Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

A nappali egy medvebőrről szól, ahol egyesek dugnak, egyesek beszélgetnek, egyesek sütit esznek, egyesek alkoholt isznak, egyesek elmesélik örömüket, egyesek elmondják bánatukat, egyesek kérdéseket tesznek fel, egyesek válaszolnak, és egyesek csak úgy véletlenül betévednek...és egyesek felfedezik életük leszbi oldalát :)

Az eddigi hozzászólások

2022. 02. 20. vasárnap 12:20  #46011
CrazyBear CrazyBear
Szép napot!
Kérek minden bizony! eljen
Kutyutól loptam az ötletet,annyit finomítottam rajta,hogy megvártam míg az asszonykám magától ágybabújik nyes
Ma lett vége az estének?Akkor bizony jó lehetett wink vigyor2
2022. 02. 20. vasárnap 09:09  #46010
öcsyke öcsyke
Jó reggelt! Így a délelőtt derekán nyes Kávét valaki? Valamit valaki? Senki semmit, minden kerek? Akkor ez is egy kellemes vasárnap nyes
Az este is jól sikerült, ma lett vége nyes
Szép napot, menjetek ki a levegőre, jó idő van!
2022. 02. 19. szombat 09:46  #46009
öcsyke öcsyke
Sziasztok! Nekünk is sok apró tennivaló a mai program, talán a végére sem érünk. Este meg ki tudja... csak találunk valami jó elfoglaltságot!
Crazy az esernyőt fogd erősen és Mary Poppins lehetsz!
Jól taktikázol Kutyu! Megvárod míg kifárad, könnyebb két vállra fektetni nyes
2022. 02. 19. szombat 08:15  #46008
Kutyu14cm Kutyu14cm
Jó reggelt,sziasztok! Crazy,én is tesz-vesz,amíg Asszonyka tornázik,aztán leteperem. Majd utána pihenek. Vagy pihegek. nyes
2022. 02. 19. szombat 07:51  #46007
CrazyBear CrazyBear
Vidámat!
Terv? A szokásos tesz-vesz mellett némi csavargás,semmi extra.
Mondjuk ahogy nézem, esernyő lesz ma a barátom... vigyor2
2022. 02. 18. péntek 18:12  #46006
öcsyke öcsyke
Meló off! Énidő on!
Zúzzunk! Kinek mi a terv a hétvégére?
2022. 02. 18. péntek 06:26  #46005
geza36 geza36
IGEN!!! Megpéntekedett a mai nap wink Kv bekészítve Csak óvatosan a mai napon a melóval!!! Nyakunkon a hétvége nyes
2022. 02. 18. péntek 05:53  #46004
CrazyBear CrazyBear
Boldog reggelt!
Igaznak látszik a mondás,minden megvalósul,csak idő kell hozzá nyes eljen
2022. 02. 18. péntek 03:41  #46003
öcsyke öcsyke
Jó reggelt! Micsoda csapatmunka és igen, máris péntek! Megérdemeljük a kávét!
Szép napot!
2022. 02. 17. csütörtök 14:54  #46002
CrazyBear CrazyBear
Üdv!
Én mindent megtettem, részemről nincs akadályoztatva hogy megpéntekedjen ! eljen vigyor2
2022. 02. 17. csütörtök 06:47  #46001
öcsyke öcsyke
Jó reggelt! Kávé on! Nincs lazsálás, meg kell dolgozni azért, hogy péntek legyen!
2022. 02. 17. csütörtök 05:46  #46000
geza36 geza36
Reggelt! kv folyamatban nyes Este miatt kissé felpörögve nyes induljon mindenkinek a nap vidáman !!! Kv bekészítve...
2022. 02. 16. szerda 04:44  #45999
geza36 geza36
Jó reggelt!!Végre hétközepe...jöhet este a forróság nyes kv elfogyott ,de majd a frisskv illata felébreszt mindenkit!! nyes
2022. 02. 16. szerda 04:19  #45998
öcsyke öcsyke
Jó reggelt! Kávé készen van, de ráértek felébredni, ha már beértetek a munkahelyetekre nyes
Szép napot!
2022. 02. 15. kedd 20:09  #45997
öcsyke öcsyke
Nem volt gyors, de legalább hosszú! Tavasz volt ma nagyon.
2022. 02. 15. kedd 08:24  #45996
CrazyBear CrazyBear
Vidámat!
Én beállítom 4-re az ébresztőt,oszt kb 7 órakor ébredek fel (teljesen) a melóhelyen .. nyes
Hajrá gyorsan kedd! vigyor2
2022. 02. 15. kedd 04:59  #45995
geza36 geza36
jó reggelt!Lenyomtam a kvt köszönöm ...remélem hatni fog és én is olyan lendülettel kelek mnt öcsyke!huzzatk bele már kedd van...
2022. 02. 15. kedd 03:46  #45994
öcsyke öcsyke
Jó reggelt! Ugye milyen gyorsan kedd lett nyes
Nagyon furán működöm. Beállítom 4-re az órát és felébredek fél órával hamarabb. Na így kell gyorsan sokat aludni!
Azért kávét készítettem, időhajlítómmal egy óra mulva is frissen várja az ébredőket.
Szép napot! wave
2022. 02. 14. hétfő 08:45  #45993
Kutyu14cm Kutyu14cm
Szép napot srácok! Öcsy hétindító kávéját betoltam,de hagytam nektek is. Tudom seggfej hétfő,de legalább a nap süt!
2022. 02. 14. hétfő 05:43  #45992
öcsyke öcsyke
Jó reggelt! Jó hétvége után még a hétfő sem olyan zord. Pláne ha van kávé is!
Kutyu nincs harag, ellenkezőleg! Örülés ha vagy! A négylábúnak/szerencsére az/ jobbulást. Nektek meg kitartást. Az én kutyám a szeptemberi keresztszalag műtéte után decemberben kezdte el használni a hátsó lábát... Már szinte lemondtunk róla...
/ 2454