Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

A nappali egy medvebőrről szól, ahol egyesek dugnak, egyesek beszélgetnek, egyesek sütit esznek, egyesek alkoholt isznak, egyesek elmesélik örömüket, egyesek elmondják bánatukat, egyesek kérdéseket tesznek fel, egyesek válaszolnak, és egyesek csak úgy véletlenül betévednek...és egyesek felfedezik életük leszbi oldalát :)

Az eddigi hozzászólások

2007. 11. 21. szerda 12:13  #15300
surdapapa surdapapa
hülllleeeeeeeee! hehe

nagyon elemedben vagy!
ennek csak örülni lehet!
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 11. 21. szerda 12:07), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (94621) VIP
2007. 11. 21. szerda 12:07
Nem valószínű, hogy azt a kort én megérem, már előtte agyoncsapnak, vagy lelőnek....

Na ezt csak most neked:
Két prostituált beszélget:
- Te mit kérsz a Télapótól?
- Ötezret, mint a többitől...

nyes
2007. 11. 21. szerda 12:07  #15299
Törölt felhasználó (94621) VIP
Nem valószínű, hogy azt a kort én megérem, már előtte agyoncsapnak, vagy lelőnek....

Na ezt csak most neked:
Két prostituált beszélget:
- Te mit kérsz a Télapótól?
- Ötezret, mint a többitől...

nyes
(Ez egy válasz surdapapa üzenetére (2007. 11. 21. szerda 12:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 11. 21. szerda 12:01
vazze a következő is: eljen beszarás!


csak nem magadról írsz 100 évesen kerdes
2007. 11. 21. szerda 12:01  #15298
surdapapa surdapapa
vazze a következő is: eljen beszarás!


csak nem magadról írsz 100 évesen kerdes
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 11. 21. szerda 11:56), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (94621) VIP
2007. 11. 21. szerda 11:56
Na végre, hogy megnevettettelek, de azért Mikulásra sem küldök neked szerelmes levelet.

nyes
2007. 11. 21. szerda 12:00  #15297
Törölt felhasználó (94621) VIP
Ok surdi, te kihúzod, én meg meghúzom Charlottét!
PINA!
nyes
2007. 11. 21. szerda 11:56  #15296
Törölt felhasználó (94621) VIP
Na végre, hogy megnevettettelek, de azért Mikulásra sem küldök neked szerelmes levelet.

nyes
(Ez egy válasz surdapapa üzenetére (2007. 11. 21. szerda 11:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 11. 21. szerda 11:53  #15295
surdapapa surdapapa
2007. 11. 21. szerda 11:49  #15294
gazosgyuri gazosgyuri
Nah...még ilyet...
A suliban ezt tökre utáltam...soha nem azt húztam akit szerettem wolna...mindig jányt akartam húzni.. hehe ...állandóan fiút húztam... zavart1

De ettől függetlenül itt szeretnék játszani...és tök jóó ötletnek tartom... wink
Csak Chart akartam picit kóstolgatni és azzé wót a hülle bewezető... bohoc
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 11. 21. szerda 09:21), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812) Admin
2007. 11. 21. szerda 09:21
felkialtas JÁTÉK felkialtas

Ti is utáltátok az iskolai ajándékozásokat, amikor nevet kellett húzni és ha nem volt szerencsétek, akkor egy majdnem teljesen idegen embernek kellett ajándékot adni?

Arra gondoltam, hogy Mikulás alkalmából feleleveníthetnénk ezt a "béna" hagyományt.
nyes

Itt egy lista rólunk.

Adok majd mindenkinek számot, közzéteszem a számokat 26-án, hétfőn, és mindenki "húz" egyet. December 6-a környékén pedig mindenki betesz (hihi) ajándékot a kiválasztottnak a nappaliba. Mivel a lehetőségeink korlátozottak, az ajándék valószínűleg kép, videó, vers, dal, stb. lesz, de szerintem jó móka.

Vélemény?


Szóval a lista:

Anthony
Audrey
BigJoe
Briliáns
Charlotte
Erdőkerülő
Édespille
Gyapoth
Gyuri
Hipp
Jenó
Joel
Katicika
Királylányos
Molly
Moncy
Para
Prune
Sanyi
Sonkás
Surda
Szoni
Tom
Willy
Zelli


Aki látja a nevét a listán de nem akar részt venni, jelezze nekem vasárnapig (25.)

Aki nem látja a nevét a listán, szóljon, ha fel akar kerülni.

Aki látja a nevét a listán, írjon egy jóváhagyó hsz-t.


