Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

A nappali egy medvebőrről szól, ahol egyesek dugnak, egyesek beszélgetnek, egyesek sütit esznek, egyesek alkoholt isznak, egyesek elmesélik örömüket, egyesek elmondják bánatukat, egyesek kérdéseket tesznek fel, egyesek válaszolnak, és egyesek csak úgy véletlenül betévednek...és egyesek felfedezik életük leszbi oldalát :)

Az eddigi hozzászólások

2007. 09. 11. kedd 17:17  #12158
MmePrune MmePrune VIP Admin
ugye neked nincs gyereked? vigyor
(Ez egy válasz Briliáns üzenetére (2007. 09. 11. kedd 17:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 09. 11. kedd 17:01
Szerintem az elején muszály ráülni, mert jöhet más is... nyes
2007. 09. 11. kedd 17:03  #12157
Törölt felhasználó (94621)
Szia te adminok gyöngye. kit is akarsz tíltani? itt a nappaliban még sosem adtak erre okot. Tessék körülnézni más helyeken is, de ha azt akarod, hogy valaki elrendezze azt a szép gömbölyű feneked, akkor itt vagyok. Utána biztos nem tíltanál ki, vagy pedig örökre.
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2007. 09. 11. kedd 16:55), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune MmePrune VIP Admin
2007. 09. 11. kedd 16:55
egy fasza kis tiltás? hehe
és nem, drága moncy...rosszul gondolod...én nem a poénoktól lettem nedves wink

különben meg üdv mindenkinek smile
charl-nak: nem néztem végig, de belenéztem...a "nem nyilvános" feliratúakat nem is fogom megnézni...szerintem...de szavazni tutira nem fogok rájuk...és asszem a masztisokra se nagyon...gondolom, akkor már ki is zártam nagy részüket smile

apuka meg igenis mutasson példát, mindenben...a gyereknek a szülő a minta!...a pisilésről jutott eszembe: hallottam, hogy fiúgyerekeket úgy tanítják a szülők, hogy ülve pisiljenek...szerintem ez a hülyeség

más kérdés nem volt, ugye?
2007. 09. 11. kedd 17:01  #12156
Briliáns Briliáns
Szerintem az elején muszály ráülni, mert jöhet más is... nyes
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2007. 09. 11. kedd 16:55), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune MmePrune VIP Admin
2007. 09. 11. kedd 16:55
egy fasza kis tiltás? hehe
és nem, drága moncy...rosszul gondolod...én nem a poénoktól lettem nedves wink

különben meg üdv mindenkinek smile
charl-nak: nem néztem végig, de belenéztem...a "nem nyilvános" feliratúakat nem is fogom megnézni...szerintem...de szavazni tutira nem fogok rájuk...és asszem a masztisokra se nagyon...gondolom, akkor már ki is zártam nagy részüket smile

apuka meg igenis mutasson példát, mindenben...a gyereknek a szülő a minta!...a pisilésről jutott eszembe: hallottam, hogy fiúgyerekeket úgy tanítják a szülők, hogy ülve pisiljenek...szerintem ez a hülyeség

más kérdés nem volt, ugye?
2007. 09. 11. kedd 16:55  #12155
MmePrune MmePrune VIP Admin
egy fasza kis tiltás? hehe
és nem, drága moncy...rosszul gondolod...én nem a poénoktól lettem nedves wink

különben meg üdv mindenkinek smile
charl-nak: nem néztem végig, de belenéztem...a "nem nyilvános" feliratúakat nem is fogom megnézni...szerintem...de szavazni tutira nem fogok rájuk...és asszem a masztisokra se nagyon...gondolom, akkor már ki is zártam nagy részüket smile

apuka meg igenis mutasson példát, mindenben...a gyereknek a szülő a minta!...a pisilésről jutott eszembe: hallottam, hogy fiúgyerekeket úgy tanítják a szülők, hogy ülve pisiljenek...szerintem ez a hülyeség

