Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

A nappali egy medvebőrről szól, ahol egyesek dugnak, egyesek beszélgetnek, egyesek sütit esznek, egyesek alkoholt isznak, egyesek elmesélik örömüket, egyesek elmondják bánatukat, egyesek kérdéseket tesznek fel, egyesek válaszolnak, és egyesek csak úgy véletlenül betévednek...és egyesek felfedezik életük leszbi oldalát :)

Az eddigi hozzászólások

2022. 05. 24. kedd 21:21  #46210
CrazyBear CrazyBear
Bekukucska wow1
Sötétben jöttem,ilyenkor nem látszik hogy esik nyes
2022. 05. 24. kedd 10:14  #46209
geza36 geza36
Itt csak fülledt meleg van semmi erotika ..... Kvt azért bekészítem... Szép napot mindenkinek
2022. 05. 24. kedd 07:24  #46208
öcsyke öcsyke
Jó reggelt! Kis koktél esernyő akciósan a kávéhoz? Vagy evező nyes Egészen fura, hogy hétközben esik.
2022. 05. 23. hétfő 14:22  #46207
geza36 geza36
Jó Napot!! QVa hétfő vége nyes Friss kv bekészítve...
2022. 05. 22. vasárnap 05:18  #46206
öcsyke öcsyke
Jó reggelt! Tegnap mindenki napozott, ma kicsit hűvösebb lesz így egy jó kirándulást javaslok! Van még idő kigondolni, addig is egy jó kávéra a vendégeim vagytok!
2022. 05. 21. szombat 08:25  #46205
CrazyBear CrazyBear
Beköszön! wave
Hajrá kmozdulás vigyor2
2022. 05. 21. szombat 06:27  #46204
öcsyke öcsyke
Jó reggelt! Reggeli eső után jó idő lesz, tessék kimozdulni! Addig is káve-kakaó-tea szentháromság!
Szép napot!
2022. 05. 19. csütörtök 10:35  #46203
geza36 geza36
Jó napot mindenkinek !Tegnapi forróság letudva nyes Ebéd utáni kv bekészítve...
wow1 wave
2022. 05. 19. csütörtök 05:03  #46202
öcsyke öcsyke
Jó reggelt! Már hètvége van? Nem akarnám megzavarni a nyugalmat a kávéval nyes
2022. 05. 18. szerda 12:02  #46201
geza36 geza36
Jó napot!! nyes végre hétközepe.... ami a hétvége is nyes Szépeket MIndenkinek!!
2022. 05. 17. kedd 19:25  #46200
CrazyBear CrazyBear
Itt csak ijeszteget, viszont,nekem is rövidebb lesz a hét vigyor2
Így nem is zavar az eső nyes
2022. 05. 17. kedd 16:13  #46199
geza36 geza36
Itt jelenleg szakad az eső....... végre vége a hétnek!! nyes kv-t azért bekészítettem... wave
crazya
2022. 05. 17. kedd 07:09  #46198
öcsyke öcsyke
Jó reggelt! Jó kis hétfő volt, hiába is mondjátok. Egy csendes kávé, aztán pici meló. Ma borongósabb idővel, de fázni csak nem fogunk!
Szép napot! wave
2022. 05. 16. hétfő 12:11  #46197
geza36 geza36
jó Napot!! qva Hétfő derekán vagyunk már végre nyes Jól esett a kv reggel köszönöm... nyes worship
2022. 05. 16. hétfő 06:04  #46196
öcsyke öcsyke
Jó reggelt! Átugrottátok a hétvégét, aztán most csak lestek mi? Honnan került ide ez a hétfő nyes Egy jó kávé talán enyhíti a fájdalmaitokat, a többi már rajtatok múlik wink
Szép napot! wave
2022. 05. 15. vasárnap 07:14  #46195
öcsyke öcsyke
Jó reggelt! Kávèt? Vagy itt senki nem akar felkelni... Azért bekészítem wink
Jó idő lesz ma is, érdemes kimenni a szabadba!
2022. 05. 14. szombat 20:11  #46194
geza36 geza36
szép estét !!kkor ma is csk egyedül kvzom.... (melóba )Jó szorkozást mindenkinek!! wave
2022. 05. 14. szombat 19:55  #46193
CrazyBear CrazyBear
Remek napot!
Fűnyíró benzingőz volt nekem is ma nyes
Motoros találkozókat én is látogattam sokat régen,szintén inkább gyalog nyes
Jó szórakozást eljen
2022. 05. 13. péntek 18:44  #46192
öcsyke öcsyke
Sziasztok, szép délutánt! Ha nem is motorozok, de a fűnyíró szarvát húzom csutkára nyes
Holnap elnézünk egy motoros találkozóra is. Motor ugyan nem lesz alattunk, de talpalávaló rock muzsika minden bizonnyal eljen
Szép hétvégét! wave
2022. 05. 13. péntek 17:03  #46191
CrazyBear CrazyBear
Egy hurrà,péntekre én is beintegetek wave
Öcsy biztosan motorozik a kertben vigyor2
/ 2454