Puuuussssszzzzz
2007. 11. 21. szerda 11:49  #15293
surdapapa surdapapa
én benne vagyok! pláne, ha segítesz manipulálni a sorsolást! és téged húz6lak ki!
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 11. 21. szerda 09:21), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812) Admin
2007. 11. 21. szerda 09:21
felkialtas JÁTÉK felkialtas

Ti is utáltátok az iskolai ajándékozásokat, amikor nevet kellett húzni és ha nem volt szerencsétek, akkor egy majdnem teljesen idegen embernek kellett ajándékot adni?

Arra gondoltam, hogy Mikulás alkalmából feleleveníthetnénk ezt a "béna" hagyományt.
nyes

Itt egy lista rólunk.

Adok majd mindenkinek számot, közzéteszem a számokat 26-án, hétfőn, és mindenki "húz" egyet. December 6-a környékén pedig mindenki betesz (hihi) ajándékot a kiválasztottnak a nappaliba. Mivel a lehetőségeink korlátozottak, az ajándék valószínűleg kép, videó, vers, dal, stb. lesz, de szerintem jó móka.

Vélemény?


Szóval a lista:

Anthony
Audrey
BigJoe
Briliáns
Charlotte
Erdőkerülő
Édespille
Gyapoth
Gyuri
Hipp
Jenó
Joel
Katicika
Királylányos
Molly
Moncy
Para
Prune
Sanyi
Sonkás
Surda
Szoni
Tom
Willy
Zelli


Aki látja a nevét a listán de nem akar részt venni, jelezze nekem vasárnapig (25.)

Aki nem látja a nevét a listán, szóljon, ha fel akar kerülni.

Aki látja a nevét a listán, írjon egy jóváhagyó hsz-t.


Puuuussssszzzzz
2007. 11. 21. szerda 11:46  #15292
surdapapa surdapapa
ez tökéletes hagyomány!

én mindig imádtam ezt a ahagyományt!

de ettől többet nem tudok lenni, mert a meló is sok + privátin is van egy gond.

bár lehet azt felvázolom hátha tudtok érdemi tanácsot adni!
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 11. 21. szerda 09:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812) Admin
2007. 11. 21. szerda 09:10
Egy régi hagyományt szeretnék feleleveníteni. Itthagyok Surdinak egy képet wink


2007. 11. 21. szerda 11:44  #15291
gazosgyuri gazosgyuri
Okké...mindzsó nézem...csak közben gyorsba csinálok wmi fogamrawaló kaját...mee naon kíwánós wagyok... nyes

A mailom este nm írtam meg mert beájultam...és az álmomba többször szexeltem Prunciwal....elárulom,hogy nagyon élweztem...és tök jól állt a lába a nyakamban... eplus2 finom
(Ez egy válasz surdapapa üzenetére (2007. 11. 21. szerda 08:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 11. 21. szerda 08:50
Jóóóóóóóóó reggggggggeeeeeellllllttttttt napppaliiiiiiii!

Gyurci!
küldtem mélt a vízmelegítő vs boyler boxmérkőzésről smile
2007. 11. 21. szerda 10:44  #15290
MmePrune MmePrune VIP Admin
eljen
benne vagyok smile értesítem azt, akit kértél...
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 11. 21. szerda 09:21), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812) Admin
2007. 11. 21. szerda 09:21
felkialtas JÁTÉK felkialtas

Ti is utáltátok az iskolai ajándékozásokat, amikor nevet kellett húzni és ha nem volt szerencsétek, akkor egy majdnem teljesen idegen embernek kellett ajándékot adni?

Arra gondoltam, hogy Mikulás alkalmából feleleveníthetnénk ezt a "béna" hagyományt.
nyes

Itt egy lista rólunk.

Adok majd mindenkinek számot, közzéteszem a számokat 26-án, hétfőn, és mindenki "húz" egyet. December 6-a környékén pedig mindenki betesz (hihi) ajándékot a kiválasztottnak a nappaliba. Mivel a lehetőségeink korlátozottak, az ajándék valószínűleg kép, videó, vers, dal, stb. lesz, de szerintem jó móka.

Vélemény?


Szóval a lista:

Anthony
Audrey
BigJoe
Briliáns
Charlotte
Erdőkerülő
Édespille
Gyapoth
Gyuri
Hipp
Jenó
Joel
Katicika
Királylányos
Molly
Moncy
Para
Prune
Sanyi
Sonkás
Surda
Szoni
Tom
Willy
Zelli


Aki látja a nevét a listán de nem akar részt venni, jelezze nekem vasárnapig (25.)

Aki nem látja a nevét a listán, szóljon, ha fel akar kerülni.

