Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

A nappali egy medvebőrről szól, ahol egyesek dugnak, egyesek beszélgetnek, egyesek sütit esznek, egyesek alkoholt isznak, egyesek elmesélik örömüket, egyesek elmondják bánatukat, egyesek kérdéseket tesznek fel, egyesek válaszolnak, és egyesek csak úgy véletlenül betévednek...és egyesek felfedezik életük leszbi oldalát :)

Az eddigi hozzászólások

2007. 09. 20. csütörtök 10:55  #12554
surdapapa surdapapa
most elszóltad magad: tom1019[VIP][ADMIN]

#12437

| 2007.09.13
Válasz tom1019 üzenetére
Hozzászólás jelentése az adminoknak
velem biztosan NEM vazzeg, a lányokat jobban szeretem..

ezek szerint a férfiakat se veted meg! mf2
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2007. 09. 13. csütörtök 21:55), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 tom1019 VIP Admin
2007. 09. 13. csütörtök 21:55
velem biztosan NEM vazzeg, a lányokat jobban szeretem... eplus2
2007. 09. 20. csütörtök 10:54  #12553
surdapapa surdapapa
és nálam nincs mesterember! saját magam csinálom. bár egy jó gázos kéne! mert a gáz az nálam tabu /no nem a bélgáz eplus2 /, ahhoz nem merek nyúlni!
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 09. 20. csütörtök 10:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (94621)
2007. 09. 20. csütörtök 10:51
Surda nem irigyellek nálam kettő hónapig tartott a kupi, néha a "disszidáláson" gondolkodtam, de utólag azt mondom megérte. jövőre mégegyszer majdnem ugyanez, azaz kettő szoba festés és egy parkettcsere, de az már lájtosabb lesz. föl a fejjel én is kibírtam.

nyes
2007. 09. 20. csütörtök 10:52  #12552
surdapapa surdapapa
nem lehet, h a neved nem jutott az eszedbe confused
vagy tuti részeg lehettél! -józanul akkora hibát, h házasodsz nem követhetsz el! eplus2
(Ez egy válasz sanyisanyi74 üzenetére (2007. 09. 13. csütörtök 17:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 09. 13. csütörtök 17:19
Igen a sajátom,templom,állunk a pap előtt és ott tartunk hogy kezdjük az esküvői szöveget.
Pap:én
s2:én..(nem jutott eszembe a fojtatás)
pap:(halkan súgva)a nevedet
s2:(nem hallotam mit mond ezért én hangosabban)mit?
pap:(kicsit bosszusan)mond már a nevedet
s2:(mostmár hangosan)a nevemet kell mondani
pap:(most már teljesen ideges)igen!
s2:(leeset a tantusz)igen és mondtam a nevem
De ekkora már nevetet a násznép,de utána már minden ment gördülékenyen,
2007. 09. 20. csütörtök 10:51  #12551
Törölt felhasználó (94621)
Surda nem irigyellek nálam kettő hónapig tartott a kupi, néha a "disszidáláson" gondolkodtam, de utólag azt mondom megérte. jövőre mégegyszer majdnem ugyanez, azaz kettő szoba festés és egy parkettcsere, de az már lájtosabb lesz. föl a fejjel én is kibírtam.

nyes
(Ez egy válasz surdapapa üzenetére (2007. 09. 20. csütörtök 10:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 09. 20. csütörtök 10:48
te jó isten!

én még csak reménykedek az ilyen rendben!

ugyan a cociális helységek és a gyerekszoba lesz csinálva, de a többi helység tele pakolva a többi "melléktermékeivel".
a konyhát is csinálni kéne, de semmi kedvem hozzá! lehet rábeszélem a zasszonyt, h várjuk + az ablakcserét, mert akkor tuti, h kell festeni!!!


no menek visszaolvasom az elmaradást!
2007. 09. 20. csütörtök 10:48  #12550
surdapapa surdapapa
te jó isten!