más kérdés nem volt, ugye?
(Ez egy válasz Moncy üzenetére (2007. 09. 11. kedd 15:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 09. 11. kedd 15:09
Te huncut és gonoc... mi lesz ma ebből? nyes
2007. 09. 11. kedd 15:38  #12154
Törölt felhasználó (94621)
Charlotte, te mindig mindent tudsz, de sosem fogom megérteni, hogy ilyen fiatalon, honnan tettél szert ekkora élettapasztalatra. Akkor ez valószínű nálad adottság. Ja és köszönöm, kedves vagy.
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 09. 11. kedd 15:12), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812) Admin
2007. 09. 11. kedd 15:12
Ha már az álmoknál tartunk, nekem meg megjelent Fred, és nem piszkos volt, hanem szívtipró és pajzán.
2007. 09. 11. kedd 15:37  #12153
Törölt felhasználó (94621)
Örülök, hogy jelentkeztél. Küldök neked egy ruhát, ha ebbe beöltözöl, megvadulnak a sváb fiatalemberek. Remek dolog lenne ha téged úgy látnálak Rosemary hercegnőm. Légy jó kislány, és tanulj.


(Ez egy válasz Rosemary üzenetére (2007. 09. 11. kedd 15:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 09. 11. kedd 15:20
Sziasztok! No adok magamrol csak eletjelet! smile Sajnos netkavezoba kell mennem, ha netezni akarok! Hipp, mit szolnal, ha en igy dulleszkednek neked az irodadban? smile En nagyon elveznem az biztos! smile Udv, mindenkinek! smile
2007. 09. 11. kedd 15:28  #12152
surdapapa surdapapa
sziasztok!

hogy nekem mindig illenkor köll hazamennem, mikor benépesül a nappali! wave wave
2007. 09. 11. kedd 15:20  #12151
Rosemary Rosemary
Sziasztok! No adok magamrol csak eletjelet! smile Sajnos netkavezoba kell mennem, ha netezni akarok! Hipp, mit szolnal, ha en igy dulleszkednek neked az irodadban? smile En nagyon elveznem az biztos! smile Udv, mindenkinek! smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 09. 10. hétfő 12:18), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (94621)
2007. 09. 10. hétfő 12:18
Ejnye kérem, surda ecsém, látom megjöttél mert a fertő, és a helyzet fokozódik. Mondta Virág elvtárs. Már mindenkit kinyaltál, szopattál, bacca meg a jegesmedve, de nem vagyok elkeseredve. Csakhogy rímeljen. Ecsém majdnem készen vagyunk, rámolás, meg takarítás. Zelli megint elköltözött, olyan mint a költözőmadarak. De nem bántom, nem jószántából csinálja.
Na itt van egy puna, hogy kéznél lenyen ha nyalakodni akarsz. Be van mosakodva, ez csak neked, irodai kellékanyag:

Klikkelj a normál/tömörített mérethez
2007. 09. 11. kedd 15:19  #12150
surdapapa surdapapa
rájöttem!

még én se olvastam vissza a 7végi termést!
(Ez egy válasz Moncy üzenetére (2007. 09. 11. kedd 15:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 09. 11. kedd 15:05
Te még nem vagy szobatiszta? wow1 nyes wink

Bocs.. ezt nem hagyhattam ki...
De ma kurvára gonoc vagyok... nyes
2007. 09. 11. kedd 15:17  #12149
surdapapa surdapapa
bocsi! de biztos félrefogalmaztam a válaszom!

én is ezt értettem, amit írsz. én erre akartam válaszolni! nem ez sikerült?

csak ha Te is megmutatod hogyan is pisilsz!

hehe nekünk a pisiszex az visszatérő témánk! eplus2

arra nem vagy kíváncsi, h hogyan ejakulálok?

gonosz vagy!
tudod, h mostanság indulok hazafelé! de álló farokkal hogyan keljek fel az íróasztaltól?
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 09. 11. kedd 15:04), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812) Admin
2007. 09. 11. kedd 15:04
Kicsit félreértettél. Nem azt mondtam, hogy az apukának kell megtanítani a gyereket a szobatisztaságra, hanem hogy egy kisfiú esetében az anyuka szerint szerencsés lenne, ha apuka megmutatná, hogyan pisil.
Az anyukának abban igaza van, hogy az utánzás miatt nem lenne baj, ha egyszer-kétszer látná a kissrác apucit pisilni.

A többi gondolatoddal egyetértek.

