Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

A nappali egy medvebőrről szól, ahol egyesek dugnak, egyesek beszélgetnek, egyesek sütit esznek, egyesek alkoholt isznak, egyesek elmesélik örömüket, egyesek elmondják bánatukat, egyesek kérdéseket tesznek fel, egyesek válaszolnak, és egyesek csak úgy véletlenül betévednek...és egyesek felfedezik életük leszbi oldalát :)

Az eddigi hozzászólások

2022. 03. 07. hétfő 20:16  #46051
öcsyke öcsyke
Sebaj, holnap kapsz virágot is nyes
(Ez egy válasz geza36 üzenetére (2022. 03. 07. hétfő 12:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 03. 07. hétfő 12:08
Qva hétfő lassan letudva... nyes Én se Zoli se Nő nem vagyok... de csokiból ettem... Csoki a gyengém.... friss kv bekészítve!!
2022. 03. 07. hétfő 18:21  #46050
BazsimenX BazsimenX
wave
2022. 03. 07. hétfő 12:08  #46049
geza36 geza36
Qva hétfő lassan letudva... nyes Én se Zoli se Nő nem vagyok... de csokiból ettem... Csoki a gyengém.... friss kv bekészítve!!
2022. 03. 07. hétfő 06:14  #46048
öcsyke öcsyke
Jó reggelt! Medvék tekintsék a mai napot egy víziónak... lehet nem is valóság... hacsak nem lány kollégiumban ébredt, mert akkor valóság nyes
Kávé a szokott helyen, tettem ki marcipános csokit is. Hátha lesznek itt holnapra hölgyek akiket jól megköszöntünk! Aki szeretné azt többször is wink
Szép napot! wave
2022. 03. 06. vasárnap 20:49  #46047
geza36 geza36
estét !! kv reggelre bekészítem... de lehet reggel én főzöm majd le... pihenés megvolt...kint is bent is ... nyes
2022. 03. 06. vasárnap 20:01  #46046
öcsyke öcsyke
Jó estét! Jó idő volt ma is, remélem mindenki kiszabadult a négy fal közül!
Szia Csávó! Jó volt, igaz csak este nyes meg reggel nyes
Lazítsatok, holnap kezdődik egy olyan hét ami után 4 nap pihi a többségnek!
wave
2022. 03. 05. szombat 16:36  #46045
geza36 geza36
Halihó!! két ébredés közt benéztem... kv t bekészítem hátha valaki fel akar ébredni....Jó pihenést mkinek!!!
2022. 03. 05. szombat 12:05  #46044
Veszprémicsávó Veszprémicsávó
Sziasztok.
Jó ebédet és jó szexet kívánok.
2022. 03. 05. szombat 06:44  #46043
öcsyke öcsyke
Jó reggelt! Kávét valaki? Vagy még durmoltok? Sebaj, nekem dolog van, pihizzetek helyettem is!
2022. 03. 04. péntek 09:39  #46042
geza36 geza36
Jó reggelt! a reggeli lemaradt.. de pótolom !! friss kv bekészítve! Végre péntek..... !!
2022. 03. 04. péntek 04:42  #46041
öcsyke öcsyke
Jó reggelt! Csak ülök itt, üres csészével... nyes
Még jó, hogy mindíg van a pizsamám zsebében kávé morzsa nyes
2022. 03. 03. csütörtök 21:09  #46040
CrazyBear CrazyBear
Beköszönés! wave
Minnyá kedvenc nap!
A péntek legyen veletek!A kávét reggel én állom,én gyártom vigyor2
2022. 03. 03. csütörtök 05:31  #46039
öcsyke öcsyke
Jó reggelt, kávé lefőzve! Csapassuk!
2022. 03. 02. szerda 11:46  #46038
geza36 geza36
Ez tatja bennem a lelket.. kv bekészítve.
2022. 03. 02. szerda 11:35  #46037
geza36 geza36
Öcsyke igen
2022. 03. 02. szerda 05:29  #46036
öcsyke öcsyke
Géza ha jól számolok szerda... Lesz szauna estére?
2022. 03. 02. szerda 05:28  #46035
öcsyke öcsyke
Jó reggelt! Kávé sál sapka és egyújjas kesztyű/azt rátok bízom melyik nyes /, ha és bundabugyi is jól jöhet! Nehogy aztán befagy a sejhaj!
Szerintem nekem is megfagyott az agyagom a kocsiban, szeletelni kellesz majd violent
Szép napot, kitartás!
2022. 03. 01. kedd 18:35  #46034
öcsyke öcsyke
Igazából a múltheti tavasz volt bekavarás, bármilyen jól is esett... Tegnap majdnem szánkóztam nyes
2022. 03. 01. kedd 14:09  #46033
geza36 geza36
Sziasztok! Valaki valamit nagyon de nagyon elkevert itt a hónapokkal! Kv bekészítve nyes forraltbor elfogyott nyes
2022. 03. 01. kedd 05:13  #46032
öcsyke öcsyke
Jó reggelt! Első márciusi kávé. Tavasztündérnek is kéne vinni kávét, úgy néz ki visszafeküdt Télapóval és rázzák a dunyhát nyes De lehet keverem a meséket?
Szép napot!
/ 2454