én még csak reménykedek az ilyen rendben!

ugyan a cociális helységek és a gyerekszoba lesz csinálva, de a többi helység tele pakolva a többi "melléktermékeivel".
a konyhát is csinálni kéne, de semmi kedvem hozzá! lehet rábeszélem a zasszonyt, h várjuk + az ablakcserét, mert akkor tuti, h kell festeni!!!


no menek visszaolvasom az elmaradást!
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 09. 20. csütörtök 10:35), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (94621)
2007. 09. 20. csütörtök 10:35
Szia surda! vége a nagy munkának, már csak az apró munkák vannak, lassan helyreáll a rend. A por beette magát mindenhova, tegnap az asztalon raktam rendet. Itt csak ablakcsere volt a nappaliban, de ez is elég volt ahhoz, hogy mindent szét kellett szednem, kiporszívózni, majd összerakni. meg is örökítettem, mert sokat dolgoztam, mire rend lett.
innen fórumozok:

2007. 09. 20. csütörtök 10:48  #12549
eros007 eros007
Akkor ezek szerint te rendszeresen bepukizol a takaró alá vigyor5 hehe vigyor1

Egyébként pedig tényleg nem gáz szerintem, persze jó ha az ember nem az első héten mutatja be a fingó tudományát, de egy idő után nem érezném kellemetlennek, ha az ember beereszt egy-egy békegalambot a takaró alá.
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 09. 19. szerda 20:24), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812) Admin
2007. 09. 19. szerda 20:24
Ha abból indulok ki, amit írtál, akkor egy bableveses ebéd után a vécén töltöd az estédet.

Mennyi ideig tartott a leghosszabb kapcsolatod (vagy esetleg most épp abban vagy benne...)?
2007. 09. 20. csütörtök 10:35  #12548
Törölt felhasználó (94621)
Szia surda! vége a nagy munkának, már csak az apró munkák vannak, lassan helyreáll a rend. A por beette magát mindenhova, tegnap az asztalon raktam rendet. Itt csak ablakcsere volt a nappaliban, de ez is elég volt ahhoz, hogy mindent szét kellett szednem, kiporszívózni, majd összerakni. meg is örökítettem, mert sokat dolgoztam, mire rend lett.
innen fórumozok:

(Ez egy válasz surdapapa üzenetére (2007. 09. 20. csütörtök 10:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 09. 20. csütörtök 10:02
szeva hippi!

mi ez a kihaltság?

túl vagy má a felújításon?

nálunk az idén nem lesz semmi az ablak cseréből szomoru1 úgyhogy most megcsinálom a gyerekszobát /a cociális helységeket má +csinyátam/ jövőre meg megint csinálhatom! kapja bé a közös Bőhmünk! mf3

gyuri felénk nem tucc egy +bízható konvektor + vízmelegítő szerelőt?
2007. 09. 20. csütörtök 10:02  #12547
surdapapa surdapapa
szeva hippi!

mi ez a kihaltság?

túl vagy má a felújításon?

nálunk az idén nem lesz semmi az ablak cseréből szomoru1 úgyhogy most megcsinálom a gyerekszobát /a cociális helységeket má +csinyátam/ jövőre meg megint csinálhatom! kapja bé a közös Bőhmünk! mf3

gyuri felénk nem tucc egy +bízható konvektor + vízmelegítő szerelőt?
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 09. 20. csütörtök 09:36), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (94621)
2007. 09. 20. csütörtök 09:36
Kellemes napot, szervusztok!
Válasz Charlotte kérdéseire:

1) Orgazmus érintés nélkül:
ezt nehezen tudom elképzelni, kell a fizikai kontaktus, nem emlékszem ilyenre, de olyan bizosan volt, hogy álltam közel hozzá

2) Egy ruhadarab, amihez a párotok ragaszkodik
ha nagyon ragaszkodik, letépem róla

