Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

A nappali egy medvebőrről szól, ahol egyesek dugnak, egyesek beszélgetnek, egyesek sütit esznek, egyesek alkoholt isznak, egyesek elmesélik örömüket, egyesek elmondják bánatukat, egyesek kérdéseket tesznek fel, egyesek válaszolnak, és egyesek csak úgy véletlenül betévednek...és egyesek felfedezik életük leszbi oldalát :)

Az eddigi hozzászólások

2022. 06. 27. hétfő 07:17  #46268
CrazyBear CrazyBear
Reggelt!
Sokkal jobb a hétfő,ha lazítással tellik eljen nyes
Mai kávét, limonádét én szervírozom,ecccer élünk.. vigyor2
2022. 06. 26. vasárnap 05:22  #46267
öcsyke öcsyke
Jó reggelt! Ebben a melegben a túlélés múlhat rajta, hogy a hideg sör közelében vagyunk vagy sem nyes Aki dolgozik annak limonádéval és több akaraterővel kell ugyanezt elérnie nyes Én házat újítok, a legjobbkor, a strandon úgy is tömeg van, a sok szép meztelen nő csak elterelné a figyelmem az élet hétköznapi küzdelmeiről. Mi lesz ha elfelejtem?! Jó ez így!
Szép napot wave
2022. 06. 25. szombat 13:42  #46266
geza36 geza36
Vízközeli élménynek számít ha az ember klimatizált helységben dolgozik ???Limonádé ujra töltve.... nyes
2022. 06. 25. szombat 08:14  #46265
CrazyBear CrazyBear
Remek hétvégét!
Szerintem legyünk vízközelben,is vigyor2
2022. 06. 24. péntek 11:23  #46264
geza36 geza36
Sziasztok!! Csak nemkaptatok napszúrást ??? KV lecserélve limonádéra!! A melegre valótekintettel...
2022. 06. 23. csütörtök 11:01  #46263
geza36 geza36
sziasztok!! sodródni kell az árral nem ellenállni nyes ezt a politikát folytatva lehet kényelmesebb az élet maga... nyes
2022. 06. 23. csütörtök 08:42  #46262
öcsyke öcsyke
Ügyes vagy, nem küzdesz ellene! Inkább hagyod, hogy áthasson az erő wink
(Ez egy válasz CrazyBear üzenetére (2022. 06. 22. szerda 18:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 06. 22. szerda 18:16
Üdvözlet!
A titkom? Az "ájrodinamika"! eljen nyes
Nem adok felületet telibe a szélnek,pocakon terelem vigyor2
2022. 06. 23. csütörtök 08:40  #46261
öcsyke öcsyke
Szép napot! Jegestea? Esetleg valami nyalnivaló?
2022. 06. 22. szerda 18:16  #46260
CrazyBear CrazyBear
Üdvözlet!
A titkom? Az "ájrodinamika"! eljen nyes
Nem adok felületet telibe a szélnek,pocakon terelem vigyor2
2022. 06. 22. szerda 12:39  #46259
geza36 geza36
Szép Napot! középső nap.... kv-t majd holnap hajnalban kérek... Nektek felkészítettem...
2022. 06. 22. szerda 04:32  #46258
öcsyke öcsyke
Jó reggelt! Jöhet a kávé a rövid éjszaka után?
Mi a titkod Crazy? Kapaszkodsz a málnabokorba mi? nyes
Na szóljon a szerda, jöhet a rock&roll!
2022. 06. 21. kedd 18:48  #46257
CrazyBear CrazyBear
Szerencsére engem engem nem fújt el a szél,pedig nagyon próbálkozott vigyor2
2022. 06. 21. kedd 13:53  #46256
öcsyke öcsyke
Akit nem fújt el a szél üljön le egy kávéra így a leghosszabb nap derekán.
Szép napot!
2022. 06. 21. kedd 12:37  #46255
geza36 geza36
benézős meguszos kedd.. kv bekészítve...
2022. 06. 20. hétfő 18:02  #46254
CrazyBear CrazyBear
Hétfő túlélve, izomláz is elkerül talán nyes eljen
Öcsy, hőhullámok esetén gyorsan ugorj vízbe vigyor2
2022. 06. 20. hétfő 07:32  #46253
geza36 geza36
Jó reggelt !! Qva hétfőt ezennel megnyitom !! nyes
2022. 06. 20. hétfő 05:10  #46252
öcsyke öcsyke
Jó reggelt! Kávé a jól megérdemelt munka mellé amit a hétvégi lazulásért kaptunk? nyes Csak óvatosan! Nehogy izomláz legyen a vége!
Szép napot!
2022. 06. 19. vasárnap 20:20  #46251
geza36 geza36
lassan vége ennek a hosszú hétvégének....reggel meló ismét...
2022. 06. 19. vasárnap 06:25  #46250
öcsyke öcsyke
Jó reggelt! Vasárnapi lazulós kávé? Persze csak ha megtehetitek! Én szerintem változó korban vagyok. Megint nem az lett a program amit terveztünk. Simogathatnám a csetes csajok hátsóját, de helyette lomtalanítok és tisztasági festés a program... És vannak hő hullámaim is! Csak a hangulatom nem változik, mindíg vidáman wink
Szép napot! wave
2022. 06. 16. csütörtök 16:06  #46249
CrazyBear CrazyBear
Vidámat!
Nem sikerült munkafenyezni nyes
Kösz a reggelit, szívecskés csajszi worship
Jó Mimosát meg meckót és egyebet,érezd jól magad! wink
/ 2454