Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

A nappali egy medvebőrről szól, ahol egyesek dugnak, egyesek beszélgetnek, egyesek sütit esznek, egyesek alkoholt isznak, egyesek elmesélik örömüket, egyesek elmondják bánatukat, egyesek kérdéseket tesznek fel, egyesek válaszolnak, és egyesek csak úgy véletlenül betévednek...és egyesek felfedezik életük leszbi oldalát :)

Az eddigi hozzászólások

2007. 09. 20. csütörtök 13:26  #12576
surdapapa surdapapa
áááááááá Pryor már nem él!

Dutyi Dili Vaklárma stb ...

elszomorodtam! szomoru1
(Ez egy válasz eros007 üzenetére (2007. 09. 18. kedd 13:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 09. 18. kedd 13:11
Kicsit keresgélnem kellett, de azt hiszem megvan a Vaklármában mondta ezt Richard Pryor miközben valami csaj mellét tapogatta nyes
Nem egy egyszerű arc volt Richard Pryor.
2007. 09. 20. csütörtök 13:26  #12575
yanek77 yanek77
makaó
nagyon hasonlóan játsszuk mi is de vannak eltérések smile :
minden játékos számára 5 lapot kiosztunk és egy lapot felcsapunk. színre színt, számra számot kell tenni, ha nincs, akkor fel kell húzni egy lapot. a VII-est bármilyen színre vagy alakra ki lehet tenni és színt lehet kérni vele(változtatni lehet)ha meg azzal végzel akkor a partnerek veszteségét duplán írjuk fel, alakot semmivel nem lehet kérni. ha alsó kerül ki, akkor - ha a következőnek nincs alsója - 2 lapot kell felhúznia. ha van alsója, akkor a következő már négy lapot húz fel, stb. ha valaki ász-t tesz, akkor a következő játékos "alszik" (nem húz és nem rak - kimarad. smile
(Ez egy válasz surdapapa üzenetére (2007. 09. 20. csütörtök 09:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 09. 20. csütörtök 09:03
stimm, de én makaónak ösmerem!
2007. 09. 20. csütörtök 12:31  #12574
surdapapa surdapapa
ezek szerint engem nem utálsz! kicsit kevésbé felháborodottan de hasonlókat írtam!
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2007. 09. 17. hétfő 13:31), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune MmePrune VIP Admin
2007. 09. 17. hétfő 13:31
nekem van véleményem erről smile
de majd biztos mgkövez érte valaki hehe
utálom ezt a szülés körüli túllihegést...utálom, hogy hónapokkal előtte az a téma, hogy megkeresd a megfelelő szülésznőt...lehet, hogy azon a napon menstruál, és tökre undok lesz veled a szülésnél...utálom az egésznek a túlmisztifikálását...utálom, hogy a terhesrendelésen ott ülnek az apukák, és tördelik a kezüket, és azt mondják: "kicsim, jól vagy?"...utálom ezt a "vissza a múltba" elméletet, ami az otthonszülést illeti...a szülés egy olyan esemény, ami nem előre kiszámítható, és ráadásul elég sok mocsokkal jár...akarna a fene otthon takarítani...és persze lehet veszélyes is, az orvosi ellátás pedig nem tart ott, hogy pillanatok alatt kéznél legyen speciális segítség, speciális eszközökkel (amit szerintem el sem lehet várni)...nem akarnék soha otthon szülni...arról nem is beszélve, hogy szükség van arra a kis pihenésre, amit a kórházi bentlét biztosít

és tulajdonképpen meggondolatlanul azt írom, hogy megérdemli az a nő, aki így járt...ha meg átgondolom, és megpróbálok intelligensen viselkedni, akkor meg ezt: mf3
mindent utálok, ami ellenkezik az elveimmel mf2
2007. 09. 20. csütörtök 12:27  #12573
surdapapa surdapapa
a nyomvonalat arréb is vihették volna confused

biztos csak akkor /aszem/ szárszón pár 10 házat el kellett volna dózerolni és másik pár 10et elzártak wóna a balatontól! no és építenek nekik felüljárót!