3) Cirkusz (nem veszekedés...)
az egész világ az, a kedvenc attrakcióm hö-hö azt most nem írnám ide le

4) Egyszerű de nagyszerű játékok
sötétben egy jó csajjal tapogatóst játszani, különösebb kelléket sem igényel

Legyen szép napotok!
2007. 09. 20. csütörtök 09:37  #12546
surdapapa surdapapa
lányok:

a hírességekbe Sharon Stone híres jelenete van a Basic Instic-ből

Ti voltatok már hasonló helyzetbe/ill. el bírjátok képzelni magatokat ilyen helyzetbe?

azaz: miniben bugyi nélkül voltatok már társaságba /utcán, mozgólépcsőn, függőfolyosón stb/, ill. kipróbálnátok milyen helyzet ez?
ill. ha volt részetek ilyenben és látjátok vki észre vett annak szándékosan többet mutattatok/mutatnátok-e?
2007. 09. 20. csütörtök 09:36  #12545
Törölt felhasználó (94621)
Kellemes napot, szervusztok!
Válasz Charlotte kérdéseire:

1) Orgazmus érintés nélkül:
ezt nehezen tudom elképzelni, kell a fizikai kontaktus, nem emlékszem ilyenre, de olyan bizosan volt, hogy álltam közel hozzá

2) Egy ruhadarab, amihez a párotok ragaszkodik
ha nagyon ragaszkodik, letépem róla

3) Cirkusz (nem veszekedés...)
az egész világ az, a kedvenc attrakcióm hö-hö azt most nem írnám ide le

4) Egyszerű de nagyszerű játékok
sötétben egy jó csajjal tapogatóst játszani, különösebb kelléket sem igényel

Legyen szép napotok!
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 09. 20. csütörtök 08:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812) Admin
2007. 09. 20. csütörtök 08:22
Mai témák:

1) Orgazmus érintés nélkül

Volt már olyan veletek, hogy kizárólag a beszélget közben elhangzott dolgoktól és/vagy látványtól elélveztetek?

2) Egy ruhadarab, amihez a párotok ragaszkodik

Van egy ruhadarab, amit a párotok szeret, de nektek nem tetszik. Őszintén megmondjátok és ezzel vállaljátok a kockázatot, hogy megsértődik, vagy nem szóltok egy szót sem, vagy valamilyen megoldás a két véglet között?

3) Cirkusz (nem veszekedés...)

Szeretitek a cirkuszt? Mi a kedvenc attrakciótok? Volt nagyon emlékezetes előadás, amit láttatok?

4) Egyszerű de nagyszerű játékok

Épp buborékot fújok a gyereknek. Ennél jobb szórakozás nincs a világon. Emlékeztek gyerekkorotokból ilyen játékra?
Pl. gombpörgetés (zúgó hangot ad), gumizás (amikor 3 lány ugrál egy hosszú gumin), madzagátadás egymásnak különböző formációkkal...

kerdes
2007. 09. 20. csütörtök 09:12  #12544
surdapapa surdapapa
ez is a hivatalos megnevezése!


é smost veszem észre még nem is köszöntem!

reggelt!


Te gyurka a sok munka ártalmas az egészségre! hehe
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 09. 19. szerda 20:25), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812) Admin
2007. 09. 19. szerda 20:25
Jóvanna, igazad van, rosszul rögzült, de ha így nézzük, akkor az a füzet tulajdonképpen négyzetrácsos.
2007. 09. 20. csütörtök 09:10  #12543
surdapapa surdapapa
a tartós kapcsolat a kulcs kifejezés: általában elviszem olyan helyre ahol egyedül wok, de ha úgy sikerül nem csinálok belőle problémát.

engem nem zavar, ha elengedi. jót nevetünk rajta...
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 09. 19. szerda 17:04), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812) Admin
2007. 09. 19. szerda 17:04
Na ha már előkerült a fingás, jöjjön egy kérdés:

Tartós kapcsolatban fingani a másik előtt:
- gusztustalan
- igénytelenség
- a bizalom jele
- a megszokás jele
- normális
- vicces
- ciki
- egyéb...

kerdes
2007. 09. 20. csütörtök 09:03  #12542
surdapapa surdapapa
stimm, de én makaónak ösmerem!
(Ez egy válasz yanek77 üzenetére (2007. 09. 19. szerda 16:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 09. 19. szerda 16:15
valamelyik életembe lehettem smile a telefonálást nem is gondoltam egy unalmas iskolai előadásra viszon igen smile
*színre színt számra számot teszel, alsóra kettőt föl ászra kimaradsz,a hetesek dzsókerek, az nyer akinek nem marad lap a kezébe smile nekem a hatvanhat is már magas mint a nyuszinak a szaxofon smile
2007. 09. 20. csütörtök 08:40  #12541
tom1019 tom1019 VIP Admin
politikai kérdések nem lehetnek, és a világnézetnél is óvatosan, mert túl "közel" van a pol.- hoz (ill. következtetni lehet belőle)! nyes
a 1207-es, és hasonló kérdések nagyon jók! eljen
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 09. 20. csütörtök 08:12), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812) Admin
2007. 09. 20. csütörtök 08:12
Jó reggelt!

Miért kéne bárhová is vezetniük a kérdéseknek?

Amúgy szerintem két dologra jók:
- megismerni egymást, egymás véleményét, világnézetét, személyiségét,
- szórakozni, viccelődni, egyéb témákat előkeríteni és így kellemes társalgást kialakítani.

Ha folytatom a gondolatmenetedet a fizikatanárnőddel, akkor engem is valami gyakorlati dologgal kell leszerelned...
wink

Szép napot mindenkinek!
2007. 09. 20. csütörtök 08:22  #12540
Törölt felhasználó (21812) Admin
Mai témák:

1) Orgazmus érintés nélkül

Volt már olyan veletek, hogy kizárólag a beszélget közben elhangzott dolgoktól és/vagy látványtól elélveztetek?

2) Egy ruhadarab, amihez a párotok ragaszkodik

Van egy ruhadarab, amit a párotok szeret, de nektek nem tetszik. Őszintén megmondjátok és ezzel vállaljátok a kockázatot, hogy megsértődik, vagy nem szóltok egy szót sem, vagy valamilyen megoldás a két véglet között?

3) Cirkusz (nem veszekedés...)

Szeretitek a cirkuszt? Mi a kedvenc attrakciótok? Volt nagyon emlékezetes előadás, amit láttatok?

4) Egyszerű de nagyszerű játékok

Épp buborékot fújok a gyereknek. Ennél jobb szórakozás nincs a világon. Emlékeztek gyerekkorotokból ilyen játékra?
Pl. gombpörgetés (zúgó hangot ad), gumizás (amikor 3 lány ugrál egy hosszú gumin), madzagátadás egymásnak különböző formációkkal...

kerdes
2007. 09. 20. csütörtök 08:12  #12539
Törölt felhasználó (21812) Admin
Jó reggelt!

Miért kéne bárhová is vezetniük a kérdéseknek?

Amúgy szerintem két dologra jók:
- megismerni egymást, egymás véleményét, világnézetét, személyiségét,
- szórakozni, viccelődni, egyéb témákat előkeríteni és így kellemes társalgást kialakítani.