Én is megnézhetlek pisilni?
wink
2007. 09. 11. kedd 15:13  #12148
surdapapa surdapapa
utóljára próbálok válaszolni!

az előző két válaszomnál lefagyott a rendszer!

hisz a párbajról Te mondtál le a #212 hsz-ben!


olvashatnál pontosabban! nekem nem giccs, a rózsa, sőt kimondottan tetszik!
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 09. 11. kedd 13:05), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (94621)
2007. 09. 11. kedd 13:05
Nem érdekel, hogy giccs, vagy nem giccs. Nézőpont kérdése. Az élet is egy nagy giccs, nem?
Na mi van veled, ecsém lemondtunk a párbajról?
Kapaszkodj meg, volt egy álmom, ahol Charlotte-t láttam a kisdeddel (van ilyen festmény: " szűz a kisdeddel") és képzeld el annyira fiatal volt, hogy nem is értem mi a lúfaszt keres a GG-n? Nem hiszem, hogy az álmok hazudnak.
2007. 09. 11. kedd 15:12  #12147
Törölt felhasználó (21812) Admin
Ha már az álmoknál tartunk, nekem meg megjelent Fred, és nem piszkos volt, hanem szívtipró és pajzán.
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 09. 11. kedd 13:05), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (94621)
2007. 09. 11. kedd 13:05
Nem érdekel, hogy giccs, vagy nem giccs. Nézőpont kérdése. Az élet is egy nagy giccs, nem?
Na mi van veled, ecsém lemondtunk a párbajról?
Kapaszkodj meg, volt egy álmom, ahol Charlotte-t láttam a kisdeddel (van ilyen festmény: " szűz a kisdeddel") és képzeld el annyira fiatal volt, hogy nem is értem mi a lúfaszt keres a GG-n? Nem hiszem, hogy az álmok hazudnak.
2007. 09. 11. kedd 15:10  #12146
Moncy Moncy
Bocs Szilva... Rájöttem... miután megnéztem a heteseket... a poénok miatt nézted nedves bugyiban... nyes nyes Én is... nyes eljen

Vagy mégsem 1re gondolunk? wow2
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2007. 09. 09. vasárnap 22:06), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune MmePrune VIP Admin
2007. 09. 09. vasárnap 22:06
lotyó! te is nedves bugyival ülsz a tv előtt? wink
2007. 09. 11. kedd 15:09  #12145
new1 new1
Szekeres Adrien mostanság teljesen be vagyok indulva a hangjától.
na me ek csákány nektek
2007. 09. 11. kedd 15:09  #12144
Moncy Moncy
Te huncut és gonoc... mi lesz ma ebből? nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 09. 11. kedd 15:08), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812) Admin
2007. 09. 11. kedd 15:08
Hát, ha Surdit megnézhetem pisilni, én is biztos összepisilném magam.

Ma annyira huncut vagyok... nyes
2007. 09. 11. kedd 15:08  #12143
Törölt felhasználó (21812) Admin
Hát, ha Surdit megnézhetem pisilni, én is biztos összepisilném magam.

Ma annyira huncut vagyok... nyes
(Ez egy válasz Moncy üzenetére (2007. 09. 11. kedd 15:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 09. 11. kedd 15:05
Te még nem vagy szobatiszta? wow1 nyes wink

Bocs.. ezt nem hagyhattam ki...
De ma kurvára gonoc vagyok... nyes
2007. 09. 11. kedd 15:05  #12142
Moncy Moncy
Te még nem vagy szobatiszta? wow1 nyes wink

Bocs.. ezt nem hagyhattam ki...
De ma kurvára gonoc vagyok... nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 09. 11. kedd 15:04), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812) Admin
2007. 09. 11. kedd 15:04
Kicsit félreértettél. Nem azt mondtam, hogy az apukának kell megtanítani a gyereket a szobatisztaságra, hanem hogy egy kisfiú esetében az anyuka szerint szerencsés lenne, ha apuka megmutatná, hogyan pisil.
Az anyukának abban igaza van, hogy az utánzás miatt nem lenne baj, ha egyszer-kétszer látná a kissrác apucit pisilni.

A többi gondolatoddal egyetértek.

Én is megnézhetlek pisilni?
wink
2007. 09. 11. kedd 15:04  #12141
Törölt felhasználó (21812) Admin
Kicsit félreértettél. Nem azt mondtam, hogy az apukának kell megtanítani a gyereket a szobatisztaságra, hanem hogy egy kisfiú esetében az anyuka szerint szerencsés lenne, ha apuka megmutatná, hogyan pisil.
Az anyukának abban igaza van, hogy az utánzás miatt nem lenne baj, ha egyszer-kétszer látná a kissrác apucit pisilni.

