Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

A nappali egy medvebőrről szól, ahol egyesek dugnak, egyesek beszélgetnek, egyesek sütit esznek, egyesek alkoholt isznak, egyesek elmesélik örömüket, egyesek elmondják bánatukat, egyesek kérdéseket tesznek fel, egyesek válaszolnak, és egyesek csak úgy véletlenül betévednek...és egyesek felfedezik életük leszbi oldalát :)

Az eddigi hozzászólások

2021. 11. 24. szerda 05:35  #45756
öcsyke öcsyke
Jó reggelt! STS ellegyezte a kávé illatot, erre keltem.
Kitartás Géza, tudjuk milyen az, várni a napot amikor végre azt csináljuk amit akarunk! Nap indító
Szép napot!
2021. 11. 24. szerda 02:40  #45755
STS011 STS011
worship
2021. 11. 23. kedd 08:27  #45754
geza36 geza36
Jó reggelt!! már csak a jövő hét hétfőn jöhet össze egy kis szauna.... de kivárom... egy laza délutános műszak, kvt majd akkor fogyasztom el,de bekészítek frisset Nektek !
2021. 11. 23. kedd 05:42  #45753
öcsyke öcsyke
Jó reggelt! Kávé a megszerzett lendület fentartásáért.
Géza nekünk sem mindíg jön össze a megtervezett szauna látogatás, de így annál értékesebb ami összejön!
Crazy sejtettem, hogy rutinosan nyitott szemmel nyúlsz a kávéért! Még a véletlen műveként egy csinos női hátsót markolsz és kezdesz csücsöríteni nyes Rögtön lenne ébredő /medve/erő nyes
Szép napot, lassan itt a hideg, öltözzetek fel rendjén! Sál sapka! wave
2021. 11. 22. hétfő 17:55  #45752
STS011 STS011
wave
2021. 11. 22. hétfő 17:10  #45751
CrazyBear CrazyBear
Napot!
Sfej nap letudva eljen Lendületes hét ígérkezik ismét,de mire pislogunk párat,itt a Karácsony és jöhet egy kis pihi vigyor2 Bakker,minnyá December.... wow1
Én sem jutottam el szaunába Géza,seráfütty vigyor2
Kösz a hétindítót Öcsy, természetesen ébredés után mentem neki nyes
2021. 11. 22. hétfő 09:26  #45750
geza36 geza36
jó reggelt! íigen kellemes volt Crazy ...sajnos én nem jutottam el hétvégén szaunába....
2021. 11. 22. hétfő 05:10  #45749
öcsyke öcsyke
Jó reggelt! Főztem kávét inkább, mert a Crazy seggfejhétfős kávéja kicsit túl van pörkölve és keserű nyes
Szóval a hétindító lágy kávé bekészítve, fogyasztása ébredés után de munkába menet előtt javasolt!
Szép napot! wave
2021. 11. 21. vasárnap 20:50  #45748
CrazyBear CrazyBear
Beköszön én is,így E: wave
Kávét nem sütöttem most,mert sokáig ébren lennének tőle,oszt nem mentek melózni. vigyor2
Kellemes hétvégén vagyok túl én is eljen
Géza,neked is oké volt?
2021. 11. 21. vasárnap 20:34  #45747
geza36 geza36
Szép estét Mindenkinek!!!
2021. 11. 21. vasárnap 10:55  #45746
STS011 STS011
wave
2021. 11. 21. vasárnap 10:19  #45745
öcsyke öcsyke
Jó napot! Jól sikerült az este, kellett már nagyon! Jöhet egy laza kávé a laza vasárnapra. wave
2021. 11. 20. szombat 22:52  #45744
STS011 STS011
wave
2021. 11. 20. szombat 14:54  #45743
CrazyBear CrazyBear
#Beköszönős! wave
Remek kikapcsot és izzadást Öcsyék!
2021. 11. 20. szombat 05:09  #45742
öcsyke öcsyke
Jó reggelt! Azért mert szombat, még jól esik a kávé!
Estére szauna meg fürdő meg minden van tervben. Jól fog esni, fárasztó hét volt.
Szép napot wave
2021. 11. 19. péntek 01:47  #45741
STS011 STS011
wave
2021. 11. 18. csütörtök 19:40  #45740
geza36 geza36
beköszönös.... wave
2021. 11. 18. csütörtök 00:07  #45739
STS011 STS011
wave
2021. 11. 17. szerda 18:59  #45738
STS011 STS011
worship
2021. 11. 17. szerda 07:58  #45737
öcsyke öcsyke
Jó reggelt! Kávé beköszőnős módra eljen
Ma kicsit lazábban, de készülve két nehezebb napra. Aztán talán szombaton lesz szauna is.
Szép napot wave
/ 2454