Ha folytatom a gondolatmenetedet a fizikatanárnőddel, akkor engem is valami gyakorlati dologgal kell leszerelned...
wink

Szép napot mindenkinek!
(Ez egy válasz yanek77 üzenetére (2007. 09. 20. csütörtök 06:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 09. 20. csütörtök 06:35
nem vagy ezzel egyedül smile te engem a fizika tanárnőmre emlékeztetsz aki mindig elméletből nyaggatott és csak ugy tudtam leszerelni ha minden gyakorlati eszközt megcsináltam neki kalorimétert elektrolizálót lámpáscsőből smile a kérdéseid itt a nappaliba jók de hová vezetnek? smile
2007. 09. 20. csütörtök 07:15  #12538
gazosgyuri gazosgyuri
Jó reggelt... wave

Kb. erre futja ma is...sok a dolgom...túl fáradt... shakehead

Tartós kapcsolatban fingani a másik elött?
-elöfordulhat,csak ne csináljunk belöle sportot...néha...nm mindig..."wéletlenül" mehet az a pussíntás... hehe
2007. 09. 20. csütörtök 06:35  #12537
yanek77 yanek77
nem vagy ezzel egyedül smile te engem a fizika tanárnőmre emlékeztetsz aki mindig elméletből nyaggatott és csak ugy tudtam leszerelni ha minden gyakorlati eszközt megcsináltam neki kalorimétert elektrolizálót lámpáscsőből smile a kérdéseid itt a nappaliba jók de hová vezetnek? smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 09. 19. szerda 23:28), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812) Admin
2007. 09. 19. szerda 23:28
Te is csak arra válaszolsz, amire épp kedved tartja...
Még mindig nem tudom, hogy 30 éves vagy-e és hogy volt-e igazán hosszú kapcsolatod.

De látom, az imidzs neked is fontos.

Azért a sok 'is', mert egyre inkább emlékeztetsz valakire, és kicsit túl sok a hasonlóság...

Ja igen, és mivel egyszer megkaptam priviben, hogy utálatos tulajdonságom a sejtetés, ezért leírom konkrétan, hogy Katicikára emlékeztetsz, sőt...
2007. 09. 20. csütörtök 04:18  #12536
tom1019 tom1019 VIP Admin
nem tudom miért van veled mindig "dezsavú" érzésem? nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 09. 19. szerda 23:28), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812) Admin
2007. 09. 19. szerda 23:28
Te is csak arra válaszolsz, amire épp kedved tartja...
Még mindig nem tudom, hogy 30 éves vagy-e és hogy volt-e igazán hosszú kapcsolatod.

De látom, az imidzs neked is fontos.

Azért a sok 'is', mert egyre inkább emlékeztetsz valakire, és kicsit túl sok a hasonlóság...

Ja igen, és mivel egyszer megkaptam priviben, hogy utálatos tulajdonságom a sejtetés, ezért leírom konkrétan, hogy Katicikára emlékeztetsz, sőt...
2007. 09. 19. szerda 23:28  #12535
Törölt felhasználó (21812) Admin
Te is csak arra válaszolsz, amire épp kedved tartja...
Még mindig nem tudom, hogy 30 éves vagy-e és hogy volt-e igazán hosszú kapcsolatod.

De látom, az imidzs neked is fontos.

Azért a sok 'is', mert egyre inkább emlékeztetsz valakire, és kicsit túl sok a hasonlóság...

Ja igen, és mivel egyszer megkaptam priviben, hogy utálatos tulajdonságom a sejtetés, ezért leírom konkrétan, hogy Katicikára emlékeztetsz, sőt...
(Ez egy válasz yanek77 üzenetére (2007. 09. 19. szerda 20:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 09. 19. szerda 20:41
lehet hogy ott töltöm de legalább nem rombolok le egy iluziót ui nem mindig javalott a realitásokat bevinni tabus területekre smile a reklámok szárnyas meg mifranc betétekkel meg a rossz szagok emlegetése ezekben a reklámokban fizikai undort kelt bennem ezért kitiltottam a reklámokat otthonról mert könyörtelenül kikapcsolom a tvt is ha ezek jönnek smile le van szarva nálunk az ők üzleti érdekük menjenek a fenébe smile nekem nem rontják el a felépittett imidzset smile
/ 2405