítettem
Vagy a tornaóra nem teljesült ???
Vagy a tornaóra nem teljesült ???
Megvolt a reggeli közös torna
indulhat a nap!
De a kvt sem hagyjuk ki!
indulhat a nap!De a kvt sem hagyjuk ki!
Jó reggelt
nyaralás?? az még messze van , de az édes semmittevés ..... kv frissítve
nyaralás?? az még messze van , de az édes semmittevés ..... kv frissítve
Jó regglt! Indulhatnak a dolgos mindennapok! Végetért a nyaralásunk.
Jó reggelt kívánok! Milyen finom meleg van... Nem tud kihűlni a kávé
Ma talán lesz egy kis pancsolás, sőt már a háziorvos is felírta a napozást, olyan fehér a sejhaj
Szép napot
Ma talán lesz egy kis pancsolás, sőt már a háziorvos is felírta a napozást, olyan fehér a sejhaj
Szép napot
Hát sajnos csak közös este lett gyerkőc meg hasonlók és kimerültség
jó estét ! Meló..... Reggeli Kv bekészítettem
Ma strandolás és intenzív pihi! Na meg ami kialakul!
Jó reggelt !! Korai kv frissítve!! Ma is csak pihenésé a nap
Kukucs!
Kukucs csak benéztem
Kv délutánra frissitve
Tegnap a forro kövek meg voltak
Melo majd csak hétvégén
Kv délutánra frissitve
Tegnap a forro kövek meg voltak
Melo majd csak hétvégén
Halihó!
Ha tehetjük az egy nap sem maradhat el! Azért is vagyunk úgy, hogy felkelés után reggel kipihenten a legeslegjobb!
Úgyhogy nem maradt el de volt derék becsípődés sürgősségi és gerincbe injekció ami nagyon nem esett jól!
De már jobb!
Nyugalom! Lessz hancúr!
(Ez egy válasz CrazyBear üzenetére (2026. 06. 17. szerda 15:28), amit ide kattintva olvashatsz)
Ha tehetjük az egy nap sem maradhat el! Azért is vagyunk úgy, hogy felkelés után reggel kipihenten a legeslegjobb!
Úgyhogy nem maradt el de volt derék becsípődés sürgősségi és gerincbe injekció ami nagyon nem esett jól!
De már jobb!
Nyugalom! Lessz hancúr!
(Ez egy válasz CrazyBear üzenetére (2026. 06. 17. szerda 15:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 17. szerda 15:28
Jónapot!
No,mi történt Pusziék?Elmaradt a hancúr?Remélem semmi komolyabb
No,mi történt Pusziék?Elmaradt a hancúr?Remélem semmi komolyabb





