Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

A nappali egy medvebőrről szól, ahol egyesek dugnak, egyesek beszélgetnek, egyesek sütit esznek, egyesek alkoholt isznak, egyesek elmesélik örömüket, egyesek elmondják bánatukat, egyesek kérdéseket tesznek fel, egyesek válaszolnak, és egyesek csak úgy véletlenül betévednek...és egyesek felfedezik életük leszbi oldalát :)

Az eddigi hozzászólások

2022. 04. 30. szombat 06:15  #46170
öcsyke öcsyke
Jó reggelt! Nekem ágyra volt szükségem tegnap, nem kávéra az éjszakához nyes
Most reggel viszont jól esik a kávé, bekészítettem a következőt is! Jó idő lesz, irány a szabadba!
2022. 04. 29. péntek 18:29  #46169
geza36 geza36
JÓ estét!! Ma este szükség lesz a kvra.... ugy érzem...
2022. 04. 28. csütörtök 12:56  #46168
geza36 geza36
jó napot...ma hirtelen dél lett.... kvt megittam most.... wave
2022. 04. 28. csütörtök 06:26  #46167
öcsyke öcsyke
Jó reggelt! Kávé így túl a felezőn?
Tegnap nem mertem nekiállni betonozni, mert jön az eső. Mondjuk nem unatkoztam, de délután négyre ért ide nyes
Azt a pocsolya táncot inkább nyáron kedvelem.
Szép napot!
2022. 04. 27. szerda 16:03  #46166
geza36 geza36
végre középen vagyunk.... nyes irány a forróság ...teát bekészítettem
2022. 04. 27. szerda 14:05  #46165
CrazyBear CrazyBear
Vidámat!
Felénk inkább pocsolyába ugrálós idő van..
Viszont! Nem gáz ha otthon hagyja az ember a napszemcsit vigyor2
Aki erre jár azt meghívom egy pocsolyában ugribugrira,a pocsolyát természtesen én állom nyes
2022. 04. 27. szerda 04:59  #46164
öcsyke öcsyke
Jó reggelt! Egyre vetkőzősebb az idő, csak nem jön a strand szezon? El sem hiszem. Kávét megittam, de tettem oda frisset!
Szép napot!
2022. 04. 26. kedd 19:26  #46163
CrazyBear CrazyBear
Üdv!
Valóban,már csak egyet kell aludni a felezős napig nyes
2022. 04. 26. kedd 11:26  #46162
geza36 geza36
No ismét itt vagok :d mindenkit megvisel ez qva időjárás?? lassan végre itt a középső nap nyes kv bekészítve!
2022. 04. 25. hétfő 11:14  #46161
geza36 geza36
Qva hétfő.... megjött és lassan telik nagyon... kvt megittam de nem használt...
2022. 04. 25. hétfő 05:50  #46160
CrazyBear CrazyBear
Reggelt!
Ne tartsd fel a hétfőt Öcsy,inkább hagyjad minél előbb leperegni vigyor2 nyes
2022. 04. 25. hétfő 03:40  #46159
öcsyke öcsyke
Hétvége hipp-hopp, hétfő kipp kopp! De korán jöttél, ülj le egy kávéra nyes
Én feltartom, ti pihizzetek még egy kicsit wink
Szép napot!
2022. 04. 24. vasárnap 14:09  #46158
CrazyBear CrazyBear
Beköszönős! wave
Sötétben motorozásra gondoltam Géza vigyor2
2022. 04. 24. vasárnap 08:57  #46157
geza36 geza36
Jó reggelt!! Crazy mire gondolsz világítás nélkül ??kv bekészítve bár szerintem aki teheti maradjon ágyban.... a kedvesével.... vagy más kedvesével... nyes
2022. 04. 23. szombat 17:09  #46156
CrazyBear CrazyBear
Napot!
Mostmár barátságosabb a helyzet,néha még süt a nap is eljen
Talán meg sem fázik az ember,ha pocsolyába ugrál,próbáljátok ki nyes
Géza,te is szoktad világítás nélkül? vigyor2 vigyor2
2022. 04. 23. szombat 06:15  #46155
öcsyke öcsyke
Jó reggelt! A rossz időjárásra való tekintettel a hétvége elmarad nyes Na ugye mennyivel jobb idő van mégis nyes
Lehet gyakorolni a pocsolya szteppelést.
Szép napot!
2022. 04. 22. péntek 11:14  #46154
geza36 geza36
Jó Napot ! Végre péntek..... estére vár a forróság.... úgy olvastam nem lesz az időjárás valami kellemes este de messziről jött ember azt mond amit akar... kv -tea bekészítve!!Szép hétvégét mindenkinek....
2022. 04. 21. csütörtök 11:56  #46153
geza36 geza36
Szép Napot Igen Öcsyke ott voltam ...Crazy én is igy gondolkodom a vizsgával kapcsolatban ... Így én is ha jó idő van csak "kecskével" járok kelek a városban...
2022. 04. 21. csütörtök 05:41  #46152
öcsyke öcsyke
Jó reggelt, kávé, tea, jókedv!
Nem az adrenalin hiányzik, hanem a gurulás wink Régi vágyam. Bakancslistás ahogy szokták mondani. Ilyen volt a masszázs suli is. A világítás azért javasolt, hogy lássad a szarvas szemét éjszaka az úton nyes
Merre voltál Géza? Medvetúra Erdélyben?
2022. 04. 20. szerda 18:16  #46151
CrazyBear CrazyBear
Üdvözlet!
Már azt hittem hogy mindenkit elvitt a nyuszi nyes
Grat Öcsy eljen
Szintén csípem a motoros dolgokat,de én lusta vagyok már levizsgázni,így csak egy melóba járós seggrakétat hajtok néha.Oda meg nem kell sietni... vigyor2
Ha meg adrenalin löket kell,hajnalban lekapcsolom a világítást,úgy közlekednek a sötétben hehe
/ 2454