A többi gondolatoddal egyetértek.

Én is megnézhetlek pisilni?
wink
(Ez egy válasz surdapapa üzenetére (2007. 09. 11. kedd 10:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 09. 11. kedd 10:13
ad 1. mekkora baromság az, h az anyuka azt tartja az apukának kell megtanítani a szobatisztaságra
ad 2. milyen apuka az aki erre nem hajlandó! confused

ez a probléma tipikusan bemutatja, hogy mekkora prűd fasz társadalomban élünk!

nekem beáll a fiam mellém és nézi, h hogyan is kell csinálni. bár még nem utánozza, de érdeklődve figyeli. egyszer csak Ő is úgy akarja csinálni, mint apuci!

nem értem az apukát, h miért zavarja ez, de nem értem az anyukát sem, h Ő miért nem hajlandó a tanításra, pláne, h az anyuka sokkal gyakrabban elérhető a gyermeke számára! a gyermeket mindig az neveli akivel éppen van! Neeeemmm?

Sárl! teljesen igazad van!!!
2007. 09. 11. kedd 13:05  #12140
Törölt felhasználó (94621)
Nem érdekel, hogy giccs, vagy nem giccs. Nézőpont kérdése. Az élet is egy nagy giccs, nem?
Na mi van veled, ecsém lemondtunk a párbajról?
Kapaszkodj meg, volt egy álmom, ahol Charlotte-t láttam a kisdeddel (van ilyen festmény: " szűz a kisdeddel") és képzeld el annyira fiatal volt, hogy nem is értem mi a lúfaszt keres a GG-n? Nem hiszem, hogy az álmok hazudnak.
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 09. 11. kedd 09:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (94621)
2007. 09. 11. kedd 09:01
Szép jó reggelt mindenkinek!

2007. 09. 11. kedd 12:48  #12139
eros007 eros007
A férfi nem tud úgy tenni mintha mi sem történt volna, ha egy lány:

10. Piercing-et visel
valamely nem mindenki által látható helyen,
mint pl: köldök! Mi másra gondoltatok?
Mire kiderül, hogy egy intim helyen piercinget visel már rég nem tudtam neki ellenállni

9. Nem hord melltartót
Világos, hogy ezt nem mindenki engedheti meg magának, a nehézkedésnek megvannak a maga törvényei, de a férfiak fejében vad fantáziálás indul meg a gondolatra, hogy egy lányon nincs fehérnemű.
Nem meséltek még arról a fantáziálásukról, hogy nincs rajtatok bugyi?
Csak akkor érdekes, ha rá nem hatnak a fizika törvényei

8. Idegen akcentussal beszél
Egy küföldi lány vonzereje olyan, mint az erdőből a hímet kicsalogató nőstényé.
Nem különösebben érdekes

7. Kilóméteres lába van
A férfiak a hosszú lábnak nem tudnak ellenállni. Lélegzetelállító hatással van rájuk.
Nem különösebben, inkább a fenék a csípő és a derék és ezek aránya a lényeges.

6. Szereti a gyors autókat
Van a birtokában ilyen, vagy szeretne ilyet, hozzáértő módon beszél róluk.
Kevés férfit hagy hidegen a gyors autóra, vagy terepjáróra vágyó nő.
Abszolút nem

5. Combfixet hord és nem beszél róla
A férfiakban van egy radar ezekhez a dolgokhoz.
A combfix képes hormonális vihart okozni a kemény szexet kedvelőkben.
Nagyon igen, csak tudja természetesen viselni.

4. Nyugodtan beszél a szexről fiúkkal is
Akadhatnak olyanok akik ettől megriadnak.
(A férfiak szeretik azt képzelni, hogy csak nekik van joguk bizonyos dolgokról beszélni, mintha mi nők soha nem csinálnánk), de ha elmúlt a zavaruk, egy olyan lány aki nem esik kétségbe, és a szex kerül szóba, kifejezetten ellenállhatatlan.
Ez inkább egy hosszú, komoly kapcsolatban jelent előnyt

3. Hosszú a haja
(Egy rövid ideig tartó minimalista korszak után megállíthatatlanul visszatér a hosszú haj). Valószínüleg az első dolog amire egy férfi felfigyel amikor meglát egy nőt, az a haj.
Nagyon, hátulról belekapaszkodni és húzni és....