Aki látja a nevét a listán, írjon egy jóváhagyó hsz-t.


Puuuussssszzzzz
2007. 11. 21. szerda 10:13  #15289
zelli zelli
Szia Drága Hippem!
A Fiúk sokkal többen vannak!(13)
A Lányok meg csak 7-en!
Egyébként jó ötlet! eljen
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 11. 21. szerda 09:43), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (94621) VIP
2007. 11. 21. szerda 09:43
Gratulálok kedves Charlotte, ez jó ötlet! és jó móka lesz. De hogyan lehetne különválasztani a nőket és a férfiakat, ugyebár nem szándékozom pl. surdának egy szerelmes verset küldeni.........

nyes
2007. 11. 21. szerda 09:43  #15288
Törölt felhasználó (94621) VIP
Gratulálok kedves Charlotte, ez jó ötlet! és jó móka lesz. De hogyan lehetne különválasztani a nőket és a férfiakat, ugyebár nem szándékozom pl. surdának egy szerelmes verset küldeni.........

nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 11. 21. szerda 09:21), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812) Admin
2007. 11. 21. szerda 09:21
felkialtas JÁTÉK felkialtas

Ti is utáltátok az iskolai ajándékozásokat, amikor nevet kellett húzni és ha nem volt szerencsétek, akkor egy majdnem teljesen idegen embernek kellett ajándékot adni?

Arra gondoltam, hogy Mikulás alkalmából feleleveníthetnénk ezt a "béna" hagyományt.
nyes

Itt egy lista rólunk.

Adok majd mindenkinek számot, közzéteszem a számokat 26-án, hétfőn, és mindenki "húz" egyet. December 6-a környékén pedig mindenki betesz (hihi) ajándékot a kiválasztottnak a nappaliba. Mivel a lehetőségeink korlátozottak, az ajándék valószínűleg kép, videó, vers, dal, stb. lesz, de szerintem jó móka.

Vélemény?


Szóval a lista:

Anthony
Audrey
BigJoe
Briliáns
Charlotte
Erdőkerülő
Édespille
Gyapoth
Gyuri
Hipp
Jenó
Joel
Katicika
Királylányos
Molly
Moncy
Para
Prune
Sanyi
Sonkás
Surda
Szoni
Tom
Willy
Zelli


Aki látja a nevét a listán de nem akar részt venni, jelezze nekem vasárnapig (25.)

Aki nem látja a nevét a listán, szóljon, ha fel akar kerülni.

Aki látja a nevét a listán, írjon egy jóváhagyó hsz-t.


Puuuussssszzzzz
2007. 11. 21. szerda 09:21  #15287
Törölt felhasználó (21812) Admin
felkialtas JÁTÉK felkialtas

Ti is utáltátok az iskolai ajándékozásokat, amikor nevet kellett húzni és ha nem volt szerencsétek, akkor egy majdnem teljesen idegen embernek kellett ajándékot adni?

Arra gondoltam, hogy Mikulás alkalmából feleleveníthetnénk ezt a "béna" hagyományt.
nyes

Itt egy lista rólunk.

Adok majd mindenkinek számot, közzéteszem a számokat 26-án, hétfőn, és mindenki "húz" egyet. December 6-a környékén pedig mindenki betesz (hihi) ajándékot a kiválasztottnak a nappaliba. Mivel a lehetőségeink korlátozottak, az ajándék valószínűleg kép, videó, vers, dal, stb. lesz, de szerintem jó móka.

Vélemény?


Szóval a lista:

Anthony
Audrey
BigJoe
Briliáns
Charlotte
Erdőkerülő
Édespille
Gyapoth
Gyuri
Hipp
Jenó
Joel
Katicika
Királylányos
Molly
Moncy
Para
Prune
Sanyi
Sonkás
Surda
Szoni
Tom
Willy
Zelli


Aki látja a nevét a listán de nem akar részt venni, jelezze nekem vasárnapig (25.)

Aki nem látja a nevét a listán, szóljon, ha fel akar kerülni.

Aki látja a nevét a listán, írjon egy jóváhagyó hsz-t.


Puuuussssszzzzz
2007. 11. 21. szerda 09:10  #15286
Törölt felhasználó (21812) Admin
Egy régi hagyományt szeretnék feleleveníteni. Itthagyok Surdinak egy képet wink


2007. 11. 21. szerda 08:50  #15285
surdapapa surdapapa
Jóóóóóóóóó reggggggggeeeeeellllllttttttt napppaliiiiiiii!