normális helyen kisajátítják az ilyen helyekezt! itt meg?

teljesen jogos amit írtok!
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 09. 17. hétfő 08:40), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (94621)
2007. 09. 17. hétfő 08:40
Szia Gyuri! Az igazság szerintem az, hogy nem lett volna szükség erre a hídra. Valaki /k/ álmodott /álmodtak/ egy nagy hidat, valakinek /-kiknek/ szüksége volt nagy munkára. Szerintem mivel azt a tájat nagyon jól ismerem, kár volt elrontani. A nyomvonalat odébb is elvihették volna. Attól függetlenül szép mérnöki teljesítmény, és tkp. látványnak szép.
2007. 09. 20. csütörtök 12:24  #12572
surdapapa surdapapa
És aki mégis otthon akar szülni, azt kényszerítsék kórházba, vagy saját felelősségre megtehesse? -a válaszom benne van a kérdésedben!

de viselje is az anya /és az otthon szülésnél segédkező nő/ a következményeit!

az esetről annyit, h ez a kisbaba a kórházba vszínű túlélte volna, mert ott megműtik az anyát /gátmetszést csinálnak/. tehát vki vmit nem jól mért fel. ezért, mint minden más gondatlanságból elkövetett emberölésnél itt is bűnhődnie kell az elkövetőnek!
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 09. 17. hétfő 08:23), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812) Admin
2007. 09. 17. hétfő 08:23
Van egy kérdésem, remélem hogy nem vált ki túl nagy indulatokat és parázs vitát, hanem szépen meg tudjuk beszélni.

Talán tudjátok, hogy nemrég meghalt egy kisbaba otthonszülés közben, mert beakadt a válla és nem tudták a világra segíteni időben. Ilyen eset természetesen kórházban is előfordulhat, csak annak nincs ekkora visszhangja, mivel az otthonszülést nem támogatja annyira az orvosi társadalom.

Mi a véleményetek az otthonszülésről? Legyen a nőknek joga otthon szülni vagy tiltsák be?

Igaz, hogy nem is olyan régen még mindenki otthon szült, de vajon a mai nők képesek erre?

És aki mégis otthon akar szülni, azt kényszerítsék kórházba, vagy saját felelősségre megtehesse?

Mi legyen azzal a doktornővel (Geréb Ágnes), aki a folyamatos támadások ellenére otthon vezet szüléseket?

kerdes
2007. 09. 20. csütörtök 12:17  #12571
surdapapa surdapapa
éhány érdekes adat:

- A legtöbb férfi úgy tizenhárom éves korában végez először önkielégítést-stimm
- Egy éjjeli alvás közben átlagosan kilencszer van merevedés, körülbelül 70-100 percenként -mennyi alvással számolnak? nálam folyamatos a merevedés! /sanyi: lassan a derekamban is!/
- Egy ejakuláció átlagos mennyisége: 1-2 teáskanál -ez kimaradt a tesztből, h teáskanálba élveztünk-e!
- Élete során egy átlagos férfinak nagyjából 7200 magömlése van confused
- Ebből az önkielégítések száma: 2000 confused
- Egy átlagos férfi élete során körülbelül 60 liter ondót lövell ki, melynek kilövellési sebessége kb. 40-45 km/h.
- Egy átlagos ejakuláció időtartama 4 mp.
- A férfiak bal heréje általában nagyobb, mint a jobb, és kicsit lejjebb is lóg, mint a másik.
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 09. 16. vasárnap 23:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812) Admin
2007. 09. 16. vasárnap 23:22
Néhány érdekes adat:

- A legtöbb férfi úgy tizenhárom éves korában végez először önkielégítést
- Egy éjjeli alvás közben átlagosan kilencszer van merevedés, körülbelül 70-100 percenként
- Egy ejakuláció átlagos mennyisége: 1-2 teáskanál
- Élete során egy átlagos férfinak nagyjából 7200 magömlése van
- Ebből az önkielégítések száma: 2000
- Egy átlagos férfi élete során körülbelül 60 liter ondót lövell ki, melynek kilövellési sebessége kb. 40-45 km/h.
- Egy átlagos ejakuláció időtartama 4 mp.
- A férfiak bal heréje általában nagyobb, mint a jobb, és kicsit lejjebb is lóg, mint a másik.
2007. 09. 20. csütörtök 12:14  #12570
surdapapa surdapapa
drágaszágom! látom szilva rés/ed/nél volt, és rámutatott a lényegre!
de hová rejtetted az elándékot?




nem lelem!
pedig a Te meglepidre vagyok a legkíváncsibb!!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 09. 16. vasárnap 21:59), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812) Admin
2007. 09. 16. vasárnap 21:59
Surdimókucim!

Csak azért tudtak a többiek megelőzni a szülinapi köszöntővel mert nem voltam gépnél.

Viszont fogadjunk, hogy az én ajándékomnak fogsz a legjobban örülni!

wink
2007. 09. 20. csütörtök 12:03  #12569
surdapapa surdapapa
finom beka3

gyönyörűségesek!

de jobban örülnék, ha Te adnál személyesen elő hasonló táncot. a ruháid elvesztéséről majd én gondoskodnék!

hippi! nyú! néktek is köszönet!
(Ez egy válasz Moncy üzenetére (2007. 09. 16. vasárnap 08:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 09. 16. vasárnap 08:49
Jóóóó reggelt!


Surdi drága... nagyon nagyon sok boldogságot szülinapodra wink wave wave

klikk ide az ajándékodért
2007. 09. 20. csütörtök 11:56  #12568
surdapapa surdapapa
pinát a farkamra?

én má annak is örülnék ha a 220 V verné ki! eplus2

tudod farkas harmad!

sanyi! gyuri!
nektek is köszi!
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2007. 09. 15. szombat 16:07), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 tom1019 VIP Admin
2007. 09. 15. szombat 16:07
de hol van a kedves ünnepelt?
boldog szülinapot surdi!
legyen sok szerencsét, hozzá jó egészséged és rengeeteg pina a farkadra! nyes smile




2007. 09. 20. csütörtök 11:50  #12567
surdapapa surdapapa
bazdmeg!

hangosan felkacagtam: "a biztonsági öv rajtam volt (úgy szoktam fórumozni)mert majdnem leestem a székről"





a #12715-re tessék lefotózni a biztonsági övvel ellátott fotelt is!!! wink nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 09. 15. szombat 08:43), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (94621)
2007. 09. 15. szombat 08:43
Így van kedves Prune! Egy randa seprűn lovagoló nagyorrú vénlánynak képzeltelek, aki a cekcuális életét abban éli ki, hogy basztassa a fórumozókat.
Amikor megláttam a fényképedet, még jó, hogy a biztonsági öv rajtam volt (úgy szoktam fórumozni)mert majdnem leestem a székről. Valóban egy aranyos barna nőt láttam, és rögtön be is indult az a piszkos fantáziám, amit nem merek ide leírni, a jólneveltségem nem engedi. Magyarul megdugnálak. Te már aztán ezután hiába ijesztegetsz, nem félek tőled, mert tudom az ijesztegetésed, csak az ellenség félrevezetése.
2007. 09. 20. csütörtök 11:43  #12566
surdapapa surdapapa
igeeennn a lotyókám-Te-és én hármasról amint a lotyóm a számon ül Te meg úgy szopod a farkam, h a termékével akarsz jól lakni! eplus2
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2007. 09. 14. péntek 21:24), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune MmePrune VIP Admin
2007. 09. 14. péntek 21:24
írtam willy topicjába, hogy gyuri egyszer álmodott willikával, amint éppen bográcsban sütött palacsintát...erről jutott eszembe:
kerdes álmodott már valamelyikőtök valakivel innen a gg-ről? kerdes
2007. 09. 20. csütörtök 11:39  #12565
surdapapa surdapapa
nos a hsz-eid olvasva egy ronda dögnek képzeltelek
a képeid látva meg egy agyatlan hülye picsának!