2. Imádja a szexis cipőcskéket, és nem fél felvenni őket napközben sem és remekül tud járni bennük
A vékony cipősarok szintén a férfi libidó erőteljes stimulálói közé tartozik. Nem tudja mindenki megengedni magának a tűsarkút, de sokféle variáns van, és sok lehetőség a témában. Az a kifogás, hogy nem kényelmes, nem fogadható el minden alkalommal. Néha engedni kell a férfiak elvárásának.
Nem izgi a cipő, de a szép járás az igen

1. Képes a férfiak szemébe nézni bizonytalanság nélkül
Nem kihívás van a szemében, hanem magabiztosság és függetlenség. Sohasem hittük volna, hogy az első helyen egy a viselkedésre vonatkozó dolog áll, és nem valami banális, a fizikumra utaló külsőség. Természetesen a férfiak mindig is okoztak, és okozni fognak nekünk meglepetéseket az ízlésükkel.
Inkább a kihívó, sokat mondó pillantás
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 09. 10. hétfő 15:14), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812) Admin
2007. 09. 10. hétfő 15:14
Cikk:

Egy férfi magazin segítségével összeállítottunk egy listát 10 olyan dologról, amelynek a férfiak nem tudnak ellenállni. Hátulról kezdjük, így szép lassan jutunk el az első helyezetig.

A férfi nem tud úgy tenni mintha mi sem történt volna, ha egy lány:

10. Piercing-et visel
valamely nem mindenki által látható helyen,
mint pl: köldök! Mi másra gondoltatok?

9. Nem hord melltartót
Világos, hogy ezt nem mindenki engedheti meg magának, a nehézkedésnek megvannak a maga törvényei, de a férfiak fejében vad fantáziálás indul meg a gondolatra, hogy egy lányon nincs fehérnemű.
Nem meséltek még arról a fantáziálásukról, hogy nincs rajtatok bugyi?

8. Idegen akcentussal beszél
Egy küföldi lány vonzereje olyan, mint az erdőből a hímet kicsalogató nőstényé.

7. Kilóméteres lába van
A férfiak a hosszú lábnak nem tudnak ellenállni. Lélegzetelállító hatással van rájuk.

6. Szereti a gyors autókat
Van a birtokában ilyen, vagy szeretne ilyet, hozzáértő módon beszél róluk.
Kevés férfit hagy hidegen a gyors autóra, vagy terepjáróra vágyó nő.

5. Combfixet hord és nem beszél róla
A férfiakban van egy radar ezekhez a dolgokhoz.
A combfix képes hormonális vihart okozni a kemény szexet kedvelőkben.

4. Nyugodtan beszél a szexről fiúkkal is
Akadhatnak olyanok akik ettől megriadnak.
(A férfiak szeretik azt képzelni, hogy csak nekik van joguk bizonyos dolgokról beszélni, mintha mi nők soha nem csinálnánk), de ha elmúlt a zavaruk, egy olyan lány aki nem esik kétségbe, és a szex kerül szóba, kifejezetten ellenállhatatlan.

3. Hosszú a haja
(Egy rövid ideig tartó minimalista korszak után megállíthatatlanul visszatér a hosszú haj). Valószínüleg az első dolog amire egy férfi felfigyel amikor meglát egy nőt, az a haj.

2. Imádja a szexis cipőcskéket, és nem fél felvenni őket napközben sem és remekül tud járni bennük
A vékony cipősarok szintén a férfi libidó erőteljes stimulálói közé tartozik. Nem tudja mindenki megengedni magának a tűsarkút, de sokféle variáns van, és sok lehetőség a témában. Az a kifogás, hogy nem kényelmes, nem fogadható el minden alkalommal. Néha engedni kell a férfiak elvárásának.

1. Képes a férfiak szemébe nézni bizonytalanság nélkül
Nem kihívás van a szemében, hanem magabiztosság és függetlenség. Sohasem hittük volna, hogy az első helyen egy a viselkedésre vonatkozó dolog áll, és nem valami banális, a fizikumra utaló külsőség. Természetesen a férfiak mindig is okoztak, és okozni fognak nekünk meglepetéseket az ízlésükkel.


KÉRDÉS
No, fiúk, ki melyiknek nem tud ellenállni?

kerdes
/ 2405