Gyurci!
küldtem mélt a vízmelegítő vs boyler boxmérkőzésről smile
(Ez egy válasz gazosgyuri üzenetére (2007. 11. 20. kedd 16:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 11. 20. kedd 16:05
Másik falad nics ahowá lehetne rakni...a kéménytől 2méteren belül??
2007. 11. 21. szerda 08:40  #15284
Törölt felhasználó (21812) Admin
Jó reggelt!

Képzeld, Hipp, kb. 3 napja fedeztem fel ezt a Lilly babát. A lányom is nagyon bírja. Nekem feláll a szőr a hátamon attól ha egy kisbabát úgy mozgatnak, mint egy felnőttet (lásd a táncos rész), de a dal aranyos.

Szép napot mindenkinek!

Ekhard úr nekem is kellemes perceket szerzett tegnap.
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 11. 21. szerda 08:07), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (94621) VIP
2007. 11. 21. szerda 08:07
Szép jó reggelt mindenkinek!
Hát nem semmi ez az "Ekhard úr", nagyon tetszett.
Remegett a kávéscsésze a kezemben.
Legyen szép napotok!
Charlotte! Tegnap az unokámmal többszrör ezt hallgattuk, ő kivülről fújja, mutasd meg a kisdednek: KATT IDE!
2007. 11. 21. szerda 08:07  #15283
Törölt felhasználó (94621) VIP
Szép jó reggelt mindenkinek!
Hát nem semmi ez az "Ekhard úr", nagyon tetszett.
Remegett a kávéscsésze a kezemben.
Legyen szép napotok!
Charlotte! Tegnap az unokámmal többszrör ezt hallgattuk, ő kivülről fújja, mutasd meg a kisdednek: KATT IDE!
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 11. 20. kedd 21:02), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812) Admin
2007. 11. 20. kedd 21:02
V. rész

Elképzeltem, anyám is milyen tömören érzi magában, amit érez. "Mard el a mellem, hallod, mard el a mellem... jaj, a mellemben is ott a farkad, a mellemben is... jaj, megőrülök." "Csak nyugodtan", hörögte Ekhard úr, teljes fölénye tudatában. "Jaj, tizenöt éve élek... tisztességes házasságban... ez nem tisztességes... hogy a férjem... egyszer se baszott meg így, én ezt nem érdemeltem... a férjem nem érdemli"! Hadart összevissza, bár nem minden logika nélkül, anyám. "Nem érdemli, hogy hű legyek hozzá, jaj, istenem, nem érdemli..." Melle föl-le táncolt. Ekhard most engedelmeskedett a felszólításnak, elkapta a dudákat. Nagy-jó kedve lehetett, mert ő maga elkezdett felfújt pofával dudálni. Ez volt mindennek a teteje. És utána hol az egyik, hol a másik bimbót vette szopásba. Persze, dudálás nélkül immár. "Megint... megint jön... én megőrülök, te... mit csinálsz te velem, egyfolyton élvezek..."
Anyám már a szavakat se formálta rendesen. "Egyfolytán... élvezek... te... hallod, élvezek..." És karjait az égnek vetette, lábai helyett. "Na, akkor" - ismételte egyre az Ekhard úr. "Te, énbelőlem kifolyik minden... kifolyik az élet, megölsz engem, te... jaj, hát megint... hát megint... megint!" Nem sok időbe telt, és Ekhard úr a találó mondások helyett hörgésekbe kezdett, és elkezdte emelgetni anyámat, egyértelműen az elsülés érdekében. Markolta vadul anyám melleit, aki azonban nyilván semmi fájdalmat nem érzett. Hanem valami mást, azt, hogy az egyik visszahuppanáskor belesül az Ekhard úr farka a lukába. "Jaj... te..." Ennyit mondott csak - mondott? -, aztán egy darabig csend volt, mozdulatlanság.

2007. 11. 21. szerda 07:39  #15282
gazosgyuri gazosgyuri
Jó reggelt!

A tejszínhabot majd én prezentálom mellé...ahogy mostanság állnak(!)a dógok úgy nézem egyre többet
termelek... nyes hehe

Pruncikám...most legszíwesebben ide ültetnélek az asztalra elém....és kezdésnek szét nyalogatnám a gyönyörű puncidat....aztán epreznél nekem egy picit... finom wink
2007. 11. 21. szerda 07:20  #15281
zelli zelli
Szia Prune!
Eper-gésagolyó!!!! wow2 hehe
Egy kis tejszínhabot adnak hozzá grátiszként! crazya
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2007. 11. 21. szerda 07:17), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune MmePrune VIP Admin
2007. 11. 21. szerda 07:17
ma írok a jézuskának levelet smile és ezt fogom tőle kérni:

/ 2386