és még ez sem igaz, h nem állsz szóba velem!

Te egy okos és cép nő vagy aki szóba is áll velünk!

nos a KFT erről írjon értelmes gondolatot!
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2007. 09. 14. péntek 20:42), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune MmePrune VIP Admin
2007. 09. 14. péntek 20:42
már akkor is olvastam, csak nem írtam rá semmit smile gyönyörű volt sanyi, eszméletlenül szép hehe

nah...
"Egy utolsó kérdés persze van:
Ma azt írta nekem valaki innen a gg-ről, hogy csúnyábbnak képzelt, mint amilyen vagyok.

Mi alapján képzelünk el vajon valakit a hsz-eit olvasva? Ha kedves, akkor biztosan szép? Ha szexiseket ír, akkor biztosan nagy lepedőakrobata?

Bizonyára mindannyiótokban él egy kép mindenkiről, akivel itt találkozott, aztán egyszercsak jön egy fénykép, és megdöbbenünk.
Pozitívat vagy negatívat csalódunk... "

nem hiszem, hogy szépíteni kéne azt a tényt, hogy a szép, dekoratív, nagyon mutatós nők ostobák...és az okos, értelmes, intelligens nők kevésbé szépek...én az utóbbiba sorolom magamat smile smile smile

amikor olvasom valaki hszét, akkor azért próbálok egy képet kialakítani magamban, és amikor képet is kapok róla, akkor általában nem csalódom...nagyjából tudja az ember, hogy mire számíthat...persze nem két hsz után
2007. 09. 20. csütörtök 11:34  #12564
surdapapa surdapapa
no jó, h nem kocsis irmát töltesz hipp mesternek!

neki a lehető legfinomabb nedűt! egyrészt megérdemli, másrést meg ki köll engesztelned!
(Ez egy válasz sanyisanyi74 üzenetére (2007. 09. 14. péntek 20:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 09. 14. péntek 20:04
Természetesen szivesen bevonunk minden nappalist?
Tudod mi volt az első válaszom neked????
2007. 09. 20. csütörtök 11:32  #12563
surdapapa surdapapa
ha a sanyi ha téged bacogat akkó én máris ceretem! ez a sanyinégyzet mondom én, h jó embör!

de azé van egy rossz tulajdonsága: szereti nyalnyi a macska fenekit! eplus2
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 09. 14. péntek 20:04), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (94621)
2007. 09. 14. péntek 20:04
Hát ecsém, nem semmi önbizalommal rendelkezel, az már biztos. De a szeretetre még egy kicsit várnod kell, nem megy az ilyen gyorsan, tartok tőle, nálam nem is fog bekövetkezni, legfeljebb a barátság, ugyebár a kettő nem keverendő.
2007. 09. 20. csütörtök 11:26  #12562
surdapapa surdapapa
no messzólalt a vén kecske! eplus2

és ezt én mondom a gyerekecske! eplus2

ha az asszonyod téged leküld a boltba 2 dologért tuti az egyiket elfelejted! hehe
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 09. 14. péntek 19:34), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (94621)
2007. 09. 14. péntek 19:34
Te 2xsanyi! tudd ám mit beszélsz! Tom még fiatalember, én meg jóval idősebb, és kikérem magamnak a vén kecske titulust. Baxon meg téged egy talicska majom. Több tiszteletet, mert a tökönrúgás borzalmai utól fognak érni.
Na. Kellemes estét.
2007. 09. 20. csütörtök 11:26  #12561
eros007 eros007
Erröl jut eszembe mi lenne, ha mindenki küldene be egy képet, hogy honnan forumozik, hm..... ez majdnem olyaan mint a willy "where are you tube"-ja felkialtas kerdes
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 09. 20. csütörtök 10:35), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (94621)
2007. 09. 20. csütörtök 10:35
Szia surda! vége a nagy munkának, már csak az apró munkák vannak, lassan helyreáll a rend. A por beette magát mindenhova, tegnap az asztalon raktam rendet. Itt csak ablakcsere volt a nappaliban, de ez is elég volt ahhoz, hogy mindent szét kellett szednem, kiporszívózni, majd összerakni. meg is örökítettem, mert sokat dolgoztam, mire rend lett.
innen fórumozok:

2007. 09. 20. csütörtök 11:23  #12560
surdapapa surdapapa
hát nem is tudom.
cerintem bennem nem alakul ki kép senkiről a hsz-ei alapján. ffiaknál aztán meg a külső teljes egészében tök mindegy a számomra.

nos nőknél azért fontos utánna a fizikai vonzalom is, mert hiába szinpatikus a hsz-ek alapján.

hipp: perverz disznó. hmmm- egy jó részét a párom miatt nem próbáltam ki, egy másik részére alkalmam nem volt rá, de bőven van a tesztbe oljan, amit soha ki se próbálnék!
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 09. 14. péntek 15:41), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812) Admin
2007. 09. 14. péntek 15:41
No lassan eltolom a bicajt. Hétvégén nem leszek. Hiányozni fogtok.

Egy utolsó kérdés persze van:
Ma azt írta nekem valaki innen a gg-ről, hogy csúnyábbnak képzelt, mint amilyen vagyok.

Mi alapján képzelünk el vajon valakit a hsz-eit olvasva? Ha kedves, akkor biztosan szép? Ha szexiseket ír, akkor biztosan nagy lepedőakrobata?

Bizonyára mindannyiótokban él egy kép mindenkiről, akivel itt találkozott, aztán egyszercsak jön egy fénykép, és megdöbbenünk.
Pozitívat vagy negatívat csalódunk...

Érdekes, nem?

kerdes


Kellemes hétvégét mindenkinek!


2007. 09. 20. csütörtök 11:21  #12559
eros007 eros007
1) Orgazmus érintés nélkül
Bár simogatással az örületbe lehet kergetni, kizárt, hogy eltudnék így menni... egyszerűen kell hozzá az érintés

2) Egy ruhadarab, amihez a párotok ragaszkodik
Eddig szerencsére minden párom jól tudott öltözködni. Ha ott lennék a vásárláskor akkor biztos szóvá tenném, hogy szerintem nem áll jól neki, ha viszont kész tény elé állít akkor azonnal biztos nem mondanám meg, nem akarnám elrontani az örömét, de valószínüleg egy alkalmas pillanatban előhozakodnék vele, hogy nekem nem igazán tetszik a ruhadarab.

3) Cirkusz (nem veszekedés...)
Már nem igazán szeretem, remélem mire a keresztfiam, vagy a leendő saját gyerekem nagyobb lesz meg fogom újra szeretni. Régen láttam azt a híres magyar bohócot(nem jut eszembe a neve, azt hiszem sajnos már meghalt:( ) akinek a "van másik" műsorszáma volt, na azon kiskoromban jókat nevettem.

4) Egyszerű de nagyszerű játékok
Üvegezés, vetkőzős poker finom
2007. 09. 20. csütörtök 11:18  #12558
surdapapa surdapapa
Te sanyinégyzet! ennél nagyobb baromságot még nem hallottam Tőled!

hogy lenne Ő alkalmas az admini munkára! egy adminnak illik beismernie a hibáját hibáit. Ő erre nem képes! levele eplus2
2007. 09. 20. csütörtök 11:07  #12557
Törölt felhasználó (94621)
Mindenesetre én meg vagyok kivételesen elégedve velük, mert aki itt volt az tényleg mindegyik értette amit csinált. akkor te sem vagy egy perverz disznó, velem együtt.
nyes
(Ez egy válasz surdapapa üzenetére (2007. 09. 20. csütörtök 11:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 09. 20. csütörtök 11:03
surdapapi eléggé kiábrándító 49 %-ot ért el!

hipp én első sorban nem az áruk miatt csinálom meg, hanem amiatt, h nagyon kevés után nem kellett majdnem ugyanannyit utánna dolgoznom.
na + szeretek barkácsolgatni, de ezt má kezdem únni! pláne ha vmit csinálok és nincs logika benne!
/ 2385