Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

A nappali egy medvebőrről szól, ahol egyesek dugnak, egyesek beszélgetnek, egyesek sütit esznek, egyesek alkoholt isznak, egyesek elmesélik örömüket, egyesek elmondják bánatukat, egyesek kérdéseket tesznek fel, egyesek válaszolnak, és egyesek csak úgy véletlenül betévednek...és egyesek felfedezik életük leszbi oldalát :)

Az eddigi hozzászólások

2022. 07. 19. kedd 18:59  #46307
öcsyke öcsyke
Sajnos nem a sok élvezet és a szép nők miatt. Kályhákat építek... Szerinted mostanság gondol valaki a fatüzelésre? Ha lenne titkárnőm, megdugni nem lenne időm, folyton telefonálna nyes De mivel nincs én fogadom a sok kétségbeesett hívást és közben dolgoznom is kéne...
(Ez egy válasz geza36 üzenetére (2022. 07. 19. kedd 12:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 07. 19. kedd 12:05
Öcsyke mesélj.... mi jó történt veled hogy sokáig fogod emlegetni ?? kv tea jeges kvhoz fagyi is bekészítve....
2022. 07. 19. kedd 12:05  #46306
geza36 geza36 VIP
Öcsyke mesélj.... mi jó történt veled hogy sokáig fogod emlegetni ?? kv tea jeges kvhoz fagyi is bekészítve....
2022. 07. 19. kedd 05:45  #46305
öcsyke öcsyke
Jó reggelt! Nem akarom megzavarni a beszélgetést, csak egy kérdés... Kávét valaki? nyes Jó kis nyár ez, nem unatkozom... sokáog fogjuk emlegetni az biztos.
2022. 07. 18. hétfő 20:34  #46304
geza36 geza36 VIP
Estét csak bequkk.. smile
2022. 07. 18. hétfő 16:21  #46303
CrazyBear CrazyBear
Beköszön! wave
Hétfő kipipálva vigyor2
2022. 07. 17. vasárnap 22:08  #46302
geza36 geza36 VIP
estét!!Mindenkit kiszívott a napocska????
2022. 07. 16. szombat 15:35  #46301
geza36 geza36 VIP
bekukkantós szép Napot !!
2022. 07. 15. péntek 11:07  #46300
geza36 geza36 VIP
wave wow1
2022. 07. 14. csütörtök 08:03  #46299
geza36 geza36 VIP
Jó reggelt!Crazy azt a vidéket mármint Dunaszerdahely ...Eperjes.... szeretem én is nyugodt kellemes környezet nyes Kv bekészítve....
2022. 07. 13. szerda 08:32  #46298
öcsyke öcsyke
Szép napot! Nekem is ez jutott eszembe, milyen perverz ez a Crazy nyes
Rutinos vagy Crazy, a cicisek is jobban szeretik, ha nem szeletelik, hanem nyalogatják őket... sokáig eljen
2022. 07. 13. szerda 07:53  #46297
geza36 geza36 VIP
Reggelt !!Végre középső nap ismét nyes Crezy akkor te szoktál pornót hallgatni rádióban?? ? Motoros buliba gyalog??? Vagy italoztál inkább?? nyes nyes nyes
2022. 07. 11. hétfő 19:32  #46296
CrazyBear CrazyBear
Beköszön!
Kösz a feszes bimbós tortát Öcsy,a szeletelés felejtős volt,úgy nyalogattam el,eddig tartott nyes
Felvidékre sokat jártam régen, Dunaszerdahely és környéke,szerettem ott lenni vigyor2
Hétvégén motoros buliban voltam gyalog,remek volt! eljen
2022. 07. 11. hétfő 07:05  #46295
geza36 geza36 VIP
Jó reggelt!! nyes Jó pihenést mindenkinek !!!Qva hétfő elmarad !! nyes
2022. 07. 11. hétfő 05:23  #46294
öcsyke öcsyke
Jó reggelt! Ki hogyan áll, vagy fekszik? Jöhet a kávé? Tegnap cukor helyett kavicsot kellett tenni a kávéba, nehogy elvigye a szél nyes
Szép napot wave
2022. 07. 10. vasárnap 09:36  #46293
geza36 geza36 VIP
Öcsyke köszönöm a kv-t!!Én készítettem limonádét... mert ugye meloóba nem lehet sörözni..... Kitartást az átalakításhoz!!! wave wow1
2022. 07. 10. vasárnap 05:59  #46292
öcsyke öcsyke
Habos kávé kis fahéjjal, vagy kakaóval ízlés szerint. Egészségetekre!
2022. 07. 10. vasárnap 05:56  #46291
öcsyke öcsyke
Jó reggelt! Boldog születés harmad napot! Csomagoltam cicislányt a tortádba, ugye nem szeletelted fel? nyes Hűtőben volt, úgyhogy biztos feszes volt a bimbója nyes
Én felvidéken öregbítettem jóhíremet a héten, meg belevágtam a nagy házalakítós műsorba is, csak épp szinte egyedül és így nem egy hét kicsomagolni és vissza....
Kellemes vasárnapot!
2022. 07. 09. szombat 07:57  #46290
geza36 geza36 VIP
wow1 wow1 wow1
2022. 07. 08. péntek 10:30  #46289
geza36 geza36 VIP
Jó reggelt! Végre péntek....
2022. 07. 07. csütörtök 15:46  #46288
CrazyBear CrazyBear
Beköszön!
Ma van a boldog születésnapom,"sütöttem" nektek tortát nyes
Pár sört is fogtam a hűtőbe, további vidámat! vigyor2
/ 2454